Dodaj do ulubionych

Roznica w Coronie miedzy PL a D?

27.03.20, 17:59

Roznica jest taka, ze Polacy do dzis przetestowali 30 000 tysiecy Polakow , a Niemcy dziennie testuja 50 000 tysiecy ich obywteli - a teraz zwiekszaja na 200 000 tysiecy , szooooook jak czytam wpisy polskich Idiotow co o tym nie wiedza, o Ixisie nie wspomne , bo jego nie zaliczam do Idiotow , - podobnie jak Petronella tez nie !

--
pyrsk
Ballest
"Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy"
Gleiwitz
Obserwuj wątek
  • janinagazda Re: Roznica w Coronie miedzy PL a D? 27.03.20, 18:21
   Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rozpoczęła SOLIDARITY – gigantyczną próbę, która testuje potencjał terapii, zarówno starych, jak i nowych, w celu pokonania koronawirusa, który powoduje obecną pandemię.Bedzie szybciej i wiecej badan,wiec badzmy dobrej mysli

   --
   Krocząc przez życie,
   zawsze trzymaj wysoko uniesioną głowę i nie zatrzymuj się.
   Nigdy nie pozwól nikomu odebrać sobie wiary w siebie,
  • iksis Re: Roznica w Coronie miedzy PL a D? 27.03.20, 18:22
   Polska 16 - 308 Niemcy

   Coraz gorzej ballest. A szykuje się następna katastrofa dla Niemców.

   Komentujący sprawę dziennikarz MDR Tim Herden najpierw stwierdza, że Polska zamknęła granice także i dla Polaków pracujących w Niemczech, przez co za chwilę może tam zabraknąć tysięcy lekarzy i pielęgniarek, by następnie lamentować nad solidarnością europejska, a raczej jej brakiem.

   "Witamy w Unii Europejskiej. Według definicji ze słownika jest to wspólnota interesów. Wspólne działanie należy w Unii jednak do przeszłości, a już na pewno nie występuje teraz, w czasach kryzysu związanego z koronawirusem. Niemcy nie są tu wyjątkiem, także i my zamknęliśmy nasze granice. Wjechać do Niemiec może tylko ten, kto ma umowę o pracę, a takiej umowy nie posiada większość pielęgniarek z Europy Wschodniej. Oznacza to, że nawet 300 tys. wymagających opieki Niemców jej nie otrzyma. A to szybko może stać się sprawą życia albo śmierci. […] W sektorze opieki i medycynie ważne są kwalifikacje i niezawodność. W dobie kryzysu koronawirusa cnota niezawodności jednak ginie. Tak więc Polska ma w nosie chorych i wymagających opieki ludzi w Niemczech."
   • 1fatum Re: Roznica w Coronie miedzy PL a D? 27.03.20, 18:42
    Chyba mamy wpływ wirusa na system rozumowania u niektórych. Pewnie to jest wina genów.

    Medycy klinicyści kombinują:

    Leczenie zapobiegawcze (osoby wysokiego ryzyka infekcji, osoby po kontakcie z osobami zarażonymi) - oseltamivir (Tamiflu; Tamivil, Ebilfumin) 0.075 1x1 + doxycyclinum (Unidox solutab, Doxycyclinum) 0.1 1x1; u chorych objawowych, jak najszybciej obydwa leki 2x1. Po ustąpieniu objawów ponownie 1x1 nawet do 2 tygodni. Oseltamivir, inhibitor neuraminidazy, hamuje wnikanie wirusa do komórki i jej opuszczanie, tym samym hamuje rozprzestrzenianie się wirusa w organizmie; doksycyklina, modyfikowana tetracyklina, działa na riketsje i duże wirusy, działa wspomagająco hamując biosyntezę białka i procesy fosforylacji w komórkach zakażonych (hamowanie powstawania kapsydów wokół kwasu nukleinowego wirusa, tj. tworzenia otoczki wirusa).

    Co roku, umiera we Włoszech około 600 000 – 650 000 osób (w tym 20 000 w wyniku wirusa grypy i infekcji szpitalnych), czyli 50 000 miesięcznie, czyli 1666 DZIENNIE!

    --
    ************************************************************
    Motto Życiowe:
    1.Mów prawdę, albo milcz.
    2.Nie składaj obietnic, których nie będziesz mógł (lub nie jesteś pewien, że będziesz mógł) dotrzymać.
    • iksis Re: Roznica w Coronie miedzy PL a D? 27.03.20, 19:25
     Polski system "LOTdoDomu" zabrał także z sobą 130 Niemców z Malediwów, Sri Lanki i Indonezji.

     Wiadomo. Jak kryzys to do Polaka się zgłaszają. Bo tylko Polak potrafi coś wykombinować w krytycznej sytuacji. Notabene słowo kombinować występuje tylko w języku polskim.
     • socer-schlesier Re: Roznica w Coronie miedzy PL a D? 27.03.20, 22:58
      Potyn statystyki wyglondajom tak jak wyglondajom.Pszinajmni iksisy majom radocha.

      radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,25824895,koronawirus-zmarlo-trzech-zakazonych-ale-nie-ma-ich-w-statystykach.html#s=BoxWyboImg4
      --
      Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka