Dodaj do ulubionych

Ku pszestrodze.

07.09.13, 13:10
www.youtube.com/watch?v=U3EwHqvEAXM&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DU3EwHqvEAXM&has_verified=1
Obserwuj wątek
   • herbjelita Re: Ku pszestrodze. 07.09.13, 18:33
    bartoszcze napisał:

    Tak z ciekawości: wiesz, że ten cytat, który sobie pożyczyłeś do stopki, jest fałszywy?

    Wszystko co ty do tej pory na forach zrobiłeś było fałszywe.
    • socer-schlesier Re: Ku pszestrodze. 12.09.21, 21:49
     "W przypadku tego co robi PiS w kontekście naszych relacji z Unią można mówić o koncepcji oswajania radykalnych treści. Zaczyna się to od tego, że do debaty publicznej wprowadzane jest pewne pojęcie – w tym wypadku polexit. Ono na początku budzi strach, ale po pewnym czasie funkcjonowania w przestrzeni publicznej ludzie oswajają się z nim. Wówczas jakiś ważny polityk robi radykalną wrzutkę, która nadaje nowy, bardziej radykalny wymiar wprowadzonemu pojęciu. Inni ważni politycy się od tego odcinają, bo w społeczeństwie znowu pojawia się strach. Ale po pewnym czasie ponownie dochodzi do oswojenia się z tą sytuacją i znowu mamy wrzutkę. Jednakże ona jest jeszcze bardziej radykalna. I dokładnie to teraz się właśnie dzieje w Polsce. PiS małymi krokami wyprowadza nas z Unii."

     --

     www.onet.pl/informacje/onetlublin/krzysztof-hetman-pis-chcialby-byc-w-ue-ktora-bedzie-dawala-kase-ale-nie-bedzie/jkq7zhg,79cfc278
     • socer-schlesier Re: Ku pszestrodze. 13.09.21, 21:10
      "Metoda rozniecania wrogości i strachu, a potem stawania po stronie tych, którzy zostali przestraszeni, żeby ich mężnie bronić, stosowana jest przez Jarosława Kaczyńskiego od lat. To narzędzie przyswajane już podczas szkoleń dla akwizytorów, którzy uczeni są przez trenerów interpersonalnego błogostanu, że po to, by sprzedać coś niepotrzebnego, trzeba najpierw wykreować potrzebę. Tyle że PiS nie sprzedaje, tylko rządzi. Kreuje więc strach. "

      --

      www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art18911231-zuzanna-dabrowska-pis-podda-sie-unii-albo-zacznie-wojne

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka