Dodaj do ulubionych

Kiedy pierwsze efekty ?

IP: *.pool.mediaWays.net 21.04.13, 16:08
Do tych ktorzy regolarnie chodza na fitness:
Proszę, dla motywacji, napiszcie kiedy zauwazyliscie pierwsze zmiany w wyglądzie waszego ciała ?
Po ilu tygodniach i jakie zmiany ?
Dzisiaj był mój pierwszy raz, mam zamiar chodzić 3-4 razy w tygodniu po 1-1,5h. Ćwiczenia z maszynami, najpierw na krótka rozgrzewkę, pózniej brzuch, pupa, uda, kręgosłup, na koniec kilka minut bieżni/rowerka.
Obecnie wielki optymizm i motywacja, jutro mam zamiar iść znowu, pleaseeeeeeeee, napiszcie mi po jakim czasie zauwazyliscie pierwsze zmiany w wyglądzie ?
Chudnąc wiele nie chce, jakieś 2,3 kg może, ale ciało jak galareta się robi powoli i gdzieniegdzie już wisi !!! ;/

Obserwuj wątek
  • bynio7 Re: Kiedy pierwsze efekty ? 07.11.13, 13:45
   Przede wszystkim życzę aby takie tempo zajęć utrzymało się jak najdłużej...)))
   Ale jeśli, jak piszesz ciało jest jak galareta i zwisa to trzeba to spalić.
   Nie spalisz tego szybko na fitnessie ani siłowni. Tylko marszobiegi i rower przez od min 1 do 2 godzin i małokaloryczne i częste odżywianie spowoduje że ciało zacznie inaczej wyglądać.
   Efektywność u osób które zaczynają jest bardzo złożona a największy wrogiem jest niecierpliwość w oczekiwaniu na zmianę wyglądu. Poległo na tym miliony i polegnie następne miliony.
   Wymiernikiem tego czy ciałka zaczyna ubywać jest codzienne ważenie się rano nago. Akurat tam gdzie jest ono galaretowane to tam będzie spalone najpóźniej i to jest najbardziej zniechęcające.
   Wielu doradców mówi że trzeba jeść to i to i trzeba trenować to i to. Ale NIKT nie wspomni jak wielkim wyzwaniem jest walka z własnymi zmysłami. Zmysł przyjemności jedzenia i zaspokajania głodu jest tym na którym wiele osób poległo.
   Najważniejsze jest to żeby były zmiany i efekty ale właśnie niezbyt szybkie. Zbyt szybkie spowodują że nie zostaną utrwalone bardzo mocno i nawrót oraz utrata efektów którego nie chcemy też nastąpią bardzo szybko.
   Jeśli mogę doradzić to proszę ten cały fitness wdrożyć do codziennych obowiązków. I nie mierzyć tego na tygodnie tylko na miesiące....)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka