Dodaj do ulubionych

Uwaga oszuści z be2.pl !!!

27.02.08, 01:09
Drodzy Internauci!

W grudniu 2007, gnany pragnieniem spotkania tej upragnionej, postanowiłem wziąć los w swoje ręce i umieścić anons na porządnym serwisie randkowym. Z racji wcześniejszych doświadczeń z portalami typu iLove.pl, randki.o2.pl, sympatia.pl czy cafe.gazeta.pl postanowiłem wypróbować coś extra, za co może i trzeba będzie odpowiednio zapłacić, co jednak przesieje potencjalnych użytkowników i zostawi tych, którzy do sprawy podchodzą poważnie. Tak też myśląc i nie mając większego wyboru wpłaciłem sumę 165zł na konto WWW.be2.pl , przez co stałem się tym samym „szczęśliwym” członkiem ponad 6,5-milionowej społeczności poszukujących i spragnionych miłości internautów. Szkoda, że nikt wcześniej nie powiedział mi, że owa liczba jest albo wyssaną z palca, albo dotyczy całej sieci obejmującej inne kraje Europy.

Po zalogowaniu poświęciłem dłuższą chwilę na wypełnienie „profesjonalnego” testu psychologicznego, wg którego na późniejszych etapach dobierana będzie odpowiednia i pasująca pod wieloma względami partnerka. Następnie uzupełniłem profil tak, aby zwiększyć szanse na powodzenie „misji”, dodając zdjęcia i wpisując w zakładki typu „Hobby” czy „poglądy” adekwatne dane.

Wydawałoby się, że wszystko przebiega w należytym porządku. Jednak po ukończeniu całego procesu rejestracji okazało się, że trafiłem na……wirtualną pustynię! Nie dość, że nie mogłem filtrować wyników wg regionu zamieszkania czy wieku (teoretycznie taka opcja jest, w praktyce jednak pokazuje i tak tylko te osoby, które mają z nami dobrze rokujący „indeks be2” – wartość określającą szanse powodzenia w związku po uwzględnieniu wielu cech w wcześnie wspomnianym teście.) to praktycznie nie znalazłem ANI JEDNEGO profilu ze zdjęciem i uzupełnionymi zakładkami. Rozumiem, że niektóre Panie mogą się wstydzić swojej powierzchowności, jednak jeśli przychodzi komuś płacić za uczestnictwo w takim projekcie, powinien podchodzić dojrzale i uzupełnić profil jak najszybciej. Nie znalazłem jednak ANI JEDNEGO uzupełnionego profilu, o zdjęciu nie wspomnę!! Czyżbym okazał się jedynym żywym na tym portalu randkowym? Takie odniosłem wrażenie.

Cel ww. testu to zwiększenie prawdopodobieństwa powodzenia związku, jednak kiedy przychodzi co do czego, te kilka żałosnych ofert, jakie do mnie doszły, dotyczyły osób mieszkających na drugim końcu Polski, w jednym przypadku nawet na Wyspach! Cóż mi z takich sugestii, kiedy związki na odległość nie są dla mnie? Nie ma niestety możliwości przeskoczenia tego testu, a więc i szukania wg wytycznych innych niż jego wynik.

Próbując nawiązać jakikolwiek kontakt z innymi użytkownikami portalu be2.pl natknąłem się na szablony odpowiedzi, jakbym nie mógł sam wykreować czegoś na klawiaturze. Co więcej, po jakimś czasie dostałem kilka odpowiedzi na moje listy. Oto jeden z nich:

„Chętnie chcialbym/abym Cię poznać. Interesują mnie Twóje zinteresowania, hobby i Twój styl życia. Z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość, więc napisz do mnie proszę! Pozdrawiam sabinka0104”

Nie dość, że kolejny szablon, to jeszcze z błędami!! Oczywiście nigdy do realnego kontaktu z jakąkolwiek kobietą za pośrednictwem be2.pl nie doszło. Uważam, że portal ten jest czystym oszustwem zarabiającym na tęsknocie za bliskością każdego z nas. Po takich doświadczeniach stwierdziłem, że wszystkie co do jednego bezpłatne portale randkowe są tysiąckrotnie bardziej zaawansowane i przede wszystkim prawdziwe aniżeli oszukańcze WWW.be2.pl !! Nie czuję się na siłach walczyć o wpisowe przed sądami, niemniej jednak choć tu chcę ostrzec wszystkich przed tym portalem! Dla bardziej dociekliwych są przygotowane zrzuty ekranu, aby unaocznić to, o czym napisałem. Zatem pozdrawiam Wszystkich Poszukiwaczy Szczęścia i przestrzegam przed wirtualnymi oszustami typu be2.pl!

PS. Proszę Was, roześlijcie to dalej! Tylko w ten sposób możemy walczyć z tego typu złodziejami, którzy w glorii prawa płacą podatki za sprzedawanie usługi, która nie istnieje!

Pozdrawiam
Grzegorz ( agnisurya@o2.pl )
Obserwuj wątek
  • Gość: Joanna Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.03.08, 12:08
   Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej złodziejskich portali w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian pseudo psychologiczne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po zapłaceniu otrzymywałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym czasie, choć opłaciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście oferty nadal otrzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi uwagami nikt nie raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę szczyt chamstwa. Nie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując moim imieniem...
   Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
   Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda kasy...
   • Gość: ekasia Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: 82.160.17.* 13.04.08, 11:02
    Tak. To prawda. Po zarejestrowaniu wypełniłam wszystkie rubryki, o
    sobie, hobby, poglądy, itp. Wszystko oprócz zdjęcia, które miałam
    jeszcze zamiar umieścić. Jednak dzisiaj okazało się, że mój profil
    jest wypełniony tylko w 50% i że nie mam możliwości odczytywania i
    pisania wiadomości jeżeli nie zapłacę przynajmniej 160zł.!!!! Nie
    mam karty kredytowej. A jeśli chodzi o zdjęcia, to od samego
    początku nie widziałam tu chociażby jednej osoby ze zdjęciem!! Czy
    to nie dziwne?
     • Gość: KOCICA Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dsl.bell.ca 24.09.09, 23:35
      Ja po pierwszym podejsciu do wyludzenia przez be2 ode mnie pieniedzy
      wylogowalam sie i postanowlam sprawdzic prawdziwosc tego portalu i
      co sie okazalo?TOTALNE KLAMSTWO!!!Z dwoch roznych kont zalozylam
      profile na tym portalu z roznymi odpowiedziami i...najsmieszniejszym
      bylo to, ze na dwa konta dostalam tych samych potencjalnych
      partnetow :)))PIC NA WODE, DOBRE DLA NAIWNYCH !!
      • 1mirekb Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 29.11.17, 10:51
       Zrobiłem dokładnie tak samo.I wszystko było właśnie tak jak opisujesz. Poza tym zdjęcia Kobiet, które podobno do mnie pisały w pięciu przypadkach były to zdjęcia tej samej osoby.....Poza tym wszystkie wiadomości jakby z pod szablonu.... To jedna wielka ściema nic więcej. Mam tylko nadzieję że ktoś za to w końcu beknie i to konkretnie .
       Portalik powinien się nazywać beeeeeeeeee do2potęgi........
      • dorota.lublin Jak rozstać się z be2 skutecznie 22.11.15, 19:52
       Zarejestrowałam się, opłaciłam, a potem poczytałam w necie i chciałam po prostu wypowiedzieć umowę. Ale wtedy- wiadomo, listem, faksem itd. podać swoje dane osobowe (danych prawdziwych nigdy i nigdzie nie podawałam, więc nawet nie pamiętałam, jakie podałam; karta pre paid, więc bez obaw, że pobiorą- ale chciałam się z nimi ostatecznie rozstać). Po wymianie wielu maili, napisałam skuteczny:

       Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.
       Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialności karnej.

       e-mail: [...]
       Polska
       Anka


       Zgodnie z Regulaminem:
       5. Wzajemne powiadomienia dokonywane przez Klienta i Serwis be2

       2) Powiadomienia Serwisu be2 przez Klienta następują w formie pisemnej poprzez e-mail, faks lub pocztę na adresy wskazane w punkcie 4 powyżej. Dla uwierzytelnienia oraz w celu ochrony przed nadużyciami konieczne jest podanie przez Klienta w powiadomieniach przesyłanych do Serwisu be2 zarejestrowanego w Serwisie be2 adresu e-mail, kraju, w którym korzysta on z Serwisu be2, oraz nazwy użytkownika (ewentualnie przydzielonego mu kodu).

       Podaję więc:
       e-mail: [...]
       Polska
       Anka


       8. Informacje dotyczące ochrony danych, przetwarzania danych oraz cookies

       (2) Pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych

       Dane osobowe to wszelkie informacje identyfikujące lub umożliwiające zidentyfikowanie osoby fizycznej. Serwis be2 pyta podczas rejestracji i w trakcie następującego później testu osobowości między innymi o następujące dane: wiek, płeć oraz adres e-mail. W ramach procedury zamawiania serwisu odpłatnego pobierane są dodatkowe dane, takie jak imię i nazwisko Klienta, jego adres zamieszkania oraz dane bankowe względnie dane karty kredytowej. Dla bezpieczeństwa Klienta Serwis be2 odpowiednio oznacza pytania, których odpowiedź nie jest widoczna dla innych członków Serwisu be2.

       Informacja: Klient uprawniony jest w każdej chwili do odwołania swojej zgody na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych oraz do domagania się skorygowania zapisanych w Serwisie be2 danych na jego temat. W przypadku odwołania zgody umowa zawarta pomiędzy Serwisem be2 oraz klientem ulegnie rozwiązaniu.


       W zamian szybciutko otrzymałam taki oto mail:

       Dziękujemy za wiadomość.

       Chcielibyśmy potwierdzić otrzymanie Twojej rezygnacji z konta premium, które wygasa w dniu [...]

       Proszę zwrócić uwagę, że Twój profil będzie nadal aktywny, nawet po wygaśnięciu Konta Premium. Jeśli chcesz usunąć lub deaktywować swój profil, należy wejść w zakładkę "Mój profil" a następnie w "Ustawieniach" wybrać opcję "Ustawienia profilu". Tu możesz deaktywować lub usunąć profil.

       W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt.

       Dziękujemy za korzystanie z be2.


       Profil usunęłam bez problemu :)

       Polecam takie rozwiązanie sprawy.
     • Gość: Krzyś Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 13:43
      Witam.Też muszę zapłacić kolejne 165 zł bo nie wypowiedziałem umowy na czas i
      została automatycznie przedłużona.Praktyka stara jak świat w naszym kochanym
      kraju...Mam nauczkę.A pobrać sami z karty nie mogli bo na mojej e-karcie z
      mBanku nie było akurat środków.Rada:wypowiadać umowę dużo wcześniej albo w ogóle
      się nie logować, serwis nie jest tego warty.Po drugie, jak ktokolwiek może bez
      naszej wiedzy i zgody pobierać kasę z naszych kart? Myślałem,że to niemożliwe,że
      trzeba znowu podać nr karty!a jednak,(pewnie mają w bazie te numery z pierwszego
      płacenia)Jakim prawem?!.Przecież znając kogoś nr karty i kod CVV2 można robić
      zakupy w necie w ,,czyimś imieniu'' Czy to nie sprawa dla prokuratury albo
      innego organu???
      • Gość: kociamama Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.lomianki.armasan.eu 07.09.08, 17:46
       Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
       mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.Krzysiu, oni
       żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia konta premium(skąd
       ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać w wymaganym faksie, albo
       gdzie to znaleźć.Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
       ania
        • Gość: molekula68 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: 80.54.45.* 03.10.09, 06:15
         Cześć Krzysiek,
         ja od kilku miesiecy po wykupieniu konta Premium w be2 nie
         otwierałam strony portalu , z uwagi na kompletną cisze na moim
         koncie. Wczoraj otrzymałam wiadomośc na pocztę mailową , ze z uwagi
         na nieaktywna kartę kredytową portal nie może dokonać
         automatycznego przedłużenia konta a w konsekwencji zagrozili mi
         windykacją!!!!! Nie wiem , czy możesz spać spokojnie deaktywując
         swoją kartę kredytową. to jakiś koszmar!!!
         Pozdrawiam
         Magda
        • joanna.k.76 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 16.07.17, 17:27
         ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza :/ Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?
       • tapatik Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 21.11.08, 14:52
        Gość portalu: kociamama napisał(a):

        > Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
        > mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.

        Niestety jest to możliwe. Skoro podałaś dane raz, to mogą ciągnąć dalej. Nie
        wiem, dlaczego to tak działa, ale działa.

        > Krzysiu, oni żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia
        > konta premium(skąd ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać
        > w wymaganym faksie,

        W jakim faksie????
        To, aby się stamtąd wypisać trzeba im wysłać faks?


        > albo gdzie to znaleźć.

        Datę wpisał bym przybliżoną. Ewentualnie poszukać w rozliczeniach karty kredytowej.

        > Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

        Nie ma za co.
       • Gość: Marek Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 29.12.08, 16:58
        Oszuści pełną gębą.......UWAGA na nich,kimkolwiek są.Sukinsyny ,czerpia korzyści
        na naiwnych którzy szukają szczęścia.Ściągneli mi z karty pieniądze za następne
        3 miesiące członkostwa-AUTOMATYCZNIE_co za banał i bzdura.To najzwyklejsza
        KRADZIEŻ,nikt mnie nie poinformował o konieczności przedłużenia konta premium
        jeśli chciałbym kontynuować poszukiwania tej jedynej.Nie logowałem sie długi
        czas na ich stronie,bo poprostu o tym zapomniałem,poza tym nic ciekawego sie nie
        działo.Kiedy się rejestrowałem miałem płonne nadzieje ,że coś sie w moim życiu
        zmieni.Niestety przez moją ufność i wiare w ludzi poraz kolejny dostałem
        nauczke.Szlag by ich trafił.Pisze do servisu klienta o zwrot kwoty ,którą
        pobrali mi z konta ale pewnie już przepadły jak kamfora...Niech to będzie dla
        wszystkich nauczką.A możeby to jakoś nagłośnić!????Może teleexpres lub jakaś
        gazeta w Polsce!?Pozdrawiam serdecznie.Nie dajcie sie oszukać!!!
     • Gość: Paweł Szukam dziewczyny Ita7 z Be2?:) IP: *.gprs.plus.pl 15.06.08, 02:14

      Tak samo jak inni internauci komentujący ten profil,
      zalogowałem się na Be2 chcąc znaleźć swoją połóweczkę. Krok po kroku
      uzupełniałem swoje dane, opisując moje zainteresowania, fakty czy
      też poglądy w celu zwiększenia powodzenia w znalezieniu tej jedynej
      (niepowtarzalnej, wspaniałej uroczej, szalonej…. długo jeszcze można
      by było wymieniać)Profil miałem prawie całkowicie uzupełniony, prócz
      wykupionego konta Premium. Zostałem doprowadzony do takiego momentu,
      w którym chcąc porozumieć się z nieznajomą partnerką( prawdopodobnie
      posiadaczką konta Premium) musiałbym te dwie stóweczki zapłacić,
      chcąc odczytać Jej zaszyfrowaną wiadomość . Naprawdę dziewczyna
      była wprost idealna(jeżeli porównać nasze poglądy czy
      zainteresowania)
      Już miałem się zdecydować na kupienie konta Premium, ale doszedłem
      do wniosku, że jak się Jej nie spodobam, to z kim ja będę rozmawiał
      na be2. Użytkowników Premium jest niewielu( sądząc po udostępnionych
      zdjęciach, czy otrzymywanych beznadziejnych szablonach wiadomości).
      Naprawdę mocno się rozczarowałem co do be2. Na początku miałem
      zupełnie inne nastawienie, że ten profil jest solidny i na pewno mi
      pomoże w odnalezieniu „wspaniałego serduszka”
      Nawet nie żałował bym tej kasy, bo przecież sprawa jest naprawdę
      poważna!
      Pomóżcie Internauci ! Może Znacie dziewczynę Ita7? Będę bardzo
      wdzięczny*
      Ita7, jak przeczytasz tą wiadomość (proszę) Odpisz.
      Paweł:
      kukurydza662@wp.pl
    • Gość: yorrick67 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wnp.univ.szczecin.pl 06.04.09, 14:08
     Jedynym wyjsciem jest zastrzezenie karty i zareklamowanie transakcji - ja tak
     zrobilam i moj bank uznal reklamacje i zwrocil mi pieniadze, a takze wymienil
     karte na nowa i be2 nie zna jej numeru i nie moze mnie okradac. Teraz be2
     straszy mnie windykacja, ale tym nie nalezy sie przejmowac, bo bez wyroku
     sadowego zaden windykator nie ma podstaw prawnych do zadania czegokolwiek.
     Opisane na forum przypadki oszustw to wspanialy matrial na rozprawe sadowa, wiec
     be2 nikomu nie wytoczy procesu, bo go przegra z kretesem.
     Yorrick
   • aldi02 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 03.09.08, 20:45
    Bardzo się cieszę, że Grzegorz umieścił swoje spostrzeżenia w sieci. Zalogowałam
    się kilka godzin temu, ale po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń już jestem
    wylogowana. To był chyba najkrótszy akces w historii be2 :))).
     • Gość: Ewa0307 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.cust.tele2.pl 04.08.09, 21:36
      Walczę z nimi, tj. oddziałem w W-wie dopiero od piątku, jutro wysyłam
      wypowiedzenie konta premium i żądanie usunięcia profilu.
      Żądają ode mnie po raz drugi zapłaty za opłacone wcześniej, zgodnie z
      regulaminem be2 konto. Nie wiem co wskóram, ale na szczęście mam dowody na to,
      ze zapłaciłam.
      Zastanawiam się, czy nie skompletować historii pobytu na be2 łącznie z
      korespondencją mailowa z serwisem klienta i nie wysłać do centrali.
      Może ktoś ma podobne doświadczenie? Będę wdzięczna za informacje.
    • Gość: Bea Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.chello.pl 26.10.09, 13:16
     Witaj Aldi02

     ja zrobiłam jescze wiekszą głupotę !
     zalogowałam sie wczoraj na be2 ale na wersji francuskiej :-)
     Przed chwilą przeczytałam to co napisał Grzegorz i zmroziło mnie to
     na maksa :-))
     Probowałam usunąć konto ale NIE MA takiej opcji !
     O naiwności ludzka , dopiero teraz przeczytałam opinie na
     francuskich Forach i myślą to samo co my ! Portal be2 jest jedną
     wielką ściemą !
     Jak komus udało sie usunąć konto z tego portalu to niech napisze! :-)
   • Gość: Mariusz Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 08:30
    Witam wszystkich.
    Wiele naczytalem sie na temat b2 i o podobnych serwisach.Kazdy
    oferuje profesjonalizm ale i kazdy kaze sobie placic i to nie malo.
    Postanowilem stworzyc serwis ktory oferuje to wszystko za darmo,jest
    moderowany czyli nie ma w nim powiedzmy "chamstwa".
    Zapraszam wszystkich do wspolnego budowania spolecznosci
    szukania "czego kolwiek :)"
    www.randka-romans.pl
    Zapraszam rowniez do kontaktu jezeli bedziecie mieli jakies uwagi na
    temat serwisu.Serwis dopiero powstal wiec napewno trzeba bedzi cos
    dodac lub zmienic.Uwagi bardzo mile widziane.
    Pozdrawiam wszystkich
    Mariusz
   • sosna63 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 17.10.08, 20:33
    Do wszystkich zainteresowanych zablokowaniem pobierania kwot z konta.
    WITAM! Miałam ten sam problem z wylogowaniem się z be2. Zgadzam
    się ,że jest to sprytnie zaaranżowane OSZUSTWO. Nie udało mi sie
    wylogować bez obciążania konta, podany fax nie odpowiedał, nikt też
    nie podniósł sluchawki. Jedyna droga,żeby opłata nie była pobierana
    to : zablokowanie przez bank karty, z której są ściągane pieniadze,
    odczekanie 7-10 dni na przysłanie następnej karty. POWODZENIA !!!
    Nie bawcie się w pisanie do nich maili ani faksowanie.
    SOSNA
    • Gość: krzysztof12 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 11:36
     zalogowałem się, by się rozejrzeć. Na szczęście wiedziony instynktem nie
     obciążyłem swej karty przelewem na konto b2. Wylogować się rzeczywiście nie da
     tak po prostu. Jedyna nadzieja, że nie dostawszy pieniędzy sami mnie wylogują.
     Do tego czasu wszelkie posty od b2 będą kwalifikowane jako spam ( z programu)
     Moim błędem było, iż nie zajrzałem na opinie o b2, zanim tam wdepnąłem. Niekiedy
     opuszcza nas czujność i później mamy więcej spamu na własną prośbę. Pozdrawiam
     wszystkich w podobnej sytuacji.
    • Gość: lol Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 18:57
     Czytam to wszystko co piszecie i nie mogę wręcz uwierzyć, że piszemy
     o tym samym forum randkowym. W moim życiu epizod z be2 miał miejsce
     spory kawał czasu temu i zdaję sobie sprawę, że od tamtej chwili
     wiele się mogło zmienić.
     Podobnie jak każdy z Was założyłam tam konto, oczywiście sugerowano
     mi, bym uiściła odpowiednią opłatę w celu nieograniczonego
     korzystania z konta, jednak tego nie zrobiłam. Któregoś dnia
     otrzymałam wiadomość, że otrzymałam w prezencie zupełnie
     nieodpłatnie 5 dni, podczas których mogę przeglądać zdjęcia,
     nawiązywać znajomości i odczytywać wiadomości od innych
     urzytkowników portalu. Okazało się, że w tym samym czasie takie
     darmowe dni dostał też inny Poszukujący i dzięki tym kilku dniom
     udało nam się nawiązać ze sobą kontakt, bo ani ja, ani on nie
     mieliśmy zamiaru wpłacac ani grosza na konto be2. Nastąpiła wymiana
     numerów gg więc mogliśme ze sobą korespondować nawet po
     zlikwidowaniu konta na ww serwisie. Nie miałam z usunięciem
     najmniejszego problemu, zapytali tylko dlaczego chcę usunąć mój
     profil i podali kilka możliwości - wybrałam ten o zbyt wysokich
     opłatach i konto zniknęło. Znajomośc przetrwała a nawet więcej -
     mamy zamiar się pobrać.

     Jak juz wspomniałam wcześniej na be2 natknełam się jakieś 2,5 roku
     temu ale po tym co tutaj napisaliście jestem w ciężkim szoku jak
     wszystko się zmieniło i jak perfidnie wykorzystują ludzi. Gdyby to
     bylo 10 postów to pewnie bym nie uwierzyła w historie podobne do
     Waszych ale tych postów są tysiące i na moje oko tą sprawą powinna
     zainteresować sie prokuratura. Choćby przez wzgląd na bezprawne
     ściąganie z Waszych kont pieniędzy.
    • Gość: vera Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.wegorzewo.mm.pl 25.03.10, 20:21
     Uważam,że trzeba o tym pisać,bo to sa oszusci.Manipulują
     wszystkimi ,jest pelna kontrola,na pewno też odczytują wiadomości.Ja
     nie pozwoliłam sobie na opłacenie bycia tam,ale profilu skasować nie
     mogę ,niech im wisi.Nie opłacałam dlatego,że pomyslałam o sciąganiu
     opłat z konta w nieskończoność.Przed zalogowaniem trzeba poczytać co
     inni piszą.UWAŻAJCIE!!!!!
    • Gość: wojtek Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.11, 00:47
     Potwierdzam że Be2 to oszuści. Przez przypadek zarejestrowałem się u nich. Po dwóch dniach wyrejestrowałem, gdy zażądali opłat. Przez rok miałem spokój. Potem nagle zaczęły przychodzić do dzisiaj oferty z Rosji. Na jedną odpowiedziałem skuszony. Udawała biedną dziewczynę, która jest sama na świecie, gdyż jej rodzice zostali zamordowani w Czeczeni. Pracuje pod Moskwą w Puszkino jako pielęgniarka w szpitalu. Na zdjęciach była to atrakcyjna kobieta. Pisała łamana polszczyzną. Po dwóch miesiącach korespondencji, postanowiła przyjechać do Polski, chce wyjść za mąż, bo tam wszyscy piją wódkę. Ale zażądała, żeby jej pomóc, bo nie ma pieniędzy na bilet i na dzienny pobyt. Posłałem jej 300 Eu i wyjechała do Moskwy, żeby odebrać wizę. Podała mi nawet numer lotu. Ale dzień przedtem, przysłała mi maila, że zatrzymali ja celnicy przy odprawie bagaży, bo chciała przywieźć skórę niedźwiedzia, która ma po ojcu. I wlepili mandat 850 Eu. I zaczęła mnie monitować przysyłając błagalne listy o pomoc. Korespondencja trwała przez miesiąc, bardzo serdeczna. Jeszcze w końcu posłałem jej następne 300Eu. I znowu wszystko się powtórzyło, że ma już bilet i przyjeżdża. Ale w następnym mailu znowu, że celnicy nie chcą jej wypuścić, bo ma za mało pieniędzy. Zdecydowanie odmówiłem i wówczas, przyznała się o dziwo, że musi iść z powrotem do pracy, bo nie ma pieniędzy. Tym razem zostaje w Moskwie i przyznała się, że pracuje jako prostytutka. Ostrzegam innych naiwnych. Takie to jest Be2, jak wykorzystuje naiwnie podany adres. Pozostawiam to bez komentarza.
    • Gość: AgaS Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.chello.pl 07.12.08, 13:48
     Parę dni temu udało mi się wypisać/wyrejestrować/usunąć konto z całego tego
     "rozreklamowanego" serwisu. Niestety łatwo nie było. Walka trwała miesiąc. Jak
     już otrzymywałam "magiczny" kod, to niestety brakowało miejsca w którym należy
     go podać, tylko generacja nowego kodu. W sumie zebrałam z 10 takich kodów, a
     miejsca do wprowadzenia nadal jak nie było. Nie wiem, może to kwestia
     przeglądarki, ale próbowałam z wszelkich możliwych. Wysyłałam również maile do
     serwisu, na początku grzecznie prosząc o wskazanie miejsca, ale później już
     "strasząc" ich Urzędem Konsumenta, sądem itp. W odpowiedzi otrzymywałam
     standardowe szablony i zawsze tytułowana byłam "Panem". Na 15 dni przed
     automatycznym przedłużaniem konta Premium udało mi się. Nagle pojawiło się
     miejsce na wprowadzenie kodu, tylko jego jeszcze nie było. Aby nie stracić
     takiej możliwości nie wylogowywałam się z konta tylko czekałam cierpliwie, aż
     kod dojdzie. Oczywiście wcześniej zastrzegłam kartę kredytową (dzięki Waszym
     postom).
     Jeżeli ktoś podejmie się zgłoszenia tej sprawy to może liczyć na moją osobę.
     Pozdrawiam Wszystkich.
     Agnieszka
   • Gość: Justyna Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.tsi.tychy.pl 30.04.09, 20:25
    Też byłam chwilę na tym portalu, usunęłam konto i wypisują mi
    bzury,że konto wcale nie jest usunięte i mam się zalogować i je
    usunać,tyle tylko że nie mogę, napisałam im ze to banda oszustów i
    że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego na razie cisza,ale boję się co
    będzie dalej,czy jeśli wpłacałam piniądze przez konto nie przez
    kartę to czy z konta też będą mi ściągać kasę,co mam teraz
    zrobić.Zaznaczam,ze usunęlam konto nie przez kod tylko normalnie
    przez funkcję usuniecia profilu,napisałam dlaczego usuwam konto i
    koniec usunęło się.Mam nadzieję,że to mnie do niczego nie
    zobowiązuje,że ściągać kasy nie będą,chyba że zmienić konto?Jak
    myślicie?
   • Gość: gość Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 06:50
    Gość portalu: Joanna napisał(a):

    > Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej
    złodziejskich portali
    > w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian
    pseudo psychologic
    > zne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po
    zapłaceniu otrzymy
    > wałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym
    czasie, choć opła
    > ciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście
    oferty nadal o
    > trzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi
    uwagami nikt nie
    > raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę
    szczyt chamstwa. N
    > ie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując
    moim imieniem
    > ...
    > Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
    > Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda
    kasy...
    Moge tylko dodac, żeo tym portalu słyszałem też w innych miejscach
    jak również sam doświadczyłem na sobie. To JEST bogus - fałszerstwo.
    Oni nie mają nawet 100 użytkowników. To jest czyste oszustwo!!!
   • Gość: vera tak,to oszuści w 100%,nie wiem jak stamtąd wyjść IP: *.wegorzewo.mm.pl 29.03.10, 22:54
    Na pewno to oszuści,całe szczęscie ,że nie opłacałam tam
    niczego,miałam dobre przeczucie.Mam problem ze skasowaniem swojego
    profilu.Mało tego, wiadomosci tam wysyłane są pod pełną kontrolą.Oni
    mają niezły ubaw z nas.Ci wszyscy ktorzy zostali oszukani powinni
    wnieść sprawę do sądu. o2 jest dobrą stroną , nie ma żadnych opłat i
    mozna naprawdę poznać odpowiednią osobę .Wiem to z
    doswiadczenia.Pozdrawiam :)))
   • easydobranocka Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 18.04.11, 14:13
    Witam.Miałem przysłowiowego naosa i nie korzystam z portalu be2.pl ,coraz częściasj reklamuje się e--Darling.Przeczytałem regulamin.Okazało się,że ten portal jest płatny.Tylko nie wiadomo ile.Wchodzą noiwe portale do Polski,ostatnio wszedł Badoo.Całkiem niezły portal.Wystarczy zamienić zdjęcie,jest lodołamacz są troche idiotyczne pytanie.Lecz jest całkiem w porządku.
   • Gość: dasdas1 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.ken.airbites.pl 08.03.08, 23:16
    za sama rejestracje nie trzeba obecnie placic, ale jesli nie zaplacisz, to tak
    na prawde nie ma opcji zebys nawiazala przez ta strone kontakt z kimkolwiek

    tez zrobilem sobie kilka dni temu z ciekawosci ten ich test psychologiczny
    rownoczesnie rejestrujac sie tam i widze teraz, ze to jedna wielka lipa, bo
    placic im 160zl nie zamierzam
    • Gość: kx Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.08, 13:16
     Zgadzam się z opiniami. Co do testu kto wie może coś w tym jest? Ale obsługa i
     ograniczenie sposobu opłaty tylko za pomocą kart kredytowych to przesada.
     Prosząc o dane do przelewu międzynarodowego otrzymałem niepełne dane i...
     straciłem cierpliwość. Dodatkowo przekonała mnie opinia Grzegorza. Poza tym
     serwis jest za drogi. Faktycznie mało jest ofert ze zdjęciami i pewnie z
     aktywnymi osobami. Wątpie czy wszyscy użytkownicy, którzy się zarejestrowali
     opłacili też konta.
     • andrexx polecam 13.03.08, 13:30
      polecam dwa darmowe portale tego typu
      www.zapoznanie.pl
      www.ilove.pl
      ja znalazłem
      a właściwie zostałem znaleziony
      • anik12345 Re: polecam 19.03.08, 11:27
       ja zapisałam się do be2 dwa dni temu, ale dzię ki WAM, przed
       momrntem się wypisałam.Nie zamierzam zadawać się z oszustami. Dzieki
       za ostrzerzenia Pozdro anik
       • Gość: Pysia Re: polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 08:57
        Grzegorz dziekuje,oszczedzilam 160zl.co przy mojej malej emeryturze jest to nie
        mala kwota.
        Poniewaz nie posiadam zadnych kart kredytowych ,napisalam o mozliwosc
        innej formy wplaty,nie dostalam zadnej odpowiedzi.I to sklonilo mnie
        do poczytania wiecej na stronach int.o be2.Trafilam tutaj dziekuje.
        Zycze wszystkim jednak znalezienia tej drugiej upragnionej polowy.
        • Gość: niunia Re: Podziekowanie IP: *.torun.mm.pl 24.07.08, 23:16
         Dzieki za te wszystkie uwagi odnosnie tego portalu wlasnie sie
         zastanawialam i mialam obawy przed zaplaceniem jestem ostrozna co do
         placenia karta kredytowa i mialam racje czytajac te wszystkie
         uwagi.Wogole to biuro wydawalo mi sie jakies dziwne i nierealne same
         bzdurne wiadomosci przychodzily w takich samych sformulowanych
         zdaniach.A moje odpowiedzi tez byly bzdurne i ukladane przez nich.
       • Gość: minibuziaczek Re: polecam IP: *.crowley.pl 31.03.08, 01:49
        przykro mi to napisać ale gdy polak ma za coś zapłacić to was od
        razu oszukują. piszecie bzdury . ja w czasie 3 miesięcznego czasu
        korzystania z be2 dostałem dziesiątki możliwości kontaktu z
        osobami,zdjęć zwrotnych nawiązałem kontakt przynajmniej z
        dwudziestoma kobietami a raz spodkałem sie z tą wybraną. jak nie
        macie pieniędzy to przynajmniej nie obrażajcie ludzi którzy coś
        robią .nie wipisujcie dyrymałów tylko zrezygnujcie wydawania
        pieniędzy na głupawe komurki , sms itd...poprawcie swój
        wygląd ,idżcie do psychologa , itd i szukajcie .nie p... głupot .
        • Gość: Oszukany prze be2 Re: polecam IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 22:44
         Do minibuziaczek: ciekawe jak się poczujesz, gdy Ci sami ściągną opłatę z karty, gdy choć jeden dzień spóźnisz się z terminem wypowiedzenia umowy (a usunięcie profilu nie jest sprawą intuicyjną :-) ). Poczekam na Twój komentarz po tych doświadczeniach. Mnie strącili kasę, pomimo maili, iż nie życzę sobie dalszej współpracy (tzn. jednoznacznego oświadczenia woli) i to znacznie wcześniej niż wymagane 2 tygodnie przed wygaśnieciem abonamentu :-) Be2 to złodzieje!
         • deksiorek Re: polecam 17.06.13, 13:59
          Też zostałam oszukana przez be2. Najpierw promocja: 9,90 za miesiąc, a potem ściągnęli mi z karty kredytowej 238 zł. Nawet nie wiedziałam kiedy. Złożyłam rezygnację z konta i nie odzyskałam pieniędzy. Skasowałam profil a po trzech miesiącach przypomnieli sobie o mnie i żądają jeszcze jednej wpłaty 238 zł. Kiedy już nie jestem członkiem. Jedno wielkie oszustwo!
          Trzeba wszystkich przestrzec przed be2!!!
        • Gość: GOSC Re: polecam IP: 78.131.146.* 13.11.08, 16:44
         Zwazywszy na to co pisze wiekszosc,oraz na jakosc napisanego przez
         ciebie tekstu [pelno bledow ortograficznych]pewno jestes z be2.Bo
         jak widac jestes jedynym zadowolonym i dobrze obsluzonym przez ten
         portal.Dlaczego ktos mialby wierzyc tobie,a nie wiekszosci
         wypowiadajacych sie.Nastepnym razem zanim zdecydujesz sie wypisac
         jakis tekst mocno podeprzyj sie slownikiem,bo slabo sie robi,ze
         dorosly czlowiek w jednym tekscie moze narobic tyle bledow.Zupelnie
         jakby sie mialo do czynienia z totalnym nieukiem.Zenada.
         • Gość: Dupek1 Re: polecam IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:26
          MOI DRODZY, SKORO TAK SIE DZIEJE POZOSTAJE ZIMNA KALKULACJA.NIEWAZNE
          ILE POZYTYWNYCH OPINII. W RAZIE WIEKSZEGO OSZUSTWA BEDA ONE
          WYPISYWANE POPRAWNIE I W DUZEJ ILOSCI. WAZNE ZE POJAWIAJA SIE OPINIE
          NEGATYWNE Z KONKRETNYMI ARGUMENTAMI I TO POWINNO DZIALAC
          DEMASKUJACO. DYSKUSJA Z KUR EWSKO ZADOWOLONYMI KLIENTAMI NIE MA
          WIEKSZEGO SENSU. PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE KLIENTAMI ALE JAKOS TAK...
        • Gość: puliś Re: polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:44
         przez pierwsze 10 dni mozna mieć dostep do pełnego konta bez przymusu oplaty. ja
         dzieki temu portalowi spotkałam bardzo fajnych ludzi. byłam na kilku spotkaniach
         i teraz również spotykam sie z jednym bardzo fajnym facetem, własnie poznanym na
         be2 :-)zupełnie sie NIE zgadzam z opinią że to oszuści!!!! Pozdrawiam
        • Gość: jarus81 Re: polecam IP: 83.16.203.* 30.11.09, 19:38
         A ja radzę Tobie Kolego co innego:-)
         Najpierw odśwież swoje wiadomości, ze szkoły podstawowej, dotyczące zasad
         ortografii, a potem krytykuj innych, he, he!
         Ten portal faktycznie nastawiony jest na ściąganie kasy. Dopiero dnia
         dzisiejszego zalogowałem się tam.
         Robię rząd i idę, stąd!
        • barbara1947 Re: polecam 08.12.09, 20:29
         Minibuziaczku! Za mało wiesz na temat Be2, żeby się wypowiadać! To, że nie ma
         się własnych przykrych doświadczeń z tymi OSZUSTAMI, to jeszcze nie świadczy o
         ich uczciwości - jedynie o własnym wyjątkowym szczęściu, bo oszukanych jest
         mnóstwo!!! Polecam "ciekawą" lekturę moich obszernych, bardzo szczegółowych
         wpisów na ten temat, ze skopiowaną całą historią mojej korespondencji z tym
         POŻAL SIĘ BOŻE Serwisem Be2 !!!
         Pozdrawiam
         Barbara1947
        • Gość: JAK USUNAC Re: ratunku!!! IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:58
         Szanowny Użytkowniku be2,

         Serdecznie dziękujemy za Pani wiadomość.

         W związku z zaistniałą sytuacją, może Pani zatrzymać automatyczne
         przedłużanie Konta Premium w prosty sposób, bezpośrednio na naszej
         stronie
         be2.

         W tym celu proszę się zalogować się przy pomocy swojej nazwy
         użytkownika i hasła.

         Aby dokonać rezygnacji online, proszę wejść w
         Ustawienia
         --> Konto Premium "Oglądaj/zmień"
         --> "kliknij tutaj"
         --> Jeżeli masz pytania dotyczące Konta Premium lub płatności kliknij
         "Tutaj"
         --> "Konto Premium i opłaty"
         --> "Opłaty"
         --> "Jak mogę zakończyć automatyczne przedłużenie mojego Konta
         Premium?"
         --> Chcąc skorzystać z innej możliwości rezygnacji kliknij "tutaj"


         Ponownie zostaje pokazana tabelka pokazująca zalety konta Premium.
         Chcąc dokonać rezygnacji, należy nacisnąć zielony przycisk "dalej".

         Po udzieleniu odpowiedzi na kilka istotnych pytań, otrzyma Pani kod
         rezygnacji. Kod powinien zostac przez Panią otrzymany w ciagu 1
         godziny. Zostanie
         on wysłany także na Pani skrzynkę pocztową be2.

         Kod należy wpisać w odpowiednie pole w „Ustawieniach“ pod „Konto
         Premium".
         Prosimy pamiętać, że kod rezygnacji jest ważny tylko 48 godzin.

         Prosimy uwzględnić, że rezygnacji z Konta Premium należy dokonać nie
         później niż 14 dni przed datą upływu Konta Premium. Datę
         automatycznego
         przedłużenia znajdzie Pani na swojej stronie be2 pod „Ustawienia“ /
         „Konto Premium“/ „Stan Twojego Konta Premium“.

         W przypadku dalszych pytań chętnie udzielimy dalszych informacji.

         Z wyrazami szacunku

         Tadeusz Malicki
         Serwis klienta be2


       • makslenka Re: polecam 28.08.15, 12:37
        Działalność tego portalu polega na bezprawnym ściąganiu pieniędzy z kart kredytowych po zapłaceniu 9,90 za konto premium. Sprawa nadaje się na prokuraturę. Proszę o kontakt wszystkie osoby oszukane.
        • 3lusi Re: polecam 25.12.15, 20:34
         Zarejestrowałam si dwa razy pod rząd, wic zapłaciłam za to 2x9,90. Po miesiacu pobrali bez mojej zgody 2x 239,40. To są szczyty. Zgłosiłam sprawe w banku i na policji, ale w banku już odmówiono mi zwrotu przelanych pieniedzy , gdyż uruchomione są 2 subskrypcje. Kradzież w świetle prawa? Jak zaufa bankom i opłatom przez internet. Udało mi si odwołac subskrybcje ale nie mam pewności czy to zadziała. Lusi.
       • Gość: Ela Re: polecam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.09, 22:48
        Jestem już b.długo sama. Chcąc kogoś poznać byłam na
        www.zapoznanie.pl , są zdjęcia, prawie...bezpłatny portal.Ale lipa
        bo jak ktoś fajny do Mnie napisał to ja do Niego nie mogłam. Bo co
        trzeba wykupić Vip-a , niby kilka zł, ale po co płacić.
        Potem długa przygoda z www.ilove.pl. Całkowicie darmowy i w sumie
        ciekawy portal, ale cóż tego,że na profil wchodziło mnóstwo
        facetów, skoro połowa to żonaci, szukający przygody; małolaci. Potem
        poznałam niby fajnego człowieka. Po miesiącu zobaczyłam, że świruje,
        oj ciężko było wydostać się z tej znajomości. Dorosły facet z
        zaburzeniami psychicznymi, agresja z niego emanowała.
        I love jedynie na moją prośbę odp. że mogę osobę wpisać na czarną
        listę.
        A więc nie ma dobrych rozwiązań.Dziś pomyślałam o Be2. Ale
        poczytałam regulamin ijak dowiedziałam się o płatnościach i innych
        szczegółach powiedziałam sobie o Nie, nie trafili na głupią. Ale
        stawka - 160zł. to już przesada. To nawet sypatia wymaga 20-30 zł.A
        forum z waszymi spostrzeżeniami uświadomiło Mnie w tym, że dobrze
        zrobiłam.
        Wypisałam się z tych portali, daję sobie spokój zmęczona jestem
        tym, że nikt tak naprawdę nie szuka miłości, tylko zabawy, seksu
        itp. Albo znajdę kogoś w realu albo będę sama.
        Pozdrawiam wszystkich szczerze szukających miłości.
        • Gość: zibice Re:Proszę o radę IP: *.fredolsen.no 17.02.10, 10:07
         Słuchajcie, poradzcie mi, jak wylogować się z tego be2. Podali mi drogę do
         wylogowania, ale jest to kompletne oszustwo. Przez głupotę i nieuwagę zalogowłem
         się i nie wiem jak wyjść z tego. Jeszcze im nie zapłaciłem i po przeczytaniu
         waszych wypowiedzi tego nie zrobię. Poza tym jest to dla mnie w tej chwili nie
         osiągalne. Jestem w tej chwili w Afryce Równikowej i w kraju będę za kilka
         miesięcy. I to mnie uratowało
         przed popełnieniem następnego głupstwa.
         Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
         Elu, a Tobie życzę abyś znalazła kogoś, z kim będziesz mogła spędzać czas.
         Szczególnie przykre są samotne wieczory.
         • Gość: fiona751 Re:Proszę o radę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 16:05
          Może ktoś z Was posiada wiedzę na temat możliwości odnalezienia
          osoby , której profilem byłam zainteresowana na be2 bardzo
          chciałabym się z nią skontaktowac .Przez 3 dni miałam możliwosć
          korzystania z serwisu za darmo wiec mogliśmy pisac do siebie własne
          wiadomości , ale moje nie dotarły ponieważ zawierały informacje
          które serwis odrzucił .Zastanawiałam się juz nad wykupieniem konta
          Premium ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi niestety tego nie
          zrobię .Jeżeli jest jakaś inny sposób żeby nawiązac z taka osobą
          kontakt poza serwisem proszę o jakieś wskazówki.
          Szukam osoby o profilu eoj123 jeżeli będziesz czytał te forum
          proszę o kontakt fiona751@ tlen.pl

          Z góry bardzo dziękuję za wszelkią pomoc
      • Gość: Dupek1 Re: polecam IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:19
       iLove zgadza sie, ale zapoznani juz nie do konca, w opiniach czytam
       ze jakies konto VIP sie pojawia do wykupienia. Nie jestem k.....
       vipem tylko normalnym facetem. No i obok po prawej "Chcesz znalezc
       milosc swego zycia? Odwiedz be2"... dziekuje, zegnam...
    • drapaka2 Re: Uwaga oszuści z be2.pl !!! 21.04.08, 10:00
     cześć ja też sie tam zalogowałem niestety zapomniłem hasłą i niemogę
     się zarejestrować boję się że będę za to musiałą zapłacić nieumiem
     się wyrejestrować bo nemam hasła ppomóżcie co mam robić proszę
     niedokonałam żadnych opłat niepodawałam karty czy mogą żądać opłaty
     proszę odp
     • drapaka2 POMOCY 21.04.08, 10:24
      PROSZĘ NIECH KTOŚ ODP CO MAM ROBIĆ CZY BEDĄ ZABIERAĆ KASĘ JEŚLI
      NIEDOKONAŁEM ŻADNEJ PŁATNOŚCI A NIEPOTRAFIĘ SIĘ ZALOGOWAĆ BO HASŁO
      NIEPRAWIDŁOWE PROSZĘ NIECH KTOŚ MI ODP