Dodaj do ulubionych

kochanek, niezobowiązujące randki- płd.Mazowsze

10.04.20, 22:02
Skoro piszę w takim, a nie innym wątku, to chyba wiadomo, o co chodzi smile przymusowe siedzenie w domu, brak szkoły i tymczasowo pracy, abstynencja seksualna trochę dokucza, a chciałoby się co nieco... jeśli jesteś zdrowym mężczyzną w wieku 20-35 lat i jesteś zainteresowany niezobowiązującą znajomością, odezwij się w tym wątku.
Ja dziewczyna l.24 trochę puszysta, bez koronawirusa (i braku koronawirusa, że o innych chorobach nie wspomnę, też od potencjalnego kochanka wymagam).
Nie wysyłam nudesów, w necie nic nie ginie, lubię klimaty trochę BDSMowe, st00pkarzom dziękuję. Mogę podjechać autem. Mogę wpaść do ciebie, ale nie na noc. Plener też wchodzi w grę, jak będzie odpowiednia pogoda. Seks seksem, ale nie musimy ograniczać się tylko do niego, jeśli będziemy mieli wspólne tematy, można stworzyć relację typu benefits.
Przebywam teraz w niewielkim mieście na południowym Mazowszu, 40km od Radomia, tak mówię orientacyjnie, bo nie mam z tym miastem nic wspólnego (na co dzień Warszawa ale dopóki się wariactwo nie skończy, siedzę tu). Dokładniej powiem, jak już się poznamy.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka