Dodaj do ulubionych

Konik Lewandowskiego zdech!

16.11.10, 09:03
" Ponadto domagali się debaty o nowych własnych dochodach UE, w tym europodatku, który zasiliłby unijny budżet, uniezależniając go w pewien sposób od obecnych narodowych składek państw członkowskich."

Porażką zakończyły się negocjacje między PE a rządami UE ws. budżetu na 2011 r., za co winą dyplomaci obarczali grupę płatników netto: W.Brytanię, Holandię, Szwecje i Danię. Jeśli nie będzie kompromisu w ciągu miesiąca od nowego roku będzie tzw. prowizorium, czyli wydatki na poziomie 2010 roku. - Są tacy co wierzą, że uda się osiągnąć nowe porozumienie nawet do końca roku, ale ja do tych optymistów nie należę - mówi europosłanka PO. To pierwsza tego typu sytuacja od 1988 roku.
;)

Jak Polska cos do rynki wezmoe, to zawsze sie to we gowno uobroci:
""Komisja Europejska żałuje, że mamy fiasko. Zdecydowana większość delegacji narodowych była gotowa na kompromis z PE. Tylko kilka z nich nie" - powiedział na konferencji prasowej komisarz ds. budżetu Janusz Lewandowski."
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Konik Lewandowskiego zdech! 16.11.10, 09:08
      "Berlin hat einer EU-Steuer erneut eine Absage erteilt. Das deutsche "Nein" findet sich bereits im Koalitionsvertrag. Warum EU-Kommissar Lewandowski trotzdem eine entsprechende Vorlage plant, bleibt sein Geheimnis."

Uparty Gorol :

https://www.euractiv.de/uploads/tx_tmimage/Lewandowski2_small_620.jpg
      • ballest Re: Konik Lewandowskiego zdech! 16.11.10, 09:16
        "Streit um EU-Steuer und Mitsprache
        Aber die Parlamentarier fordern im Gegenzug, dass sie beim künftigen Finanzrahmen, der sich von 2014 bis 2020 erstreckt, mehr mitreden dürfen. Außerdem wollen sie über eine neue Einnahmequelle, nämlich eine-EU Steuer diskutieren, damit wäre der Haushalt politisch nicht mehr ganz so abhängig von den einzelnen Mitgliedsstaaten. Darauf wollte aber der Ministerrat nicht eingehen. Die Abgesandten des das Europaparlament ließen das Budget 2011 scheitern."

CUESZY MNIE TO BARDZO !!!!

oe1.orf.at/artikel/261880
        • kubiss Re: Konik Lewankowskiego hat gestorben 16.11.10, 12:55
          Oooo
          Baljest przemowil do KubiSSa
          To wielki policzek dla twojego Gorolskiego podopiecznika :-)
          Co by nie gadac chcialem cie serdecznie pozdrowic .
          Wiesz ze cie lubie Ballest .
          Nie uwierzysz ale jestem teraz w Polsce .
          Jesien mnie dobija i wieczorami znow zaczalem chlac Tyskie .
          Psy tylkami szczekaja i spac po nocach nie moge .
          Syf liscie bloto zapijaczone wasate mordy ...
          Ech szkoda gadac .
          CHyba z nudow zaczne kolekcje fotograficzna Zuli . . . . . :-)
          Jesien to paskudna pora roku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka