Dodaj do ulubionych

proponuje strajk pracownikow sprzedazowych

30.06.11, 22:09
witam, moze w koncu skrzykniemy sie na jakis strajk, proponuje strajk wloski przez okolo 2 tygodnie, oczywiscie poprzedzony informacja do zwiazkow zawodowych o takim zamiarze. Powodem takiego kroku moim zdaniem powinno byc traktowanie nas jak zla koniecznego.
Z jakiej okazji moge zobaczyc jedynie moj przedzial wynagrodzenia? czemu nie moge zobaczyc pulapu ogolnie przyjetego dla regionu, miasta, stanowiska? czemu nie mam dostepu do danych zrodlowych, na ktorych opieral sie Bank przy ustalaniu pulapu plac? jesli moje wynagrodzenie jest na poziomie minimalnym dla danego stanowiska to jakie sa procedury abym mogl zapracowac na gorny pulap? i jaki on jest? czy skoro Bank odmawial podwyzki tlumaczac sie, ze przeciez wynagrodzeniem za to jest premia, to czemu pewne osoby zarabiaja wiecej na danym stanowisku?
czytajac pismo NASZ BANK prezes dumnie informuje o przejrzystosci i docenianiu najlepszych, jednak wyniki, umiejetnosci, wiedza pracownikow nie odzwierciedlaja tego pogladu i nie ma dalej zadnych wytycznych dla pracownikow jak pracowac aby zarabiac wiecej?
Wbrew mniemamniu Centrali nie jestesmy idiotami, jesli sa wypracowane jakies jasne zasady , wedlug ktorych moge zapracowac na podwyzke to z checia sprobuje, nie chce byc na lasce i nielasce mojego przelozonego.
Panie prezesie, niech Pan przestanie w koncu pieprzyc bzdury, kolejny raz kombinujac przy wynagrodzeniach pracownikow nei podajac przejrzystych zasad dostepnych dla wszystkich.
Kto za strajkiem i jak zrobic go zgodnie z przepisami prawa?
Obserwuj wątek
        • nim-22 Re: proponuje strajk pracownikow sprzedazowych 02.07.11, 22:21
          mam wrażenie , że ktoś tu się zagalopował. Rozumiem, że jesteś wkurzony ale inni są w takiej samej sytuacji i nikt nie musi tu nikomu "dokładać". Jak dotychczas cieszą się Ci nieliczni, którzy zobaczyli swoją kropkę pod kreską. Ilu z nich rzeczywiście odczuje podwyżkę to się jeszcze zobaczy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy uważacie ,że będzie działał automat? to na pewno się mylicie. znając przebiegłość naszych milusińskich zarządzających to pewnie decydował będzie dyrektor, oceniając " wzloty i upadki "( czyli nasze ukochane PPI) więc grono aniołków niezadowolonych może się powiększyć.
    • pokrzywa38 Re: proponuje strajk pracownikow sprzedazowych 06.07.11, 22:16
      moja koleżanka od zawsze pracuje w stylu strajku włoskiego.1/3 naszych pozycji kasowych ale jest najlepsza bo PO i fundusze sprzedaje jak ciepłe bułki.PG bez względu na wysokość zajmuje jej kilka godzin.Ona jest dobrym pracownikiem,ja byle jakim.Jestem za strajkiem,niekoniecznie włoskim;)
    • marynia.pl Re: proponuje strajk pracownikow sprzedazowych 06.07.11, 23:04
      Górnicy, pielęgniarki, nauczyciele mają mocne związki zawodowe dlatego też maja większe wynagrodzenia i większe przywileje niż my pracownicy Oddziałów, nigdy nie byliśmy doceniani oczywiście Ci którzy pracują na samym dole tej wielkiej korporacji,pomóżmy tym nowym związkom się wykazać-zapiszmy się. Uważam,że bez pomocy ZZ nie jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Pracownicy są zastraszeni' mimo doświadczeń z lat wcześniejszych,gdzie pracownicy, którzy należeli do ZZ zostali zwolnieni albo psychicznie wykończeni nie bójmy się walczyć o swoje.
      Z moich 31 lat doświadczenia zawodowego i lat praktyki uważam że pomiatanie pracownikiem
      szczególnie w Oddziałach C może sie nie opłacać naszemu Bankowi , bo to My między innymi przyciągamy klientów, to My robimy plany i wypracowujemy zyski nie Majewski,gdzie reklama to pracownicy i informatycy tego banku to samo ZERO. Szymon kasa - MY Z ULOTKAMI -WYPASIONE ZERO
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka