Dodaj do ulubionych

Internetowe Biuro Matrymonialne

• patrycja765 Re: NIE Polecam Duet Centrum 11.10.14, 20:28
      Ja też NIE POLECAM a nawet ostrzegam, stracicie pieniądze. Szybko chcą się umówić na pierwszą wizytę (żeby podpisać umowę). Później to się już nie dodzwonicie do biura bo nikt tam telefonów nie odbiera (na str. internetowej oczywiście podają kilka tel). A co do samej umowy to: płaci się 850zł. z tego 650zł. płacimy za opis klienta i zamieszczenie opisu w bazie danych, 250zł. za przesyłanie ofert. Rozwiązać umowy raczej nie można, bo z pierwszej części biuro się wywiązuję w pierwszym dniu spotkania, to kto się będzie sądził o 250zł. (jeszcze w miejscu zamieszkania klienta). Żałuję że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat DC zanim zdecydowałam się na skorzystać z jego usług.
      • patrycja765 Re: NIE Polecam Duet Centrum 11.10.14, 20:34
        Ja też NIE POLECAM a nawet ostrzegam, stracicie pieniądze. Szybko chcą się umówić na pierwszą wizytę (żeby podpisać umowę). Później to się już nie dodzwonicie do biura bo nikt tam telefonów nie odbiera (na str. internetowej oczywiście podają kilka tel). A co do samej umowy to: płaci się 850zł. z tego 650zł. płacimy za opis klienta i zamieszczenie opisu w bazie danych, 250zł. za przesyłanie ofert. Rozwiązać umowy raczej nie można, bo z pierwszej części biuro się wywiązuję w pierwszym dniu spotkania, to kto się będzie sądził o 250zł. (jeszcze w miejscu zamieszkania klienta). Żałuję że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat DC zanim zdecydowałam się na skorzystać z jego usług.
    • Gość: od sierpnia Re: Nie polecam Duet Centrum!! IP: *.dynamic.chello.pl 17.02.15, 19:47
      nie polecam!!!!!

od sierpnia bylam na 3 spotkaniach, ostatnie okazało się katastrofą na skale światową facet którego otrzymałam w pakiecie przystawiał sie do mnie a na koniec stwierdził ze wraca do seminarium duchownego! WTF?! kontakt marny! osoby dobierane losowo, znalezienie kogos przez duet to jak trafienie w totka szóstki! NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM! Panią z biura duet w zaistniałej sytuacji jest przykro....
            • Gość: szarlotta Re: NIE !!! polecam Duet Centrum po 3kroć IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.15, 22:21
              Też sądzę, że każdy myślący zdaje sobie z tego sprawę. Zwłaszcza, jak zobaczy na daty umieszczonych ostatnich wpisów i numer IP różnych nicków :)

Ale wracając do tematu, to nie mogę wypowiedzieć się na temat tego biura matrymonialnego, ponieważ nigdy nie korzystałam z tradycyjnego biura matrymonialnego. Dla mnie zawsze było to takie trochę dziwne, idziesz do biura, tam ci z teczki wybierają faceta, który może do Ciebie pasować i umawiają cię na randkę? Nie wiem dokładnie jak to funkcjonuje, ale mam takie wyobrażenie na ten temat, może bierze się to z jakichś starych filmów, gdzie takie sceny tam były. I trochę mnie to zastanawia, że takie biura jeszcze istnieją. I w dodatku są takie drogie. Jeśli byłyby skuteczne, to jasne, warto wydać tyle pieniędzy, żeby poznać miłość życia. Ale z tego co piszecie, te efekty są dość kiepskie.

To skąd się biorą cały czas nowi klienci? Zwłaszcza, że coraz więcej pojawia się internetowych biur matrymonialnych, tańszych, z większym wyborem, na których w dużym stopniu sama możesz szukać partnera, nie jesteś uzależniona od pracowników biura. Z początku do czegoś takiego też sceptycznie podchodziłam, tyle mówi się o oszustach, o facetach, którzy przez internet szukają tylko dziewczyn do łóżka. Ale jak założyłam konto na mydwoje, koleżanka mnie namówiła, postanowiłam spróbować, zobaczyłam, że to jednak co innego niż portale randkowe, inni są też ludzie, nikomu nie chodzi o seks, tylko o poważny związek. A kosztuje to kilkadziesiąt złotych. I mam dostęp do setek czy tysięcy mężczyzn, którzy spełniają moje kryteria. Może głupio piszę, ale jednak wydaje mi się, że takie coś jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Czy mylę się? Jeśli tak, to wyprowadźcie mnie z błędu i dajcie argumenty, czemu lepiej korzystać ze stacjonarnego biura?
      • Gość: ble, ble ... Re: Nie Polecamy Duet Centrum IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.06.15, 15:03
        Kwiatek IP: *.static.ip.netia.com.pl
        majkel IP: *.centertel.pl

a to podoba mi się najbardziej :)))
        wiecie co, ja to sie nie dziwię ze niektóre panie są same, jak siedzą tu cały czas i gderają. Jak ja mialbym taką kobietę w domu, to chyba bym się załamał. Są chyba lepsze formy spędzania wolnego czasu niż siedzenie przed kompem i żalenie się, jaki świat jest zły, a mężczyźni jacy są niedobrzy. ...Nie załamuj sie chłopie, na to zawsze jest czas :))) miło by było gdyby pisało sie jakoś tak z sensem, ale wzbudziło to mój uśmiech, bo przecież nie każdy musi być rzeczowy. Ćwicze pisanie :))) a myślę, że nie dość powtarzania w kółko, jak rąbia nas inni, to przestroga, by mieć zawsze z tyłu głowy myś, iż warto 10 razy się zastanowić.
    • jewka27 Re: duet centrum ..NIE!!!!!!!! 10.06.15, 13:20
      Ja raczej też nie jestem zadowolona z duet centrum.Propozycji wypada mniej wiecej jedna na miesiac,przez kilka miesiecy nie spotkalam sie z nikim, bo te propozycje jakos nie maja wiele wspolnego z moimi wymaganiami.
      Jak im brak klientow to moze powinni obnizyc cene a nie mowic jaka to oni maja bogata bazę.
      Podsumowujac,pieniadze wyrzucone w błoto,chyba lepiej naprawde byloby za to gdzies sobie wyjechac.
    • martes3 Re: polecam Duet Centrum 07.07.15, 00:51
      Drodzy o wolnym sercu, chętnym umyśle i nadziei na dobry los,
      To nie te drzwi! Uważajcie - przeczytajcie umowę, bo jest bardzo dobrze przemyślana. Zabierzcie ją do domu i przed podpisaniem na spokojnie przeanalizujcie pod takim kątem - "a jeśli poczuję się oszukany, zlekceważony etc., to ile mogę odzyskać z wpłaconej kwoty". Kochani, można by było tylko powielać wpisy o tym, że w Duet Centrum nie mają bazy osób poszukujących, lekceważą tych, którzy umowę już podpisali, nie reagują na dopominanie się o kontakt mailowy albo telefoniczny czy też prośby o propozycję poznania partnera o pożądanych cechach, ale za to mają wiele spokoju i mogą pozwolić sobie na taką arogancję, bo pracując w tej branży od wielu lat umowę przemyśleli i nie mają powodu do obaw. Ponieważ już kiedyś było mi dane "współpracować" z tym "przedsiębiorstwem" wiem, że po przygodzie z Duetem ludzie pojawiają się na Sympatii - proszę wziąć to pod uwagę. Potrzeba obecności drogiego człowieka, skusiła mnie drugi raz - ale może i dlatego, że za pierwszym niesmaku nie było. Umowa była nieco inna, tylko to "nieco" jest bardzo znaczące. Uprzednio - 9 lat temu do spotkań dochodziło. Było to jedno spotkanie w miesiącu - randka z całkowicie nieznanym człowiekiem bardzo pachniała tajemnicą...
      Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo rozsądku zdrowego w poszukiwaniu bratniej duszy na życie całe - sobie również :)
      MM (kobieta) :)
    • anegra Re: Duet Centrum polecam 16.07.15, 07:47
      Zgadzam się całkowicie - meżczyzn odpowiadających wiekiem i pozycją zawodową przynajmniej dla kobiet w okolicach 40 l. w Duecie brak.Panowie albo
      50, 50+, do tego w żaden sposób nie pasujący profesją (dla mnie, ekonomistki na wysokim stanowisku zaproponowano: historyka, artystę, pana bez pracy). Strata czasu i pieniędzy.
    • andera1 Re: polecam Duet Centrum 16.07.15, 21:18
      Nie mam konta na żadnych serwisach randkowcyh, czuję się tam nieswojo. Mam 45 lat i po prostu nie pasuję do takich miejsc. Nie odpowiada mi też forma komunikowania się przez internet, więc miałam duży problem z poznaniem kogoś. Cały czas czuję, ze to jest anonimowe, nie wiem z kim tak naprawdę rozmawiam i to mnie bardzo peszy. Co innego rozmowa w cztery oczy. Próbowałam też spotkan dla singli, ale w moim wieku to wyglada żenująco. Przez Duet mogłam poznać kogoś bez tych wszystkich wątpliwości, spotkać się sam na sam, spokojnie porozmawiać. Taka forma bradzo mi odpowiadała. Udało mi się poznać mężczyznę odpowiadającego oczekiwaniom, nawet nie trwało to bardzo długo. Mam zawieszony program, jest szansa, że na zawsze.
    • klient37 Re: Duet centrum 09.11.15, 22:40
      Nie polecam!!! Zainteresowanie pani z biura kończy się na podpisaniu umowy i wpłaceniu pieniędzy. Usłyszycie w trakcie niesamowite bajki o ogromnej ilości ofert jakie otrzymacie tygodniowo i super klientach biura z całego świata. Wszystko brzmi cudownie do czasu... Ja przez pół roku otrzymałam aż sześć propozycji spotkań, w tym trzy propozycje panów które nijak miały się do moich oczekiwań, a w przypadku jednego nastąpiła pomyłka w ankiecie co do wieku, poziomu wykształcenia. Czterech z panów z którymi się spotkałam miało podobne odczucia co do pracy pań w biurze. Stąd wniosek że niezadowolonych i rozczarowanych jest więcej osób. Odnoszę wrażenie że większość pozytywnych opinii pisana jest tą samą ręką. Ten sam styl i sposób wypowiadania się dlatego bardzo apeluję do tych którzy poczuli że wyciągnięto od nich kasę o wyrażaniu swojej opinii o biurze aby przestrzec innych. Wiem że każdy poszukujący partnera chciałby zaryzykować więc radzę jeśli chcecie mimo wszystko skorzystać z pomocy tego biura to nie dajcie nabrać się na długoterminowe umowy, VIP itp. Szybko przekonacie się jak jest naprawdę
      • klient37 Re: polecam duet centrum 19.11.15, 22:02
        dzisiaj to ludzie poznają się na forach internetowych a nie przez biura matrymonialne gdzie ktoś za Ciebie podejmuje decyzje. Za czasów naszych mam nie było wyboru ale teraz...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka