Dodaj do ulubionych

Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!??

30.04.11, 02:00
Czy zastanowiliście się kiedyś, czy ktoś z "góry" to czyta??Na bank to wszyscy olewają!!!
Piszcie na onecie, interii, wp, w różnych postach a niedługo będzie o tym głośno!!
Rozpierdalają mnie różne,dziwne komentarze..Dyrektorzy siedzą na dupie wciśniętej w stołki i myślą,że pokierują ludźmi...W du.i.e mam takie konwenanse.
Jesteśmy tylko ludźmi..
Równymi sobie - nieprawdaż???????????
Obserwuj wątek
    • jota1974 Re: Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!?? 30.04.11, 09:28
      Traktuję to forum jako żródło i miejsce wymiany informacji (alternatywne do Intry). Nigdy nie pomyślałam, że informacje tu zawarte będą służyć np. Zarządowi lub Prezesowi do pomocy w podejmowaniu decyzji lub przeprowadzaniu zmian. Od tego ma ludzi z PR, Marketingu, Strategii, Reklamy, itp. (i na to wydaje ciężkie pieniądze). Nigdy też oficjalnie nie ustosunkuje się do zawartych tu wypowiedzi (oficjalnie to forum dla niego nie istnieje, a my jesteśmy zbuntowanymi outsaiderami). Natomiast na 100% forum jest czytane przez "górę" i jeśli ktoś występuje pod własnym imieniem i nazwiskiem i próbuje na przykład założyć nowe ZZ to zostaje zawieszony w pracy z wykonywanych obowiązków pod byle pretekstem. Tak, że kontrola informacji przeprowadzana jest na bieżąco. Oficjalnie po to by pracownicy nie działali na szkodę banku (spadek wartości akcji) jednakże ich opinie w najmniejszym stopniu nie są brane pod uwagę w procesie decyzyjnym. Najgorsze dla "góry" jest to, że może tu wejść każdy i sobie poczytać, ale ilu spoza PKO tu wchodzi - pewnie niewielu.
    • antysz1313 Re: Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!?? 30.04.11, 10:56
      oczywiście że czyta i to nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo skrupulatnie !

Nie podpuszczaj żebyśmy pisali na innej gazecie niż gazeta - to jedyna alternatywa od której władze banku dostały kopa w dupę za żądania ujawnienia kto jest kim !

pojemną masz dupę skoro masz tam wszystko :D
      • czuk1 Re: Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!?? 30.04.11, 11:41

Antysz, zzzig i iinni piszący na forum dziękujemy za działania i objaśnienie stanu stosunków na linii bank - forumowicz.

Ja dodam, że było juz tak, że osoba niezadowolona ze spokojnych działań na forum założyła
        swoje forum. Niestety dyskusja na nim nie rozwinęła się i szybko zostało zamknięte. To forum ma swój wiek, poziom wypowiedzi i jest ściśle ukierunkowane przez Założyciela. Stąd tyle wpisów.

Joto trafiasz w sedno sprawy.
        Taki właśnie jest sens i cel tego forum.

Ale też (mamy przykład S O-W) ostrożnie trzeba się tu zachowywać, by nie podpaść w pracy.

Pracodawca zaś powinien wiedzieć, że nie było by tego forum a na tym forum krytyki, uwag, wniosków ,podpowiedzi, skarg, doniesień ... gdyby w banku był porządek organizacyjny ,stosowane było w pełni prawo pracy, by drożny był kanał informacyjny (od pracownika do kierownictwa, bez sankcji za zgłaszanie uwag), gdyby generalnie kultura organizacyjna w banku była właściwa, jeśli by pracownika traktowano jak stronę umowy o pracę i akcjonariusza banku a tym samym stosowano do niego uczciwie Kodeks Pracy.

Pracodawca tez nie zauważa, że wszystkie wpisy na forum dokonywane są w dobrze rozumianym interesie banku i jego pracowników. I trudno byłoby udowodnić bankowi, że tak nie jest. Jeśli na forum napisze ktoś coś przeciwko bankowi ... wpis jest natychmiast usuwany przez moderatorów lub Założyciela. .
    • czuk1 Re: Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!?? 30.04.11, 11:46
      julukas napisał:

> Czy zastanowiliście się kiedyś, czy ktoś z "góry" to czyta??Na bank to wszyscy
      > olewają!!!
      > Piszcie na onecie, interii, wp, w różnych postach a niedługo będzie o tym głoś
      > no!!
      > Rozpierdalają mnie różne,dziwne komentarze..Dyrektorzy siedzą na dupie wciśnięt
      > ej w stołki i myślą,że pokierują ludźmi...W du.i.e mam takie konwenanse.
      > Jesteśmy tylko ludźmi..
      > Równymi sobie - nieprawdaż???????????

-------------------------------
      julukas .... "jesteśmy tylko ludźmi" z banku, dyskutujemy na poważne tematy i dlatego
      przekleństw tu nie używamy. Nie pomagają one w niczym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka