Dodaj do ulubionych

Niy ma na nich siyly.

24.04.13, 07:52
Kradnom dali bez zodnych problymow.Tyn co sprzedowo auta uczciwie niy mo z takymi szans bo zlodzieje obnizom cyna o polowa i kazdy take auto kupi.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13795135,_Operacja_Schokoladentafel___Szajka_polskich_zlodziei.html#BoxWiadTxt
Obserwuj wątek
    • cirano Re: Niy ma na nich siyly. 24.04.13, 08:41
      Przestaja wierzyć w europejsko sprawiedliwoś sondowo. Niy wierza, że ftoś tych bandziorow przizwoityj roboty nauczy. Za pora lot bydom juzaś lotać i kombinować jak żyć bez roboty, na koszt niymieckich frajerow.
      Czasym modla sie o "żelazno mietła"
    • iksis Re: Niy ma na nich siyly. 24.06.17, 08:09
      Z Polakami nikt nie wygra. Wypowiedź internauty:

"Ostatnio "podróżowałem" via Ceske Drahy. I akurat tak niefartownie trafiłem, że akurat do Czech przyszła gołoledź. Miałem przesiadkę w Ostravie i dalej pociąg do Pragi. Po opuszczeniu Ostravy i przejechaniu kilku stacji pociąg stanął i stał tak przez 7-9 godzin (a przynajmniej ja tam tyle siedziałem). Najlepsze jest to, że tam nikt nie miał pretensji do konduktora czy obsługi pociągu. Wszyscy to przyjeli ze spokojem i nikt się nie czepiał i nie emocjonował. A jeszcze lepsze, że konduktor twierdził, że w stronę Pragi na pewno dzisiaj nic nie pojedzie. 10 min później minął nas express Sobieski do Wiednia, wlókł się, ale jechał do przodu. Na pytanie pasażerów, czemu tamten pociąg przejechał konduktor tylko stwierdził: "to Polacy, oni już tak mają"!! Po kilku godzinach nadjechał jakiś skład ciągnięty przez lokomotywę spalinową więc się do niego zapakowałem i próbowałem wrócić do Ostravy. I tu kolejna przygoda: kilka stacji przed Ostravą pociąg się zatrzymał, odpieli lokomotywę i gdzieś odjechała, a my tak staliśmy przez kolejne kilka godzin. W Ostravie spędziłem kolejne kilkanaście godzin i zapewne siedziałbym tam do dzisiaj gdyby nie nadjechał powracający EIC Sobieski (jeden z dwóch pociągów, które do godziny 16stej wiechały do Ostravy) więc zapakowałem się do niego i wróciłem do Waw. Na miejscu zwrócili mi 100% kwoty, którą wydałem na bilety i jeszcze przepraszami mimo, że miałem bilety na pociągi obsługiwane przez CD!!! Więc nawet jakby nasza kolej miała się zatrzymać w rozwoju to i tak lepiej będzie niż w Czechach!!!"
      • 1fatum Re: Niy ma na nich siyly. 24.06.17, 22:54
        Aby mówić o wygranej, bądź przegranej musi być druga strona, która chce grać.

Wypowiedź Internauty nie musi być prawdziwa, tak samo, jak słowa niejakiego iksis. Aby mówić o skuteczności polskich kolei, czy nawet dróg w czasie zimy nie trzeba jechać do Czech. Wystarczy zapoznać się z medialnymi doniesieniami, że zima zaskoczyła drogowców, lub kolejarzy.

Jak na razie mamy czerwiec i zimowe relacje są równie aktualne, co zeszłoroczny śnieg.

Podsumowując, muszę przyznać, że faktycznie z Polakami nikt nie wygra, bo tylko Polacy w czerwcu piszą o zimie, a zimą, że klapki "japonki" ślizgają się na śniegu.

Trzeba im wybaczyć - to taka uroda tego narodu. Całe szczęście, że nie całego. Normalnych jest znacznie więcej.
        • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 20.09.17, 23:29
          To jusz prawie jak pol zakladu "produkcyjnygo".Piyndziesiont szesc "czlonkow".

www.tvp.info/34068918/gang-zlodziei-paneli-slonecznych-rozbity-kradli-w-niemczech

Jak widac kradnom na potynga.

www.tvp.info/25940131/gang-kradl-niemieckie-tiry-i-wywozil-je-do-polski
            • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 28.09.17, 07:20
              Nawet tam jusz som.Tam jednak odpowiednio go potraktujom.Popelniol blond napadajonc na bankomat w Tajlandi.W EU dostol by moze za take cos kara w zawieszyniu.Tam za take cos posiedzi w pierdlu pora lot.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22435835,polak-wysadzil-bankomat-w-tajlandii-i-ukradl-pieniadze-sledczy.html#BoxNewsLink&a=66&c=96
                          • cirano Re: Niy ma na nich siyly. 14.12.17, 13:55
                            "Mafia udo sie zlikwidować ino mafii sposobami" pedzioł Mussolini i tak zrobił.
                            Udało by sie i w innych krajach bandycko-złodziejsko chołota do pionu postawić, ino metody musiałyby być twardsze a z tym niy zgodzom sie obrońcy praw człowieka i inksi liberalni "poprawiacze świata".
                            Ktoś porachowoł, że jedyn skazany na lata "poprawy i resocjalizacji" za kratkami kosztuje rocznie ok. miliona złotych! U Putina aresztant robi na siebie som i to może potyncjalnych chacharow odstraszać, bo napewno niy robi tego Ziobro jak grozi podnoszyniym kar.
                            Żodyn przestympca niy myśli jak idzie kraś, że wpadnie i grożom mu duge lata knast.
                            Kożdy jes pewny że juzaś mu sie udo, kożdy!
                            • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 25.01.18, 16:19
                              W Niymczech ukradnom i som za pora godzin po drugi stronie rozumia ale zeby asz z Angli take cos "sprowadzic" to jusz jest sztuka,abo?
                              --
                              www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/ukradli-koparke-w-anglii-odnalazla-sie-pod-krakowem,12877003/
                                • 1fatum Re: Niy ma na nich siyly. 26.01.18, 08:57
                                  To też patent. Mało kto tak potrafi. Mimo naszych negatywnych ocen, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że oprócz wielu umiejętności do perfekcji opanowali logistykę i "ukoszrnianie" towaru.
                                    • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 03.03.18, 07:17
                                      Ja pierdu, zyc a niy umiyrac.
                                      --
                                      "Policja bardzo się pilnuje pod tym względem. Od razu przyjeżdża też adwokat z urzędu, usługa ta jest darmowa i niezależna od policji. Podejrzany dostaje w areszcie menu do wyboru. Może sobie zażyczyć śniadanie angielskie, curry, wegetariańską potrawę, sok, kawę czy herbatę. Warunki są dobre. Dlatego wszyscy skazani, z którymi miałam do czynienia, nie chcieli odsiadywać wyroków w Polsce."

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23057927,prostytucja-domowa-przemoc-morderstwa-czyli-na-wyspach-polak.html#Z_TRwknd
                                      • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 24.03.18, 09:34
                                        Pszeca tyn polski zlodziyj se yno chciol pszejechac.Za tydziyn go wypuszczom a za dwa tydnie zas go chycom w innym kradzionym aucie bo tysz se yno "chciol pszejechac".Amen.

"Niemalże codziennie funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymują skradzione w Niemczech samochody. Są to zarówno ciężarówki, jak i luksusowe limuzyny. "

moto.onet.pl/aktualnosci/straz-graniczna-zatrzymala-skradzionego-mercedesa-bez-kluczykow/q8hzjmr?utm_source=onet_sg&utm_medium=mp&utm_campaign=moto
                                        • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 26.05.18, 06:26
                                          "Zatrzymano pięć osób, to mieszkańcy powiatu ropczycko-sędziszowskiego w wieku od 28 do 42 lat. Trzech spośród nich usłyszało zarzuty paserstwa. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności."
                                          --
                                          Paserstwo to rozumia ze ktos spszedowo kradzione rzeczy.A co z tymi co "te rzeczy" tam "nanosiyli"?
                                          Osiym ciynzarowek cza bylo zeby to pospszontac.

www.auto-swiat.pl/wiadomosci/wykryto-dziuple-z-czesciami-ze-stu-skradzionych-aut-w-tym-prototypowego-mercedesa/wg2cgp?utm_source=swpromo&utm_medium=synergy&utm_campaign=moto_retargeting_nitro
                                            • socer-schlesier Re: Niy ma na nich siyly. 19.09.20, 07:48
                                              Multirecydywisci.To znaczy teraz go chyciyli, posiedzi trocha potyn go wypuszczom i zas wraco do swojygo "fachu".

---

"Jak tłumaczył, wielkopolscy policjanci zdobyli informacje o złodziejach kradnących samochody za granicą Polski już w 2017 roku. Wśród nich byli multirecydywiści, karani i notowani w rejestrach sądowych oraz policyjnych."

www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/policja-rozbila-duza-grupe-zlodziei-samochodow-kradli-min-kampery/97kc4zm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka