Dodaj do ulubionych

Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 2010

13.10.10, 12:09
Witam wszystkich czytelników tego forum.
Zadaję sobie ostatnio pytanie; co sądzić o dokonaniach obecnych radnych dla naszego miasta. Czy jedynym sukcesem owych jest jedynie "rewitalizacja" parku miejskiego?
Czy nie jest tak, że jedną z pierwszych rzeczy - uczynionych przez co najmniej dwóch kandydatów - było znalezienie sobie pracy w Urzędzie Pracy i ARiMR w Krasnymstawie?
Krasnostawianie!!! Obudźcie się!!!
Obserwuj wątek
   • kokonikk Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 13.10.10, 19:52
    Ten prostak Szpak dał w końcu pieniądze na remont "Zety" nareszcie będzie jakoś wyglądała (brawo remont szkoły w centrum miasta po 2 kadencjach).
    Pojawiły się też kolejne drogowskazy w mieście. Już teraz na bank nikt nie zabłądzi ;)
    A tak w ogóle to może jakoś użytkownicy forum byśmy się zebrali i przeprowadzili jakąś anty kampanię Szpaka. Jak ten "samorządowiec" znów zostanie wybrany na starostę to ja się wyprowadzam. Szkoda właśnie, że starosty nie wybiera się w głosowaniu bezpośrednim tylko wybiera go rada. Jak wiadomo ci kolesie z lokalnego PSL wszędzie wsadzą swoje śmierdzące dupska i wszędzie wejdą ze swoimi buciorami, z których wystaje słoma !

    PRECZ Z LOKALNYM BETONEM PSL ! PRECZ ZE SZPAKIEM !
  • amaz11 Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 06.11.10, 17:24
   Witam. Kiedy czytam takie wypowiedzi mam na myśli tylko jedno...Czas zrozumieć na czym polega demokracja! Startuj w wyborach i pokaż jak należy pracować jako radny , burmistrz czy tam nawet starosta..Przecież każdy człowiek ma prawo do tego , aby ubiegać się o te stanowiska. Próbuj, rób coś a nie -jak większość niezadowolonych-siedź przy komputerze i pisz , że wszystko jest be! Ludzie wyjdźcie z domów i zajmijcie się tym miastem tak jakbyście chcieli.Nie rozumiem kto wam broni???? Pozdrawiam i życzę odwagi! Wszyscy liczą na młodych, pomysłowych i zdolnych..Pokażcie sie!
  • batongazeta.pl Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 11.11.10, 14:49
   jeżdżę ostatnio po tych zebraniach przed wyborami. ble, ble,ble. kandydaci do rad różnych szczebli. będą rozwijać turystykę? kulturę itedepe. co innego mówią w jednej wiosce, a co innego w drugiej. mówią to, co ludzie chcą usłyszeć. Ale czy gdziekolwiek da się coś zmienić? Chyba nie. Ludzie boją się zmian wyznając zasadę ,,po złym panie jeszcze gorszy nastanie" ot zaściankowa, ciemnogrodzka mentalność. do gmin na wójtów jest moc kandydatów. będą drugie tury?
  • kokonikk Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 26.11.10, 18:23
   Zabawne. Wszyscy narzekają na tempo rozwoju w mieście a jednak Jakubiec wygrał w pierwszej turze. Więcej niż połowa mieszkańców nie poszła do wyborów. Czyli akceptują taki stan jaki jest. Cała banda bezmózgów, którzy nie mają pojęcia o odpowiedzialności za swoje miasto i przyjmuje cały ten chłam, który serwuje nam Jakubiec i jego wataha. Nic się nie zmieni w mieście bo w radzie miasta zasiadają ciągle ci sami. Ludzie którzy siedzą tam ze względu na pieniądze a nie swoje umiejętności w byciu samorządowcem.
   Zajmują się pierdołami !
   Tym dlaczego na ulicy np. Mickiewicza nie świeci latarnia albo dlaczego ktoś się wysikał na ulicy Okrzei ! Nie zapytają zacnego rutyniarza Jakubca dlaczego do 20 lat nie powstał żaden duży zakład pracy, dlaczego w mieście ładuje się kase tylko i wyłącznie w przesycone już inwestycje sportowo rekreacyjne. Przecież to nie spowoduje, ze ludzie zaczną tutaj przybywać.
   Krasnystaw mógł być inny. Trzeba było dać szanse naszemu miastu. Po prostu dać mu szanse.
   A tak przez tych niegłosujących pajaców skazani jesteśmy na kolejne lata dalszego upadku, marazmu i nijakości.

   Szkoda...
   • ko-kr Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 26.11.10, 20:37
    Wszystko prawda. Ale wydaje mi się, ze ta mała liczba osób głosujących to w dużym stopniu wyludnienie Krasnegostawu i sztuczna liczba mieszkańców, którzy są tu zameldowani (a więc są na listach wyborczych) a właściwie mieszkają w innych miastach i zagranicą. Przykład mojej rodziny gdzie 3 osoby jest w Anglii, a na listach wyborczych były bo są tu zameldowani. Poza tym studenci, czy pracujących np. w Wawie, którzy przyjeżdżają tylko do rodziny. Ale też sporo nie głosuje, bo twierdzi, że nic i tak ich głos nie zmieni. I to są Ci, którzy nie głosują też w wyborach ogólnopolskich. Poza tym kampania wyborcza w naszym miescie była żenująco słaba. A co do braku inwestycji to całkowicie się zgodzę. Jedynie co tu powstalo to liczne markety. To burmistrz i jego poplecznicy robią najlepiej. Tylko czy ktoś zastanowił się dlaczego w przeciągu ostatnich lat Krasnystaw się tak wyludnił?
    • kokonikk Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 09.12.10, 20:39
     Dokładnie. Mógłby Jakubiec puknąć się w ten łysy i pusty baniak i pomyśleć czasem. Kolejnymi boiskami i domami starców nie zatrzyma ludzi. Bo już nie idzie tutaj o pozyskiwanie nowych ludzi. Trzeba się zastanowić jak zatrzymać tych, którzy tu jeszcze siedzą.
     Jeśli nie ma się znajomych w magistracie lub starostwie nie ma czego tu szukać. Zostaje tylko cersanit i robota w sklepie czy hurtowni aha jeszcze można zatrudnić się na sezon w cukrowni.
     Ale pomijając nawet kwestie miejsc pracy. Krasnystaw gnije też od strony wydarzeń "kulturalnych". Chmielaki to obecnie dożynki wiejskie. Andrzej Leńczuk miał w swoim programie wyborczym pomoc w organizacji chmielaków. Całe szczęście że nie przeszedł. Bo kto inny jak nie on zniszczył to święto doszczętnie. Druga i ostatnia impreza w mieście to Dni miasta. Szkoda pisać na ten temat. Władze myślą, że sprowadzą byle cymbałów za litr wódki i kilko kiełbasy i mieszkańcy to będą łykać corocznie. Nigdy jeszcze nie było prawdziwej gwiazdy. Mamy znaną na cały kraj super wokalistkę Mage Wójcik to zaprosili ją raz.

     Miasto jest zarządzane w rytmie Disco Polo. Czyli brak jest jakiegokolwiek pomysłu na długofalowy zrównoważony rozwój. Nepotyzm i chaos, bylejakość i marazm.
     Owszem może ktoś napisać z Was, że zawsze łatwo jest narzekać i samemu nie robić nic (To taki popularny zarzut tutaj na forum). Ale po to właśnie mamy swoich przedstawicieli w samorządzie terytorialnym żeby to oni zajmowali się sprawami organizacyjnymi naszych małych wspólnot lokalnych. Nie iść na wybory bardzo źle. Ale idąc i patrząc na karte do głosowania widząc wciąż te same nazwiska nasuwa się tylko jedna myśl... żal mi Was po prostu mi Was żal. Ale zaraz bierze radość kiedy czytam gazetę i widzę kto się nie dostał do samorządu. Jakaż satysfakcja kiedy widzę, że nie ma już Misia, Wiśniewskiej Karchuciowej oraz Kmicica na stanowisku wiecznego zastępcy... biedak szuka pracy :)

     Ale my się nie damy. :)

     pozdr.
     • kokonikk Re: Kandydaci naszego miasta na radnych w roku 20 05.01.11, 19:28
      Czytaliście ile zarabia nasz burmistrz... przeszło 10 tys. zł. No tyle ma na tej łysej głowie, że i zarabiać musi dużo. Pewnie już myśli ile i gdzie jeszcze będzie się dało boisk wcisnąć. Jednak nie wszyscy chcą oglądać zawody sportowe i nie wszyscy muszą czynnie uprawiać sport. Widocznie radni i burmistrz tego myślenia nie podzielają skoro zabrali KDK 100 tys. I tak nic się nie dzieje na płaszczyźnie kulturalnej a oni jeszcze bardziej okroili budżet. Banda pajaców, którzy zamiast mózgu mają styropian. Cóż zrobić... mieszkańcy widocznie chcą by burmistrz kolejne 4 lata mógł wycierać sobie dupe pieniędzmi z naszych podatków a my nie mamy z tego kompletnie nic !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka