Dodaj do ulubionych

czy mężczyźni chodzą na aerobik?

17.05.07, 15:16
Ten rodzaj aktywności fizycznej - zawsze wydawał mi się przeznaczony tylko
dla kobiet. Ostatnio zastanawiam się znalezieniem jeszcze jednego sposobu na
rozruszanie sie po całym dniu w biurze.
Z tego co sie orientuje - większość kolegów z firmy odwiedza w fitness
klubach - głównie siłownie. Ja za tym, akurat nie przepadam. Nie słyszałem ,
że by którys chodził na aerobik. A koleżanki - i owszem. Macie jakies
spostrzeżenia w tym temacie?
Obserwuj wątek
    • gosiak_75 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 17.05.07, 15:19
      u mnie w grupie był jeden pan. Chodził razem z małżonką na "fat burning"
      • tetlian Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 24.05.07, 20:21
        Ja znam takich co chodzą. Choć sam osobiście jestem na to za leniwy :)
    • Gość: re Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.ghnet.pl 17.05.07, 15:40
      pewnie ze chodza!!! I wcale nie jest tak ze dziewczyny zwracaja na tych facetow
      jakas szczegolna uwage. Faceci chodza na rozne zajecia, czesto widuje na stepie
      ale tez na tbc, bpu, bs itd.
      Sa tez czasem w klubach zajecia skierowane glownie do facetow. Wyczerpujace
      cwiczenia ze sztanga albo cos jak box-aerobik itd.
      Aerobik wcale niejest przeznaczny tylko dla kobiet, tak siejakos przyjelo ze
      glowie kobiety chodza, ale tym sie wcale nie przejmuj! No i najwazniejsze, na
      aerobiku naprawde nikt sie nikomu nei przyglada. Pewnie beda na zajeciach
      dzieczyny, ktore nawet Cie nie zauwaza.
      A juz nie ma nic lepszego niz facet prowadzacy zajecia!!!
      • delika1 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 17.05.07, 15:48
        chodzą-do nas czasem przychodzi 1 pan, czasem 2, 3..Na aerobox i TBC.I nikogo
        to nie dziwi.Ostatnio na boxingu, nie dali rady do końca dotrwac, hihi:)
        • Gość: T000mek Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.chello.pl 25.05.07, 11:11
          Idz stary, po ciezkim dniu w pracy, bedziesz mogl sobie popatrzec na fajne
          tyleczki:P
      • gofera2 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 17.05.07, 15:49
        do mojego klubu chodziło 2 facetów, polecam
        • Gość: Kate Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.07, 16:01
          Do nas do klubu na zajecia chodzi sporo meżczyzn, nikogo to nie dziwi,są i na
          funku i na salsie i zajeciach wzmacnoiającyh :) Radzą sobie bardzo dobrze :)
          Panowie- wiecej odwagi :)
          • edyta95 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 18.05.07, 13:16
            na step przychodzą, z różną częstotliwością
            nie budzą przesadnego zainteresowania, raczej sympatię
    • cioccolato_bianco Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 19.05.07, 13:19
      pewnie, ze chodza. w moi klubie wlasciwie na kazdych zajeciach jest kilku panow.
    • Gość: basia Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.07, 13:44
      Nie chodza...,przynajmniej u mnie. A szkoda, bo wtedy motywacja do treningu
      znacznie sie zwieksza ;-)
    • huskyman Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 19.05.07, 16:29
      Widzialem paru, ale tylko jeden dosyc przy kosci chodzi regularnie.
      Sam sie ciagle waham nad ta formą aktywności ;) Na sam poczatek to sadze, że spinning spokojnie wystarczy ;)))
      • Gość: wolf Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.impaq.com.pl 24.05.07, 16:25
        a spinning to miales na mysli wedkowanie ??? :)))
        • huskyman Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 27.05.07, 00:27
          Raczej o forme treningu na rowerach stacjonarnych :)
          • Gość: mutant stacjonarne rowery IP: *.telprojekt.pl 30.05.07, 17:31
            moze ja jestem dziwny ale nie lepiej pojezdzic na prawdziwym rowerze na swiezym powietrzu?
    • mhadau1 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 24.05.07, 12:38
      dzięki za wypowiedzi!
      wybiorę się !
      • Gość: kradam Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.polkomtel.com.pl 24.05.07, 13:21
        Osobiście nie polecam. Byłem raz na ABS w jednym ze stołecznych fitness'ów. 30
        osób, w tym ze 3 panów. Nie zauważyłem jakoś nikogo z nadwagą. Za to widok
        większości Pań odbierał jakąkolwiek koncentrację :-). To było na tyle.
        • Gość: eric Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 80.68.236.* 24.05.07, 16:06
          poszukaj kolegów do piłki, tenisa, koszykówki. lepiej idź już na wspinaczkę,
          cokolwiek tylko nie aerobik ... chyba że jesteś leworęczny lub pierdoła. to ok.

pozdrawiam serdecznie
          • Gość: WIKING Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 17:58
            Ja jestem leworęczny ale chodzę na siłkę więc spokojnie :D Jutro klata i biceps,
            proste.
            • Gość: Zbity Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 17:59
              Proste, praworeczni tez naginaja. Jeszcze plecki i tyleczek, a jak. Kasi sie podoba!
    • Gość: stado wilkow Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.05.07, 16:58
      ja sie raz z kolezka wybralem na aerobik, do gustu mi to nie przypadlo ale fajna
      beka byla
    • Gość: stado wilkow Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.05.07, 17:00
      ja sie raz z kolezka wybralem na aerobik, do gustu mi to nie przypadlo ale fajna
      beka byla na zajeciach
    • mrowa0071 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 24.05.07, 17:16
      My uwielbiamy facetów na zajęciach. Mobilizujecie nas do lepszej pracy, poza tym
      atmosfera jest jeszcze fajniejsza, czasami niezłe jaja (oczywiście w pozytywnym
      tego słowa znaczeniu). W klubie Saturn prowadzone są zajęcia ze sztangą przy
      muzyce tzw. magic bar, rewelacja, polecam (i są faceci).
      Pozdrawiam :):):)
      • mrowa0071 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 24.05.07, 17:18
        Oczywiście polecam jeszcze spinning.
    • Gość: styx Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 213.199.198.* 24.05.07, 18:53
      nie bo w aerobiku ćwiczy się partie mięśni "mniej przydatne" dla faceta niż dla
      kobiety
      • Gość: a Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.chello.pl 24.05.07, 20:38
        co za bzdura... jakie miesnie sa bardziej przydatne dla faceta niz dla kobiety?
        widzialem takich smiesznych typkow na pakerni - gora napakowana, a nozki jak u
        komara. dla Twej wiadomosci - kazdy miesien sie przydaje.
        Poza tym - bije od Ciebie ignorancja; aerobic sensu stricto nie ma na celu
        wyrabianie miesni, tylko kondycji. Od miesni sa TBC, ABT, troche step. Kazdy
        rozwija i swietnie odstresowuje miesnie po pakerni. a
    • Gość: Pawel Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.mnc.pl 24.05.07, 19:02
      Ja chodzilem przez rok na studiach. Nic innego z WFu mi nie pasowało, jak były
      inne dyscypliny, to ja akurat miałem zajęcia, a WF trzeba było zaliczyć. Na
      początku z oporami, a potem miałem świetny ubaw, bardzo mi się podobało, a jakie
      znajomości się nabyło...
    • Gość: qwerty Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:29
      Mój kumpel uprawia aerobik tak bardziej sportowy. Nie wiem czym się takie coś
      różni od tego "popularnego".
    • Gość: koleżanka Ala Tak chodzą, ale tylko pederaści,... IP: *.korbank.pl 24.05.07, 22:19
      ale czy to są mężczyźni ?
      • zezen Chadzam na aerobik - niepederasta 24.05.07, 22:44
        Zapisałem się byłem na pierwszy bodajże w 1998 roku. Troszeczkę się bałem przed
        pierwszymi, drugimi zajęciami - byłem w grupie rodzynkiem. Z przerwami
        kontynuowałem, łącznie około 5 lat, w różnych miejscach - głównie tae bo.
        Teraz chodzę na salsę, taniec nowoczesny, kilka innych rzeczy, no i czasami
        siłownię.
        Czy to czyni ze mnie "pederastę"?
        Jeśli tak, to jestem wyjątkowym pederastą, z dziewczyną i dzieckiem, który
        jakoś nigdy nie interesował się facetami.

A propos, skoro już o fitnesie mówimy, poszukuję partnera(ki) do jazdy po
        górkach w Wicklow, IR. Na przykład w tę sobotę. Tylko poważne propozycje,
        SVP ;) - ryk@mensa.org.pl

Kilka zdjątek ze scenerią tutaj:
        picasaweb.google.com/AboveTrans/WicklowTrip
        Ryk
        • Gość: Ala Re: Chadzam na aerobik - niepederasta IP: *.korbank.pl 24.05.07, 22:56
          Więc jesteś kryptopederastą.
          Też miałam homo-nauczyciela w szkole, który miał żonę i dziecko.
        • Gość: haritka Moj maz tez jest pederasta bo razem chodzimy IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 25.05.07, 14:07
          na roznej masci cwiczenia :step,aqua aerobik i box aerobik. Ja i moj maz
          jestesmy pederastami i dobrze nam z tym

ania
      • leszlong Re: Tak chodzą, ale tylko pederaści,... 25.05.07, 14:08
        Lepiej chodzić do zaśmierdziałej siłowni, gdzie facecie ćwiczą tylko klatę oraz
        ręce. Potem wygląda toto jakoś dziwacznie. Nóżki wiotkie, byle jakie. Wystarczy
        lekko uderzyć i by się złamali. Ale za to mają co pokazać koleżkom (bo nie
        kobietom, które wolą raczej ogólnie dobrze umięśnionych a nie tylko w klacie).
        Jak to w kawale. "Pyta dziewczynę typowy odwiedzający siłownię i pokazuje swoje
        mięśnie w górnej części : Bomba, co? Bomba - odpowiada dziewczę- ale lont za
        krótki". Czy taki siłownik potrafi pobiec choćby kilometr bez zadyszki? czy w
        piłkę nożną by wytrzymał 15 minut? Za duża masa na górze, za słabe nogi.
    • Gość: ania zapisz sie na aquarobik IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 25.05.07, 07:58
      tam tez chodza faceci a na silownie mozesz chodzic na przyrzady typu
      bieznia, stepery itd.
    • Gość: lucky mc.baren A ty co pedał jesteś, czy facet? IP: 217.153.153.* 25.05.07, 09:25
      na aerobik? załóż dres i przebiegnij się albo rower, ale nie pedalski aerobik !
      • mhadau1 Re: A ty co pedał jesteś, czy facet? 25.05.07, 09:39
        biegam! zastanawiam się nad czymś dodATKOWYM.
        siłowni nie lubuę.
    • Gość: m Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.07, 09:45
      Oczywiście, że mężczyźni nie mogą uprawiać aerobiku.
      Budowa tej płci uniemożliwia mężczyznom wykonanie nawet najprostszych ćwiczeń.
    • Gość: antonow Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 209.110.93.* 25.05.07, 09:51
      Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak chodza to najczesciej pedaly :-)
      • Gość: :/ Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.05.07, 03:07
        Z własnego doświadczenia....? Hm...
    • Gość: zainteresowany Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.centertel.pl 25.05.07, 11:03
      A do jakich klubów fitness chodzicie we Wrocławiu?
      Które możecie polecić a których mam unikać?

Pozdrawiam wszystkich fanów fitness :-)
      • pomyslowa Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 25.05.07, 14:52
        Ja widziałam facetów na aerobiku we Wrocławiu w dwóch miejscach: Active Fitness
        Club na Grabiszyńskiej i teraz widuję Gymnasionie na Czystej. No ale tylko do
        tych dwóch chodziłam :)
      • jewriejka Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? 31.05.07, 13:15
        hej ja bardzo polecam hawane na placu grunwaldzkim - jest tu m.in aerobox ktory
        jest swietny! hej zainteresowany moze sie wybierzesz na niego w niedziele na
        20.40? ja powinnam byc
        instruktorka ktora to prowadzi naprawde robi to profesjonalnie, na tych
        zajeciach zdarzali sie mezczyzni
        pozdrawiam
    • Gość: gosciu Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: *.aster.pl 25.05.07, 11:20
      Ja chodzę na aerobiki już o lat, i jest to bardzo fajna sprawa. Wcześniej
      chodziłem na taekwondo i chyba lubie atmosfere gdzie ktoś zachęca do ćwiczeń a
      cała grupa razem się wysila. Siłownia to tragedia. Chodzi się od maszyny do
      maszyny, patrzy się na koksujących karków przeglądających się w lustrze, a
      czasem nawet człowiek oddaje się pasjonującej dyskusji z owymi karkami na temat
      tjunowania BMW... Zdecydowanie bardziej wolę towarzystwo słodkich dziewczyn,
      fajnej muzyczki i trenerki zagrzewającej do ćwiczeń.
    • Gość: e Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 195.94.208.* 25.05.07, 12:07
      ja chodzialm na aerobic, który prowadził na zmiane facet i kobieta.
    • Gość: 123 Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 213.17.180.* 25.05.07, 13:35
      chodzą - widziałam na TBC, na stepie, ale zauważyłam, że faceci pojawiają się
      też na Magic Bar - w sumie to może być całkiem fajne dla faceta, zwłaszcza, że
      można wziąć bardzo duże obciążenie.
    • Gość: Dosia Re: czy mężczyźni chodzą na aerobik? IP: 81.15.171.* 25.05.07, 13:54
      We Wrocławiu na dachu Galerii Dominikańskiej jest fitness klub, gdzie widziałam
      jednego młodego człowieka płci męskiej. Nieźle sobie radził. O tym, że aerobik
      jest potężną bombą ruchową, niech świadczy fakt, że ja uprawiając sporty walki
      (99% trenujących to mężczyźni)nigdy, ale to nigdy nie zmęczyłam się tak jak na
      aerobiku. Bo aerobik to g o d z i n a ćwiczeń. Trening walki to półtorej
      godziny, na którą składa się: prężenie muskuł, rozgrzewka, gadanie o dupach,
      opierdzielanie podczas treningu techniki i tylko trochę rzeczywistego
      ćwiczenia.
    • Gość: anka olej opinie innych IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 25.05.07, 14:03
    • Gość: baba Przecietny facet nie da rady fizycznie na aerobiku IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 25.05.07, 14:14
      kondycyjnie wymieknie, stad opor mezczyzn przed tego typu zajeciami.
      Trzeba miec kondycje i tyle.

Popatrzcie panie jak oni cwicza na silowni: 10-15 powtorzen 5 minut przerwy i
      tak przez 1h. Glownie cwicza gorne partie ciala wiec po jakims czasie maja
      dziwne proporcje -chude nozki. Nie korzystaja z przyrzadow typu: rower,
      bieznia, steper bo pekaja po 5 minutach.

Ale mowia ze to niemeskie. A prężenie sie przed lustrem, smarowanie oliwka,
      napinanie sie to jest meskie????

• jogger Re: Przecietny facet nie da rady fizycznie na aer 25.05.07, 14:27
        Chodziłem na tae-bo, ale baby powymiękały i skasowali te zajęcia :-) fikimiki
        mi nie pasi :-)
        > A prężenie sie przed lustrem, smarowanie oliwka,
        > napinanie sie to jest meskie????
        widziałaś kiedyś koguta i kury ? %-)
      • Gość: Rail Re: Przecietny facet nie da rady fizycznie na aer IP: *.magma-net.pl 25.05.07, 14:28
        bardzo madra uwaga, to w zasadzie cala prawda o tym napakowanych gosciach - nadmuchane to to i sztuczne, jak baby z silikonem :D
        Wystarczy namowic takiego na jakis bieg i spuchnie po 100 metrach ;P
        albo jeszcze lepiej... namowic takiego na boks (z checia sie zgodza myslac, ze znokautuja przeciwnika :D) - i tu sie okazuje, ze po 2 minutach walki taki delikwent sam pada na deski ze zmeczenia :D

Niestety wyrabiani sily, gibkosci i kondycji jest duzo ciezsze niz same '2 razy w tygodniu silownia', trzeba czesciej cwiczyc i tak latami
        • jogger Re: Przecietny facet nie da rady fizycznie na aer 25.05.07, 15:34

> bardzo madra uwaga, to w zasadzie cala prawda o tym napakowanych gosciach -
          nad
          > muchane to to i sztuczne, jak baby z silikonem :D
          > Wystarczy namowic takiego na jakis bieg i spuchnie po 100 metrach ;P
          Do końca życia będę pamiętać bieg Bena Johnsona w Seulu - koksiarz bo koksiarz,
          ale wygląt tytaniczny (rekord świata anulowano :-( ). Btw w starożytności
          koksowano jądrami byków :-) vide posąg Zeusa w muzeum atenskim :-)
      • silic Re: Przecietny facet nie da rady fizycznie na aer 26.05.07, 11:09
        > kondycyjnie wymieknie, stad opor mezczyzn przed tego typu zajeciami.
        > Trzeba miec kondycje i tyle.

Przeciętna kobieta po wejściu na 10 piętro nie będzie w stanie powiedzieć słowa,
        po przejściu 1 km w rozsądnym tempie będzie padać a na aerobiku umrze.

Siłownia służy do różnych celów - można na niej ćwiczyć masę, siłę, wytrzymałość.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka