Dodaj do ulubionych

Wojna idzie

16.11.20, 11:56
... polsko-unijna tylko, o forsa. Mondrale (utytuowane też) twierdzą, że Polacy dysponują wiekszymi armatami !
A więc Unia już (o zrozo!), przegrała z oportunistycznymi głombami z nad Wisły.
Wojtyła, swego czasu papież powiedział, że Polska ma stać na straży katolicyzmu w Europie... a więc nie mają wyboru, też wtedy, kiedy prawie wszystkie "mądrości" tego faceta wraz z nim pogrzebano ... a pozostały tylko brudy w ogromnej ilości.

niezalezna.pl/363839-my-mamy-wieksze-armaty-niz-oni-tomasz-sakiewicz-o-scenariuszu-weta-budzetu-ue?msnr
Obserwuj wątek
  • socer-schlesier Re: Wojna idzie 16.11.20, 22:12
   Oby wojny jusz w Europie nigdy niy bylo.EU musi bronic swoich wartosci a to co se dzisiej dzieje z tym wetowaniym budzetu to se asz wierzyc niy chce ze take cos mo miejsce.
   Ktos napisal:

   polak_k.prawy
   godzinę temu
   Niech Europa nie traci czasu na dyskusje z tymi dwoma bratankami-pacankami. Dlaczego nikt się nie boi oceny praworządności, tylko oni? Wiedzą, że to co robią jest złe, niezgodne z prawem krajowym i europejskim. Możliwe jest rozwiązanie sprawy budżetu przez umowę międzyrządową w gronie 26 państw bez HU i PL. Trzeba z tego skorzystać. Polscy demokraci przyjmą je ze zrozumieniem, a opinią pisiorów nie ma co się przejmować, bo oni Unii nie rozumieją, nie szanują, wręcz gardzą i tylko opluwają. Jaki, Szydło, Kempa, Brudziński, Mazurek, itd. pasują do PE jak wół do karety. Oni nic w Brukseli i Strasburgu nie wnoszą, tylko się awanturują. Bez nich Unia Europejska będzie lepsza. Polska i Węgry muszą dojrzeć do UE.
   • farel Re: Wojna idzie 17.11.20, 14:12
    A może wystarczyło ino dopłaty rolnikom do hektara wstrzimać....?
    PiS straciłoby poparcie na polskich wsiach
  • iksis Re: Wojna idzie 10.04.21, 07:47
   Amerykańskie okręty wojenne wpłyną na Morze Czarne

   Dwa amerykańskie okręty wojenne przepłyną przez cieśniny tureckie i zostaną rozmieszczone na Morzu Czarnym – poinformowały Turcję władze Stanów Zjednoczonych. Media zwróciły uwagę, że wzrost aktywności Amerykanów w tym regionie przypada na okres, gdy Rosja zwiększyła swoje siły zbrojne na wschodniej granicy Ukrainy.

   "15 dni temu wysłano nam powiadomienie kanałami dyplomatycznymi, że dwa amerykańskie okręty wojenne wpłyną na Morze Czarne zgodnie z konwencją z Montreux. Jednostki pozostaną na Morzu Czarnym do 4 maja" - poinformowało w piątek ministerstwo spraw zagranicznych Turcji. Porozumienie z Montreux z 1936 roku daje Turcji kontrolę nad cieśninami Bosfor i Dardanele, ogranicza dostęp okrętów wojennych i reguluje ruch zagranicznych statków towarowych.

   W reakcji rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Aleksandr Gruszko wyraził w piątek zaniepokojenie wzmożoną aktywnością na Morzu Czarnym rządów państw, które nie graniczą z jego wodami - podała agencja Interfax. Gruszko podkreślił, że wszystkie ruchy okrętów wojennych na Morzu Czarnym muszą być zgodne z Konwencją z Montreux.

   Niedawno w ukraińskim regionie Donbasu, gdzie w lipcu 2020 roku weszło w życie zawieszenie broni, wybuchły starcia między wojskami ukraińskimi a wspieranymi przez Rosję separatystami. Niemcy zwróciły się do Rosji o wycofanie wojsk, a Moskwa oskarżyła Kijów o prowokacje. Od początku roku zginęło na tych terenach ponad 20 ukraińskich żołnierzy.

   Od kilku dni przy granicy z Ukrainą trwa koncentracja wojsk rosyjskich. Rosyjskie władze twierdzą, że siły rosyjskie mają prawo przemieszczać się po swoim własnym terytorium.

   Trwające od 2014 roku walki między siłami ukraińskimi a wspieranymi przez Rosję rebeliantami na wschodzie Ukrainy pochłonęły - jak się ocenia - ponad 13 tysięcy ofiar śmiertelnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka