Dodaj do ulubionych

Czy na pewno ..?

25.08.18, 16:01
"Kiedy się dziwić przestanę
Lżej mi będzie i łatwiej bez tego
Ścisną szczęścia i bóle wyśmiane
Bo nie spytam już nigdy - dlaczego? "
Obserwuj wątek
            • tezx Re: Czy na pewno ..? 31.08.18, 17:43
              Cieszy mnie to bardzo, miło słyszeć ze sprawy mają się dobrze. Nie do zdarcia byłem kiedyś, teraz już tak bardzo nie upierałbym się przy takim twierdzeniu ale póki co ogólnie jest dobrze;D
                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 04.09.18, 08:26
                    Choc rozowe okulary silnie zaszly sino-szara mgla...ksiezyc daje zbyt malo swiatla cierpliwie czekac przystalo na przejasnienia,pieknie i dobrze😊 Wpisz swoją odpowiedź
                              • tezx Re: Czy na pewno ..? 23.09.18, 07:01
                                Eeee, póki co wszystko w miarę dobrze.;) jak mawiał niewidomy-życie jest jak tęcza- raz białe, raz czarne.;
                                Nareszcie temperatury rzec można normalne jak na nasze położenie geogr. Może jeszcze jakieś grzybki wyrosną bo w moim landzie deszczu było skąpo, nawet muchomory nie rosną. Jako ze jest jak wyżej, myślę ze i moja frekwencja będzie bardziej znośna. Udanego tygodnia zyczę.;D
                                • viviene Re: Czy na pewno ..? 23.09.18, 17:43
                                  😊 dobrze Panie że żaden ze mnie grzybiarz bo już niejeden padł by przy mnie😊 choć zapewne mam inne zalety których się nie wybieram. Milo że Pan mi życzy a ja Panu odwzajemniam 😊
                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 26.09.18, 19:33
                                    Otóż to, dobrze nie brać się za rzeczy których się nie zna.. Ja na grzybkach znam się, ale poki co nie ma po co do lasu chodzić przynajmniej w moim rejonie. Dziękuję za dobre słowo. Zdrowia życzę;D
                                      • tezx Re: Czy na pewno ..? 28.09.18, 18:16
                                        Fatycznie, noce i dnie coraz chłodniejsze. Prognozy na zimę póki co nie są takie straszne.. Mam już w chatce włączone CO ( testowanie), więc niegodziwością byłoby narzekać. ;D Zaszczepiłem się p-ko grypie, pozostaje czekać na rozwój wypadków i przypadków. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę..:P
                                        • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 12:04
                                          Przyjmuję Panie że wszystko zatem odbywa się zgodnie z planem i zamierzeniami bez zbędnych niespodzianek 😊 u mnie norma bierze górę i o to mi chodziło 😊 aczkolwiek zdziwienie również mnie jeszcze dopada. Wzajemnie 😊
                                          • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 19:23
                                            Ogólnie oceniając sprawy uważam ze jest nie najgorzej. Norma to rzecz zwodna i trudna do zdefiniowania jako każdy inaczej stawia sobie poprzeczkę. Zdziwienie i tu jest też problem...otóż słyszałem kiedyś ,że panie nie mogą raczej być zdziwione, w przeciwieństwie do menów. ;DDD
                                            Poza tym ok...jutro już październik, czas ucieka - znów nowy kalendarz tuż, tuż...D
                                            • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 20:07
                                              No sprzeczać się nie będę,nasze prawo do innych poglądów na te i owe sprawy co do października..jest kolejny ale może i dobrze? Nowy miesiąc, po mojemu nowy czas nowe sprawy nowe możliwości i niech się stanie😊 a może będzie lepszy. Tak, będzie lepszy😊
                                              • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.10.18, 19:10
                                                A pewnie każdy może swoje wizje snuć i urzeczywistniać..mawiano kiedyś -wolnoć Tomku w swoim domku.DDDD Czasy jakies dziwne mamy, niewiele można przewidzieć, ale i pewnie - nowe możliwości też nastają.. Najlepiej zanucić...niech się dzieje co chce..i spoko;p Udanego tygodnia zyczę..ale z dnia na dzień będzie nieco gorzej...jakies deszcze niespokojne.,..etc etc...Pozdr;

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka