Dodaj do ulubionych

PKO BP idzie do remontu

14.02.12, 08:30
banki.wp.pl/kat,121354,title,PKO-BP-idzie-do-remontu,wid,14249599,wiadomosc.html?ticaid=1deb1
Obserwuj wątek
  • mloda_duchem54 Re: PKO BP idzie do remontu 14.02.12, 09:30
   A oto jedna z opinii dodanych do załączonego tekstu.

   odpowiedz
   Zgłoś do moderacji |+2 [2]Nie zgadzam się z opinią Zgadzam się z opinią
   ~maria [przed kwadransem]

   pko bp oddział w Sierpcu - KABARET!!!!!!!!!! pod względem jakości obsługi, kompetencji pracowników, jakości zarządzania przez tzw. kadrę kierowniczą (szczególnie tzw. dyrektor) to najgorszy oddział tej instytucji finansowej w Polsce, aż ręce opadają!!!!!, zero zainteresowania klientem przez bezpośrednią obsługę tzw. pracowników ladowych, niekompetencja, arogancja, w czasie gdy ogromne kolejki przy kasach dosłownie wałęsanie się w/w pracowników po oddziale i oczywiście zachowanie urągające wszelkim normalnym standardom w takiej instytucji jaką jest BANK!!jak w KABARECIE!! głupie uśmiechy, klienci odsyłani od stanowiska do stanowiska z powodu niekompetencji obsługi. Przy próbie ubiegania się o kredyt hipoteczny sprzeczne informacje uzyskiwane od tzw. doradców, przy tym również zupełnie inne informacje udzielane przez tzw. dyrektor tego oddziału, w efekcie wprowadzania w błąd, zmiana banku przy staraniu się o ten kredyt. Z własnych obserwacji jak również z informacji otrzymanych od pracownika tego oddziału głównym zajęciem tzw. dyrektor oraz kadry kierowniczej w celu zamaskowania swojej niekompetencji, braku umiejętności zarządzania, energia i wszelkie działania skierowane na: fałszowaniu kart faktycznie przepracowanego czasu pracy, intrygach ( walkę pomiędzy szeregowymi pracownikami oddziału), dyskryminacji pracowników, mobbing. Efekt - pozwy w sądach skierowane przez klientów oraz pracowników przeciwko osobom odpowiedzialnym za ten stan rzeczy, totalny bałagan, chaos brak jakiegokolwiek porządku w oddziale.Opinia oddziału k/Płocka - w SIERPCU: DNO!! Jest to przykład oddziału TOTALNEGO ZACOFANIA!! MASAKRA!! ŻENADA!!

   Czyli "nasz" kolega stan_666 rządzi.Tego człowieka musiał ktoś bardzo skrzywdzić,że tak zieje nienawiścią.
    • dragomir6 Re: PKO BP idzie do remontu 15.02.12, 10:21
     No to "super"! Nasi znowu coś przespali. Przecież zus z pko bp podpisał umowę na obsługę transakcyjną, to nie mogli od razu nawiązać współpracy i w tej dziedzinie i stworzyć jakąś sensowną ofertę kont dla emerytów?
       • dragomir6 Re: PKO BP idzie do remontu 19.02.12, 13:09
        pracownik987 napisała:

        > najlepiej wypowiadać się na temat, na który nie ma się bladego pojecia. Nie wie
        > sz jak było, ale najlepiej napisac - Bank przespał.

        W takim razie prosimy o objaśnienie. Ja jestem zwykłym doradcą, który ma plany sprzedażowe, również w zakresie - a może głównie - sprzedaży kont. Wydawałoby się więc, że nawiązanie z ZUS-em obsługi transakcyjnej było doskonałym momentem do nawiązania współpracy dotyczącej oferty kont dla emerytów, nie ukrywam więc, że byłoby to dla nas - doradców - dużym wsparciem. Sądząc z tego w jaki sposób piszesz nie jesteś "na sprzedaży" stąd pewnie postrzegasz ten wątek inaczej. Pozdrowienia


        --
        cogito ergo sum
         • pracownik987 Re: PKO BP idzie do remontu 19.02.12, 16:17
          Byłam "na sprzedaży" kilka lat, więc wiem co się dzieje. Tak teraz już nie jestem. To forum nie jest dobrym miejscem do opisywania strategii Banku. Spórzcie tylko, że jesteśmy postrzegani jako bank emerytów. Non stop wypominane sa nam kolejki. Nawet nowe kampanie ror-ów były nastawione na młodych.
          Jeżeli pozyskalibyśmy nowych emerytów , a swoich mamy dużo (tych którzy jeszcze nie mają kont - czytaj najstarszych), to co będziescie mogi im dalej zaproponować? Pożyczka? Nie, Karta kredytowa - nie, fundusze - może... jeżeli dobrze wytłumaczycie, albo przpraszam za kolokwialzm 'wciśniecie', no może ewentulanie lokaty (jeżeli ma oszczędności). A czy kartę debetową tak z chęcią biorą i korzystają? - nie , wolą przyjść do Pani w okienku - bo taka jest mentalność ludzi starszych - preferują bezpośredni kontakt z Bnakiem.
          Wierzcie mi Bank zrobił wszystko, ale też Bank musi zarabiać, a nie dawać konta za darmo i nic z tego nie mieć.
          Wiem, ze zaraz mnie zakrzyczycie, że mimo to Bank przespał. Nie, nie przespał - brał czynny udział w tym przedsięwzięciu, ale ZUS wybrał inaczej.

          A porpos młodych - garną się - widać to po ilości założonych nowych kont - myślę tu o globalu.
          • mloda_duchem54 Re: PKO BP idzie do remontu 21.02.12, 20:14
           Pozwolę sobie wkleić link, znów o naszym banku głośno.I to z jakiego powodu?
           Nie wiem jak ten oddział wygląda, piszą, że to wieżowiec, więc tym bardziej powinno się
           o toaletach dla Klientów pomyśleć, a nie narażać pracowników na takie incydenty.
           Pozostaje niesmak.
           wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,11200103,Bank_przeprosi_85_latka_bo_nie_wpuscil_go_do_toalety.html
  • lukaj1953 Re: PKO BP idzie do remontu 22.02.12, 19:09
   A tak na marginesie:oczywiście nie mamy toalety dla klientów, ale gdyby ktoś umożliwił starszemu panu skorzystanie z pracowniczej-nikomu by się nic nie stało.W moim O-jeżeli zachodzi potrzeba -udostępniamy toaletę potrzebującym klientom.W tej sytuacji zabrakło zdrowego rozsądku.
   • exspres Re: PKO BP idzie do remontu 23.02.12, 11:03
    Jeden warunek, toaleta musi być taka ażeby potrzebujący nie nawalił w gacie jak by zobaczył w jakim jest stanie. A jest w stanie krytycznym.Jak widziałam ludzi z aparatami fotograficznymi którzy przyjechali aby udokumentować przyszły remont to ogarniał mnie szalony śmiech.Zawsze się kończyło na fotkach a kibel jak był w ruinie tak jest do dziś z reszta jak całe zaplecze socjale.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka