Dodaj do ulubionych

Szukam kochanka z wielkopolski

18.07.16, 11:19
Szukam kulturalnego,przystojnego kochanka na stały układ mój profil : anonse-ero.pl/oferta/poznam-inteligentnego-kulturalnego-mezczyzne-/452/ proszę o kontakt tylko poważnych mężczyzn erotomanom gawędziarzom dziękuję
Obserwuj wątek
    • ksieciu007 Re: Szukam kochanka z wielkopolski 11.07.17, 16:11
      Witam!!! Przeczytaj do końca warto. Jestem fajnym facetem mobilny miły, jak najbardziej jestem realny a higiena to priorytet. Mogę sie spotkać praktycznie codziennie. Podaj nr to zadzwonię i uzgodnimy coś więcej. Uwielbiam seks w roznych pozycjach i w rozne dziurki (seks nie jest konieczny tylko jak Ty chcesz).
      Mam 180cm zielone oczy sylwetka normalna 82kg.

MASAŻ
      Mogę cie równie wymasować, masuje w bieliźnie spodniach lub nago, masuje rękami nagim ciałem, podczas masażu możesz mnie dotykać w każdą część ciała. Kazda kobieta potrzebuje przyjemności i relaksu, czy nie było by ci przyjemnie zrelaksować się po całym ciężkim dniu pracy w towarzystwie młodego dobrze zbudowanego ale nie umięśnionego masażysty który oferuje ci masaż standardowy lub erotyczny podczas którego możesz mnie dotykać w kazda część mojego ciała a ja również wymasuje kazda część twojego ciała nie omijają okolic intymnych jezeli ze chcesz masaż erotyczny Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. jaiwy@op.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka