Dodaj do ulubionych

kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ?

17.07.03, 10:29
W tym roku stuknelo mi 30 lat. Generalnie jestem sprawna fizycznie, 3 x w
tygodniu chodze na fitness; poniewaz bardzo lubie cwiczenia wymagajace duzego
wysilku ale i dynamiki tbc, pilates itp nie dla mnie. Od dawna mi chodzi po
glowie wlasnie albo kick boxing albo jakas jego odmiana; jedyna nad czym sie
zastanawiam, to to czy nie jest to zawracanie sobie glowy bo jestem .... za
stara .... coz nie oszukujmy sie i stawy szczegolnie kolana dokuczaja, i
kostki juz nie maja takiej wytrzymalosci, kregoslup tez potrafi od czasu do
czasu sie odezwac .... prosze Was o opinie !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: kwiatek Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 11:58
      Mnie za rok stuknie 30-tka. Ale czuję, że mam 20-cia:-) Jestem też sprawna fiz.
      (min. 3-4 razy w tyg. fitness). A najbardziej uwielbiam właśnie tae-bo! TBC, Hi-
      Lo już mnie trochę nudzi, a na "boxingu" można się naprawdę pożądnie zmęczyć i
      wyżyć! I nie czuję się "słabsza" niż 20-latki i nie mam żadnych "skutków
      ubocznych", tzn. nie czuję, żeby moje stawy czy coś innego cierpiały na skutek
      tych zajęć. Może jak będziemy mieć ok. 50-tki, to będzie nam po prostu trochę
      trudniej, ale teraz? Polecam gorąco! Kwiatek. PS Żałuję, że w moim klubie nie
      ma kick boxingu!
      • smooczyca Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? 17.07.03, 14:19
        ... i tak sobie wlasnie mysle, ze pewnie najlepszym sposobem bedzie przekonac
        sie osobiscie, wiec pewnie we wrzesniu zapukam do fit fun-u :))))

kwiatku a gdzie trenujesz ?
        • Gość: Ania zwariowałaś???? IP: 217.17.46.* 17.07.03, 14:35
          Za stara??? TY za głupia (sorka:-)) jesteś nie za stara! Niejedna
          dwudziestolatka pewno chciałaby mieć twoją formę, jeśli faktycznie chodzisz
          trzy razy w tyg. na fitnes...
          Gwoli wyjaśnienia: mój żarliwy protest wynika z faktu że ja mam ... 32 lata.
          • smooczyca Re: zwariowałaś???? 17.07.03, 15:41
            he he he
            glupia ? oj zdaza sie zdaza .... :)))))

powiem Ci szczerze - boje sie, ze jak pojde na pierwsze zajecia to zobacze
            grupe 15+ ktora bedzie do mnie mowic babciu a w kacie szatni uslysze ".. taka
            stara .... itd." a po 2 tygodniach wysiadzie mi wszystko co moze z kolanami i
            pozostalymi stawami na czele ..... ot tyle .. :))))
            • Gość: Ania Re: zwariowałaś???? IP: 217.8.186.* 17.07.03, 16:02
              Ja raz byłam na stepie i to było tuż przed tae-bo, do szatni wczołgały się
              czerwone i zziajane dziewczyny,niezależnie od wieku, aż się przestraszyłam. Nic
              się nie martw, dasz sobie radę wierzę w ciebie mocno. I w ogóle przestań myśleć
              o tej 30-tce!!! To nic nie zmienia w życiu - zmienia nie ta data ale inne
              okoliczności - np. dziecko.
        • Gość: kwiatek Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 16:07
          Smoczyco, mieszkam w Ursusie (na Niedźwiadku) i tam trenuję w lokalnym (ale na
          b. przyzwoitym poziomie) fitnessie. Zajęcia z tae-bo (i nie tylko) są super!
          Jeżeli może mieszkasz w tych okolicach to zapraszam! Naprawdę nie masz się co
          bać, że nazwą Cię babcią. Właśnie namówiłam na te zajęcia koleżankę, która ma
          38 lat. Jest wysportowana i świetnie sobie radzi. Ja nie narzekam na kolana,
          stawy itp. (może na razie?). Ale zapewniam Cię, że połowa o 10 lat młodszych
          dziewczyn po rozgrzewce ma już zadyszkę, a palcami nie może dotknąć podłogi.
          Także koniecznie spróbuj! A na takich zajęciach z elementami sztuk walki można
          naprawdę wyzwolić z siebie niespożytą energię! Pozdrawiam! Kwiatek
          • smooczyca Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? 17.07.03, 17:20
            ok. wiec decyzja podjeta, teraz jeszcze tylko przeczekam wakacje bo najblizszy
            mi fit&fun teraz nie prowadzi zajec dla poczatkujacych i od wrzesnia ruszam do
            boju :))))))
            Niestety Ursus jest za daleko mnie, mimo, ze milobyloby :)))))
            • krav_maga Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? 17.07.03, 19:13
              zanim podejmiesz ostateczna decyzje zainteresuj sie krav maga. Wlasnie po
              przeczytaniu twojego postu otworzylem na forum:

Prywatne
              Zdrowie
              Krav Maga

Tak wlasnie na Zdrowiu i tam umiescilem pierwszy post informacyjny. Pozdrawiam!
          • saqqara kwiatek!!!! 18.07.03, 09:57
            jestem z okolic ursusa, bede wdzieczna za info nt adresu tego fitnesu. mnie tez
            juz stuknela magiczna liczba, ale sie staro nie czuje a ze energia nosi to by
            sie czlowiek troche poruszal:))

pozdrawiam i z gory dziekuje:))
            • Gość: kwiatek Re: kwiatek!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.03, 14:09
              Saqqaro, jest to Fitness Club na osiedlu Niedźwiadek, ul. Wojciechowskiego (nie
              wiem ile niestety). Ale podaję Ci telefon: 824 90 07. Jak już go odwiedzisz, to
              napisz!!! Pzdr., Mała

saqqara napisała:

> jestem z okolic ursusa, bede wdzieczna za info nt adresu tego fitnesu. mnie
              tez
              >
              > juz stuknela magiczna liczba, ale sie staro nie czuje a ze energia nosi to by
              > sie czlowiek troche poruszal:))
              >
              > pozdrawiam i z gory dziekuje:))
    • Gość: Tashi Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 18.07.03, 14:44
      Ja mam do trzydziestki jeszcze cztery latka. Przez ostatnie 2 lata 5 razy w
      tygodniu cwiczylam ginastyke odchudzjaca (daj boze przydala sie:))) Ostatnio
      wpadlam na pomysl, zeby sprobowac sportow walki (mam stresy w pracy i
      gimnastyka nie pozwala sie "wyzyc")No wiec poszlam na zajecia, a tam tak jak
      mowisz 15 i ciut ponad to - poczulam sie jak stara d... :)) Ale jak sie zaczal
      terning to okazalo sie ze wiekszosc tych dzieciakow chyba pierwszy raz w zyciu
      cokolwiek trenuje, bo malo ktore wytrzymalo 1,5 godzinny trening. Ja natomiast
      czulam sie znakomicie i moglabym tak przez nastepne 1,5 godziny. Jaki z tego
      wniosek ? trzeba dawac przyklad mlodziezy :PPPP Reasumujac - goraco polecam
      pojscie na takie zajecia bez wzgledu na srednia wieku uczestinkow - czasem
      mozna ich czegos nauczyc :))
    • Gość: Elektra Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.regioit-aachen.de 24.04.14, 09:02
      Dziewczyno ja mam 57 lat i uprawiam TaeBo 2 razy w tygodniu a dodatkowo chodze na basen, gram w tenisa i chodze na samoobrone. Glowa do gory!
      • vinda Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? 28.04.14, 21:52
        A ona ma już 40 z kawałkiem...
    • mikos87 Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? 24.04.14, 17:48
      bdieta.pl/
    • Gość: wisienka-w-likierz Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.158.216.142.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.07.14, 12:24
      cześć dziewczyny,
      szukam aeroboxingu w okolicach Ursusa, ale jakoś znaleźć nie mogę :(
      tylko w Jatomi w Blue City, gdzie ceny są z kosmosu (przynajmniej dla mnie).
      Może gdyby się znalazło nas więcej, któryś z klubów utworzyłby grupę dla nas?
      Biorę pod uwagę S4 i ten naprzeciwko Tesco (Sosnkowskiego/Bodycha - tam gdzie pływalnia - tutaj mają takie przyjemne ceny :)).
      Ewentualnie Niedźwiadek też wchodzi w grę, byle Ursus :)
      Pozdrawiam :)
      • Gość: wisienka-w-likierz Re: kick boxing, aeroboxing, tae-bo po 30. ? IP: *.146.112.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.07.14, 13:49
        ale ze mnie gapa. w grafiku klubu na Wojciechowskiego jest aeroboxing, ale we wtorki - mnie pasują środy (i zumba do tego... :)) - od września.
        Może jeszcze ktoś?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka