Dodaj do ulubionych

Czy na pewno ..?

25.08.18, 16:01
"Kiedy się dziwić przestanę
Lżej mi będzie i łatwiej bez tego
Ścisną szczęścia i bóle wyśmiane
Bo nie spytam już nigdy - dlaczego? "
Obserwuj wątek
    • tezx Re: Czy na pewno ..? 26.08.18, 13:43
      Czyżby były powody,że tak powiem istotne;p
      A gdzież to Pani się zapodziewała tak długo?;p
      pozdr;)
      • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.08.18, 09:47
        Zawsze powod sie znajdzie😊 ukrywam sie Panie poki co..ale dziekuje i rowniez pozdrawiam milo😊 Wpisz swoją odpowiedź
        • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.08.18, 13:36
          Natura ludzka to ustrojstwo skomplikowane. D W ..chowanego powiadasz...;p...na wszelki wypadek życzę zdrowia i powodzenia.D
          • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.08.18, 14:59
            Tak tak w chowanego...te slowa dobre..zawsze milo sie przyjmuje😊 ja to Panie jak jeansy - nie do zdarcia 😊 Wpisz swoją odpowiedź
            • tezx Re: Czy na pewno ..? 31.08.18, 17:43
              Cieszy mnie to bardzo, miło słyszeć ze sprawy mają się dobrze. Nie do zdarcia byłem kiedyś, teraz już tak bardzo nie upierałbym się przy takim twierdzeniu ale póki co ogólnie jest dobrze;D
              • viviene Re: Czy na pewno ..? 31.08.18, 18:33
                Dobrze ze w Milym Panu sprzymierzenca mam😊 lzej na duszy od razu...Wpisz swoją odpowiedź
                • tezx Re: Czy na pewno ..? 02.09.18, 11:16
                  Wiek chmurny i ……..jest już daleko w tyle. Czas spokojnie patrzeć na realia życia.
                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 04.09.18, 08:26
                    Choc rozowe okulary silnie zaszly sino-szara mgla...ksiezyc daje zbyt malo swiatla cierpliwie czekac przystalo na przejasnienia,pieknie i dobrze😊 Wpisz swoją odpowiedź
                    • tezx Re: Czy na pewno ..? 04.09.18, 15:43
                      Różowe okulary to raczej sprzęt na dzienne eskapady, a na noc biała laska.DDD Fakt ostatnie dni są trochę urozmaicone w temacie pogody.DDD
                      • viviene Re: Czy na pewno ..? 04.09.18, 21:14
                        Od pogody do pogody a od dnia do nocy😊 drobiazgi Panie drobiazgi...Wpisz swoją odpowiedź
                        • tezx Re: Czy na pewno ..? 15.09.18, 17:01
                          Właśnie...dzień nie podobny do dnia.;p Pogoda robi się jakaś kapryśna. Wchodzimy w sferę jesieni..;D

Pozdr. uprzejmie;D
                          • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.09.18, 17:09
                            I chwala Panie że nie podobny😊 plany musi ktoś kreślić....bo tak zaprogramowani na maxa to jak maszynki😊 dziękuję i wzajemnie!
                            • viviene Re: Czy na pewno ..? 20.09.18, 08:20
                              Się w gąszczu życia zaszył...Pan..😊
                              • tezx Re: Czy na pewno ..? 23.09.18, 07:01
                                Eeee, póki co wszystko w miarę dobrze.;) jak mawiał niewidomy-życie jest jak tęcza- raz białe, raz czarne.;
                                Nareszcie temperatury rzec można normalne jak na nasze położenie geogr. Może jeszcze jakieś grzybki wyrosną bo w moim landzie deszczu było skąpo, nawet muchomory nie rosną. Jako ze jest jak wyżej, myślę ze i moja frekwencja będzie bardziej znośna. Udanego tygodnia zyczę.;D
                                • viviene Re: Czy na pewno ..? 23.09.18, 17:43
                                  😊 dobrze Panie że żaden ze mnie grzybiarz bo już niejeden padł by przy mnie😊 choć zapewne mam inne zalety których się nie wybieram. Milo że Pan mi życzy a ja Panu odwzajemniam 😊
                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 26.09.18, 19:33
                                    Otóż to, dobrze nie brać się za rzeczy których się nie zna.. Ja na grzybkach znam się, ale poki co nie ma po co do lasu chodzić przynajmniej w moim rejonie. Dziękuję za dobre słowo. Zdrowia życzę;D
                                    • viviene Re: Czy na pewno ..? 26.09.18, 22:44
                                      Jesień Panie..do zimy trzeba się przysposobić wkrótce..otulić 😊 i wzajemnie bardzo bardzo wzajemnie 😊
                                      • tezx Re: Czy na pewno ..? 28.09.18, 18:16
                                        Fatycznie, noce i dnie coraz chłodniejsze. Prognozy na zimę póki co nie są takie straszne.. Mam już w chatce włączone CO ( testowanie), więc niegodziwością byłoby narzekać. ;D Zaszczepiłem się p-ko grypie, pozostaje czekać na rozwój wypadków i przypadków. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę..:P
                                        • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 12:04
                                          Przyjmuję Panie że wszystko zatem odbywa się zgodnie z planem i zamierzeniami bez zbędnych niespodzianek 😊 u mnie norma bierze górę i o to mi chodziło 😊 aczkolwiek zdziwienie również mnie jeszcze dopada. Wzajemnie 😊
                                          • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 19:23
                                            Ogólnie oceniając sprawy uważam ze jest nie najgorzej. Norma to rzecz zwodna i trudna do zdefiniowania jako każdy inaczej stawia sobie poprzeczkę. Zdziwienie i tu jest też problem...otóż słyszałem kiedyś ,że panie nie mogą raczej być zdziwione, w przeciwieństwie do menów. ;DDD
                                            Poza tym ok...jutro już październik, czas ucieka - znów nowy kalendarz tuż, tuż...D
                                            • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.09.18, 20:07
                                              No sprzeczać się nie będę,nasze prawo do innych poglądów na te i owe sprawy co do października..jest kolejny ale może i dobrze? Nowy miesiąc, po mojemu nowy czas nowe sprawy nowe możliwości i niech się stanie😊 a może będzie lepszy. Tak, będzie lepszy😊
                                              • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.10.18, 19:10
                                                A pewnie każdy może swoje wizje snuć i urzeczywistniać..mawiano kiedyś -wolnoć Tomku w swoim domku.DDDD Czasy jakies dziwne mamy, niewiele można przewidzieć, ale i pewnie - nowe możliwości też nastają.. Najlepiej zanucić...niech się dzieje co chce..i spoko;p Udanego tygodnia zyczę..ale z dnia na dzień będzie nieco gorzej...jakies deszcze niespokojne.,..etc etc...Pozdr;
                                                • viviene Re: Czy na pewno ..? 02.10.18, 22:49
                                                  Jedynie o pogodę ducha trzeba się troszczyć 😊 reszta wczesniej czy później przeminie. Dobry dzień dobry tydzień, niech będzie. I wzajemnie 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 09.10.18, 16:07
                                                    I jest pogoda, wyż, znawcy mówią iż pod koniec tygodnia można spodziewać się za przeproszeniem babiego lata;D A pogoda ducha- powiem tak -odpowiednik jesiennej szarugi. Powstał jakiś dziwny splot okoliczności nie nadający się do pochwalenia. działamy w pocie czoła coby było lepiej.D
                                                    pozdr;)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 09.10.18, 22:48
                                                    Nooo..to ja posyłam Panu wiązkę pozytywnej energii co by ta szarugę..no wie Pan? Tak w drobny mak..😊 Również!
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 10.10.18, 15:55
                                                    Laserowa kuracja ppwoedziałbym :D A pogoda jak letnia...piękna jesień,ale dobowy rozrzut temperatury jest znaczny. Poza tym radzimy sobie własnym sumptem;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 10.10.18, 20:31
                                                    Taak proszę Pana...pięknie jest ogólnie 😊 aaa to nie mam się co wtrącać z moim skromnym przesłaniem 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 11.10.18, 15:12
                                                    Nie o to chodziło aby pozbawiać Panią prawa do własnego zdania ;p Miałem na myśli to iż każdy z reguły chadza swoimi drogami ale nie wyklucza to tzw. dialogu i wymiany myśli.D Może trochę kręcę z tymi wywodami, ale b. skomplikowały mi się sprawy ,jestem ze tak powiem skołowany i zakręcony i wygląda na to, że zasadnie.
                                                    pozdr;)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 11.10.18, 17:09
                                                    Istotnie...kręci Pan 😊 ja na szczęście nie muszę. Prawa dla siebie ustalam sama😊 drogi wyboiste co nie znaczy ,że"zaprawiona" jestem,natura ma,coraz bardziej wiotka się wydaje i nie chcę jej narażać 😊 Panu życzę rychłego rozplątania i tez i tez.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 13.10.18, 13:21
                                                    Teoria "splątania" występuje chyba w fizyce kwantowej. DDD A coż to za problem ustalić dla siebie prawa, obowiązki można pominąć. D Sprawy częściowo się rozplątały ale w części bardziej zagmatwały.Można w głowę Pani dostać. Po niedzieli udaję się na pierwsze konsultacje, a później zobaczymy. Wracając "ad rem" pogoda iście letnia, ale ranki są chłodne. Wychodząc z domu trzeba brać z sobą kilka zestawów ciuchów aby w odpowiedniej porze odpowiednio się przyodziać. DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 14.10.18, 17:26
                                                    Proszę Pana...to kwantowe, myślę że ładniejsze 😊 a no można można. Jakoś u mnie z tym ubieraniem zawsze coś nie halo bo wolę nie😊 pozdrawiam popołudniowo.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 15.10.18, 20:39
                                                    Jak mawiają uczeni w temacie tegoroczne lato kończy się za kilka dni, później ma nas doświadczyć prawdziwa jesień. Ano zobaczymy, mnie prawdę mówiąc te jesienne upały za bardzo się nie podobają. A poza tym spoko ; Jutro mam okazję porozmawiać z osobistym medykiem na ważkie tematy: Pozdr;
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 15.10.18, 23:12
                                                    I również wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią o tym,że jak się coś kończy to coś się zaczyna,nieskromnie na to liczę 😊 hmmm...medyk to też tylko człowiek, mam szczęście bo w razie potrzeby trafiam na dobrych (z innymi już mniej) i Tobie życzę. Do milego😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 21.10.18, 09:11
                                                    Dobrze i rezolutnie pani prawisz. D każdy koniec jest jednocześnie początkiem następnego np. wydarzenia. Nie załatwiłem jeszcze swoich spraw bo dopiero po niedzieli tzw. lecznica będzie rejestrowć a później przyjdzie poczekać z kolejce...ale jakoś tam sprawiedliwości się doczekamy.D. Poza tym spoko
                                                    Jak czytam Francuzi straszą nas wczesną i długą zimą. Co my im zrobiliśmy ze tak niepuprzejmie wróżą...ale prawdę mówiąc obecnie pogoda jest mało przewidywalna , z jednej skrajności wpada w drugą,, więc wszystko się może się zdarzyć...Osobiście chwilowo nie przepowiadam pogody bo używam fastum.DDDD Zyczę miłej i spokojnej niedzieli...niech się dobrze wiedzie. D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 23.10.18, 09:28
                                                    O tak,jedno następstwem drugiego co być może daję jakiś porządek bądź równowagę może..? Z naszymi lecznicami wciąż tak,ze trzeba mieć końskie zdrowie😊 też tak pomyślałam, czasem dlugo trzeba czekać ale przychodzi😊 Francuzi niech siebie straszą a nie nas. Pozdrawiam i pogody życzę wszelakiej😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 25.10.18, 14:07
                                                    Czyli ciąg zdarzeń nam się tworzy. jakieś wiatry i deszcze nadciągnęły...trochę późno bo cos w lesie
                                                    mogłoby wyrosnąć; D Przecież Francuzi są przyjaciółmi naszych żabek: DD A poza tym nic nowego, monotonnie póki co
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 26.10.18, 21:58
                                                    Proszę Pana jak nie wyroslo to już raczej nie wyrośnie...hmm? 😊 udka z żabek najlepsze chyba albo nóżki zwłaszcza cieple. Pozdrawiam bardzo😊 czekamy na sprzyjające..noo teee wiatry.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 27.10.18, 12:31
                                                    Jak widzę wielka żartownisia z Waćpanny.;D co zaś tyczy temperatur,to oczywiście optuję za wyższą.D
                                                    W temacie lasu....wczoraj pewna dama swoim honorem ręczyła,ze coś tam urosło i zbiera runo leśne.
                                                    A ze wierzyć to sprawdzić...zamierzam udać się osobiście do miejscowej knieji co by twierdzenia owej damy zweryfikować. Pogosa jakby kapryśna, wielkie skoki, wielkie szybkości ,wielkie ilości z nieba nieraz spadają. ..ale w najbliższe swięto ma być stosunkowo za przeproszeniem ciepło ,wiec chociaż raz wizyta na cmentarzu nie będzie owocować chorobą. Osobiście dzisiaj udaję się na stosowne nekropolie aby dopełnić obowiązku, w samo swięto zawsze siedzę w domu, nie lubię tłoku a poza tym w dniu tym nie jest najbezpieczniej. Pozdr;
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 28.10.18, 14:32
                                                    No jak to...sam Pan przyzna, że lepiej mieć cieple nóżki niż zimne co by w tej nekropolii nie wylądować właśnie 😊 owa pani pewnie wie co mówi w myśl zasady, że kto szuka ten znajdzie potem dalej, coś o tym znalezieniu, tylko zapomniałam z kim to się lepiej znajduje a z kim traci..hmmm? Pewnie skleroza mnie dopada😊 dobrego niedzielnego popołudnia życzę Panu😊 ja mam wolne to i szczęśliwa jestem.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 29.10.18, 18:09
                                                    Dzisiaj lepiej bliżej kaloryfera się trzymać..o mnie przez cały dzień ok 4-5 st+.. Jutro jakies anomalie pogodowe mają się trafić...w dzień ok 15 st +. Pani jedynie o lesie mówiła, dalszych perspektyw z tym nie wiążę i nie planuję. D A znaleźć najlepiej samemu...;p Jak tam skleroza...raczej zwyczajne rozkojarzenie.;p Ja mam dużo wolnego.. ale jakoś nie objawia się to zbytnią szczęśliwością...chociaż definicji szczęścia jest tyle ile osób.. jest czym wybierać. Udanego tygodnia życzę..
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.10.18, 23:15
                                                    No bo proszę Pana pogoda jest dla bogaczy a zwykli śmiertelnicy do których tak myślę ja się nie zaliczam mają zupełnie inne prognozy 😊 tak czy owak od zawsze jesteśmy skazani na łaskę bądź nie -natury😊 a ja dziękuję i Panu życzę ślicznego kawałka nieba. Pozdrawiam 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 02.11.18, 18:30
                                                    Uprzejmie dziękuję za dobre słowo ;D Właśnie dzisiaj pod swoim niebem trochę paradowałem..no może nie trochę ale ok. 9 km...Pogoda była piękna, trochę pobuszowałem w lesie ale wyniki nikczemne, nie warto mówić. Poza tym ok, Pozdr;)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 02.11.18, 21:09
                                                    Bardzo się cieszę 😊 noo ja też paradowałam sporo...i owszem zadowolona jestem nie nie nieee nic nie znalazłam ale też nic nie zgubiłam i dlatego jest dobrze 😊 no i co? Niech Nam przyświeca!😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 17.11.18, 16:39
                                                    Dzisiaj z uwagi na ostatni piękny dzień jesieni zamknąłem sezon grzybiarski. Trochę chłodno było, w lesie też.. Grzybków niewiele.. taką symboliczną ilość udało się zebrać...Niektóre grzybki były już zamrożone..
                                                    Ale samo hasanie po lecie poprawiło morale i zdrowie.DDD
                                                    pozdr;)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 20.11.18, 17:22
                                                    A u mnie trochę sypnęło Panie...niee żeby jakoś szczególnie,jednak euforii żadnej 😊 noo i żeby było śmieszniej nic z tym zrobić się nie da. Dobrze że Pana w zdrowiu i radości zastałam 😊 pozdrawiam serdecznie 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.12.18, 18:02
                                                    Witam Panią.D Jakoś się chwilowo zapodziałem. A to obowiązki a to jakieś kłopoty.;D Ogólnie wszystko Ok, szczegółow zupełnie inaczej;D Pozdr;)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 01.12.18, 19:30
                                                    To fakt ale dobrze że Pan jest 😊 mówię Panu będzie dobrze bo inaczej już się nie da..no! A ogólnie to niech ten rok się już kończy bo osobiście mam go dość 😊 i też pozdrawiam😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 02.12.18, 13:47
                                                    Witam. Dokładnie tak, ten rok jakoś odstaje od normy..nie będę za nim tęsknił...DDD jedyny mankament ze będzie jeden kalendarz więcej. ;p Ale nieubłagalnie zbliżają się swięta,trzeba się jakoś
                                                    przysposobić, wnusiom prezenty przygotować, choinkę przyodziać. DDD...ect. ect..
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 02.12.18, 17:02
                                                    Ja też ja też,,ja...teraz rok w tą czy w tamtą..oby gorzej nie było :)
                                                    Nie przepadam szczególnie, będą i miną:) dzieci to już inna bajka,swoje prawa mają i oczekują i niech mają radość.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 28.12.18, 03:02
                                                    Tak, każdy wiek ma swoje prawa i oczekiwania i im wyżej to i poprzeczka też jest podnoszona. Człowiek staje się stateczny, bliżej Fogga się trzyma...etc etc..
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.12.18, 19:30
                                                    Wolę jednak trzymać się z dala (jeszcze) od Fogga,gdyż niektóre ścieżki nie zostały zbadane jeszcze, nie to , żebym zbyt ciekawa była ale zawsze warto wiedzieć :)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.12.18, 20:04
                                                    Rozumiem, że masz na myśli działanie typu "zaszaleć" w pozytywnym znaczeniu. Ok, tym bardziej ze eksperymentowanie dostarcza wiedzy. Fogg jest tylko przenośnią i punktem odniesienia co nie zmienia faktu iż z biegiem rzeki tempo spada...
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.12.18, 21:34
                                                    Kiedy się dziwić przestanę to spocznę i cichutko i grzeczniutko rak sobie będę egzystować 😊 a swoją drogą lubię go czasem posłuchać.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.01.19, 18:02
                                                    Witam w Nowym Roku. Cóż różne są recepty na życie..D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 01.01.19, 21:58
                                                    Ja też witam😊 oj..nie korzystam z recept,nigdy sie nie sprawdziły ale to chyba jak w większości a nagle spontany już tak nie zaskakują ot takie tam życie,byle w zgodzie z samym sobą i już jest dobrze 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 02.01.19, 20:26
                                                    Żyć trzeba w zgodzie ze sobą i naturą..;) Fakt gotowych recept na zycie nie ma...ale jakies "modełko" zawsze można zastosować..np pewne rzeczy robić, inny nie..ect,ect… albo mierzyć do jakiegoś celu..przynajmniej jest mtywacja.. ;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 04.01.19, 22:44
                                                    Panie...Pan mi tu strzałą w pierś? Albo nie daj Boże w plecy? Ojej..i co ja mam teraz zrobić, taka cała pod obstrzałem...hmmm
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 07.01.19, 18:00
                                                    A co Waćpanna taka płocha...;DDD W sytuacji wątpliwejmyślę ze najlepiej się poddać a później sobie pokonspirować…,DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 12.01.19, 18:17
                                                    A no płocha wciąż 😊 tak za karę chyba..
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 14.01.19, 18:11
                                                    W końcu to cecha nie najgorsza chyba.. a nawet powiedziałbym więcej - dodaje uroku...DDDD i nie widzę tu żadnego związku z karaniem...bo i za co..DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.01.19, 13:33
                                                    No bo to tak żeby mi się w głowie nie przewróciło.😊 wolę być jaka jestem jednak😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.01.19, 19:09
                                                    Nie trzeba zaraz szaleć...ale monotonię życia można trochę ubarwić..; DDD Podobno kolory wpływają pozytywnie..D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 19.01.19, 09:19
                                                    Tymczasem biało Panie😊 jasno...niebawem doczekamy kolejnej wiosny😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 26.01.19, 11:59
                                                    Owszem, chwilowo zima i jak mawiają górale- albo będzie wiało albo będzie padało:-)
                                                    Czas szybko biegnie..i wiosna niebawem...
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 27.01.19, 22:50
                                                    Zelżało Panie i nawet nie umarzłam dzisiaj i z tego się cieszę i ta radość posylam tam gdzie zamarzło 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.01.19, 09:58
                                                    Właśnie, chwilowo bardziej to przypomina przedwiośnie (p.Stefana Ż.) chociaż uczeni w meteorologii coś opowiadali o zimie na przełomie styczeń/luty...ale sprawdzić to się nie musi.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 31.01.19, 09:12
                                                    Chyba już nie chcę...ani zimy ani sprawdzania:)
                                                    chwilowo jestem na nie..
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 31.01.19, 19:37
                                                    póki co zima grasuje po USA, nie sądzę aby u nas wystąpiły jakieś estrema..ale czy mam rację,będę wiedział na wiosnę.DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 01.02.19, 00:39
                                                    A co Pan myśli że ja mam tyle czasu? Liczyłam że Pan od bata cos wymysli😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 03.02.19, 19:52
                                                    A po co wymyślać...od Bata można modne i solidne buty kupić... o ciuszkach nie wspomnę..DDD
                                                    Żeby Panią uspokoić dodam, że robiono jakiś eksperyment z norką, która była uprzejma za sobą nie rzucać cienia - co wskazywałoby iż wiosna nastąpi szybko i sprawnie. I to już jest optymistyczne.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 05.02.19, 23:56
                                                    No to Pan mi rady...na zmianę garderoby...a tu ,zaznaczam, ze chyba tego najbardziej się boję no wie Pan tej cholernej myszy co gadają ze koscielna ona taka biedna to ja tez no tez trzeba będzie poudawać choc nie lubię. Optymistyczne jest to że ubierać się nie będę musiała 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 06.02.19, 17:38
                                                    Optymizm niejedno ma imię, rózne barwy i odcienie..DD Niech Pani moich rozważań nie traktuje jako
                                                    reklamy...po prostu piszę to i owo a najczęściej owo...DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 07.02.19, 23:22
                                                    Tak myślę ze Pan to rację ma ..ja coś ostatnio nie kumata jestem. Oby mi przeszło bo jeszcze sobie krzywdę zrobię 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 08.02.19, 16:48
                                                    E...nie chodzi tu o kumanie.. jest ok.;D Myślę, że wątpię w Pani deklaracje o krzywdzeniu..DDD
                                                    Parole,parole...jak spiewała kiedyś Dalida np.;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 12.02.19, 20:16
                                                    Ja też sobie śpiewam 😊 tylko nieco inną wersję mam..jak to się mówiło? Nie mów hop...? Hmm to chyba nie o to aaaa nie wiem😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.02.19, 08:44
                                                    W śpiewanie ze tak powiem nie jest moją najsilniejszą stroną więc nie mogę się z tej kwestii za dużo wypowiadać ;D Wolę posłuchać Pani ...DDD Skoro nie hop to niech będzie hula-hop.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 17.02.19, 23:02
                                                    Pan to by mnie chcial w trzech miejscach złamać od razu😊 nieładnie....tak mnie narażać.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 27.02.19, 15:43
                                                    Tak niecnych zamiarów to nie posiadam,;D ale talię jak osa można mieć..DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 22.03.19, 23:28
                                                    Wracam 7 miesięcy wstecz i od tego miejsca zacznę,kiedy się dziwić przestanę a pytać przeważnie nie pytam
                                                    Lepiej troszkę cialka mieć bo jak choroba przyjdzie nieproszona to sieje spustoszenie. Choć ja " pakernię" mam pod nosem to jak juz wymknę się stamtąd po 9 godzinach to patrzeć w ta stronę nie chce😊 ot taka dolegliwość.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 23.03.19, 11:18
                                                    Witam Panią.;) Już byłem niespokojny Pani nieobecnością. Pewnie zapasy na ewentualną chorobę trzeba jakieś mieć..;p
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 29.03.19, 22:14
                                                    Ooo..Panie...jakze dawno nie bylo tak milo😊 uspokoić chcę Pana że jeszcze żyję i pomykam sobie tu i tam i taka styrana czasem jestem. Nie nie nie,nie mam (obok siebie tyrana I zaden mnie noe goni-na szczescie) Cieple promienie slonca posylam I do przodu! No.😍
                                                  • captainkristen Re: Czy na pewno ..? 30.03.19, 13:32
                                                    Witaj przyjacielu
                                                    Jestem Kristen
                                                    Widziałem twój profil tutaj gazeta.pl
                                                    mam coś bardzo ważnego do podzielenia się z tobą,
                                                    skontaktuj się ze mną: captainkristeng@gmail.com
                                                    dzięki KRISTEN.

Hello friend
                                                    I'm Kristen
                                                    I saw your profile here gazeta.pl
                                                    i have something very important to share with you,
                                                    contact me: captainkristeng@gmail.com
                                                    thanks KRISTEN.
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 09.07.19, 23:11
                                                    Ileż szukać trzeba żeby znaleźć. Wciąż to działa tak samo i wciąż nie wiesz czy dobrze zrobisz i wiele innych wątpliwości 😊
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 20.07.19, 19:53
                                                    Ano właśnie, ale dobrze ze są wątpliwości. Kiedyś czytałem,że brak wątpliwości źle świadczy o człowieku.
                                                    Przez wąttpliwości wielu ludzi stało się sławnymi'DDD
                                                    Pozdr;
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 28.07.19, 19:52
                                                    Ale z Pana optymista,przynajmniej mi to nie zagraża, ot taak :)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.08.19, 06:26
                                                    Skądże,sława raczej mi nie grozi;DDD Co nie znaczy iż można podywagować o tym i owym.DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 03.08.19, 22:32
                                                    A no pewnie. W końcu kto się sprzeciwi? Nikt.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 05.08.19, 07:24
                                                    Ale możliwość sprzeciwu jest.;D..czyli wolny wybór..;DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 07.08.19, 19:08
                                                    Nooo..dyskusji by nie bylo:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 08.08.19, 05:24
                                                    dyskusję buduje wolność myśli i wypowiedzi...wszelkich skrajności lepiej unikać.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 10.08.19, 10:16
                                                    Za tą wolność..myśli i wypowiedzi pewnie kiedyś by mi ścięli moją śliczną główkę,teraz póki co pozostałam na obserwacji:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 11.08.19, 09:33
                                                    pewnie...kiedyś za myślenie też grilowali co poniektórych nieprawomyślnie myślących...chociaż taki Galileusz np...i tak na końcu powiedział...a jednak się kręci...D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 19.08.19, 22:23
                                                    No widzisz? Ten to miał przerąbane...a My tu sobie swobodnie lecimy swoją :)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 22.08.19, 15:49
                                                    Właśnie..nie miał ów człowiek luksusowego życia..a przecież był geniuszem swoich czasów...
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 22.08.19, 16:50
                                                    Dobrze Panie,że My tych psalmów pokutnych nie musimy...no wiesz:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 22.08.19, 17:52
                                                    ale może włosienicę nam narzucą...DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 26.08.19, 18:48
                                                    Nie nie nie.. nie będziemy się katować
                                                    Tak
                                                    jest pięknie :)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 27.08.19, 10:09
                                                    więc będzie Pani jak każesz.;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 09.09.19, 13:22
                                                    Umiarkowanie proponuję co by dostosować kare do winy do wieku etc.i wyeksponować wszystkie niewątpliwe atuty nasze:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 10.09.19, 05:06
                                                    Bardzo słusznie. Przesada cokolwiek by nie znaczyła, nie jest wskazana.;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.09.19, 20:16
                                                    Dobry wieczór Panie:) no jak ten czas leci,prawie jesień...
                                                    dziś usłyszałam dowcip o czasie ale nie powtórzę bo.....zapomniałam:))))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 04.10.19, 09:18
                                                    Witam Panią...pewnie czas ucieka.. A może Pani sobie przypomni...DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 15.10.19, 21:55
                                                    Natchnęło mnie Panie i oby to pozostało we mnie:)
                                                    a z pamięcią różnie bywa:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.10.19, 07:40
                                                    Niech tak będzie,też opcja nie najgorsza;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.10.19, 09:53
                                                    Nie wiem tylko czy potrzebna? :)))
                                                    Się okaże:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 17.10.19, 04:41
                                                    na wszelki wypadek lepiej hurtem wszystkiego się nie wyzbywać...:-)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 20.10.19, 10:55
                                                    Czasem warto...wiem co mówię:)
                                                    ale każdy sobie itd. :)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 01.11.19, 20:35
                                                    masz rację Pani,z damami trzeba grzecznie postępować;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 12.11.19, 00:25
                                                    Nawet bardzo bym powiedziała ale to juz prywatnie bym sie zdobyła na ujawnienie tej jakże niesamowitej a raczej niesamowitym stopni hieriarchii tego gatunku:)))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 12.11.19, 12:59
                                                    Zawiła i złożone odpowiedź. Postaram się dobrzeć do jej sedna.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 15.11.19, 20:11
                                                    Obawiam się Panie...że ja też nie bardzo rozumiem:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.11.19, 04:55
                                                    trzeba zbudować enigmę...jak tak dalej pojdzie;-)
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 19.11.19, 14:50
                                                    To jest konieczność na ten moment:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 20.11.19, 08:27
                                                    szyfry wojny czy pokoju będą?;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 26.11.19, 20:39
                                                    Najlepiej pokoju z kuchnią:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 27.11.19, 03:20
                                                    ..czyli dom który mam..;DDDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 07.12.19, 09:51
                                                    wystawię na allegro:))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 07.12.19, 12:02
                                                    kto to wie,jakie będą dzieje losu;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 13.12.19, 09:09
                                                    Ja wiem Panie ale nie wiem czy ta wiedza jest jeszcze komuś potrzebna:))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 13.12.19, 17:22
                                                    ja jestem otwarty na eksperymentowanie,wiedzy też nigdy jest nie za wiele ; już Sokrates był uprzejmy powiedzieć - wiem,ze nic nie wiem...
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.12.19, 09:32
                                                    hahhahahahaaa...nie znam go, ze mną w kazdym razie do klasy nie chodził ale coś w tym jest:))))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.12.19, 13:59
                                                    może gość był trochę mniej towarzyski,,,ale mówił do rzeczy..a i skromności nie można mu odmówić.D Jest to o tyle ważne..ze z reguły jest tak ,że im ktoś ma ciaśniejszą głowę tym głośniej twierdzi ,że więcej wie...we wspominanej już matematyce zowie się to odwrotną proporcjonalnością.DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.12.19, 14:18
                                                    Hmmmm....współczesnym Sokratesem nie będę..chociaż jakbym się przyłożyła? to kto wie..
                                                    :))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.12.19, 15:41
                                                    skromność przez Ciebie Pani przemawia...ale to się zalicza do że tak powiem cnót.;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 21.12.19, 09:43
                                                    hahhahahhhah Panie aleś pojechał,no ale co??
                                                    koło fortuny się toczy raz na wozie a raz...:))))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 23.12.19, 16:34
                                                    zasadniczo nie grywam z tzw. gry hazardowe; D wolę koncepcje detektywa Herculesa Poirot;D Jako,że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia życzę Waćpani zdrowia,spokoju ducha,pomyślności i miłej rodzinnej atmosfery. Niech się dobrze wiedzie;..tezx
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 23.12.19, 21:53
                                                    No tak :)
                                                    Dla Pana zaś,Zdrowia i zdrowia i zdrowia,no i zdrowia Panu życzę i wiele Radości :))))
                                                    Pozdrawiam serdecznie V.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 24.12.19, 03:30
                                                    Piękne dzięki za miłe życzenia;D Wesołych Świąt;p
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 30.12.19, 08:57
                                                    Niech się Panu wiedzie :)
                                                    Pozdrawiam V.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 30.12.19, 17:22
                                                    Będzie Pani jak każesz;D
                                                    Jutro kończy się kalendarz. Życzę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2020.;D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 16.01.20, 11:13
                                                    Dziękuję szczerze i wzajemnie:)
                                                    A tak w ogóle to dobrze ,że tylko kalendarz:))))
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 16.01.20, 17:03
                                                    gdy coś się kończy, inne się zaczyna...no problem.D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 03.02.20, 08:33
                                                    To święta racja:) wszystko się dzieje w odpowiednim czasie,nie może być próżni ale to akurat dobrze,że pustka się wypełnia.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 05.02.20, 14:37
                                                    tak jest skonstruowane życie,ciągle musi się coś dziać,nie ma chwili spokoju;DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 06.02.20, 09:38
                                                    Różnorodność czyni go ciekawszym? można dyskutowac wiele:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 06.02.20, 12:19
                                                    Niby tak poki co słucham dyskusji tzw. głów gadających...DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 07.02.20, 13:18
                                                    prawdziwego pomieszania z poplątaniem można dostać:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 08.02.20, 15:00
                                                    i oczopląsu też.DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 09.02.20, 10:46
                                                    :) pomijając to wszystko i nie chwaląc dnia przed itp. jest pięknie:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 09.02.20, 12:36
                                                    u mnie też, czyli te same standardy...D
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 11.02.20, 12:24
                                                    Trzeba więc się w to zanurzyć i odczuwać jak najgłębiej:)
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 12.02.20, 12:01
                                                    Zanurzałem się na rehabilitacjach i zachorowałem.DDD
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 14.02.20, 09:49
                                                    Co ma leczyć szkodzi, ech,powrotu do zdrowia życzę:)
                                                    u mnie zaś, czarna seria,wciąż odwiedzam cmentarze ):
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 15.02.20, 19:46
                                                    co ma leczyć nie utonie;DDD. W dziwnym samopoczyciu trwałem ok 3 tygodni,teraz pomykam jak koziczka górska;D
                                                    Mogę jedynie współczuć.ale w mojej ocenie życie staje coraz trudniejsze i to jest skutek nadśmiertelności. ..ostatnio bilansując urodzenia i zgony wynik wychodzi wyraźnie ujemny..
                                                  • viviene Re: Czy na pewno ..? 28.02.20, 08:29
                                                    Tak jest ale póki co trzeba się trzymać choć łatwo nie jest.
                                                    Pozdrawiam V.
                                                  • tezx Re: Czy na pewno ..? 28.02.20, 14:34
                                                    oj Pani....strach się bać;D