Dodaj do ulubionych

odpowiedni strój na siłownię

IP: *.crowley.pl 26.04.06, 12:00
Cześć, mam pytanie w jaki strój ubrać się na siłownię, żeby było mi wygodnie,
żebym nie czuła się skrępowana swoimi fałdkami no i żeby nie było na kilometr
widać, że jestem tam nowa. No i oczywiście jakie obuwie, czy normalne adidasy
moga być, czy lepiej jakieś specjalne buty sportowe?
Proszę o radę osoby doświadczone w tej materii, bo starałam się znależć coś w
wyszukiwarce na ten temat ale jakoś mi nie wyszło.
Obserwuj wątek
    • Gość: kika Re: odpowiedni strój na siłownię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.06, 12:53
      Odpowiedz jest w Twoim pytaniu. Ubierz się w to w czym Ci jest wygodnie i w czy
      wyglądasz dobrze tzn. w to co maskuje co chcesz ukryc. Przymierz kilka wersji
      przed lustrem i już:)pozdrawiam, buty mogą być zwykłe adidasy. Aha powiem Ci
      jedno, najgorzej wyglądają lale ubrane firmowo od stóp do głów i paradujące niby
      jakie to one są super,a po pierwszych ćwiczeniach padają, albo przychodza tylko
      dla mody, poderwać kogoś, pokazać się itp.
      • Gość: nika Re: odpowiedni strój na siłownię IP: *.crowley.pl 26.04.06, 14:37
        Dzięki za odpowiedź. Nie mam zamiaru nikogo podrywać, no chyba, że przypadniem
        samo mi się w ręce wepchnie :))
        Co do kondycji to na początku ja tez pewnie szybko padne. A moje pytanie było
        spowodowane tym, że zdażyło mi się słyszeć parę razy i czytać komentarze o tym
        jak to ludzie przychodzą ubrani do klubu. I właśnie była mowa o odzieży
        specjalnie przeznaczonej do tego celu, a nie o ludzkiej wygodzie itp.
        • Gość: kika Re: odpowiedni strój na siłownię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.06, 17:40
          Eee takie tam wydziwianie,idz w tym w czym czujesz się dobrze:)tzn. noś odzież z
          miłych tkanin np.bawełna lub bawełna z lycrą,nie sztuczne bo się zagotujesz i
          zapocisz. A z tymi dziewczynami to chodziło mi że wiesz wskakują na rowerek czy
          inne urządzenie jakby nic innego w życiu nie robiły,a potem obciach.Fajnie jak
          jeszcze makijaż mają, fluidy, albo szminka hihiihih. Nie martw się podchodz do
          tego na luzie, początki będą trudne ale potem z górki. Ja pamiętam że na
          pierwszym treningu zasłabłam, musiałam usiąść bo bym zemdlała,ale to dlatego że
          człowiek nie dbał o kondycję wcześniej. Dasz radę,aaaa no i żeby coś w ręce
          wpadło hihiih:)
          • scept89 Re: odpowiedni strój na siłownię 21.06.06, 18:03
            Gość portalu: kika napisał(a):

> Eee takie tam wydziwianie,idz w tym w czym czujesz się dobrze:)tzn. noś odzież
            > z miłych tkanin np.bawełna lub bawełna z lycrą,nie sztuczne bo się zagotujesz i
            > zapocisz.

Niestety, majac do wyboru bawelne albo Coolmax'a zapomnij o bawelnie (chodzi
            glownie o zajecia kardio, silowke to mozna robic w byle czym, byle luznym).
            Bawelna podczas wysilku zamienia sie od potu w mokra szmate ktora a to ociera
            sie o skore a to wychladza kiedy stajesz. Coolmaxy i podobne sa specjalnie twory
            tkane w siatke ktora odprowadza pot od skory/zapewnie lepszy przewiew.

W skrocie: docelowo mysl o strojach Coolmaxo-podobnych. Jesli to sa Twoje
            pierwsze tygodnie to spokojnie uzywaj bawelny zanim nie polkniesz bakcyla i nie
            zdecydujesz sie na wydatki.
    • zgubicsiebie Re: odpowiedni strój na siłownię 28.07.13, 18:54
      Przede wszystkim taki strój w jakim Ci będzie wygodnie ćwiczyć. Jeżeli jest to zwykły t-shirt to ubierz zwykły t-shirt. Nie musisz od razu lecieć po nowe ubranie do adidasa czy nike.

Zaczynając od góry:

T-shirt - > spodenki lub długi cienki dres - > buty najlepiej sportowe z miękką, gumową podeszwą.

Taki zestaw jest chyba najlepszy. Nie polecam Ci nic obcisłego na pierwszy raz, ponieważ możesz się źle czuć.
    • ania424 Re: odpowiedni strój na siłownię 05.08.13, 11:59
      Ja bym wybrała luźne spodenki i koszulkę bez rękawków. Jeśli chodzi o buty to uważam, że marka nie aż tak dużego znaczenia. Ważne, żeby był wygodne, solidnie wykonane, nie ślizgały się, a także nie obcierały stóp. Spięłabym także włosy, żeby nie przeszkadzały w trakcie ćwiczeń. :)

www.luznoosporcie.blogspot.com
      • ania424 Re: odpowiedni strój na siłownię 05.08.13, 12:01
        Ja bym wybrała luźne spodenki i koszulkę bez rękawków. Jeśli chodzi o buty to uważam, że marka nie aż tak dużego znaczenia. Ważne, żeby był wygodne, solidnie wykonane, nie ślizgały się, a także nie obcierały stóp. Spięłabym także włosy, żeby nie przeszkadzały w trakcie ćwiczeń. :)

Blog o sporcie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka