Dodaj do ulubionych

Miły 32-latek szuka miłychmłodych panien z Pomorza

12.02.20, 20:24
Witam bardzo serdecznie wszystkie miłe, młode panny w wieku 18- 34 lata z woj. pomorskiego- szczególnie te, które są całkiem niezaspokojone seksualnie i emocjonalnie oraz spirytualnie- mam na Was wszystkie przeogromną chrapkę i ochotę.
Mój e-mail to: calmangeleon@spoko.pl
Wysyłajcie do Mnie maile wszystkie chętne panny oraz "chętne panny"!!!
Mogę "Ci" bardzo ładnie zaśpiewać lub bardzo chętnie doradzić w jakiejkolwiek sprawie lub ułożyć "Dla Ciebie" wiersz natchniony "Naszą Przyjaźnią" bądź "Naszą Miłością"- żartobliwy bądź erotyczny; albo pocieszyć (np. poprzez przytulenie lub śpiew lub taniec) lub pomóc w jakikolwiek inny prawdziwie dobry sposób.
Dla Ciebie Moja odpowiednia kandydatko na kochankę mógłbym zrobić wszystko, co dobre dla Ciebie i podzielić się dobrem "spływającym na Mnie z Nieba", które to "Niebo" możesz dać Mi tylko i wyłącznie "Ty", jedynie "Ty" "Moja Szczęśliwa Wybranko", która sama zarazem będziesz i jesteś "Całym Moim Niebem" przerozkosznym, wręcz najrozkoszniejszym z rozkosznych, jakie kiedykolwiek istniały i nawet tych, które jeszcze nawet nie egzystowały w świadomości "Boga Pierwotnego Stwórcy" "Pierwszej Duszy".

Jestem bardzo samotny, bardzo spragniony empatii, miły, sympatyczny, empatyczny.
Mój typ osobowości to osobowość mieszana- połączenie naturalne perfekcyjny melancholik / spokojny flegmatyk (Profile osobowości wg Florence Littauer). Jestem emocjonalnym introwertykiem (wrażliwym, melancholijnym perfekcjonistą). Jestem osobą bardzo emocjonalną, opiekuńczą i oddaną.
Wierzę, że życie to coś więcej niż jeden obraz- to również to, czego nie widzimy, ale czujemy. Umiem być współczujący, mam silny umysł i jestem oddany swoim przekonaniom. Mam tendencję do popadania w melancholię. Moja zdolność do empatii w stosunku do innych jest prawdziwym darem. Mam w sobie ten rodzaj dobroci, który jest niezwykle rzadki. Jestem lojalistą; idealistą oraz pośrednikiem (INFP-T) (Test osobowości ID16); myślicielem; wizualnym zbalansowanym-mózgowo, nieśmiałym kinestetykiem; ekscentrykiem.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka