Dodaj do ulubionych

Jak znaleźć dobrego stomatologa

20.01.11, 00:19
Hej

Od dłuższego czasu buszuje po internecie, żeby znaleźć stomatologa w Łodzi i natrafiłem na fajną stronkę, dokładnie wyszukiwarkę - www.stomatologiawpolsce.pl. Bardzo przydatna i prosta w obsłudze, szkoda tylko, że tak mało gabinetów narazie jest...
Obserwuj wątek
    • marcomarc Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 29.09.13, 20:17
      Polecam różnego rodzaje fora, lub aplikacje na webowe lub komórkowe - umów się z lekarzem lub jakoś tak, polecam poszukać i tam są oceny. jak tak znalazłem, stomatolog, Oleśnica wszystko jest człowiek potrzebuje, miasto, specjalizacja itd.
    • zlotousta23 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 28.10.13, 13:44
      Znaleźć dobrego stomatologa jest trudno, ale trzeba próbować :) Dla mnie najlepszym sposobem jest pytanie rodziny i znajomych, jest duża szansa, że jeśli kilka osób jest zadowolonych z usług jakiegoś dentysty to jest on wart uwagi. Ja tak trafiłam na Studio SE+ w Krakowie i polecam ich wszystkim :)
        • japanka2 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 05.11.13, 19:21
          A gdzie w necie szukałyście opinii i okazały się naprawdę trafione?
          Jak na razie z takich strony to trafiłam na znanego lekarza ( dobrego stomatologa można z ich opinii tu np znaleźć www.znanylekarz.pl/stomatolog ) - no chyba, że macie jeszcze jakieś inne sprawdzone miejsca gdzie opinie dodawane przez użytkowników są autentyczne, szczere i wiarygodne?
          Dobry stomatolog to u nas dla dziecka najważniejsza sprawa - żeby się nie zniechęciło od pierwszych wizyt:)
    • ryba7434 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 26.11.13, 21:44
      niestety nie ma chyba lepszej metody niż szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie! ja sama długo szukałam zanim trafiłam do kliniki Studio SE do której teraz chodzę, odwiedzałam wiele gabinetów, z niektórych uciekałam zanim lekarz mnie dotknął :P ale w końcu znalazłam!
    • nefrytka3 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 29.12.13, 16:24
      Cześć ,jak chcesz mieć pewność że trafisz do dobrego stomatologa, to skorzystaj z pierwszej w Polsce sieci zrzeszającej gabinety stomatologiczne stworzonej przez Dent-a-Medical. Jest jakość, są rabaty na usługi a jescze szereg dodatkowych korzyści. A jakie? to odezwij się na skypie (gosia-nef) Pozdrawiam Gosia.
      Też jestem z Łodzi i mam już pozytywne doświadczenia z leczenia mojej 8-letniej córki, która nie przepada za dentystą.
    • zofia1122 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 25.02.16, 21:50
      Polecam Klinikę Endodoncji Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 251, gdzie studenci starszych lat pod okiem profesorów stomatologii przyjmują w każdy czwartek w godzinach 9-11. Zabiegi są wykonywane bardzo solidnie, bez oczekiwania i tanio, w razie potrzeby przy użyciu mikroskopu endodontycznego. Cena za pełne leczenie endodontyczne zęba jednokanałowego łącznie z wypełnieniem (plombą) 45 zł. Cena za pełne leczenie endodontyczne zęba dwukanałowego łącznie z wypełnieniem 90 zł. Cena za pełne leczenie endodontyczne zęba trzykanałowego łącznie z wypełnieniem 135 zł.
    • bozenka1988 Re: Jak znaleźć dobrego stomatologa 10.05.16, 12:47
      Podpinam się pod posta. ;) Ostatnio też szukałam stomatologów godnych polecenia i trafiłam przez przypadek na stronę najlepszydentysta.pl. Przejrzałam ją na spokojnie i mogę przyznać, że tam z pewnością znajdzie się dentystę. Dobre jest to, że wszystko jest napisane zwięźle i na temat, więc spoko sprawa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka