Dodaj do ulubionych

W zadnej Wojnie - nie ma tylko ANIOLKOW !!!

10.04.22, 22:14
W zadnej Wojnie - nie ma tylko ANIOLKOW !!! - Szczegolnie, jak wiemy, ze Ukraina rzadza MORDERCY z Euromajdanu - co wlasnym Demonstrantom kazali wypozyczonym Snajperom do Plecow strzelac, tylko zeby do wladzy dojsc -
Obserwuj wątek
  • iksis Re: W zadnej Wojnie - nie ma tylko ANIOLKOW !!! 12.04.22, 10:33
   Polacy mają już plan co zrobić z bandyterką rosyjską. Trzeba narzucić upadającej Rosji bezwzględne warunki pokoju. Kto w 1914 roku spodziewał się, że za 5 lat Rosją będzie rządził obszarpany towarzysz Lenin a nie wielki car Mikołaj II? Kto w 1941 roku spodziewał się, że za 5 lat na Śląsku, Pomorzu i w Wielkopolsce nie będzie Niemców? Trzeba myśleć strategicznie i stawiać warunki, które dzisiaj są bajką a jutro będą rzeczywistością.

   1. Opuszczenie całej Ukrainy przez Rosjan (Krym, Donbas itd.).
   2. Osądzenie rosyjskich i białoruskich zbrodniarzy wojennych (Putin, Łukaszenka, Ławrow, Miedwiediew, Pieskow, Zacharowa, Kadyrow, Szojgu itd.).
   3. Przekazanie obwodu kaliningradzkiego Litwie (nowy okręg Prusy ze stolicą w Karaliaučius) i Polsce (południowy wąski pas od Zalewu Wiślanego do Puszczy Rominckiej) i tym samym zlikwidowanie problemu przesmyku suwalskiego.
   4. Wolne wybory w Rosji i na Białorusi.
   5. Rozpad Federacji Rosyjskiej i powstanie nowych państw dla narodów wyzwolonych spod okupacji rosyjskiej (Czeczenia, Dagestan, Tatarstan, Buriacja, Kałmucja, Baszkiria, Udmurcja, Komi, Jakucja, Czuwaszja, Czerkiesja, Ałtaj, Tuwa, Adygeja, Inguszetia, Mordwa, Osetia, Jugra, Chakasja, Czukotka, Karelia itd.).
   6. Zapłata reparacji wojennych.
   7. Osądzenie zbrodni komunizmu.
   8. Rozbrojenie Rosji.
   9. Wysiedlenie Rosjan z państw bałtyckich i innych terenów nierosyjskich.
   10. Zwrot zagrabionego mienia (nieruchomości, dzieł sztuki itd.) i zagrabionych terytoriów (Kuryle, Sachalin).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka