Dodaj do ulubionych

dentysta-nie-sadysta:)

26.07.10, 22:43
Znacie takiego w Ursusie?
Obserwuj wątek
    • nerfiin Re: dentysta-nie-sadysta:) 24.08.10, 23:28
      Znam rewelacyjnego dentystę z Poznania.
      Prof. dr hab. n. med. WIESŁAWA HĘDZELEK zapewniam cię , że nie jest to
      sadysta tylko dentysta :D ! ! ! Cała klinika ma motto: "Bezbolesne
      leczenie. Najnowsze technologie." Więc mówi to samo za siebie:)
      Przeczytaj referencje tego lekarza :
      www.candeo.pl/pl/wieslaw-hedzelek/
    • e_magdalena1983 Re: dentysta-nie-sadysta:) 17.04.11, 12:26
      Polecam dentystę w Dąbrówce - gabinet prowadzi dr. Agnieszka Jabłońska.
      strona www jest tutaj : www.appledental.pl
      Mają naprawdę nowoczesny sprzęt.
      Pozdrawiam
      M.
      • kasztanowa.kasia Re: dentysta-nie-sadysta:) 18.04.11, 14:13
        W WArszawie na Ursynowie polecam Gabinet ADENTIS. Leczenie tu nic nie boli, jest przyjazna atmosfera, lekarze różnych specjalności, lecza skutecznie! Polecam nr tel tel: 602 647 100 www.adentis.pl
        • rerekumkum04 Re: dentysta-nie-sadysta:) 15.06.11, 20:58
          Dobry temat, nawet zabawny. Dla osób z Krakowa i okolic polecam odwiedziny w Zakopiance. Poczytalam opinie w necie i faktycznie, są dobre. Potem zajrzalam jeszcze na stronę i zdecydowalam się. To byl dobry krok. Centrum jest niesamowicie nowocześnie wyposażone (laser, rentgen, pantomograf, mikroskop, laboratorium). Lekarz profesjonalni. Dla dzieci też znajdzie się zajęcie i nagrody za dzielność
        • redmane Re: dentysta-nie-sadysta:) 24.06.11, 12:48
          Ursynów niedaleko Wilanowa jest, a tam polecam klinike Villanova, bardzo dobrzy specjalisci tam pracuja, tym bardziej ze maja do wrzesnia bezplatne badania ortodontyczne.
          • j.stanczyk82 Re: dentysta-nie-sadysta:) 14.07.11, 15:02
            Widziałem że teraz jest jakaś promocja na badania ortodontyczne tam...
        • tiptopka33 Re: dentysta-nie-sadysta:) 27.09.11, 10:57
          No w sumie temat bardzo zabawny ;) W sumie ja się nie spotkałam w swoim życiu żadnego kata. Mieszkam w wawie już kilka lat i chodzę tu do dentysty Jacka Kałużnego na ul dzielnej . Ma bardzo fachowe podejście no i nie jest sadystą na pewno a wręcz w druga stronę stara się tak żeby nie bolało.
    • wwwafelki Re: dentysta-nie-sadysta:) 20.07.11, 13:51
      Ja znam na Stawki 4 jeśli nie-sadystę :)
    • redolka Re: dentysta-nie-sadysta:) 21.07.11, 17:57
      Nie w Ursusie, ale we Wrocławiu znam takiego;) Chodzi o gabinet Tarabuła, tam raczej spokojni, niezbyt sadystycznie stomatolodzy;) A tak serio, polecam gabinet, bo naprawdę dają tam radę:)
    • rzemieslnik2011 Re: dentysta-nie-sadysta:) 08.10.11, 22:56
      enjoybydgoszcz.pl/stomatolog/rodzinna-praktyka-stomatologiczna-anna-jerzy-marek-rogowscy
      Najlepszy jaki znam!
      • monikakonarska668 Re: dentysta-nie-sadysta:) 18.11.11, 01:44
        No w sumie temat bardzo zabawny ;) W sumie ja się nie spotkałam w swoim życiu żadnego kata. Mieszkam w wawie już kilka lat i chodzę tu do dentysty Jacka Kałużnego na ul dzielnej . Ma bardzo fachowe podejście no i nie jest sadystą na pewno a wręcz w druga stronę stara się tak żeby nie bolało.
    • przemekklimczak Re: dentysta-nie-sadysta:) 01.12.11, 11:28
      Wejdz na strone denticus.szczecin.pl .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka