Uliczne sporty, odbicie od siłowni

IP: *.xninet.com 02.06.11, 12:11
Jakie sporty uprawiacie streetowe sporty uprawiacie? Rolki, street skating? Co wam podoba się najbardziej? Ja preferuję rolki, ale jestem ciekawa jak wygląda to z waszej perspektywy. Czego warto się jeszcze nauczyć.
    • Gość: *** Re: Uliczne sporty, odbicie od siłowni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 12:59
      Ja uprawiam country road walking
      • fitty Re: Uliczne sporty, odbicie od siłowni 07.06.11, 15:59
        W zasadzie każda opcja jest dobra jeśli sprawia Ci radość ;-) Zawsze marzyłam o zaszaleniu z koszykówka, tylko nie wiem, czy miałoby to jakiś sens... wzrost za mały ;-(
    • mrukmrukmruk Re: Uliczne sporty, odbicie od siłowni 08.06.11, 10:17
      Ja po ulicy to najczęściej biegam, czasem się z kolegą i idziemy do parku, biegamy, a potem ćwiczymy uderzenia i kopnięcia na tarczach bokserskich i ewentualnie jakiś sparing :)
      • fitty Re: Uliczne sporty, odbicie od siłowni 14.06.11, 13:22
        tylko z asfaltowym bieganiem jest mały problem, mianowicie kwestia odpowiedniego obuwia i dostosowania pod kątem technicznym do rodzaju nawierzchni.
Pełna wersja