Dodaj do ulubionych

Uwaga oszuści z be2.pl !!!

27.02.08, 01:09
Drodzy Internauci!

W grudniu 2007, gnany pragnieniem spotkania tej upragnionej, postanowiłem wziąć los w swoje ręce i umieścić anons na porządnym serwisie randkowym. Z racji wcześniejszych doświadczeń z portalami typu iLove.pl, randki.o2.pl, sympatia.pl czy cafe.gazeta.pl postanowiłem wypróbować coś extra, za co może i trzeba będzie odpowiednio zapłacić, co jednak przesieje potencjalnych użytkowników i zostawi tych, którzy do sprawy podchodzą poważnie. Tak też myśląc i nie mając większego wyboru wpłaciłem sumę 165zł na konto WWW.be2.pl , przez co stałem się tym samym „szczęśliwym” członkiem ponad 6,5-milionowej społeczności poszukujących i spragnionych miłości internautów. Szkoda, że nikt wcześniej nie powiedział mi, że owa liczba jest albo wyssaną z palca, albo dotyczy całej sieci obejmującej inne kraje Europy.

Po zalogowaniu poświęciłem dłuższą chwilę na wypełnienie „profesjonalnego” testu psychologicznego, wg którego na późniejszych etapach dobierana będzie odpowiednia i pasująca pod wieloma względami partnerka. Następnie uzupełniłem profil tak, aby zwiększyć szanse na powodzenie „misji”, dodając zdjęcia i wpisując w zakładki typu „Hobby” czy „poglądy” adekwatne dane.

Wydawałoby się, że wszystko przebiega w należytym porządku. Jednak po ukończeniu całego procesu rejestracji okazało się, że trafiłem na……wirtualną pustynię! Nie dość, że nie mogłem filtrować wyników wg regionu zamieszkania czy wieku (teoretycznie taka opcja jest, w praktyce jednak pokazuje i tak tylko te osoby, które mają z nami dobrze rokujący „indeks be2” – wartość określającą szanse powodzenia w związku po uwzględnieniu wielu cech w wcześnie wspomnianym teście.) to praktycznie nie znalazłem ANI JEDNEGO profilu ze zdjęciem i uzupełnionymi zakładkami. Rozumiem, że niektóre Panie mogą się wstydzić swojej powierzchowności, jednak jeśli przychodzi komuś płacić za uczestnictwo w takim projekcie, powinien podchodzić dojrzale i uzupełnić profil jak najszybciej. Nie znalazłem jednak ANI JEDNEGO uzupełnionego profilu, o zdjęciu nie wspomnę!! Czyżbym okazał się jedynym żywym na tym portalu randkowym? Takie odniosłem wrażenie.

Cel ww. testu to zwiększenie prawdopodobieństwa powodzenia związku, jednak kiedy przychodzi co do czego, te kilka żałosnych ofert, jakie do mnie doszły, dotyczyły osób mieszkających na drugim końcu Polski, w jednym przypadku nawet na Wyspach! Cóż mi z takich sugestii, kiedy związki na odległość nie są dla mnie? Nie ma niestety możliwości przeskoczenia tego testu, a więc i szukania wg wytycznych innych niż jego wynik.

Próbując nawiązać jakikolwiek kontakt z innymi użytkownikami portalu be2.pl natknąłem się na szablony odpowiedzi, jakbym nie mógł sam wykreować czegoś na klawiaturze. Co więcej, po jakimś czasie dostałem kilka odpowiedzi na moje listy. Oto jeden z nich:

„Chętnie chcialbym/abym Cię poznać. Interesują mnie Twóje zinteresowania, hobby i Twój styl życia. Z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość, więc napisz do mnie proszę! Pozdrawiam sabinka0104”

Nie dość, że kolejny szablon, to jeszcze z błędami!! Oczywiście nigdy do realnego kontaktu z jakąkolwiek kobietą za pośrednictwem be2.pl nie doszło. Uważam, że portal ten jest czystym oszustwem zarabiającym na tęsknocie za bliskością każdego z nas. Po takich doświadczeniach stwierdziłem, że wszystkie co do jednego bezpłatne portale randkowe są tysiąckrotnie bardziej zaawansowane i przede wszystkim prawdziwe aniżeli oszukańcze WWW.be2.pl !! Nie czuję się na siłach walczyć o wpisowe przed sądami, niemniej jednak choć tu chcę ostrzec wszystkich przed tym portalem! Dla bardziej dociekliwych są przygotowane zrzuty ekranu, aby unaocznić to, o czym napisałem. Zatem pozdrawiam Wszystkich Poszukiwaczy Szczęścia i przestrzegam przed wirtualnymi oszustami typu be2.pl!

PS. Proszę Was, roześlijcie to dalej! Tylko w ten sposób możemy walczyć z tego typu złodziejami, którzy w glorii prawa płacą podatki za sprzedawanie usługi, która nie istnieje!

Pozdrawiam
Grzegorz ( agnisurya@o2.pl )
Obserwuj wątek
    • Gość: Joanna Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.03.08, 12:08
      Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej złodziejskich portali w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian pseudo psychologiczne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po zapłaceniu otrzymywałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym czasie, choć opłaciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście oferty nadal otrzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi uwagami nikt nie raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę szczyt chamstwa. Nie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując moim imieniem...
      Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
      Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda kasy...
      • Gość: ekasia Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: 82.160.17.* 13.04.08, 11:02
        Tak. To prawda. Po zarejestrowaniu wypełniłam wszystkie rubryki, o
        sobie, hobby, poglądy, itp. Wszystko oprócz zdjęcia, które miałam
        jeszcze zamiar umieścić. Jednak dzisiaj okazało się, że mój profil
        jest wypełniony tylko w 50% i że nie mam możliwości odczytywania i
        pisania wiadomości jeżeli nie zapłacę przynajmniej 160zł.!!!! Nie
        mam karty kredytowej. A jeśli chodzi o zdjęcia, to od samego
        początku nie widziałam tu chociażby jednej osoby ze zdjęciem!! Czy
        to nie dziwne?
          • Gość: KOCICA Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dsl.bell.ca 24.09.09, 23:35
            Ja po pierwszym podejsciu do wyludzenia przez be2 ode mnie pieniedzy
            wylogowalam sie i postanowlam sprawdzic prawdziwosc tego portalu i
            co sie okazalo?TOTALNE KLAMSTWO!!!Z dwoch roznych kont zalozylam
            profile na tym portalu z roznymi odpowiedziami i...najsmieszniejszym
            bylo to, ze na dwa konta dostalam tych samych potencjalnych
            partnetow :)))PIC NA WODE, DOBRE DLA NAIWNYCH !!
            • 1mirekb Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 29.11.17, 10:51
              Zrobiłem dokładnie tak samo.I wszystko było właśnie tak jak opisujesz. Poza tym zdjęcia Kobiet, które podobno do mnie pisały w pięciu przypadkach były to zdjęcia tej samej osoby.....Poza tym wszystkie wiadomości jakby z pod szablonu.... To jedna wielka ściema nic więcej. Mam tylko nadzieję że ktoś za to w końcu beknie i to konkretnie .
              Portalik powinien się nazywać beeeeeeeeee do2potęgi........
            • dorota.lublin Jak rozstać się z be2 skutecznie 22.11.15, 19:52
              Zarejestrowałam się, opłaciłam, a potem poczytałam w necie i chciałam po prostu wypowiedzieć umowę. Ale wtedy- wiadomo, listem, faksem itd. podać swoje dane osobowe (danych prawdziwych nigdy i nigdzie nie podawałam, więc nawet nie pamiętałam, jakie podałam; karta pre paid, więc bez obaw, że pobiorą- ale chciałam się z nimi ostatecznie rozstać). Po wymianie wielu maili, napisałam skuteczny:

Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.
              Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialności karnej.

e-mail: [...]
              Polska
              Anka

Zgodnie z Regulaminem:
              5. Wzajemne powiadomienia dokonywane przez Klienta i Serwis be2

2) Powiadomienia Serwisu be2 przez Klienta następują w formie pisemnej poprzez e-mail, faks lub pocztę na adresy wskazane w punkcie 4 powyżej. Dla uwierzytelnienia oraz w celu ochrony przed nadużyciami konieczne jest podanie przez Klienta w powiadomieniach przesyłanych do Serwisu be2 zarejestrowanego w Serwisie be2 adresu e-mail, kraju, w którym korzysta on z Serwisu be2, oraz nazwy użytkownika (ewentualnie przydzielonego mu kodu).

Podaję więc:
              e-mail: [...]
              Polska
              Anka

8. Informacje dotyczące ochrony danych, przetwarzania danych oraz cookies

(2) Pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych

Dane osobowe to wszelkie informacje identyfikujące lub umożliwiające zidentyfikowanie osoby fizycznej. Serwis be2 pyta podczas rejestracji i w trakcie następującego później testu osobowości między innymi o następujące dane: wiek, płeć oraz adres e-mail. W ramach procedury zamawiania serwisu odpłatnego pobierane są dodatkowe dane, takie jak imię i nazwisko Klienta, jego adres zamieszkania oraz dane bankowe względnie dane karty kredytowej. Dla bezpieczeństwa Klienta Serwis be2 odpowiednio oznacza pytania, których odpowiedź nie jest widoczna dla innych członków Serwisu be2.

Informacja: Klient uprawniony jest w każdej chwili do odwołania swojej zgody na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych oraz do domagania się skorygowania zapisanych w Serwisie be2 danych na jego temat. W przypadku odwołania zgody umowa zawarta pomiędzy Serwisem be2 oraz klientem ulegnie rozwiązaniu.

W zamian szybciutko otrzymałam taki oto mail:

Dziękujemy za wiadomość.

Chcielibyśmy potwierdzić otrzymanie Twojej rezygnacji z konta premium, które wygasa w dniu [...]

Proszę zwrócić uwagę, że Twój profil będzie nadal aktywny, nawet po wygaśnięciu Konta Premium. Jeśli chcesz usunąć lub deaktywować swój profil, należy wejść w zakładkę "Mój profil" a następnie w "Ustawieniach" wybrać opcję "Ustawienia profilu". Tu możesz deaktywować lub usunąć profil.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z be2.

Profil usunęłam bez problemu :)

Polecam takie rozwiązanie sprawy.
          • Gość: Krzyś Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 13:43
            Witam.Też muszę zapłacić kolejne 165 zł bo nie wypowiedziałem umowy na czas i
            została automatycznie przedłużona.Praktyka stara jak świat w naszym kochanym
            kraju...Mam nauczkę.A pobrać sami z karty nie mogli bo na mojej e-karcie z
            mBanku nie było akurat środków.Rada:wypowiadać umowę dużo wcześniej albo w ogóle
            się nie logować, serwis nie jest tego warty.Po drugie, jak ktokolwiek może bez
            naszej wiedzy i zgody pobierać kasę z naszych kart? Myślałem,że to niemożliwe,że
            trzeba znowu podać nr karty!a jednak,(pewnie mają w bazie te numery z pierwszego
            płacenia)Jakim prawem?!.Przecież znając kogoś nr karty i kod CVV2 można robić
            zakupy w necie w ,,czyimś imieniu'' Czy to nie sprawa dla prokuratury albo
            innego organu???
            • Gość: kociamama Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.lomianki.armasan.eu 07.09.08, 17:46
              Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
              mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.Krzysiu, oni
              żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia konta premium(skąd
              ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać w wymaganym faksie, albo
              gdzie to znaleźć.Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
              ania
                • Gość: molekula68 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: 80.54.45.* 03.10.09, 06:15
                  Cześć Krzysiek,
                  ja od kilku miesiecy po wykupieniu konta Premium w be2 nie
                  otwierałam strony portalu , z uwagi na kompletną cisze na moim
                  koncie. Wczoraj otrzymałam wiadomośc na pocztę mailową , ze z uwagi
                  na nieaktywna kartę kredytową portal nie może dokonać
                  automatycznego przedłużenia konta a w konsekwencji zagrozili mi
                  windykacją!!!!! Nie wiem , czy możesz spać spokojnie deaktywując
                  swoją kartę kredytową. to jakiś koszmar!!!
                  Pozdrawiam
                  Magda
                • joanna.k.76 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 16.07.17, 17:27
                  ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza :/ Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?
              • tapatik Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 21.11.08, 14:52
                Gość portalu: kociamama napisał(a):

> Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
                > mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.

Niestety jest to możliwe. Skoro podałaś dane raz, to mogą ciągnąć dalej. Nie
                wiem, dlaczego to tak działa, ale działa.

> Krzysiu, oni żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia
                > konta premium(skąd ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać
                > w wymaganym faksie,

W jakim faksie????
                To, aby się stamtąd wypisać trzeba im wysłać faks?

> albo gdzie to znaleźć.

Datę wpisał bym przybliżoną. Ewentualnie poszukać w rozliczeniach karty kredytowej.

> Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Nie ma za co.
              • Gość: Marek Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 29.12.08, 16:58
                Oszuści pełną gębą.......UWAGA na nich,kimkolwiek są.Sukinsyny ,czerpia korzyści
                na naiwnych którzy szukają szczęścia.Ściągneli mi z karty pieniądze za następne
                3 miesiące członkostwa-AUTOMATYCZNIE_co za banał i bzdura.To najzwyklejsza
                KRADZIEŻ,nikt mnie nie poinformował o konieczności przedłużenia konta premium
                jeśli chciałbym kontynuować poszukiwania tej jedynej.Nie logowałem sie długi
                czas na ich stronie,bo poprostu o tym zapomniałem,poza tym nic ciekawego sie nie
                działo.Kiedy się rejestrowałem miałem płonne nadzieje ,że coś sie w moim życiu
                zmieni.Niestety przez moją ufność i wiare w ludzi poraz kolejny dostałem
                nauczke.Szlag by ich trafił.Pisze do servisu klienta o zwrot kwoty ,którą
                pobrali mi z konta ale pewnie już przepadły jak kamfora...Niech to będzie dla
                wszystkich nauczką.A możeby to jakoś nagłośnić!????Może teleexpres lub jakaś
                gazeta w Polsce!?Pozdrawiam serdecznie.Nie dajcie sie oszukać!!!
          • Gość: Paweł Szukam dziewczyny Ita7 z Be2?:) IP: *.gprs.plus.pl 15.06.08, 02:14

Tak samo jak inni internauci komentujący ten profil,
            zalogowałem się na Be2 chcąc znaleźć swoją połóweczkę. Krok po kroku
            uzupełniałem swoje dane, opisując moje zainteresowania, fakty czy
            też poglądy w celu zwiększenia powodzenia w znalezieniu tej jedynej
            (niepowtarzalnej, wspaniałej uroczej, szalonej…. długo jeszcze można
            by było wymieniać)Profil miałem prawie całkowicie uzupełniony, prócz
            wykupionego konta Premium. Zostałem doprowadzony do takiego momentu,
            w którym chcąc porozumieć się z nieznajomą partnerką( prawdopodobnie
            posiadaczką konta Premium) musiałbym te dwie stóweczki zapłacić,
            chcąc odczytać Jej zaszyfrowaną wiadomość . Naprawdę dziewczyna
            była wprost idealna(jeżeli porównać nasze poglądy czy
            zainteresowania)
            Już miałem się zdecydować na kupienie konta Premium, ale doszedłem
            do wniosku, że jak się Jej nie spodobam, to z kim ja będę rozmawiał
            na be2. Użytkowników Premium jest niewielu( sądząc po udostępnionych
            zdjęciach, czy otrzymywanych beznadziejnych szablonach wiadomości).
            Naprawdę mocno się rozczarowałem co do be2. Na początku miałem
            zupełnie inne nastawienie, że ten profil jest solidny i na pewno mi
            pomoże w odnalezieniu „wspaniałego serduszka”
            Nawet nie żałował bym tej kasy, bo przecież sprawa jest naprawdę
            poważna!
            Pomóżcie Internauci ! Może Znacie dziewczynę Ita7? Będę bardzo
            wdzięczny*
            Ita7, jak przeczytasz tą wiadomość (proszę) Odpisz.
            Paweł:
            kukurydza662@wp.pl
        • Gość: yorrick67 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wnp.univ.szczecin.pl 06.04.09, 14:08
          Jedynym wyjsciem jest zastrzezenie karty i zareklamowanie transakcji - ja tak
          zrobilam i moj bank uznal reklamacje i zwrocil mi pieniadze, a takze wymienil
          karte na nowa i be2 nie zna jej numeru i nie moze mnie okradac. Teraz be2
          straszy mnie windykacja, ale tym nie nalezy sie przejmowac, bo bez wyroku
          sadowego zaden windykator nie ma podstaw prawnych do zadania czegokolwiek.
          Opisane na forum przypadki oszustw to wspanialy matrial na rozprawe sadowa, wiec
          be2 nikomu nie wytoczy procesu, bo go przegra z kretesem.
          Yorrick
      • aldi02 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 03.09.08, 20:45
        Bardzo się cieszę, że Grzegorz umieścił swoje spostrzeżenia w sieci. Zalogowałam
        się kilka godzin temu, ale po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń już jestem
        wylogowana. To był chyba najkrótszy akces w historii be2 :))).
          • Gość: Ewa0307 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.cust.tele2.pl 04.08.09, 21:36
            Walczę z nimi, tj. oddziałem w W-wie dopiero od piątku, jutro wysyłam
            wypowiedzenie konta premium i żądanie usunięcia profilu.
            Żądają ode mnie po raz drugi zapłaty za opłacone wcześniej, zgodnie z
            regulaminem be2 konto. Nie wiem co wskóram, ale na szczęście mam dowody na to,
            ze zapłaciłam.
            Zastanawiam się, czy nie skompletować historii pobytu na be2 łącznie z
            korespondencją mailowa z serwisem klienta i nie wysłać do centrali.
            Może ktoś ma podobne doświadczenie? Będę wdzięczna za informacje.
        • Gość: Bea Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.chello.pl 26.10.09, 13:16
          Witaj Aldi02

ja zrobiłam jescze wiekszą głupotę !
          zalogowałam sie wczoraj na be2 ale na wersji francuskiej :-)
          Przed chwilą przeczytałam to co napisał Grzegorz i zmroziło mnie to
          na maksa :-))
          Probowałam usunąć konto ale NIE MA takiej opcji !
          O naiwności ludzka , dopiero teraz przeczytałam opinie na
          francuskich Forach i myślą to samo co my ! Portal be2 jest jedną
          wielką ściemą !
          Jak komus udało sie usunąć konto z tego portalu to niech napisze! :-)
      • Gość: Mariusz Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 08:30
        Witam wszystkich.
        Wiele naczytalem sie na temat b2 i o podobnych serwisach.Kazdy
        oferuje profesjonalizm ale i kazdy kaze sobie placic i to nie malo.
        Postanowilem stworzyc serwis ktory oferuje to wszystko za darmo,jest
        moderowany czyli nie ma w nim powiedzmy "chamstwa".
        Zapraszam wszystkich do wspolnego budowania spolecznosci
        szukania "czego kolwiek :)"
        www.randka-romans.pl
        Zapraszam rowniez do kontaktu jezeli bedziecie mieli jakies uwagi na
        temat serwisu.Serwis dopiero powstal wiec napewno trzeba bedzi cos
        dodac lub zmienic.Uwagi bardzo mile widziane.
        Pozdrawiam wszystkich
        Mariusz
      • sosna63 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 17.10.08, 20:33
        Do wszystkich zainteresowanych zablokowaniem pobierania kwot z konta.
        WITAM! Miałam ten sam problem z wylogowaniem się z be2. Zgadzam
        się ,że jest to sprytnie zaaranżowane OSZUSTWO. Nie udało mi sie
        wylogować bez obciążania konta, podany fax nie odpowiedał, nikt też
        nie podniósł sluchawki. Jedyna droga,żeby opłata nie była pobierana
        to : zablokowanie przez bank karty, z której są ściągane pieniadze,
        odczekanie 7-10 dni na przysłanie następnej karty. POWODZENIA !!!
        Nie bawcie się w pisanie do nich maili ani faksowanie.
        SOSNA
        • Gość: krzysztof12 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 11:36
          zalogowałem się, by się rozejrzeć. Na szczęście wiedziony instynktem nie
          obciążyłem swej karty przelewem na konto b2. Wylogować się rzeczywiście nie da
          tak po prostu. Jedyna nadzieja, że nie dostawszy pieniędzy sami mnie wylogują.
          Do tego czasu wszelkie posty od b2 będą kwalifikowane jako spam ( z programu)
          Moim błędem było, iż nie zajrzałem na opinie o b2, zanim tam wdepnąłem. Niekiedy
          opuszcza nas czujność i później mamy więcej spamu na własną prośbę. Pozdrawiam
          wszystkich w podobnej sytuacji.
        • Gość: lol Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 18:57
          Czytam to wszystko co piszecie i nie mogę wręcz uwierzyć, że piszemy
          o tym samym forum randkowym. W moim życiu epizod z be2 miał miejsce
          spory kawał czasu temu i zdaję sobie sprawę, że od tamtej chwili
          wiele się mogło zmienić.
          Podobnie jak każdy z Was założyłam tam konto, oczywiście sugerowano
          mi, bym uiściła odpowiednią opłatę w celu nieograniczonego
          korzystania z konta, jednak tego nie zrobiłam. Któregoś dnia
          otrzymałam wiadomość, że otrzymałam w prezencie zupełnie
          nieodpłatnie 5 dni, podczas których mogę przeglądać zdjęcia,
          nawiązywać znajomości i odczytywać wiadomości od innych
          urzytkowników portalu. Okazało się, że w tym samym czasie takie
          darmowe dni dostał też inny Poszukujący i dzięki tym kilku dniom
          udało nam się nawiązać ze sobą kontakt, bo ani ja, ani on nie
          mieliśmy zamiaru wpłacac ani grosza na konto be2. Nastąpiła wymiana
          numerów gg więc mogliśme ze sobą korespondować nawet po
          zlikwidowaniu konta na ww serwisie. Nie miałam z usunięciem
          najmniejszego problemu, zapytali tylko dlaczego chcę usunąć mój
          profil i podali kilka możliwości - wybrałam ten o zbyt wysokich
          opłatach i konto zniknęło. Znajomośc przetrwała a nawet więcej -
          mamy zamiar się pobrać.

Jak juz wspomniałam wcześniej na be2 natknełam się jakieś 2,5 roku
          temu ale po tym co tutaj napisaliście jestem w ciężkim szoku jak
          wszystko się zmieniło i jak perfidnie wykorzystują ludzi. Gdyby to
          bylo 10 postów to pewnie bym nie uwierzyła w historie podobne do
          Waszych ale tych postów są tysiące i na moje oko tą sprawą powinna
          zainteresować sie prokuratura. Choćby przez wzgląd na bezprawne
          ściąganie z Waszych kont pieniędzy.
        • Gość: vera Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wegorzewo.mm.pl 25.03.10, 20:21
          Uważam,że trzeba o tym pisać,bo to sa oszusci.Manipulują
          wszystkimi ,jest pelna kontrola,na pewno też odczytują wiadomości.Ja
          nie pozwoliłam sobie na opłacenie bycia tam,ale profilu skasować nie
          mogę ,niech im wisi.Nie opłacałam dlatego,że pomyslałam o sciąganiu
          opłat z konta w nieskończoność.Przed zalogowaniem trzeba poczytać co
          inni piszą.UWAŻAJCIE!!!!!
        • Gość: wojtek Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.11, 00:47
          Potwierdzam że Be2 to oszuści. Przez przypadek zarejestrowałem się u nich. Po dwóch dniach wyrejestrowałem, gdy zażądali opłat. Przez rok miałem spokój. Potem nagle zaczęły przychodzić do dzisiaj oferty z Rosji. Na jedną odpowiedziałem skuszony. Udawała biedną dziewczynę, która jest sama na świecie, gdyż jej rodzice zostali zamordowani w Czeczeni. Pracuje pod Moskwą w Puszkino jako pielęgniarka w szpitalu. Na zdjęciach była to atrakcyjna kobieta. Pisała łamana polszczyzną. Po dwóch miesiącach korespondencji, postanowiła przyjechać do Polski, chce wyjść za mąż, bo tam wszyscy piją wódkę. Ale zażądała, żeby jej pomóc, bo nie ma pieniędzy na bilet i na dzienny pobyt. Posłałem jej 300 Eu i wyjechała do Moskwy, żeby odebrać wizę. Podała mi nawet numer lotu. Ale dzień przedtem, przysłała mi maila, że zatrzymali ja celnicy przy odprawie bagaży, bo chciała przywieźć skórę niedźwiedzia, która ma po ojcu. I wlepili mandat 850 Eu. I zaczęła mnie monitować przysyłając błagalne listy o pomoc. Korespondencja trwała przez miesiąc, bardzo serdeczna. Jeszcze w końcu posłałem jej następne 300Eu. I znowu wszystko się powtórzyło, że ma już bilet i przyjeżdża. Ale w następnym mailu znowu, że celnicy nie chcą jej wypuścić, bo ma za mało pieniędzy. Zdecydowanie odmówiłem i wówczas, przyznała się o dziwo, że musi iść z powrotem do pracy, bo nie ma pieniędzy. Tym razem zostaje w Moskwie i przyznała się, że pracuje jako prostytutka. Ostrzegam innych naiwnych. Takie to jest Be2, jak wykorzystuje naiwnie podany adres. Pozostawiam to bez komentarza.
        • Gość: AgaS Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.chello.pl 07.12.08, 13:48
          Parę dni temu udało mi się wypisać/wyrejestrować/usunąć konto z całego tego
          "rozreklamowanego" serwisu. Niestety łatwo nie było. Walka trwała miesiąc. Jak
          już otrzymywałam "magiczny" kod, to niestety brakowało miejsca w którym należy
          go podać, tylko generacja nowego kodu. W sumie zebrałam z 10 takich kodów, a
          miejsca do wprowadzenia nadal jak nie było. Nie wiem, może to kwestia
          przeglądarki, ale próbowałam z wszelkich możliwych. Wysyłałam również maile do
          serwisu, na początku grzecznie prosząc o wskazanie miejsca, ale później już
          "strasząc" ich Urzędem Konsumenta, sądem itp. W odpowiedzi otrzymywałam
          standardowe szablony i zawsze tytułowana byłam "Panem". Na 15 dni przed
          automatycznym przedłużaniem konta Premium udało mi się. Nagle pojawiło się
          miejsce na wprowadzenie kodu, tylko jego jeszcze nie było. Aby nie stracić
          takiej możliwości nie wylogowywałam się z konta tylko czekałam cierpliwie, aż
          kod dojdzie. Oczywiście wcześniej zastrzegłam kartę kredytową (dzięki Waszym
          postom).
          Jeżeli ktoś podejmie się zgłoszenia tej sprawy to może liczyć na moją osobę.
          Pozdrawiam Wszystkich.
          Agnieszka
      • Gość: Justyna Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.tsi.tychy.pl 30.04.09, 20:25
        Też byłam chwilę na tym portalu, usunęłam konto i wypisują mi
        bzury,że konto wcale nie jest usunięte i mam się zalogować i je
        usunać,tyle tylko że nie mogę, napisałam im ze to banda oszustów i
        że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego na razie cisza,ale boję się co
        będzie dalej,czy jeśli wpłacałam piniądze przez konto nie przez
        kartę to czy z konta też będą mi ściągać kasę,co mam teraz
        zrobić.Zaznaczam,ze usunęlam konto nie przez kod tylko normalnie
        przez funkcję usuniecia profilu,napisałam dlaczego usuwam konto i
        koniec usunęło się.Mam nadzieję,że to mnie do niczego nie
        zobowiązuje,że ściągać kasy nie będą,chyba że zmienić konto?Jak
        myślicie?
      • Gość: gość Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 06:50
        Gość portalu: Joanna napisał(a):

> Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej
        złodziejskich portali
        > w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian
        pseudo psychologic
        > zne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po
        zapłaceniu otrzymy
        > wałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym
        czasie, choć opła
        > ciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście
        oferty nadal o
        > trzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi
        uwagami nikt nie
        > raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę
        szczyt chamstwa. N
        > ie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując
        moim imieniem
        > ...
        > Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
        > Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda
        kasy...
        Moge tylko dodac, żeo tym portalu słyszałem też w innych miejscach
        jak również sam doświadczyłem na sobie. To JEST bogus - fałszerstwo.
        Oni nie mają nawet 100 użytkowników. To jest czyste oszustwo!!!
      • Gość: vera tak,to oszuści w 100%,nie wiem jak stamtąd wyjść IP: *.wegorzewo.mm.pl 29.03.10, 22:54
        Na pewno to oszuści,całe szczęscie ,że nie opłacałam tam
        niczego,miałam dobre przeczucie.Mam problem ze skasowaniem swojego
        profilu.Mało tego, wiadomosci tam wysyłane są pod pełną kontrolą.Oni
        mają niezły ubaw z nas.Ci wszyscy ktorzy zostali oszukani powinni
        wnieść sprawę do sądu. o2 jest dobrą stroną , nie ma żadnych opłat i
        mozna naprawdę poznać odpowiednią osobę .Wiem to z
        doswiadczenia.Pozdrawiam :)))
      • easydobranocka Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 18.04.11, 14:13
        Witam.Miałem przysłowiowego naosa i nie korzystam z portalu be2.pl ,coraz częściasj reklamuje się e--Darling.Przeczytałem regulamin.Okazało się,że ten portal jest płatny.Tylko nie wiadomo ile.Wchodzą noiwe portale do Polski,ostatnio wszedł Badoo.Całkiem niezły portal.Wystarczy zamienić zdjęcie,jest lodołamacz są troche idiotyczne pytanie.Lecz jest całkiem w porządku.
      • Gość: dasdas1 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.ken.airbites.pl 08.03.08, 23:16
        za sama rejestracje nie trzeba obecnie placic, ale jesli nie zaplacisz, to tak
        na prawde nie ma opcji zebys nawiazala przez ta strone kontakt z kimkolwiek

tez zrobilem sobie kilka dni temu z ciekawosci ten ich test psychologiczny
        rownoczesnie rejestrujac sie tam i widze teraz, ze to jedna wielka lipa, bo
        placic im 160zl nie zamierzam
        • Gość: kx Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.08, 13:16
          Zgadzam się z opiniami. Co do testu kto wie może coś w tym jest? Ale obsługa i
          ograniczenie sposobu opłaty tylko za pomocą kart kredytowych to przesada.
          Prosząc o dane do przelewu międzynarodowego otrzymałem niepełne dane i...
          straciłem cierpliwość. Dodatkowo przekonała mnie opinia Grzegorza. Poza tym
          serwis jest za drogi. Faktycznie mało jest ofert ze zdjęciami i pewnie z
          aktywnymi osobami. Wątpie czy wszyscy użytkownicy, którzy się zarejestrowali
          opłacili też konta.
          • andrexx polecam 13.03.08, 13:30
            polecam dwa darmowe portale tego typu
            www.zapoznanie.pl
            www.ilove.pl
            ja znalazłem
            a właściwie zostałem znaleziony
            • anik12345 Re: polecam 19.03.08, 11:27
              ja zapisałam się do be2 dwa dni temu, ale dzię ki WAM, przed
              momrntem się wypisałam.Nie zamierzam zadawać się z oszustami. Dzieki
              za ostrzerzenia Pozdro anik
              • Gość: Pysia Re: polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 08:57
                Grzegorz dziekuje,oszczedzilam 160zl.co przy mojej malej emeryturze jest to nie
                mala kwota.
                Poniewaz nie posiadam zadnych kart kredytowych ,napisalam o mozliwosc
                innej formy wplaty,nie dostalam zadnej odpowiedzi.I to sklonilo mnie
                do poczytania wiecej na stronach int.o be2.Trafilam tutaj dziekuje.
                Zycze wszystkim jednak znalezienia tej drugiej upragnionej polowy.
                • Gość: niunia Re: Podziekowanie IP: *.torun.mm.pl 24.07.08, 23:16
                  Dzieki za te wszystkie uwagi odnosnie tego portalu wlasnie sie
                  zastanawialam i mialam obawy przed zaplaceniem jestem ostrozna co do
                  placenia karta kredytowa i mialam racje czytajac te wszystkie
                  uwagi.Wogole to biuro wydawalo mi sie jakies dziwne i nierealne same
                  bzdurne wiadomosci przychodzily w takich samych sformulowanych
                  zdaniach.A moje odpowiedzi tez byly bzdurne i ukladane przez nich.
              • Gość: minibuziaczek Re: polecam IP: *.crowley.pl 31.03.08, 01:49
                przykro mi to napisać ale gdy polak ma za coś zapłacić to was od
                razu oszukują. piszecie bzdury . ja w czasie 3 miesięcznego czasu
                korzystania z be2 dostałem dziesiątki możliwości kontaktu z
                osobami,zdjęć zwrotnych nawiązałem kontakt przynajmniej z
                dwudziestoma kobietami a raz spodkałem sie z tą wybraną. jak nie
                macie pieniędzy to przynajmniej nie obrażajcie ludzi którzy coś
                robią .nie wipisujcie dyrymałów tylko zrezygnujcie wydawania
                pieniędzy na głupawe komurki , sms itd...poprawcie swój
                wygląd ,idżcie do psychologa , itd i szukajcie .nie p... głupot .
                • Gość: Oszukany prze be2 Re: polecam IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 22:44
                  Do minibuziaczek: ciekawe jak się poczujesz, gdy Ci sami ściągną opłatę z karty, gdy choć jeden dzień spóźnisz się z terminem wypowiedzenia umowy (a usunięcie profilu nie jest sprawą intuicyjną :-) ). Poczekam na Twój komentarz po tych doświadczeniach. Mnie strącili kasę, pomimo maili, iż nie życzę sobie dalszej współpracy (tzn. jednoznacznego oświadczenia woli) i to znacznie wcześniej niż wymagane 2 tygodnie przed wygaśnieciem abonamentu :-) Be2 to złodzieje!
                  • deksiorek Re: polecam 17.06.13, 13:59
                    Też zostałam oszukana przez be2. Najpierw promocja: 9,90 za miesiąc, a potem ściągnęli mi z karty kredytowej 238 zł. Nawet nie wiedziałam kiedy. Złożyłam rezygnację z konta i nie odzyskałam pieniędzy. Skasowałam profil a po trzech miesiącach przypomnieli sobie o mnie i żądają jeszcze jednej wpłaty 238 zł. Kiedy już nie jestem członkiem. Jedno wielkie oszustwo!
                    Trzeba wszystkich przestrzec przed be2!!!
                • Gość: GOSC Re: polecam IP: 78.131.146.* 13.11.08, 16:44
                  Zwazywszy na to co pisze wiekszosc,oraz na jakosc napisanego przez
                  ciebie tekstu [pelno bledow ortograficznych]pewno jestes z be2.Bo
                  jak widac jestes jedynym zadowolonym i dobrze obsluzonym przez ten
                  portal.Dlaczego ktos mialby wierzyc tobie,a nie wiekszosci
                  wypowiadajacych sie.Nastepnym razem zanim zdecydujesz sie wypisac
                  jakis tekst mocno podeprzyj sie slownikiem,bo slabo sie robi,ze
                  dorosly czlowiek w jednym tekscie moze narobic tyle bledow.Zupelnie
                  jakby sie mialo do czynienia z totalnym nieukiem.Zenada.
                  • Gość: Dupek1 Re: polecam IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:26
                    MOI DRODZY, SKORO TAK SIE DZIEJE POZOSTAJE ZIMNA KALKULACJA.NIEWAZNE
                    ILE POZYTYWNYCH OPINII. W RAZIE WIEKSZEGO OSZUSTWA BEDA ONE
                    WYPISYWANE POPRAWNIE I W DUZEJ ILOSCI. WAZNE ZE POJAWIAJA SIE OPINIE
                    NEGATYWNE Z KONKRETNYMI ARGUMENTAMI I TO POWINNO DZIALAC
                    DEMASKUJACO. DYSKUSJA Z KUR EWSKO ZADOWOLONYMI KLIENTAMI NIE MA
                    WIEKSZEGO SENSU. PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE KLIENTAMI ALE JAKOS TAK...
                • Gość: puliś Re: polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:44
                  przez pierwsze 10 dni mozna mieć dostep do pełnego konta bez przymusu oplaty. ja
                  dzieki temu portalowi spotkałam bardzo fajnych ludzi. byłam na kilku spotkaniach
                  i teraz również spotykam sie z jednym bardzo fajnym facetem, własnie poznanym na
                  be2 :-)zupełnie sie NIE zgadzam z opinią że to oszuści!!!! Pozdrawiam
                • Gość: jarus81 Re: polecam IP: 83.16.203.* 30.11.09, 19:38
                  A ja radzę Tobie Kolego co innego:-)
                  Najpierw odśwież swoje wiadomości, ze szkoły podstawowej, dotyczące zasad
                  ortografii, a potem krytykuj innych, he, he!
                  Ten portal faktycznie nastawiony jest na ściąganie kasy. Dopiero dnia
                  dzisiejszego zalogowałem się tam.
                  Robię rząd i idę, stąd!
                • barbara1947 Re: polecam 08.12.09, 20:29
                  Minibuziaczku! Za mało wiesz na temat Be2, żeby się wypowiadać! To, że nie ma
                  się własnych przykrych doświadczeń z tymi OSZUSTAMI, to jeszcze nie świadczy o
                  ich uczciwości - jedynie o własnym wyjątkowym szczęściu, bo oszukanych jest
                  mnóstwo!!! Polecam "ciekawą" lekturę moich obszernych, bardzo szczegółowych
                  wpisów na ten temat, ze skopiowaną całą historią mojej korespondencji z tym
                  POŻAL SIĘ BOŻE Serwisem Be2 !!!
                  Pozdrawiam
                  Barbara1947
                • Gość: JAK USUNAC Re: ratunku!!! IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:58
                  Szanowny Użytkowniku be2,

Serdecznie dziękujemy za Pani wiadomość.

W związku z zaistniałą sytuacją, może Pani zatrzymać automatyczne
                  przedłużanie Konta Premium w prosty sposób, bezpośrednio na naszej
                  stronie
                  be2.

W tym celu proszę się zalogować się przy pomocy swojej nazwy
                  użytkownika i hasła.

Aby dokonać rezygnacji online, proszę wejść w
                  Ustawienia
                  --> Konto Premium "Oglądaj/zmień"
                  --> "kliknij tutaj"
                  --> Jeżeli masz pytania dotyczące Konta Premium lub płatności kliknij
                  "Tutaj"
                  --> "Konto Premium i opłaty"
                  --> "Opłaty"
                  --> "Jak mogę zakończyć automatyczne przedłużenie mojego Konta
                  Premium?"
                  --> Chcąc skorzystać z innej możliwości rezygnacji kliknij "tutaj"

Ponownie zostaje pokazana tabelka pokazująca zalety konta Premium.
                  Chcąc dokonać rezygnacji, należy nacisnąć zielony przycisk "dalej".

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka istotnych pytań, otrzyma Pani kod
                  rezygnacji. Kod powinien zostac przez Panią otrzymany w ciagu 1
                  godziny. Zostanie
                  on wysłany także na Pani skrzynkę pocztową be2.

Kod należy wpisać w odpowiednie pole w „Ustawieniach“ pod „Konto
                  Premium".
                  Prosimy pamiętać, że kod rezygnacji jest ważny tylko 48 godzin.

Prosimy uwzględnić, że rezygnacji z Konta Premium należy dokonać nie
                  później niż 14 dni przed datą upływu Konta Premium. Datę
                  automatycznego
                  przedłużenia znajdzie Pani na swojej stronie be2 pod „Ustawienia“ /
                  „Konto Premium“/ „Stan Twojego Konta Premium“.

W przypadku dalszych pytań chętnie udzielimy dalszych informacji.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
                  Serwis klienta be2

• makslenka Re: polecam 28.08.15, 12:37
                Działalność tego portalu polega na bezprawnym ściąganiu pieniędzy z kart kredytowych po zapłaceniu 9,90 za konto premium. Sprawa nadaje się na prokuraturę. Proszę o kontakt wszystkie osoby oszukane.
                • 3lusi Re: polecam 25.12.15, 20:34
                  Zarejestrowałam si dwa razy pod rząd, wic zapłaciłam za to 2x9,90. Po miesiacu pobrali bez mojej zgody 2x 239,40. To są szczyty. Zgłosiłam sprawe w banku i na policji, ale w banku już odmówiono mi zwrotu przelanych pieniedzy , gdyż uruchomione są 2 subskrypcje. Kradzież w świetle prawa? Jak zaufa bankom i opłatom przez internet. Udało mi si odwołac subskrybcje ale nie mam pewności czy to zadziała. Lusi.
              • Gość: Ela Re: polecam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.09, 22:48
                Jestem już b.długo sama. Chcąc kogoś poznać byłam na
                www.zapoznanie.pl , są zdjęcia, prawie...bezpłatny portal.Ale lipa
                bo jak ktoś fajny do Mnie napisał to ja do Niego nie mogłam. Bo co
                trzeba wykupić Vip-a , niby kilka zł, ale po co płacić.
                Potem długa przygoda z www.ilove.pl. Całkowicie darmowy i w sumie
                ciekawy portal, ale cóż tego,że na profil wchodziło mnóstwo
                facetów, skoro połowa to żonaci, szukający przygody; małolaci. Potem
                poznałam niby fajnego człowieka. Po miesiącu zobaczyłam, że świruje,
                oj ciężko było wydostać się z tej znajomości. Dorosły facet z
                zaburzeniami psychicznymi, agresja z niego emanowała.
                I love jedynie na moją prośbę odp. że mogę osobę wpisać na czarną
                listę.
                A więc nie ma dobrych rozwiązań.Dziś pomyślałam o Be2. Ale
                poczytałam regulamin ijak dowiedziałam się o płatnościach i innych
                szczegółach powiedziałam sobie o Nie, nie trafili na głupią. Ale
                stawka - 160zł. to już przesada. To nawet sypatia wymaga 20-30 zł.A
                forum z waszymi spostrzeżeniami uświadomiło Mnie w tym, że dobrze
                zrobiłam.
                Wypisałam się z tych portali, daję sobie spokój zmęczona jestem
                tym, że nikt tak naprawdę nie szuka miłości, tylko zabawy, seksu
                itp. Albo znajdę kogoś w realu albo będę sama.
                Pozdrawiam wszystkich szczerze szukających miłości.
                • Gość: zibice Re:Proszę o radę IP: *.fredolsen.no 17.02.10, 10:07
                  Słuchajcie, poradzcie mi, jak wylogować się z tego be2. Podali mi drogę do
                  wylogowania, ale jest to kompletne oszustwo. Przez głupotę i nieuwagę zalogowłem
                  się i nie wiem jak wyjść z tego. Jeszcze im nie zapłaciłem i po przeczytaniu
                  waszych wypowiedzi tego nie zrobię. Poza tym jest to dla mnie w tej chwili nie
                  osiągalne. Jestem w tej chwili w Afryce Równikowej i w kraju będę za kilka
                  miesięcy. I to mnie uratowało
                  przed popełnieniem następnego głupstwa.
                  Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
                  Elu, a Tobie życzę abyś znalazła kogoś, z kim będziesz mogła spędzać czas.
                  Szczególnie przykre są samotne wieczory.
                  • Gość: fiona751 Re:Proszę o radę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 16:05
                    Może ktoś z Was posiada wiedzę na temat możliwości odnalezienia
                    osoby , której profilem byłam zainteresowana na be2 bardzo
                    chciałabym się z nią skontaktowac .Przez 3 dni miałam możliwosć
                    korzystania z serwisu za darmo wiec mogliśmy pisac do siebie własne
                    wiadomości , ale moje nie dotarły ponieważ zawierały informacje
                    które serwis odrzucił .Zastanawiałam się juz nad wykupieniem konta
                    Premium ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi niestety tego nie
                    zrobię .Jeżeli jest jakaś inny sposób żeby nawiązac z taka osobą
                    kontakt poza serwisem proszę o jakieś wskazówki.
                    Szukam osoby o profilu eoj123 jeżeli będziesz czytał te forum
                    proszę o kontakt fiona751@ tlen.pl

Z góry bardzo dziękuję za wszelkią pomoc
            • Gość: Dupek1 Re: polecam IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:19
              iLove zgadza sie, ale zapoznani juz nie do konca, w opiniach czytam
              ze jakies konto VIP sie pojawia do wykupienia. Nie jestem k.....
              vipem tylko normalnym facetem. No i obok po prawej "Chcesz znalezc
              milosc swego zycia? Odwiedz be2"... dziekuje, zegnam...
        • drapaka2 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 21.04.08, 10:00
          cześć ja też sie tam zalogowałem niestety zapomniłem hasłą i niemogę
          się zarejestrować boję się że będę za to musiałą zapłacić nieumiem
          się wyrejestrować bo nemam hasła ppomóżcie co mam robić proszę
          niedokonałam żadnych opłat niepodawałam karty czy mogą żądać opłaty
          proszę odp
          • drapaka2 POMOCY 21.04.08, 10:24
            PROSZĘ NIECH KTOŚ ODP CO MAM ROBIĆ CZY BEDĄ ZABIERAĆ KASĘ JEŚLI
            NIEDOKONAŁEM ŻADNEJ PŁATNOŚCI A NIEPOTRAFIĘ SIĘ ZALOGOWAĆ BO HASŁO
            NIEPRAWIDŁOWE PROSZĘ NIECH KTOŚ MI ODP