Dodaj do ulubionych

Poznam wyjątkową kobietę do st zw ( Femdom&Cuckold

27.11.20, 14:47
Witam

Poznam dziewczynę która mnie zaakceptuje takim jaki jestem, pokocha i stworzy ze mną stały związek.

A jestem wysokim, myślę przystojnym chłopakiem 30 lat. Bez oznak łysienia. Bez nałogów. Wyższe wykształcenie.

Co musi kobieta zaakceptować ? a no to że mam małe przyrodzenie i nie zawsze prawidłowo działające. Dlatego interesuje mnie związek ( także małżeński) z modelem opartym o Femdom i Cuckold.

Nie będę się rozpisywał. Kobieta która się trochę orientuje w tym, wie o co chodzi. Nie jestem internetowym onanistą, czy znudzonym małżonkiem który szuka odskoczni. Jestem świadom tego jaki jestem. I wiem że to się nie zmieni.

Czemu femdom ? bo lubię usługiwać kobiecie. Nie jestem typem co lubi się włóczyć po mieście z kolegami po knajpach. Większą satysfakcję miałbym będą na smyczy pod obcasem swojej kobiety. Szczerze wolałbym robić za masażystę, czyścić buciki jej itd. Nie jestem samcem alfa, który domagałby się piwa i zrobienia loda od dziewczyny.

To ja wolę przynieść kobiecie wino, piwo i usługiwać jej oralnie, lizać pupę tak długo jak zapragnie. To ja będę łykał wszystko i jeszcze podziękuje.

Naturalnie mam swoje zainteresowania. I chciałbym móc się rozwijać. Wiec nie chodzi o związek gdzie przykuwasz mnie łańcuchem do kaloryfera. Ale o związek w którym nigdy nie będzie rutyny.

Mam za sobą dwa krótkie związki. Bez przedstawiania kogoś rodzinie. Szukam jednak kobiety doświadczonej, świadomej swoich potrzeb. Która się nie wstydzi tego, tylko pragnie żyć tak by niczego nie żałować. Panny lub rozwódki.
Jeżeli jesteś wspaniałą i wyjątkową kobietą, ale w relacjach z mężczyzną którego byś kochała – normalna – nie pisz. Jestem świadom tego jaki jestem. I wiem że nie byłabyś ze mną szczęśliwa.

Chciałbym poznać kogoś kto będzie bratnią duszą. Kogoś, kogo pokocham z wzajemnością. Kogoś z kim można stworzyć trwały związek. Normalnie się przytulać, całować, trzymać za rękę. W pożyciu intymnym ze mną jednak pragnie ujeżdżać wyłącznie moją buzie. Mam małego, który nie zawsze stanie i dlatego przede wszystkim czułe usta i sprawny język pragnę zaoferować swojej kobiecie.
Jestem świadom swoich ograniczeń. Dlatego bardzo bym chciał być zdradzany. Móc znajdować kochanków dla swojej Damy, szykować ja na randki z nimi. Zawozić, czekać w samochodzie albo Ci towarzyszyć .
Byłbym szczęśliwy mogąc trzymać Cię za ręce, patrzeć w oczy czy się całować kiedy byłabyś ostro brana. Po wszystkim przytulę, wyliże, wycałuje. Będę spełniony widząc satysfakcję i zadowolenie na buzi swojej kobiety.

Nie szukam jakiejś fanatyczki, tylko dziewczyny która potrafi łączyć swoje potrzeby z normalnym rodzinnym życiem. Dziewczyny która w sobotni wieczór pragnie się zabawiać z kochankiem a w niedzielę będzie dobrą synową i pojedzie na obiad do moich rodziców. I rzecz jasna w drugą stronę.

Jeśli pragniesz takiego związku i rozumiesz jego piękno i sens– po prostu nie wstydź się i pisz.poziomkowy.on@vp.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka