Dodaj do ulubionych

To Angela racja miala.

07.01.21, 10:25
"Kanclerz Angela Merkel od samego początku przejawiała sceptycyzm wobec Donalda Trumpa; ich nieliczne spotkania nie były łatwe. Jeszcze ostatniego lata odmówiła podróży na Florydę, gdzie odbywało się spotkanie grupy G7. Pandemia koronawirusa posłużyła za wymówkę, ale odmowa pani kanclerz i tak była powszechnie zinterpretowana jako odrzucenie Trumpa i jego polityki."

www.dw.com/pl/zamieszki-w-waszyngtonie-szok-i-wzburzenie-w-europie/a-56154971
Obserwuj wątek
   • socer-schlesier Re: To Angela racja miala. 09.01.21, 10:18

    ballest Re: To Angela racja miala. 08.01.21, 13:50
    Jest ale ogromna roznica miedzy Pani z domu Kazmierczak a Trumpem, Trump robil wszystko tylko do USA. a nasz Mamlas robi wszystko przeciw Niemcom !

    ----

    Merkel mo "na gowie" calo (prawie) Europa kery staro se pomoc bo jest lojalno wobec wspolnoty kerom jes Unia Europyjsko.Jasne jest ze niyroz kosztym Niymiec.Mimo to wiynkszosc Niymcow jednak jom popiyro i mysla ze jak jusz niydugo podzie na "emerytura" odyndzie w szacunku i Swiat o ni niy zapomni.
    Tramp zas mo dzisiej krew na rynkach i nalezy yno miec nadzieja ze wiyncy ludzi jusz pszez niygo niy zginie.Odyjdzie w niyslawie i mysla ze z tygo se jusz niy podniesie.Po pszegranych wyborach miol szansa zeby za piync lat zas stanonc do "walki" ale tym co zrobiol niy mo zodnych szans.Zostol som i w niyslawie bo pomalu wszyscy go opuszczajom.
    • ballest Re: To Angela racja miala. 09.01.21, 21:09
     Roznica jest takou, ze Merkel zaprosila NOZOWNIKOW i GWALCICIELI do Niemiec, a Trump wybudowal Zaun, zeby do USA sie nie dostali!
     Malo tego, Pani z domu Kazmierczak sama ich zaprosila a potem chciala ich rozdzielic na calou Europa, a teraz caly czas ich Familie sa sciagane do Niemiec, - 76% tych dzieci Angeli sa bezrobotni !
     • farel Re: To Angela racja miala. 10.01.21, 09:25
      Oba mocie, myśla, recht, ale bardzij przekonuje mie text ballesta.
      Niy mom niynawiści do auslynderow żyjoncych w EU "jak ludzie", ale arabske bandy niy powinny sie u nos korzyni zapuszczać i czuć jak u siebie. Niystety przinajmnij w czynsci - wina Merkel, co zresztom sama prziznała. Było niystety za późno
      • socer-schlesier Re: To Angela racja miala. 10.01.21, 14:17
       Zakladajonc tyn wontek miolech na mysli "pokozac" roznica prowadzyna polityki pszez Trampa a Merkel.
       Jak bylo widac Merkel i Tramp od samygo poczontku do siebie "niy pasowali".Merkel nigdy niy pozwoli by to Tramp niom kerowol a tyn zas tygo niy umiol pojonc.EU i Merkel to siyla kero niy pozwoli na ublizanie.I tak czimac.Jakim to prawym Ameryka chce dzisiej nakladac sankcje na zachodnie firmy budujonce Nord StreamII? Tramp podejmowol "rozne" decyzje nawey niy konsultujonc tygo z pszedstawicielami EU wyraznie Unia lekcewazonc.Wierza ze dzisiej relacje miyndzy Amerykom a EU "diametralnie" se poprawiom.Jusz teraz "pszijymnie" suchc wypowiedzi Bidena kery pomalu jusz zaczyno podstawowe pojynciia "dymokracji" psziwracac.To co robiol Trump dokladnie to samo robi PIS bestosz tako chemia miyndzy niymi byla.Bogu dziynkowac ze to wszystko nareszcie se skonczylo.Tu cos na tyn tymat:

       szostkiewicz.blog.polityka.pl/2021/01/08/naszym-kapitolem-jest-polska-demokracja/?nocheck=1

       ps.Jak chodzi o uchodzcow to tygo problymu by niy bylo jak by niy bylo najpiyrw napasci na Irak bo od tygo wszystko se zaczlo.A kto napadl na Irak to wszyscy wiymy.Glowne sily to Ameryka,Anglia i Polska.Potyn to jusz reszta "polecialo" dali.Faktym jest ze Merkel "wziyla" ich za duzo i tu ballest mo zupelno racja.
       • ballest Re: To Angela racja miala. 10.01.21, 17:42
        Soccer, czyli Niemcy na Irak nie napadli, ale Merkel Arabrow zaprosila, a cos takiego boli, przeciez najglupszy na Swiecie wie, ze Arabry nie sa do roboty, to nie sa Vietnamczycy , Koreanczykim, Chiczyki, czy Japonczyki, ale nasza Polka z domu Kazmierczak jako jedyna tego nie wiedziala, a jak wiedziala to robi Niemcom na zlosc, Greckie dlugi tysz przejela , a o tym zapomniano, ze one dalej rosna, a Grecja ich splacic nie moze, bo jak - Oliwkami ? a wiec nasze wnuki beda je splacac , a Pani z domu Kazmierczak wrazi rzic do Gliny.
        Soccer , co pozostanie w Oczach madrych Niemcow historycznie kiedys, wiesz co - Islamizacja Niemiec !
        Farel to wie !
        • erka-4 Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 09:48

         ballest napisał:

         > Soccer , co pozostanie w Oczach madrych Niemcow historycznie kiedys, wiesz co
         > - Islamizacja Niemiec !
         > Farel to wie !
         >


         Czarno Was widzę w tych islamskich Niemczech .
         Cztery modlitwy dziennie,babki zamaskowane od stóp do czubka głowy,zakaz popijawy - MASAKRACJA.
         • ballest Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 10:13
          A my muszymy na Pupilkow Pani z Domu Kazmierczak robic:
          "Syryjscy uchodźcy często mają wyższy poziom wykształcenia niż inni. Niemniej jednak po procedurze azylowej wielu z nich ma trudności ze znalezieniem pracy w Niemczech. Pokazuje to tabela, którą Federalna Agencja Pracy utworzyła na wniosek członka AfD z Bundestagu.

          Zgodnie z tym, około trzy czwarte Syryjczyków w wieku produkcyjnym w tym kraju otrzymuje podstawowe zabezpieczenie. Wiek produkcyjny oznacza, że ​​na przykład dzieci lub osoby starsze nie są liczone."

          To sie pytam , jak 3/4 w wieku produkcyjnym ich nie pracuje, a jak policzymy ich Zony, ( oni czasami maja wiecej jak jedna, albo dwie) , ich dzieci, Omy , Opy, to sie okaze, ze to bedzie wysoko ponad 90% , ale tym sie Ta Pani nie chwoli
          • erka-4 Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 10:32


           ballest napisał:

           > A my muszymy na Pupilkow Pani z Domu Kazmierczak robic:           -oj biedny Ty,współczuję Ci.

           To jakiej cholery tam siedzisz w tym raj(h)u,chyba jesteś Ślązakiem,tak sądzę z Twojego pisania,zatem wracaj na Śląsk,tu będziesz miał jak u Pana Boga za piecem.
           • ballest Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 11:09
            Erka, po slonsku zech sie dopiero w szkole podstawowej nauczou, ale wiesz co mnie rozni od " wysoko szkolonycbh Hadziajow - ze umiam na temat pisac !
            - W tym watku mogl bys sie spytac, jak to sie stalo, ze Opa od Pani z domu Kazmierczak co walczyl przeciw Niemcom wyemigrowal z nowo powstalej Polski do Berlina, zostal tam policjantem , syna ochrzcil , a potem zmienil nazwisko na Kassner i nawet Wiare zmienil, tak ze Katolik zostal Pastorem, to sie zwie - WENDEHALS !
            • erka-4 Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 11:23
             Zmienił jedynie sposób modlitwy do Tego samego Boga,nic w tym dziwnego nie widzę.
             A co do tego,że z Polski wyjechał to także nic w tym dziwnego.
             90 % Polaków w tamtych latach by z Polski jakby tylko mogło to by wyjechało,ja także,ale nie mogło,zatem inne wyjście znaleźliśmy,jak kret.
             Ryliśmy pod tamtą "polską" do wiadomego skutku,i mamy dzięki temu dziś Polskę.
             Fakt,niedoskonałą,bo po tylu przejściach trudno do doskonałości dotrzeć,ale damy radę.
             Ani Ruski,ani Szwab żaden nam w tym nie przeszkodzi.
             Udoskonalimy.
             Pożyjesz to zobaczysz.
             No chyba,że komuniści i inna lewacka swołocz cały Świat opanują,to wówczas będzie inna już bajka.
             Bo to niebezpieczniejsze jest od najgorszego wirusa.
             Z całym Światem nie damy rady walczyć.
             • farel Re: To Angela racja miala. 11.01.21, 16:15
              Ośmielasz się twierdzić erko, że o taką jak ta dzisiejsza Polska walczyliście?
              Gęby Polaków kiedy temat polski się ruszy, robią się coraz dłuższe i wściekłe.
              Z PiS-naziolami raczej się nie dyskutuje. Nieczytate durnie. Dla nich wiadomości rzadowych mediów i Kurwizji są biblią

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka