Dodaj do ulubionych

jak wyszczuplic rece?

IP: 83.168.120.* 24.03.06, 19:02
moje rece sa ladnie umiesnione ale pokrywa je warstwa tluszu jak pozbyc sie
tej niechcianej "pokrywy"?
Obserwuj wątek
    • maga19 Re: jak wyszczuplic rece? 25.03.06, 07:42
      Polecam płytkę, którą jakiś czas temu sprzedawali z Shape'em "Chcę mieć takie
      ramiona" - dwa 15 minutowe treningi (do wyboru) robione 3 x tygodniowo i efekty
      niesamowite, widzę po sobie :)
      Pozdr. Magda
            • Gość: magda Re: jak wyszczuplic rece? IP: 83.168.120.* 25.03.06, 22:39
              co prawda zaczynasz mnie irytowac ale ok ja obstawiam przy swoim. mocne miesnie
              sa pokryte warstwa tluszczyku i to sie nie wyklucza przyklad: osoba posiadajaca
              grubsza tkanke tluszczowa cwiczy silowo i tym wzmacnia i rozbudowuje miesnie
              jednak tkanka tluszczowa zostaje poniewaz nie cwiczy aorobow ktore spalaja
              tluszcz. moj problem polega na tym ze nie wiem jakie cwiczenia aerobowe usuna
              ten wlasnie tluszcz (z naciskiem na rece).
              • Gość: xyz Re: jak wyszczuplic rece? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.03.06, 22:57
                Droga Zirytowana Magdo,
                Irytujący to jest Twój upór - to po pierwsze.
                Po drugie - mocne mięśnie nie oznaczają "ladnie umiesnionych" rąk (a tak
                opisałaś swoje o ile się nie mylę) dodając, że "...pokrywa je warstwa
                tluszczu ...".A tak by the way to raczej nie mówi się o mięśniach
                otłuszczonych, że sa ładne, bo zwyczajnie ich nie widać.
                Po trzecie - pytanie jest zwyczajnie głupie, bo nie da się schudnąć bardziej w
                jednym miejscu a w innym mniej. Ale skoro myślisz inaczej to... próbuj - życzę
                sukcesów:):):)
                • Gość: Nika Re: jak wyszczuplic rece? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 23:09
                  nie glupich pytań, sa glupie odpowiedzi
                  a to jakaś rozprawa filozoficzna czy co - ładne? nie nie ładne no jak moga być
                  ładne skoro sa otłuszczone, no ale mięśnie sa czy ich nie ma itd.
                  a czy dziewczyna prosiła o ocene ładne czy nie ładne czy co zrobić, żeby stracić
                  tłuszczyk na rękach. Odpowiedź powinna brzmieć: aby stracic tłuszcz zalegający
                  na rekach trzeba zrobic to lub tamto, a nie rozprawiać nad tym jak mogła
                  napisać, że ma ładne miesnie skorą sa otłuszczone, no jak ona mogła
                  do Magdy: nie przejmuj sie nimi;) pozdrawiam (przepraszam, ale nie wiem jak to
                  zrobić) pisze bo mnie te wszystkie odpowiedzi lekko zirytowały
                  • alexxx Re: jak wyszczuplic rece? 25.03.06, 23:29
                    głupie pytania niestety się pojawiają (patrz wyżej). Poza tym w/w post nie był
                    oceną "łądnych czy nieładnych mięśni" koleżanki Magdy (tu prośba o czytanie ze
                    zrozumieniem).
                    Dla nierozumiejących ( w tym poirytowanej Niki): nie można schudnąć "na rękach"
                    nie chudnąc w innym miejscu. A schudnąć można: żrąc rozsądniei ćwicząc
                    aeroby , przyjąć to do wiadomości i zastosować - i tyle w temacie.

• Gość: Nika Re: jak wyszczuplic rece? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 11:54
                      do "rozumiejącego" alexxxa: chodziło mi o to żeby ludzie odpowiadali na
                      konkretnie zadane pytanie, a nie prawili o jakichs głupotach, wystarczyło
                      napisać "A schudnąć można: żrąc rozsądniei ćwicząc
                      > aeroby , przyjąć to do wiadomości i zastosować - i tyle w temacie.
                      >" i wszystko, po co więcej, a do tego oceniać cs czego sie nie widziało na oczy
                      • alexxx Re: jak wyszczuplic rece? 26.03.06, 12:43
                        No widzisz - nie potrafisz CZYTAĆ ze zrozumieniem...:( niestety...
                        Może przeczytaj na głos kilka razy...
                        Pytanie jest głupie, a dlaczego to juz zostało wyjaśnione.
                        Poza tym w poście nie było jakiejkolwiek oceny wspomnianych rąk. Było raczej o
                        tym, że pewne rzeczy się wykluczają. Czy stwierdzenie "jestem zgrabna i
                        szczupła i mam pięknie wyrzeźbione mięśnie tylko, że tłuszcz to wszystko
                        zalewa" ma sens??? Wg. mnie nie ma.Zwyczajnie jedno wyklucza drugie.

• Gość: magda Re: jak wyszczuplic rece? IP: 83.168.120.* 26.03.06, 20:10
      z wami ( poza malymi wyjatkami rozumiejacych mnie) jest chyba cos "nie tak". nie
      pisalam ze mam LADNE rece tylko ze umiesnione. cwiczenie ne rece przewaznie maja
      na celu wlasnie umiesnienie ich co juz nie jest mi potrzebne. nie pytalam sie
      tez o to jak schudnac w rekach a w biodrach nie. tak wiec koncze watek poniewaz
      nie da sie z wami gadac.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka