Dodaj do ulubionych

wynagrodzenie dyrektor oddziału C

05.07.11, 20:01
Czy to jest możliwe tylko w PKO
Praca Dyrektora Oddziału typu C obsługującego kilka rynków jest mniej "zwartościowana "niż praca kierownika komórki BOiP MiŚ i FN
Obserwuj wątek
  • marynia.pl Re: wynagrodzenie dyrektor oddziału C 05.07.11, 22:40
   W oddziale C 1 dyrektor za naszą pomocą wprowadza od drugiego kwartału /bo wcześniej tego nie robił/ do systemu kredyty z bankowości osobistej i prywatnej żeby MU się zaczytało w Monitorze- bo
   wtedy mu się to liczy do premii. My pracownicy obsługujemy biznesy nic z tego nie majmy bo .. liczy sie to na oddział czyli na premię dyrektora. W kasie miedzy innymi musimy być i analitykami Do wykonania mamy przydzielone ok. 160 tyś kredytów na osobę.
   Na dzień dzisiejszy tylko tylko dyrektorowi się podwyżka należy.
   Wartość nasza to min.1800 zł-czyli dostaniemy wypasione ZERO podwyżki
   Mamy tylko być zadowolone,ze i tak mamy pracę.

   Motto
   Ludzie,którzy tracą czas czekając,aż zaistnieją najbardziej sprzyjajace warunki,nigdy nic nie zdziałają.Najlepszy czas na działanie jest teraz!
    • poturbowany2011 Re: wynagrodzenie dyrektor oddziału C 07.07.11, 19:32
     tak to prawda. dyrektor C za to co musi robić dostał mniej niż naczelnik w dużym Oddziale zwłaszcza naczelnicy FN. i w imię czego? odpowiedzialności za placówkę, za plan nie do wykonania, za podwładnych którzy mają wszystko w poważaniu (czytaj są niekompetentni) za wynik, za ryzyko, za plany BOiP i FN które robi jako doradca i często detal w zastępstwie też jako doradca itd. i jeszcze w dodatku dostaniesz info że podniosą Ci do minimum jak OCENA w bieżącym kwartale będzie pozytywna. czytaj wykonasz plany w minimum 100%! a jak nie to co? to przyjdzie ktoś na twoje miejsce. To co się należy jak psu buda ma być jeszcze oceniane! proszę, proszę. poużywajcie sobie wszyscy którzy myślą że dyrektor C to ma pięknie a tylko "pierwsza linia" jest taka kopana przez życie. Dyrektorzy C często mają mniej niż doradcy. teraz to się teoretycznie powinno zmienić ale i tak znaleziono furtkę do tego aby nie dać.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka