Dodaj do ulubionych

Pierwsze biuro coworkingowe wKostancinie-Jeziornie

03.02.17, 09:55
iDid Inoffice&Cowork to biuro serwisowane, które oferujemy wyposażone i umeblowane biura serwisowane oraz strefę coworkingową dla młodych przedsiębiorców na II piętrze Galerii KLIM przy ul. Warszawskiej 21a w Konstancinie-Jeziornie. Jest to nasze 2 biuro serwisowane - Pierwsza lokalizacja znajduje się na warszawskim Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 93.

STARTUJEMY JUŻ 6.02.2017!

U Nas wynajmujecie gabinety biurowe lub miejsca do pracy oraz korzystacie ze wszystkich części wspólnych ( łazienki, kuchnia, chillout) nie martwiąc się o dodatkowe koszty, sprzątanie, obsługę recepcyjną czy zapas kawy i herbaty . Lokal biurowy to profesjonalna przestrzeń na 430m2, do wykorzystania w całości przez mniejsze firmy, które chcą pracować w komfortowych i profesjonalnych warunkach.


UWAGA, dla Pierwszych 4 Najemców, specjalny rabat na START - 200zł/msc przez pierwsze 4 miesiące!!! ( dot. umów podpisanych na gabinety biurowe do końca lutego).

Lokal biurowy w pełni odnowiony i wyposażony w nowe meble biurowe ( duże biurka, ergonomiczne fotele biurowe, szafki: wyposażenie i charakter biura identyczny, jak na Alei Komisji Edukacji Narodowej 93). Nowoczesna i profesjonalna przestrzeń biurowa, z przemiłą atmosferą młodych firm i freelancerów.

Cena najmu all-in czyli zawiera już wszystkie koszty tj. :

• adres to rejestracji i obsługi korespondencji

• obsługę recepcyjno- sekretarską

• dostęp do sal spotkań od 8 do 20 osób ( stała zniżka dla Najemców -20% oraz możliwość spotkań biznesowych wymiennie także w salkach spotkań w naszym drugim biurze na Ursynowie)

• prąd, wodę,

• szybki internet wifi,

• monitoring i sprzątanie

• urządzenia biurowe typu skaner/drukarka/kopiarka/niszczarka ( pakiet 50 stron gratis)

• strefa chillout w samym sercu biura, gdzie można oderwać się od komputera, odpocząć i napić pysznej kawy lub herbaty ( bez limitu)

• Dostęp do lokalu 7 dni w tygodniu

Jest to propozycja dla małych firm które szukają nowoczesnej i komfortowej siedziby dla swojej firmy za rozsądną cenę, poprzez wynajem powierzchni biurowych do pracy we wspólnym biurze, sal spotkań i konferencyjnych wraz z kompleksową obsługą sekretarską i pełnego doradztwa biznesowego na miejscu, w celu optymalizacji kosztów funkcjonowania niewielkich firm.

• Brak prowizji za wynajem.

• Elastyczna umowa najmu z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Kaucja: 1 miesiąc

Przy budynku bezpłatne miejsca parkingowe, doskonały dojazd komunikacją!

Zapraszamy do kontaktu oraz obejrzenia lokalu w Konstancinie oraz Warszawie.
tel. 732 55 32 31, Facebook: www.facebook.com/biuroiDid/
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka