Ci co majom po cztyry "baby".

18.12.15, 23:45
Niy wyglondo to najlepi.

www.youtube.com/embed/44vzMNG2fZc
    • cirano Re: Ci co majom po cztyry "baby". 19.12.15, 08:13
      Patrzeć na to niy poradza. I co tu myśleć o takich euro-politykach doi zarziganio liberalnych, ślepych i bez poczucia odpowiedzialności i wyobraźni?
      Amika nom trzeba
      • socer-schlesier Re: Ci co majom po cztyry "baby". 20.12.15, 09:36
        Reportarz o uchodzcach idzie zrobic pozytywny i negatywny (tak jak o wszystkim).Tu momy negatywny.Dzisiej niy wiymy jeszcze jak to wszystko "podzie dali".Wierzic nalezy ze z czasym to se uporzondkuje.Jak by to byli chrzescijanie niy bol bych se ale ci nowi pszinoszom do nos obco nom kultura, niyznano i czujymy strach pszed tym.Jak widac jednak w tym "filmiku" na dworcach tych nowych z kwiotkami witajom, tacy tysz som, oby se niy zawiydli.
        • cirano Re: Ci co majom po cztyry "baby". 20.12.15, 11:41
          A było kejś tak;
          www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1642079,1,zydzi-szkoci-grecy-czyli-historia-uchodzcow-w-polsce.read
          • socer-schlesier Re: Ci co majom po cztyry "baby". 10.04.16, 20:25
            Cyba najgorsze dopiyro pszed nami.
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19895165,niemcy-przyznaja-popelnilismy-blad-w-ocenie-dzihadysci-jednak.html#BoxNewsLink

            Czyzby ta straszno wizja se spelniyla?Oby niy.
            prawapolityka.pl/2015/06/o-klimuszko-i-wizja-islamskiego-potopu/
            • 1fatum Re: Ci co majom po cztyry "baby". 12.04.16, 10:57
              Wypowiedź z polskiego Sejmu.

              Tekst linka
Pełna wersja