Dodaj do ulubionych

Jaki system do zarządzania gabinetem?

IP: *.centertel.pl 01.12.15, 11:17
Witajcie,
Szukam odpowiedniego oprogramowania do małej przychodni, w której to jestem współwłaścicielką. Chodzi o to, aby odpowiednio zarządzać gabinetami, zespołem i mieć oko na sprawy finansowe w ramach tego jednego programu/aplikacji. Znajoma korzysta z www.osteoonline.pl. Znacie jakieś alternatywy dla tego systemu? Za jakiś tydzień-dwa, muszę podjąć decyzję i coś zakupić.
Obserwuj wątek
  • kri.s70 Re: Jaki system do zarządzania gabinetem? 13.05.16, 13:12
   Jakby ktoś jeszcze szukał rozwiązania to mam doświadczenie z Optimed24. Przypomina pacjentom o wizytach, rozlicza z NFZ i normalnie, przystosowywany jest cały czas regularnie do nowych ustaw. W mojej placówce wdrażała firma z Poznania - Graphcom i oni szkolili nas z obsługi. Pani Renatka się nauczyła system obsługiwać, więc jak się nauczyła to znaczy że ten system jest dla każdego... ;)
  • modelarz-rc Re: Jaki system do zarządzania gabinetem? 21.12.16, 11:02
   A myślałaś o systemie do zarządzania ruchem klientów? Takie systemy kolejkowe bardzo dobrze sprawdzają się w przychodniach, urzędach itp. Ja u siebie w przychodzi skorzystałam z rozwiązań tej firmy www.dasoft.com.pl/pl/systemy-kolejkowe i jak na razie wszystko działa bez zarzutów i bardzo usprawniło całe funkcjonowanie przychodzi.
  • gurszulka Re: Jaki system do zarządzania gabinetem? 05.09.19, 18:08
   Program umożliwiający rejestrację pacjentów online georg.com.pl/oferta/erejestracja/, oprócz zarządzania wizytami (umawianie, odwoływanie, przekładanie terminów), posiada wiele przydatnych funkcji. Z punktu widzenia personelu i pracowników, przede wszystkim ogranicza papierową dokumentację i biurokrację, co znacznie przyspiesza załatwianie poszczególnych spraw.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka