Dodaj do ulubionych

Ixis, co Ty na to ?

24.11.20, 11:23
Polska sluzba zdrowia podobno najlepsza - a Fakty przedstawiaja cos innego?
Obserwuj wątek
  • iksis Re: Ixis, co Ty na to ? 24.11.20, 12:31
   Statystyki są fałszowane. Kto wierzy w te liczby?

   Niemcy - 82 mln - 950.000 zakażeń
   Polska - 38 mln - 910.000 zakażeń

   Jak liczone są ofiary w Polsce i Niemczech? Zmarło 55 czy 540 osób?

   Z powodu COVID-19 zmarło 55 osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 485 chorych. Łącznie to 540 ofiar śmiertelnych.
   • ballest Re: Ixis, co Ty na to ? 24.11.20, 15:04
    Aha, to PiS falszuje Statystyki, ja ale to wiedzialem wczesniej , ze w Polsce falszuja - wiem, bo mam bardzo dobre kontakty na Slask, a tam jednego z rodziny policzyli a reszta tez byla chora, ale w Statysce nie zawitala ;) tak klamia w Polsce.
    Ixis - Jak sie chwaliles polska sluzba zdrowia, to wtedy nie falszowano, teraz jak Polska w scislej czolowce swiatowej jest, to zaczeli falsziowac;) dobre
     • farel Re: Ixis, co Ty na to ? 25.11.20, 17:20
      Te liczby ixis są proste, z tym, że ludność Polski to dziś chyba już żadne 38 milionów a więc statystyka nie "pasi". Tu inne pytanie, inna tajemnica. Puszczą Rosjanie farbe? Byłoby ciekawe ;

      shareinfo.pl/ostatnia-rozmowa-braci-kaczynskich-rosja-domaga-sie-od-polski-tajnych-informacji/
      • socer-schlesier Re: Ixis, co Ty na to ? 25.11.20, 18:25
       farel tu chodzi o to ze "dzisiej" calo wina za "katastrofa smolynsko" Poloki chcom zwalic na Ruskich.
       Dlatygo tysz Ruske "robiom co robiom".Tysz zech jest ciekawy jak iksis to "skomentuje".

       - Zarzuty, które postawiono kontrolerom dotyczą umyślnego spowodowania katastrofy w ruchu powietrznym, skutkującego śmiercią wielu osób -­ wyjąsniała wówczas rzeczniczka prokuratury Ewa Bialik.

       ----

       www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rosja-sklada-wniosek-do-polski-w-sprawie-katastrofy-w-smolensku-chce-zapisu-rozmowy/v8xfq51,79cfc278#
        • farel Re: Ixis, co Ty na to ? 26.11.20, 13:53
         Miejmy nadzieję, że to "dawno" niedługo już nastąpi, a dlaczego tego Rosjanie nie zrobili?
         Może przewidzieli (nie)rządy Jarka i czekają spokojnie na rychły koniec nadwiślańskiego bajzlu?
         Chyba to długo nie potrwa, bo już teraz "walczą o prawo do łamania prawa."
         A świat ma to gówno zaakceptować...?
         • ballest Re: Ixis, co Ty na to ? 26.11.20, 23:50
          Z ogólnopolskich mediów mogliście się dowiedzieć, że Polska odrzuciła niemiecką ofertę pomocy w walce z koronawirusem. Innego zdania jest europoseł z Rybnika – Łukasz Kohut. Postanowił napisać list do prezydenta Niemiec w tej sprawie.

          - Z wielką radością przyjąłem informację o możliwości pomocy medycznej dla Polski, oferowanej przez Pański kraj – Niemcy – w walce z pandemią koronawirusa. Sytuacja w polskiej służbie zdrowia jest krytyczna. Dobowe przyrosty zachorowań aktualnie na poziomie ponad 20 tysięcy zakażeń, spowodowały w niektórych regionach całkowity paraliż służby zdrowia. Brakuje miejsc na oddziałach ratunkowych, wykwalifikowanego personelu oraz specjalistycznego sprzętu, mogącego uratować ludzkie życie. Specjalistyczne ośrodki medyczna w błyskawicznym tempie zamieniane są w prowizoryczne szpitale dla osób z koronawirusem, czego efektem jest brak pomocy dla osób ze schorzeniami wymagającymi zaawansowanych metod leczenia – pisze do europoseł do Franka-Waltera Steinmeiera.
          ak dodaje, widząc brak realnego zainteresowania ze strony Prezydenta RP Andrzeja Dudy na ofertę pomocy postanowił działać sam.

          - W obliczu tej kryzysowej sytuacji oraz mając na uwadze życie mieszkanek i mieszkańców Śląska i całego województwa śląskiego, z którego regionu pochodzę i który reprezentują z dumą w Parlamencie Europejskim, chcę prosić Pana o pomoc w zakresie dostawy specjalistycznego sprzętu medycznego i wsparcia personelu medycznego. O ile jest to możliwe, chciałbym również poprosić o możliwość transportu części pacjentów wymagających natychmiastowej opieki medycznej do ośrodków zlokalizowanych na terenie Republiki Federalnej Niemiec – apeluje Łukasz Kohut.
          • farel Re: Ixis, co Ty na to ? 27.11.20, 13:12
           Duda odpowiedziaL Steinmeierowi - a jakze... i podziekował, że "Jak Niemcy pomocy potrzebują, Polska chętnie pomoże! Starczy poprosić.!"
           Pieronowy cheuchler. Ale pasuje jak "rzić na nachtop" do polskij łże-polityki dziś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka