Dodaj do ulubionych

Fotografia okolicznosciowa - ceny ?

08.12.08, 21:24
Zwracam sie z pytaniem o srednie ceny, jakie zycza sobie krasnostawscy
fotografowie za:
- fotografowanie I Komunii Sw.
- fotografowanie slubow, wesel, plenerow slubnych
- fotografowanie chrzcin i innych imprez

oraz co w zamian oferuja, w jakiej jakosci itp.

Wszelkie uwagi, opinie i oceny z przyjemnoscia przeczytam.
Zapewne ktos z Was mial stycznosc z tego typu uslugami w tym miescie i moze
podzielic sie swoja opinia ;)
Obserwuj wątek
      • ja.mazi Re: Fotografia okolicznosciowa - ceny ? 10.12.08, 18:24
        Hehe, ciekawosc ! :)

Pojawily sie jakies zlecenia z tego regionu, zastanawiam sie nad stawkami, ktore
        sa spotykane w tych okolicach.

Ceny z duzych miast znam, zas Krasnystaw i okoliczne miasteczka sa specyficzne.

To jak, nikt nigdy nie wysylal dzieci do I Komunii i nie placil fotografowi,
        nikt nie bral slubu w tym miescie ? :)
      • ja.mazi Re: Fotografia okolicznosciowa - ceny ? 10.12.08, 23:25
        Rozumiem, ze 10-15zl/sztuke...
        Zapewne format 15x20 :)

Ile w sumie dostaniecie fotografii, czy oprocz kwoty za jednostkowe zdjecie
        ponosiliscie inne wydatki na ten cel?

Sam nie jestem zwolennikiem sprzedawania fotografii na sztuki z imprez tego
        typu, preferuje konkretna stawka, ktorej wysokosc bedzie uzalezniona od zakresu
        uslugi.
        • kasia_z211 Re: Fotografia okolicznosciowa - ceny ? 11.12.08, 09:23
          Powiem tak wesele mamy w przyszłym roku. Wstępnie umówilismy się z fotografem.
          Jest tak jeżeli zamawia sie powyżej 100 zdjęć wtedy 10 zł/szt jezeli mniej niż
          100 wtedy 15zł/szt. Chodzi o zdjęcia z Koscioła, pleneru i studia a nie te
          robione bezposrednio na weselichu:) Wybieramy te zdjęcia które chcemy mieć w
          albumie a reszte dostajemy na płycie myśle, ze to są wszystkie zdjęcia które
          zostały zrobione. No niestety trzeba troche mieć kasy jak sie planuje wesele...
          • ja.mazi Re: Fotografia okolicznosciowa - ceny ? 11.12.08, 10:46
            Dziękuje za konkrety.
            Wstępnie widzę, że jeśli chodzi o ilość mógłbym za te same pieniądze (1500zl)
            zaoferować więcej, bo:
            3 duże albumy ze zdjęciami w formacie 15x20(dla Młodych i ich Rodziców), w
            każdym po około 60-70 zdjęć oraz oczywiście materiał w wersji cyfrowej :)
            Ponadto mogę zagwarantować brak kiczowatych i sztucznych zdjęć ze studia na tle
            płóciennej zielonej łąki :)

Dziękuje raz jeszcze, jak inni maja jakieś doświadczenia z usługami
            fotograficznymi z tego regionu będę wdzięczny za wszelkie uwagi, opinie.

Dla osób szukających fotografa na imprezy planowane na najbliższy okres (do
            marca 2009) - chętnie wykonam fotografie z ceremonii (+ ewentualnie plener) za
            przysłowiowe dziękuję i zgodę na wykorzystanie tych zdjęć w portfolio.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka