Dodaj do ulubionych

Gratulacje dla Prezesa Jagiełły... druga kadencja

02.03.11, 21:16
Wielu ludzi się cieszy z tej decyzji. Przynajmniej Ci, co widzą, co Prezes zrobił dla Klientów i naszego Banku. W imieniu tych co się cieszą z decyzji Rady Nadzorczej gratuluję i liczę na jeszcze więcej działań w dobrym kierunku.
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Gratulacje dla Prezesa Jagiełły... druga kade 02.03.11, 22:18

Nie wiem czy to dobry wybór. Na pewno teraz powinna nastąpić jakaś stabilizacja i czas podejmowania rozsądnych, perspektywicznych decyzji. Zarząd pracuje już na własny rachunek, na perspektywę. A to nakazywało by zacząć - podnosić kulturę organizacji (banku), zwrócić uwagę na warunki pracy pracowników, unowocześnianie struktury organizacyjnej banku, podjęcie skutecznej walki konkurencyjnej (przez likwidację kolejek, uproszczenie procedur i produktów, nową strategię i politykę marketingową,...).
      Wszystko to nie stoi w sprzeczności z celem banku o którym często przypomina nam ekspert (max zysk).
      • super_morda Re: Gratulacje dla Prezesa Jagiełły... druga kade 02.03.11, 23:22
        Pełna zgoda. Ja liczę na to, że wreszcie plany sprzedażowe będą tworzone nie na ilość ale na jakość czyli nie w oderwaniu od rzeczywistości, ale w oparciu o rzetelną analizę rynku jako całości czyli wychodzenie na przeciw potrzeb Klientów w oparciu o specyfikę lokalnego rynku. Trzeba naprawdę trochę ponaprawiać to, co skopali pseudospecjaliści od poniżania, ciągłego imprezowania na konferencjach sprzedażowych i delektowania się swoimi porąbanymi pomysłami a także preferowania swoich klakierów....

To taki mój skromny postulat.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka