Dodaj do ulubionych

75 kg.przy wzroście 1,63 i chce schudnąć ćwicząc!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 14:12
Wiadomo że musi być dieta i ćwiczenia... Tyle razy już probowałam i zawsze
efekt jojo. Od czego zacząć??? Co robić???
Pomóżcie proszę....
Obserwuj wątek
    • kroptusia Re: 75 kg.przy wzroście 1,63 i chce schudnąć ćwic 10.03.05, 14:22
      Hey

Wiem, ze to nic i pewnie dostaniesz tu profesjonalne rady,ale przeczytaj sobie
      co ja napisalam troszke o swoim sposobie w poscie "Pare waznych pytan..." na
      temat mojej metody.Ja z waga mam od juz huhu i zawsze tez efekt jojo bo
      chcialam szybko i duzo,za duzo cwiczylam, albo za malo albo zle tak samo z
      jedzeniem glownie glodowki, podjadanie,oszukiwanie sie,brak systematycznosci i
      co najwazniejsze silnej woli i wytrwalosci - powinno sie to rozlozyc w czasie
      (ja czytalam ze max 1kg/tydz. - i tak chudlam).Tez wazylam 77 kg przy 164 i
      chcialam zaczac sie odchudzac ale zaszlam w ciaze :-)) Przytylam do 86.Po
      porodzie w sumie zeszlam max 57-60...I tak sie b.dlugo trzymalam,chcialam potem
      jeszcze ale tak tez nie bylo zle, bo i zylam normalnie i przyjemnosci i waga
      nienajgorsza.Potem mi sie zycie zlamalo,stres, problemy ze zdrowiem i obecnie
      69-70 :-(( tez zaczynam i bede wlasnie tym swoim sposobem, troche moze Ci
      rozjasni. Wiem,ze gdzies tutaj w postach jest podawany adres tej stronki gdzie
      sobie liczylam ile jesc, jest duzo dobrych rad i wskazowek,warto
      poczytac.Napewno Jogger bedzie wiedzial.Pozdrawiam.Poczytaj sobie tu posty,
      moze Ci cos nasuna. Ja osobiscie nie stosuje typowych diet, tylko odpowiednie
      jedznie,w odp.ilosci i o odpowiednim czasie + odpowiednia ilosc wysilku tyg.
      rowniez o odpowiedniej godzienie,ilosci i rodzaju....Te 2 sprawy, silna wola,
      systematycznosc i oczywiscie zadnego oszukiwania samego siebie + czas i efekt
      bedzie :-))
    • Gość: Judyta Re: 75 kg.przy wzroście 1,63 i chce schudnąć ćwic IP: 217.33.48.* 10.03.05, 14:40
      Drogi paczusiu, ode mnie tylko kilka rad:

1. Nie idz na zadna drastyczna diete. Usiadz i pomysl co lubisz jesc i czy sa w
      tym rzeczy drowe. Ja na przyklad uwielbiam jadac Tortelloni z salatka z
      zielonej salaty, ogorka, pomidorka, avocado z sosikiem wloskim Knorra. Wcale
      nie takie strasznie dietetyczne, ale zdrowe i moje 5 porcji warzyw dziennie w
      jednym posilku - bomba! Znajdz rzeczy, ktore lubisz jesc i ktore sa zdrowe. 5
      porcji warzyw i owocow dziennie, nie musi byc kazdego dnia, ale wiekszosc. I
      jedz tylko tyle, zeby zaspokioc glod, nie objadaj sie bo potem Ci "nie bedzie
      wolno", wszystko wolno. Tylko z umiarem.
      2. Znajdz sobie cwiczenia, ktore lubisz, wszystko jedno czy to jest jazda na
      rowerze, bieganie, aerobik, hulajnoga, tenis, dwa ognie (jesli masz z kim grac)
      czy silownia. Jesli polubisz cwiczenia aerobowe, to one dadza Ci najwiekszego
      kopa, warto ich sprobowac. I naprawde sie do nich przyloz, jesli bdziesz je
      lubila tyo bedziesz je robila z przyjemnoscia, a o to chodzi.

3. Pamietaj, ze zdrowe odzywianie i sport to sposob na zycie a nie chwilowy
      stres zeby osiagnac pozadana wage. Nie spodziwewaj sie drastycznych efektow za
      miesiac. Moze 5 kilo w ciagu szesciu miesiecy, moze mniej. Moze wiecej. Ale
      wtedy to na ZAWSZE.

Zycze Ci zapalu i wytrwalosci. :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka