Dodaj do ulubionych

zespół muzyczny pryzmat Zamość

16.02.06, 20:30
Czy zespół Pryzmat jest dobrym zespołem na wesele??
Obserwuj wątek
      • andrzejrom Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 16.12.07, 18:12
        fajny_mg napisała:

> szukam zespolu na wesele i umowilam sie juz wstepnie z zes. pryzmat ale
        > dowiedzialam sie ze lubia sobie popic czy to prawda? moze ktos zna dobry zespol
        > ?

Jestem szefem zespołu PRYZMAT i proszę konkurencję o nieużywanie takich trików robiących z nas alkoholików!!! zadbajcie "szanowna konkurencjo" o poziom muzyczny i wyposażenie techniczne waszych zespołów i nie świadczcie anonimowo nieprawdy!!!
        osobiście każdy kto nas zna wie iż jestem również kierowcą i chociażby z racji tego nie mogę spożywać nawet małych ilości alkoholu. Jak nikt dbam o dyscyplinę i porządek w zespole a przede wszystkim o profesjonalizm moich "muzyków" a nie statystów (jak u Was).
        zespół PRYZMAT nie dzieli się (na 2 zespoły), nie używa playbacku a alkohol spożywa w ilościach nie przekraczających dobrego wychowania i smaku. Potwierdzeniem tych słów niech będą opinie właścicieli lokali, kelnerów, kamerzystów itp. i zabity kalendarz weselny.

pozdrawiam wszystkich, naszych obecnych i przyszłych klientów a konkurencji życzę rozwoju i kształcenia muzycznego, bo tylko w ten sposób możecie Nam sprostać.

Andrzej Romanowski
        • mariuszkalman Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 07.03.08, 22:11
          hejka..
          pryzmat - fajni goście .... szczerze polecam, widziałem jak grają.
          Jeżeli ktoś chce to polecam jeszcze jedną fajną kapele z okolic Zamościa: IMAGE
          - świetni instrumentaliści - szczególnie Karol - frontman i wirtuoz fitary -
          tel: 506491562

Obie kapelki widziałem w akcji - a że ktoś sobie troche łyknie to chyba dobrze
          na weselu, aby nie przesadzał ...
          z resztą z tego co wiem obie kapele to zawodowcy, nie trzeba się martwić, ważne
          że są nieźli ...
      • natali_paszt Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 01.04.09, 17:09
        fajny_mg napisała:

> szukam zespolu na wesele i umowilam sie juz wstepnie z zes. pryzmat ale
        > dowiedzialam sie ze lubia sobie popic czy to prawda? moze ktos zna dobry zespol
        > ?

osobiście zaprzeczam. u nas na weselu grali wyśmienicie i fakt że gości bawią aż do upadłego. nie było problemu z alkoholem, nawet im daliśmy do domu bo pili tylko symbolicznie. naprawdę z duszą na ramieniu polecam ich bo moje wesele dzięki nim było suuuuper. polecili ich w motelu polak i posłuchaliśmy i nie żałujemy.
      • basia227 Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 06.06.08, 13:20
        porównywałam ex azje solaris i pryzmat i powiem tak:

solaris nie gra do pokłonu - dlaczego nie wiem (może nie umie?)
        ex azja dobry zespół ale ponoć sie dzielą i nie wiadomo jaką się ex azje trafi
        pryzmat wypadł najlepiej i nie żałowaliśmy. sami zdecydowaliśmy się na nich i
        polecali nam ich również właściciele restauracji.
        a to co wyżej pisze porównując do mojego wesela to kłamstwa okrutne i nieprawda
        którą pewnie szerzy konkurencja co zresztą jest logiczne
      • rafaloo81 Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 01.04.09, 17:20
        tom19761 napisał:

> SŁYSZAŁEM KILKANAŚCIE ZESPÓŁOW Z ZAMOSCIA
        > Z CAŁYM SPOKOJEM MOGE POLECIC SOLARIS I BEVEREN
        > NO I EWENTUALNIE EX AZJE
        > Z RESZTA BYWA RÓZNIE
        > PRYZMAT RACZEJ NIE:(

heja. nie słyszałem exazji ale te beveren i solaris to szok! nie dajcie sie . pryzmat pewnie po pijaku lepiej zagra 100razy niż oni z dyskietki........ten beweren slaby.
    • romanos1975 Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 28.05.08, 19:16
      malutkaaa25 napisała:

> No niestety wyczuwa sie tu autopromocje w poczatkowych wpisach :/
      > Dopiero pozniej ktos napisal kilka slow prawdy. Zespol pryzmat nie gral
      > osobiscie na moim weselu ale na weselu mojej siostry. Ona jak i jej maz bardzo
      > zaluja ze zdecydowali sie na pryzmat. Fakt, ciezko u nich z terminami ale to ni
      > e
      > oznacza ze sa profesjonali. Co mianowicie było najgorsze: ONI GRALI Z
      > PLAYBACKU,fakt kilka piosenek zaspiewał jeden na zywo ale ta dziewczyna tylko z
      > playbacku :/ to jest wyczuwalne i razace! Malo tego wiekszosc piosenek puszczal
      > i
      > z płytki (czy jak to sie tam profesjonalnie nazywa).Za drętwi byli, nie umieli
      > rozruszac gosci. Był tu tez wpis o alkoholu, tez tak slyszalam ze lubia sobie
      > popic ale nie widzilam na wlasne oczy wiec nie potwierdzam.Oprocz tego nie
      > panuje u nich zgranie tylko kłótnie. Wyraznie na tym forum wyczuwa sie ze
      > wiekszosc postow pisze wlasnie ta grupa! To jest czysta hipokryzja.Lider grupy
      > reklamuje sie jak moze a to jest nieuczciwe.
      > Jak ktos napisze swoje zdanie ze sa beznadziejni to zaraz atak ze to konkurencj
      > a
      > a tak nie jest, bo niektorzy chca przestrzec przed amatorami.
      > Jesli chodzi o dobry zespół to słyszałam ze zespoł na M jest w czolowce, no ale
      > wiekszosc zorientowanych napewno sie domysla o jaki chodzi.
      > Szczerze odradzam zespol pryzmat. Wogle sie nie wybawilam no i nowozency
      > niezadowoleni. Nie dajcie sobie zepsuc tak waznego dnia.
      > Pozdrowionka i mam nadzieje ze komus pomoge tą przestrogą.

no jestem pod wrażeniem w końcu absurd na absurdzie!
      login założony na "gazetaforum" w celu tylko i wyłącznie oczerniania zespołu Pryzmat! - żadnych innych postów, więc wszystko jasne.
      nie gramy, nie śpiewamy, pijemy, nie bawimy - a przepraszam czy żyjemy czy już może nas nie ma?
      malutka podziw dla twego tchórzostwa! podaj datę i miejsce ślubu twojej siostry oraz nazwisko a to będzie dowodem tego co piszesz - sprawdzimy porównamy i udowodnimy że tak nie jest.
      pozdrawiam logicznie myślących!

Andrzej Romanowski
      • edi115 Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 27.12.08, 19:20
        Absurd na absurdzie??? Absurdem jest to ze kompromituje sie pan
        jako "szef" tego "zespolu" jesli mozna tak napisac (?). Miro, Basia,
        Romanos - to zapewne jedna i ta sama osoba ktora mozliwe ze szerzy
        obrzydliwa autopromocje. Dowod:
        "Autor: romanos1975 31.05.06, 14:06 Dodaj do ulubionych
        Odpowiedz cytując Odpowiedz
        Na moim weselu też grali i wszyscy byli zadowoleni na 1000%. Chyba
        jeden z najlepszych zespołów w naszych stronach! no ale i cenią
        swoją pracę. "

A zaraz po tym w kolejnych wypowiedziach pojawia sie ponownie autor
        romanos1975 który przedstawia sie juz jako szef grupy - żałosne!
        Pan uważa chyba klientow za malo myslacych i nie kojarzacych
        faktow. Ale sie pomylil.
        Ci co nie wierzą - przejrzyjcie autorow i ich wypowiedzi-czarno na
        bialym.

Ładne slowka i zarzucanie konkurencji oczerniania - nie pomoze. Nad
        zespolem trzeba popracowac a nie sztucznie koloryzowac. Teksty typu
        sa dobzi ale NIE SA TANI, graja do poklonu,po stolach - to juz chwyt
        pojawiajacy sie na kilku forach (oklepany).

A co najlepsze -widze ze nie jestem jedyna osoba ktora zauwazyla
        nachalna reklame "zespolu" P. Tez szukam zespolu ale ja zwieść sie
        nie dam. Dla mnie ten zespol ma wielkiego minusa za to. Ale to jest
        moja opinia (ktora jednak moze pomoc innym w wyborze).

Jesli szukaja Panstwo naprawde dobrego zespolu to bylem i bawilem
        sie na weselach na ktorych GRALI: Ex Azja i Solaris albo ewentualnie
        jakis dj (koszt dj - 600 -1000zł, bynajmniej nie musi udawac ze
        spiewa :)).

• andrzejrom Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 01.04.09, 16:41
          edi115 napisał:

> Absurd na absurdzie??? A Ładne slowka i zarzucanie konkurencji oczerniania - nie pomoze. Nad
          > zespolem trzeba popracowac a nie sztucznie koloryzowac. Teksty typu
          > sa dobzi ale NIE SA TANI, graja do poklonu,po stolach - to juz chwyt
          > pojawiajacy sie na kilku forach (oklepany).
          >
          > A co najlepsze -widze ze nie jestem jedyna osoba ktora zauwazyla
          > nachalna reklame "zespolu" P. Tez szukam zespolu ale ja zwieść sie
          > nie dam. Dla mnie ten zespol ma wielkiego minusa za to. Ale to jest
          > moja opinia (ktora jednak moze pomoc innym w wyborze).
          >
          > Jesli szukaja Panstwo naprawde dobrego zespolu to bylem i bawilem
          > sie na weselach na ktorych GRALI: Ex Azja i Solaris albo ewentualnie
          > jakis dj (koszt dj - 600 -1000zł, bynajmniej nie musi udawac ze
          > spiewa :)).
          >
          1.
          dziwne jeśli ja się reklamuję to dlaczego Pan reklamuje solaris i ex-azję - czyżby dlatego że aranżacje kupują u tej samej osoby?
          2. Jeśli grać nie potrafimy to dlaczego mamy tak zajęty kalendarz mimo wysokiej ceny?
          3. czy 2 akordeony, gitara akustyczna i perkusja to dla Pana (podejrzewam p. W...) granie z playbacku, biesiada jaką robimy robi furorę i chyba tylko Pan żałuje że Pana zespół tego nie potrafi! Tam nie da się włączyć dyskietki i odtworzyć tylko grać należy i to całkiem dobrze.
          3. Jeśli twierdzi Pan że nie bawimy gości to prosimy może o ocenę ludzi którzy akurat się bawili - Ci twierdzą wręcz co innego.
          4. Jeśli się kłócimy to jakim cudem tyle ze sobą gramy? zespół Pryzmat jest zespołem w którym najmniej zmienia się skład w przeciwieństwie do solarisu, ex-azji.dowodem jest nasza strona www.grupapryzmat.pl na której są zdjęcia z wielu imprez a nie z 2 (i to z przed lat, ex azja nawet tej nie ma-dlaczego? domyślcie się.) i proszę wskazać gdzie jest więcej zmian?
          5. co do autopromocji to mym mamy chociaż odwagę pisać z ników skojarzonych z nami a nie jw (ukrywać każdy się potrafi). nie mamy nic do ukrycia a p. W..... chyba sporo.
          6. jeszcze raz nadmienię osobom niepiśmiennym iż wszyscy posiadamy wykształcenie muzyczne udokumentowane świadectwami szkół muzycznych czego w solarisie i ex-azji próżno szukać. więc proszę o odrobinę argumentów a nie oszczerstwa zmyślone i wirtualne (wszystkich wesel Wam nie zagramy drodzy konkurenci więc i dla Was coś zostanie). pozdrawiam.
          7. przepraszamy ale nikogo z konkurencji nie obrzucamy i nie obrażamy.
    • rozmarry Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 14.03.09, 12:12
      A ja doradzam ostrożność jesli chodzi o WALTER BAND bo rzeczywiście
      świetnie grają, ale w ubiegłym roku kolega wziął ich na wesele i "na
      gębę" umówili się co do ceny, a potem grajek Waldek zmienił zdanie i
      chciał więcej kasy (juz po weselu). Tak więc przede wszystkim umowa
      na papierze!
      Poza tym z tego co wiem to oni nie są z Lublina...
      • gracjanzamosc Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 01.04.09, 16:53
        Ex Azja jest spoko i Pryzmat też. to dwa najlepsze zespoły w Zamościu. Walter band nie słyszałem a solaris to porażka bynajmniej na wesele.
        pracuję w Magnacie i coś o tym wiem, wiele nieprawdy niektórzy tu celowo piszą i obrażają bo sami są słabi. Czasami dobry jest też vegas ale tylko skład z tym panem z bródką. pozdr
      • justa_2501 Re: zespół muzyczny pryzmat Zamość 18.09.09, 14:09
        z czystym sumieniem polecam Zespół Walter Band :-) to uczciwi ludzie (znam
        osobiście Waldka:-) ) a jak ktoś nie chce podpisywać umowy i nie słucha co się
        do niego mówi to potem bardzo łatwo można wydębić profesjonalną obsługę za małą
        kasę.Tak się dzieje gdy ufa się znajomemu znajomego bez podpisywania umowy. A
        mówiąc dokładnie to ktoś miał dopłacić bo taka była umowa a potem się nie
        odezwał. Minął już rok. Umowa przede wszystkim na papierze święte słowa.!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka