Dodaj do ulubionych

PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści

IP: *.home.aster.pl 07.11.10, 20:32
Witam, Idę na siłownię na ulicy. Tamka. A tam pocałowałem klamkę na drzwiach kartka Awaria nie wiadomo do kiedy, czemu i jak...Czy ktoś coś wie...
Obserwuj wątek
    • Gość: adam Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.home.aster.pl 07.11.10, 21:07
      Strona internetowa nie działa też od dwóch dni.Ciekawe czy problemy podobne co w Gymnasionie?
      • Gość: adam Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.home.aster.pl 15.11.10, 19:02
        Za prąd nie zapłacili i odłączyli.Porażka na maxa!!!
    • Gość: ania Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.10, 18:36
      Witam,
      Ja też byłam i wisi kartka" AWARIA" SIŁOWNIA NIECZYNNA.
      • Gość: marek Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 14:53
        Sprawa dziwna.Zero informacji...Nie Polecam!!!
        • Gość: artur Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.home.aster.pl 08.03.11, 00:12
          Witam a jakie opinie na temat tego miejsca mają inni?Żeby zaparkować na tamce to graniczy z cudem świata, więc tylko na piechotkę można się dostać do tej siłowni, bo klubem to ciężko nazwać.Trochę śmierdząco jak dla mnie.
          • Gość: damian Re: PowerHouse Tamka Zamknięte.Oszuści IP: *.136.168.217-rev.hti.pl 13.05.11, 19:04
            Potwierdzam jest średnio.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka