Dodaj do ulubionych

To wina obecnie rzondzoncych.

01.04.21, 08:59
Dopiyro jak kasa z EU bydzie wszczimano oczka se otworzom.

biznes.wprost.pl/gospodarka/10432092/paraliz-na-budowach-drog-wartych-17-mld-zl-dotacje-z-ue-zagrozone.html
--

www.rp.pl/Koleje/303299892-Zagrozone-sa-budowy-nawet-na-50-liniach-kolejowych.html
Obserwuj wątek
  • socer-schlesier Re: To wina obecnie rzondzoncych. 02.04.21, 08:00
   Chcialo by se wierzyc ze to jakis "primaaprilisowy" zart ale to se dzieje naprawdy.

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26943747,morawiecki-ramie-w-ramie-z-orbanem-i-salvinim-chcemy-renesansu.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsImgLink

   ktos napisal:

   hastatrespasos
   Te warchoły chcą nie tylko wyjść z Europejskiej Partii Ludowej, ale i z UE, po wcześniejszym obrabowaniu partnerów, i zrujnowaniu dorobku powojennego, pokojowego rozwoju kontynentu. Chcą renesansu Europy nacjonalistów, szowinistów, neonazistów, rzucających się sobie do gardła zwaśnionych narodów, marzy im się trzecia wojna światowa. Trudno bardziej obrazić pojęcie renesansu niż tak jak w tej budapeszteńskiej hecy.
   • socer-schlesier Re: To wina obecnie rzondzoncych. 03.04.21, 10:33
    Jak nos Unia wziyla pod swe "skszidla" mysleli my ze som my w "doma".Bezpieczni.W jakim miejscu w tedy Polska byla kazdy wiy.Dzisiej zas pomalu wszystko donzy ku katastrofie.

    " Prawny polexit po takim wniosku pani prokurator z ID SN, oraz po spodziewanej decyzji Trybunału pani Przyłębskiej jest oczywisy - mówi Onetowi sędzia Dariusz Mazur, karnista i specjalista od prawa międzynarodowego, rzecznik Stowarzyszenia Themis. - Wstępując do UE, zadeklarowaliśmy, że będą nas wiązać reguły prawne obowiązujące w Unii. A to oznacza, że bezwzględnie będziemy posłuszni decyzjom wydawanym przez najważniejszy sąd w Unii, czyli TSUE - zaznacza sędzia Mazur."

    www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/byla-prokurator-chce-wywrocic-porzadek-prawny-ue-pomoc-ma-trybunal/z55yjde,79cfc278
     • socer-schlesier Re: To wina obecnie rzondzoncych. 10.04.21, 07:11

      farel Re: To wina obecnie rzondzoncych. 03.04.21, 19:54
      Naprawianie czegokolwiek przez Polaków jest (niy) znane.
      Jo niy znom przipadku żeby tako "naprawa" kiedykolwiek prziniosła pozytywny efekt. żeby coś poprawili w świecie? A może mie ino pamiynć zawodzi?

      --

      Tu tysz "naprawiyli" tyn ewangelicki cmyntarz "koparkom".Teraz se wyobrazic ze tak by Niymcy postompiyli z polskimi grobami? To by bylo larma.
      Inno sprawa ze Niymcy take groby na swoim terynie niy niszczom ale pielyngnujom.Jak widac inno nacja, inno kultura.


      www.onet.pl/informacje/onetolsztyn/ewangelickie-groby-zniszczone-na-cmentarzu-przez-ksiedza-zgode-wydal-biskup/6nxnmeh,79cfc278

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka