Dodaj do ulubionych

Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP

16.07.12, 10:36
Uprzedzając ewentualne pytania, mój wpis ma na celu pokazanie różnym czytelnikom tego forum, a więc także klientom, akcjonariuszom, dziennikarzom, itp., że PKO BP to nie tylko niezadowoleni pracownicy, ale także pozytywne oceny klientów, środowiska bankowego, opinii publicznej i części zatrudnionych. Nie wszyscy w Banku mają takie samo zdanie i nie wszyscy poza bankiem uważają, ze jest z nim źle.

" PKO Bank Polski otrzymał Nagrodę Główną w rankingu „50 największych banków w Polsce 2012” miesięcznika Bank. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Uznanie zyskuje nie tylko działalność biznesowa Banku. Świadczy o tym obecność w gronie trójki nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu.

Już po raz siedemnasty miesięcznik Bank opracował ranking instytucji sektora bankowego. I po raz kolejny na samym szczycie uplasował się PKO Bank Polski. Przy ocenie były brane pod uwagę m.in. wskaźnik wypłacalności, dynamika wzrostu akcji kredytowej oraz przyrost depozytów, a także poziom złych długów. Na ostateczną ocenę wpływ miały również takie wskaźniki jak rentowność, suma zgromadzonych kapitałów oraz liczba zatrudnionych.

Nie tylko działalność biznesowa Banku została dostrzeżona. PKO został wyróżniony także za aktywność w zakresie CSR. Za przestrzeganie zasad ładu korporacyjnego i działalność w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu znalazł się w gronie trzech firm nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Doceniono wkład Banku w rozwój kraju oraz wpływ na pozytywny wizerunek rodzimej gospodarki. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest także w kategoriach: innowacyjność, obecność na rynku globalnym oraz zielona gospodarka. Do dziesiątej edycji konkursu zgłoszonych zostało 107 firm."
Obserwuj wątek
  • d.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 12:51
   Przy okazji jednej z poprzednich dyskusji ktoś twierdził, że biznes bankowy to nie tylko zyska, ale także CSR. No cóż okazuje się jednak, że także i pod tym względem bank, jak na lidera przystało, prezentuje się całkiem nieźle. Ciekawe jakie padną teraz argumenty, odkręcające te informację???
  • tor-r-es Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 15:59
   ja tam uważam, że bank i każda inna firma nie jest od żadnej społecznej odpowiedzialności, tylko od zarabiania pieniędzy, satysfakcjonowania klientów i dawania zatrudnienia pracownikom. i to w wymienionej kolejności.
  • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 17:02
   Klienci, akcjonariusze, dziennikarze itp. są pod wrażeniem garstki osób z Pijawskiej za ich wkład w próbę zmiany wizerunku banku. W ich imieniu pragnę podziękować.
   • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 17:23
    Ty się wypowiadają tylko za siebie Panie Konkurencja. i nie myl Pulawskiej z ulica na której Ty chyba mieszkasz :)
  • malgonia70 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 20:10
   I co z tego, że bank został uznany za najlepszy w tym czy w czymś innym , jeśli szeregowi pracownicy czują się wykorzystywania ze wszystkich stron, i nic z tych nagród nie mają. Tylko nas jeszcze tymi przechwałkami denerwujecie. Jedyna satysfakcja z pracy to taka, że czasami przychodzą kliencie i cieszą się , że dana osoba je obsługuje, bo się uśmiechnie i miło odpowiada, że doradzi, ale to że BANK MA NAJWIĘKSZE ZYSKI, ŻE NAJLEPSZY PRACODAWCA, ŻE STUDENCI UZNALI GO ZA NAJLEPSZYM DO ODBYWANIA PRAKTYK, to żadna dla nas szaraczków pociecha, bo MY NIC Z TEGO NIE MAMY. nauczyciele, nawet biedna kolej, daje swoim pracownikom po 600 zł. na wypoczynek, a u nas co, WIELKIE NIC, może będą skromne bony na święta, podwyżek od 2 lat nie było. Bonus nam ukradziono i nazwano "podwyżką". Co jakiś czas daje się nam jakieś ankiety do wypełnienia, oczywiście stronnicze, i jeszcze nic z nich nie wynika dla nas PRACOWNIKÓW. Tylko ciągle pracodawca żąda od nas polepszania się, szkolenia, i uczenia ciągle to nowych ról, i ubierania się w narzucone kostiumy, ale oczywiście musimy je sobie sami kupić z tych naszych śmiesznych pensji. Co do ścieżek kariery, to też niezła bajeczka. Nigdy czegoś takiego nie było i jak na razie nie ma. To tylko takie PR-rowskie gadanie, tylko człowieka śmieszy. A klienci tak naprawdę w wielu przypadkach u nas zostają bo się przyzwyczaili i nie chce im się szukać innego banku, bo i tak przychodzą, niektórzy raz lub dwa razy w miesiącu wypłacić emeryturę lub pensję i takich nasz bank ma wielu.
   • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 20:22
    a ja tam mam; mam satysfakcje; kaska na koncie jest wazna, ale jak kumpla szczeny opadaja gdy wiedza gdzie pracuje to bezcenne; i moje zdanie tez sie liczy; bo tez pracuje w PKO
    • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 20:32
     Gratulujemy. Zapomniałeś napisać, że na piwko Ci starcza. Weź zrób sobie jakiś szblon wpisu gdzieś na boku i wklejaj gotowca - tylko nie zapomnij o piwku.
     • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 21:39
      spadaj; jestes byly wiec co mozesz o banku powiedziec; jak ktos stchorzyl to teraz po co si wymadrzac; trzeba bylo bank zmieniac jak sie w nim siedzialo
      • alma590 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 23:53
       q.p.r napisał:

       > spadaj; jestes byly wiec co mozesz o banku powiedziec; jak ktos stchorzyl to te
       > raz po co si wymadrzac; trzeba bylo bank zmieniac jak sie w nim siedzialo

       Na tym właśnie to polega, że im większy tchórz w realu, tym większy bohater w świecie wirtualnym. Im bardziej w rzeczywistym świecie służy w poniżeniu, tym bardziej pełen pychy i agresji atakuje anonimowo. Gdzieś przecież musi odreagować i odegrać się za swoje niepowodzenia. Samo życie.
       • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 06:49
        a wy układziarze pseduolyberałowie pewnie chcielibyście, żeby było tak jak w Korei: nawet w świecie wirtualnym macie być wielbieni i kochani, a kto was nie wielbi i nie kocha nawet w sieci wirtualnym to do więźnia albo do obozu pracy, hehehe a propos tchórzostwa - zastanówcie się jacy usłuźni jesteście i jak liżecie d.... waszym przełożonym albo ludziom, od których zależycie hehehehehe
        • d.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 08:32
         A nie pomyślałeś, że niektórzy, powtarzam niektórzy chcą żeby było normalnie, tzn. żebyśmy przedstawiali bank tak jak on wygląda, a nie wypisywali brednie tylko po to by jakoś odreagować swoje codzienne frustracje. Podobno Polak się cieszy jak ma na co narzekać. Na tym forum ta obserwacja sprawdza się doskonale. Wszelkie powody do zadowolenia budzą tu taką wściekłośc, że aż żal bierze.
        • racjonalny0880 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 23.07.12, 15:12
         redek9 napisał:

         > a wy układziarze pseduolyberałowie pewnie chcielibyście, żeby było tak jak w Ko
         > rei: nawet w świecie wirtualnym macie być wielbieni i kochani, a kto was nie wi
         > elbi i nie kocha nawet w sieci wirtualnym to do więźnia albo do obozu pracy, he
         > hehe a propos tchórzostwa - zastanówcie się jacy usłuźni jesteście i jak liżeci
         > e d.... waszym przełożonym albo ludziom, od których zależycie hehehehehe

         :):):) Niezły wpis. Prawie dałem sie nabrać, że to jest na serio i chciałem już na serio coś odpowiadać. Swoją drogą nieźle ci wychodzi imitowanie exworkera. Gratulacje.
         • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 23.07.12, 23:45
          muszę cię zmartwić chłopcze ale to było o was na poważnie, bo taka jest prawda o was potomkowie i kontynuatorzy homosowieticusów-ubeków w nowoczesnym wydaniu, wiem wiem, że ciężko to na razie przed sam samym sobą przyznać ale taka jest prawda, im szybciej sobie z tego zdasz z tego sprawę tym lepiej dla ciebie, a poza tym ja w przeciwieństwie do was nikogo nie imituje, nie udaje kogoś innego niż jestem, nie piszę pod róźnymi nickami, nie biorę kasy za pisanie kłamliwych propagandowych bzdetów od firmy pijarowej lub od Pana Prezesa tak jak wy to robicie
          • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 08:41
           redek9 napisał:

           > muszę cię zmartwić chłopcze ale to było o was na poważnie, bo taka jest prawda
           > o was potomkowie i kontynuatorzy homosowieticusów-ubeków w nowoczesnym wydaniu,
           > wiem wiem, że ciężko to na razie przed sam samym sobą przyznać ale taka jest p
           > rawda, im szybciej sobie z tego zdasz z tego sprawę tym lepiej dla ciebie, a p
           > oza tym ja w przeciwieństwie do was nikogo nie imituje, nie udaje kogoś innego
           > niż jestem, nie piszę pod róźnymi nickami, nie biorę kasy za pisanie kłamliwyc
           > h propagandowych bzdetów od firmy pijarowej lub od Pana Prezesa tak jak wy to r
           > obicie

           skads ty sie gosciu urwal, ze takie farmazony posuwasz; kaczora sie nasluchales czy co; jakie znowu homosowieticus; mamy XXI w. troche sie w prehistorii zasiedziales
           • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 22:50
            no widzisz ogłupiały wyznawco Tuska pomatole, wam wystarczy powiedzieć prawdę o was i już widzicie wszędzie Kaczora, tak mamy XXI a wy ciągle tacy sami bo wy się nigdy nie zmienicie, do śmierci będziecie homosowieticusami, a homosowieticus to taki ktoś co czapkuje przed władzą i przełożonymi, służy im jako podnóżek, a podwładnych gnoi i żywi do nich głęboką pogardę, na kolegów donosi i udaje po ubecku kogoś innego niż jest, i dopóki nie wymrzecie Polska nie będzie normalnym cywilizowanym krajem, bo standardy krajów cywilizowanych są wam obce, wy zawsze będziecie lizać dupę szefowi, gnoić podwładnych i iść po trupach, po to aby obronić wasze stanowiska i układy
            • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:01
             Radek - używasz inwektyw by co udowodnić? Zes cham?
             Nieuk jesteś. Poslugujeszmsie sformulowaniami, których niezrozumienia. Pojęcie Homo sovieticus opisuje Ciebie i wiele osób cierpiących w Banku i nie rozumiejacych tego,niż Swiat się zmienił. I jeśli chcą mieć wiecej, to sami muszą o to zadbać, bo nikt i, tego jak za komuny sam nie da.
             Przeczytaj ze zrozumieniem:
             "Homo sovieticus – wg Tischnera – to zniewolony przez system komunistyczny klient komunizmu – żywił się towarami, jakie komunizm mu oferował. Trzy wartości były dla niego szczególnie ważne: praca, udział we władzy, poczucie własnej godności. Zawdzięczając je komunizmowi, homo sovieticus uzależnił się od komunizmu, co jednak nie znaczy, by w pewnym momencie nie przyczynił się do jego obalenia. Gdy komunizm przestał zaspokajać jego nadzieje i potrzeby, homo sovieticus wziął udział w buncie. Przyczynił się w mniejszym lub większym stopniu do tego, że miejsce komunistów zajęli inni ludzie - zwolennicy «kapitalizmu». Ale oto powstał paradoks. Homo sovieticus wymaga teraz od nowych «kapitalistów», by zaspokajali te potrzeby, których nie zdołali zaspokoić komuniści. Jest on jak niewolnik, który po wyzwoleniu z jednej niewoli czym prędzej szuka sobie drugiej. Homo sovieticus to postkomunistyczna forma «ucieczki od wolności», którą kiedyś opisał Erich Fromm (Tischner, 1992)"

             Teraz wiesz, zes dokonał Freudowskiej pomyłki? Oto wytłumaczenie Tego czego Ty nie rozumiesz.
             • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:27
              ukryty wafelku a co mają udowodnić twoje inwektywy? ześ też cham?
              twoja diagnoza jest błędna i wynika z braku umiejętności logicznego rozumowania, homosowieticus nie brał udziału we władzy, bo nie miał do tego prawa, rządziła klika, która czasami dawała odczuć gdzie jest miejsce rządzonych np. w 1956. 1970 1976 itd., pojęcie godności też nie miało znaczenia dla homosowieticusa, bo było dla niego zgodnie z zamierzeniem władzy pojęciem obcym, ważne było, żeby się napić, najeść najlepiej za wszystkie pieniądze jakie zarabiał i o niczym innym nie myśleć, miejca komunistów wcale nie zajęli zwolennicy kapitalizmu, komuniści dalej rządzą przefarbowani na liberałów, ale o liberalizmie nie mają pojęcia, bo liberalizm rozumieją jako obowiązujący dla pozostałych, którzy na nich pracujących i zarabiają grosze, dla nich liberalizm już ma nie obowiązywać, ich obowiązują różne koneksje. przywileje, układy, kolesiostwo, itd. nie wiem czy jesteś w stanie to zrozumieć, ale spróbuj może się uda
              • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:39
               Czytaj ze zrozumieniem, bo tego co napisałem, nie zrozumiałes.
               Jakie wobec Ciebie zastosowalem inwektywy?
               Takie jak Twoje w stosunkundo innych?
               • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 00:14
                niestety nie zrozumiałeś tego co napisałem, czytaj ze zrozumieniem, "żeś cham" jest inwektywą, i nie odwrócisz kota ogonem, żebyś nie wiem jak się napinał i stosował te wasze pijarowskie propagandowe zabiegi, bo to jest fakt, a co do innych też stosujesz inwektywy, poczytaj sobie swoje liczne posty ale ze zrozumieniem jeśli potrafisz
                • skuter44 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 07:34
                 redek9 napisał:

                 > niestety nie zrozumiałeś tego co napisałem, czytaj ze zrozumieniem, "żeś cham"
                 > jest inwektywą, i nie odwrócisz kota ogonem, żebyś nie wiem jak się napinał i s
                 > tosował te wasze pijarowskie propagandowe zabiegi, bo to jest fakt, a co do inn
                 > ych też stosujesz inwektywy, poczytaj sobie swoje liczne posty ale ze zrozumien
                 > iem jeśli potrafisz

                 Sobowtóry - redeki, exwortery i inni piszcie do kogo piszecie, komu odpowiadacie, bo gubię
                 się kto z kim i o co walczy.
                 • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 06:47
                  wysilcie swoją mózgownice towarzyszu-pijarowcu to pojmiecie, a jeżeli nie to zapytajcie się koelgów z zespołu: Eksperta PKO, Almę, Kupera, Wrednego Piroga, Ukrytego Wafal, itd.
                  • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 07:11
                   redek9 napisał:

                   > wysilcie swoją mózgownice towarzyszu-pijarowcu to pojmiecie, a jeżeli nie to za
                   > pytajcie się koelgów z zespołu: Eksperta PKO, Almę, Kupera, Wrednego Piroga, U
                   > krytego Wafal, itd.

                   Komkurencja, eksworkerze, a już myślałem, ze Ci przeszło...
                   Szkoda, ze Wolsztyn nicki zmieniać niż siebie.
                   Takie postępowanie tylko pogłębia Twój stan....
                   Wielka szkoda.
                 • ekspert2.0 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 30.07.12, 14:07
                  skuter44 napisał:

                  > redek9 napisał:
                  >
                  > > niestety nie zrozumiałeś tego co napisałem, czytaj ze zrozumieniem, "żeś
                  > cham"
                  > > jest inwektywą, i nie odwrócisz kota ogonem, żebyś nie wiem jak się napin
                  > ał i s
                  > > tosował te wasze pijarowskie propagandowe zabiegi, bo to jest fakt, a co
                  > do inn
                  > > ych też stosujesz inwektywy, poczytaj sobie swoje liczne posty ale ze zro
                  > zumien
                  > > iem jeśli potrafisz
                  >
                  > Sobowtóry - redeki, exwortery i inni piszcie do kogo piszecie, komu odpowiadaci
                  > e, bo gubię
                  > się kto z kim i o co walczy.

                  "Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP

                  redek9 26.07.12, 06:47Odpowiedz

                  wysilcie swoją mózgownice towarzyszu-pijarowcu to pojmiecie, a jeżeli nie to zapytajcie się koelgów z zespołu: Eksperta PKO, Almę, Kupera, Wrednego Piroga, Ukrytego Wafal, itd."


                  No i widzisz czuk'u. Na co ci przyszło na stare lata ;););). Od lat polemizowaliśmy na tym forum, dyskutując na naprawdę zasadnicze tematy dotyczące Banku i w większości przypadków się nie zgadzaliśmy, a teraz ktoś Cię zakwalifikował do jednego zespołu wraz z moją skromną osobą. Ba "dorzucił" do tego jeszcz almę :). Ja osobiście czuję się zaszczycony, bo to że się z kimś nie zgadzam, nie oznacza że nie potrafię docenić poziomu i jakości dyskusji i używanych argumentów.

                  Pozdrawiam
                  • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 30.07.12, 15:42
                   SPAM

                   Forum moje kieruję do wszystkich obecnych i byłych pracowników Banku PKO BP SA, którzy doświadczyli mobbingu bądź byli ich świadkami. Forum ma na celu również wspieranie się w trudnych momentach pracy. Trzymajmy się razem, pomagajmy sobie.
                   Życie mamy tylko jedno!
              • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 08:22
               do zgredka:
               was juz do reszty pogielo; 1956, 1970... toz to historia; komu ona teraz i po co w banku potrzebna; zyjemy tu i teraz a nie 50 lat temu; zamiast do przodu patrzec to sie nafaszeruj tym martyrologiamii jak marycha i na pewno lepszy swiat zbudujesz
               • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 06:53
                postawa typowego dresa bez historii i wartości, lepsza przyszłość powstanie w naszym kraju, ale po oderwaniu was od koryt, układów i stanowisk lub po waszym wymarciu
                • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 07:13
                 Rozumiem Exworkerze, ze te odważne tezy i insynuacje są na bazie Twoich doświadczeń?
                 • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 08:10
                  Też ale nie tylko. I nie pisz mi o konkurencji i wielu nickach bo ziewam jak to czytam. Na pewno nie zniżyłbym się do poziomu pisania pod różnymi nickami.
            • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:02
             I tak dopięli swego - już zniszczyli to forum.
             • ukryty_wafel Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:40
              exworker napisał:

              > I tak dopięli swego - już zniszczyli to forum.

              To forum doskonale funkcjonuje. Ty je niszczysz swoimi obsesjami Konkurencja.

              • skuter44 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 23:51
               TAKIE "DYSKUSJE" PSUJĄ FORUM, W TYM WARTOŚCIOWE NARZEKANIA, INFORMACJE, OPINIE, WYPOWIEDZI I WNIOSKI,
               • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 00:20
                wykonali w ten sposób zadanie postawione im przez Zarząd
               • ekspert2.0 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 10:41
                skuter44 napisał:

                > TAKIE "DYSKUSJE" PSUJĄ FORUM, W TYM WARTOŚCIOWE NARZEKANIA, INFORMACJE, OPINIE,
                > WYPOWIEDZI I WNIOSKI,

                Wydaje mi się, że o to własnie chodzi, by "psuć" dyskusję na forum. Z jednej strony mamy bowiem teraz narzekających, z drugiej tych którzy wypowiadają się o Banku pozytywnie (i dobrze bo wtedy jest normalna dyskusja, ktoś jest za, ktoś inny przeciw), ale pojawiły się też osoby, a może jednak jedna osoba w wielu wcieleniach, której nie interesuje dyskusja i wymiana uwag, a jedynie zwalczanie wszystkich naokoło. Jeśli ta osoba ma taki własnie cel to żadne apele tu nie poskutkują. Pozostaje albo omijac jej wypowiedzi, albo wprost przeciwnie czytać je i mieć pewność, że nie o dyskusję o Banku tu chodzi.
              • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 00:18
               wy je niszczycie waszą pijarową propagandą zakłamującą rzeczywistość z wielką zaciekłością metodycznie dzień w dzień atakując ludzi, dla których to forum zostało stworzone
             • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 08:24
              exworker napisał:

              > I tak dopięli swego - już zniszczyli to forum.

              o gosciu przeciez to twoja zasluga; ostro sie do roboty wziales i kazdy watek zachwasciles; po co teraz te zale i sciemy
    • 8jaga8 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 22:23
     Wszytsko zależy od rodzaju szczeny. Bo jeżeli miał dawno wstawianą to z całą pewnością mu opada i wtedy do protetyka należy kolegę wysłać. Myślę że bez skierowania.
     • alma590 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 23:50
      Dobry żart tynfa wart :D
    • tola2009 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 16.07.12, 23:11
     "Quperku". Jeśli mała kaska na koncie, na czas to szczyt Twoich ambicji to współczuję. Gdy kiedyś podwinie Ci się noga (czego nie życzę) n.p. zwolnienie z pracy, czy choroba, to kumple przestaną Cię poznawać na ulicy, na piwko nie będzie kaski, tatuś i mamusia też nie będą żyli wiecznie i nie pomogą. Twój wybór.


     • diabolo13 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 06:57
      "Quperka" można by podsumować, że wypłatę też ma małą :-)
     • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 08:46
      tola2009 napisała:

      > "Quperku". Jeśli mała kaska na koncie, na czas to szczyt Twoich ambicji to wspó
      > łczuję. Gdy kiedyś podwinie Ci się noga (czego nie życzę) n.p. zwolnienie z pra
      > cy, czy choroba, to kumple przestaną Cię poznawać na ulicy, na piwko nie będzie
      > kaski, tatuś i mamusia też nie będą żyli wiecznie i nie pomogą. Twój wybór.
      >
      >
      to nie chodzi czy kasa mala czy duza na kacie; chodzi o to ze zycie to nie tylko praca; przychodze zarabiam ile placa a prawdziwe zycie toczy sie gdzie indziej; pewnie ze wole wyjsc z kumplami na piwo czy na szkoleniu zaszalec niz sie caly czas zamartwiac ze za malo zarabiam, ze za duzo roboty, ze szef to i tamto; wole brac co daja i sie zyciem cieszyc; pewnie ze zawsze mozebyc lepiej, ale i zawsze gorzej moze byc; a czy kasa mala czy duza jak ci sie noga podwinie to i tak sama zostajesz
      • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 24.07.12, 08:52
       Ale ludzie oddziałach nie cieszą się życiem, bo wychodząc z pracy już żyją pod presją dnia jutrzejszego.
   • d.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 12:05
    Bonusa nam nie ukradziono. To była rzeczywisyta podwyzka. Wcześniej bylo tak, że nie każdy pracownik co roku łapał sie na bonusa. Bo plany, bo szef, bo inne klęski. Teraz jest tak, że bonusa mamy w pensji więc każdy co miesiąc otrzymuje jego część. O jeszcze od tego firma opłaca ZUS, ubezpieczenie zdrowotne, nalicza premie jesli ktoś je dostaje. To był dobry ruch, bo dzięki temu ja przynajmniej nie zależę w tym zakresie od widzimisie mojego dyra, tylko mam tę kase jak pies zupę.
    • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 12:10
     Powtarzasz się.
     • d.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 13:58
      Nie wydaje mnie się. Piszę jak jest w rzeczywistości. Nie pracujesz w banku więc tego też nie możesz wiedzieć. Ale pewnie chcesz wyciągnąć od pracowników bardziej konkretne info.
      • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 23.07.12, 23:49
       ty nie pracujesz w odddziale tylko w centrali departamencie propagandy i walki z pracownikami siejącymi "defetyzm"
    • alma590 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 12:37
     Odnośnie bonusa dodam od siebie, że na jego włączeniu skorzystała cała rzesza pracowników rozwiązująca umowę o pracę w trybie porozumienia stron z przyczyn niedotyczących pracownika. Zwiększona została w ten sposób odprawa, jak również premie za przepracowany pełny kwartał, a nawet jeden czy dwa miesiące nieprzepracowanego do końca kwartału.
     I o ile mnie pamięć nie myli to z relacji przedstawicieli ZZ był to dość ważny argument za wyrażeniem zgody na taką decyzję.
     • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 17.07.12, 12:43
      Też się powtarzasz.

      Nie próbuj udowodnić, że nagle 2 + 2 = 5.
      • racjonalny0880 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 23.07.12, 15:14
       To akurat twoja specjalność. To ty ciągle udowadniasz, że białe jest czarne.
       • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 23.07.12, 15:20
        Oczywiście masz rację.
  • otika1 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 00:24
   Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP
   ekspert-pko 16.07.12, 10:36 Odpowiedz

   godzina tego postu wskazuje na departament zajmujący się chyba propagandą sukcesu,
   zna ktoś jego nazwę ?

   i nikt im nie wmówi że czarne jest czarne :)
   • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 05:22
    Nie znam ale nazwa na pewno jest tak śmieszna jak ich wypowiedzi. Gdybym miał zaproponować to dałbym skrót CzeKa.
    • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 25.07.12, 08:28
     exworker napisał:

     > Nie znam ale nazwa na pewno jest tak śmieszna jak ich wypowiedzi. Gdybym miał z
     > aproponować to dałbym skrót CzeKa.

     no i widzisz gosciu kto nasze forum niszczy; takie cos jak ty; ja tez pisze po 8:00 i co z tego; tys chyba z centrali naslany zeby pisac takie bzdety potem z tym walczyc i tak naokolo a ludzie juz tu zagladac nie chca
   • tor-r-es Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 16:10
    otika1 napisał:

    > Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP
    > ekspert-pko 16.07.12, 10:36 Odpowiedz
    >
    > godzina tego postu wskazuje na departament zajmujący się chyba propagandą sukce
    > su,
    > zna ktoś jego nazwę ?
    >
    > i nikt im nie wmówi że czarne jest czarne :)

    mnie to pasuje na departament exworkerów.
    • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 26.07.12, 16:22
     spamujesz expercie vel torres vel kuper vel wafelek
     • tor-r-es Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 27.07.12, 16:06
      exworker napisał:

      > spamujesz expercie vel torres vel kuper vel wafelek

      jeśli ja spamuje, to jak byś nazwał swoje postepowanie???
     • d.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 06:55
      exworker napisał:

      > spamujesz expercie vel torres vel kuper vel wafelek

      Dużo takich wpisów zamieściłeś. Co one mają wspólnego z tematyką forum? Dlaczego chcesz to forum zniszczyć. W czy przeszkadza ci jego istnienie? Dlaczego tak się wściekasz, że my mamy miejsce w którym możemy napisać co nam w banku przeszkadza, a co nie?
      • exworker Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 07:19
       Dlaczego cytujesz moje wypowiedzi kierowane do Was ?
       • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 12:26
        exworker napisał:

        > Dlaczego cytujesz moje wypowiedzi kierowane do Was ?

        czy ty zgredex chociaz raz, jeden jedyny raz moglbys odpowiedziec na pytania jakie ci ludzie zadaja? czy nie chcesz bo ci chodzi o to by forum zasyfic?
        • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 14:13
         kuperku Kaczora dresiku pijarowcu na główkę upadliście i macie jakieś omamy, obsesje, idżcie do lekarza i opowiedźcie o tych objawach, bo może niedługo będziecie twierdzić, że sami jesteście Napoleonem
      • skuter44 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 10:31
       Exworkerze napisałeś m.in. .."spamujesz expercie vel torres vel kuper vel wafelek"
       Przypomnę (niżej) co to jest spam. A więc niesłusznie posądzasz swoich adwersarzy o spamowanie.


       Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
       Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
       Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
       Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
       Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
       • redek9 Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 28.07.12, 14:20
        definicja jak ulał pasuje do postów: eksperta-pko, dresika kupera, wredenego pieroga, almy i i innych propagandystów-pijarowców, ich propagandowe kłamliwe posty nie są tu chciane przez większość użytkowników tego forum, nie są też zgodne z charakterem forum i i celami autora forum, który je zakładał, dziękuje, że to udowodniłeś
        • ukryty_wafel Czyim reprezentantem jest Exworker vel zgreedk? 28.07.12, 14:49
         Exworkerze zgreedku. - jeśli uważasz się za super inteligentnego, to nim nie jesteś. Piszecie tak samo co jest wystarczającym dowodem na Twój poglebiajacy się stan psychiczny. Polemizujesz sam ze sobą. Jeśli mówisz w imieniu większości, to bardzo proszę o upoważnienie. Kto popiera redka vel ekspertów i ich działalności tutaj? Proszę o wpisy.

         A ja Cię informuje, ze występuje tu wyłącznie jako ukryty_wafel. Pamiętaj o tym schizofreniku.
         A teraz wracam do wypoczynku, bo szkoda mi czasu na czytanie powtarzanych w rytmie manntry imbecylizmow. Głupota na tym forum osiąga rozmiary katastrofalne.
         Jeśli Ci Expert chodzi by tu mądrym ludziom zepsuć pobyt to Ci się udało.
         Trole opanowały to Forum,

         Tak wiec wszystkie postulaty bym np. Ja stad znikl to walenie trolowym głupim lbem w mur. Nigdy stad nie odejdę. Będę milczał, odpowiadał tylko sensownym, zdrowym na umyśle ludziom. Poczekam na Admina forum, by wreszcie zrobił tu porządek.

         Mam w d..... Wszystkie Twoje prośby, postulaty bo Jan ludzi bez honoru nie słucham.

         Poczekam sobie aż ktoś Cię stad trolu wyrzuci albo szlak Cię trafi. Już nie czytam Twoich wcieleń, bo to mija się z celem. Normalny człowiek z idiota nie polemizuje.

         Tym postem tylko wyjaśniam i przedstawiam swoje stanowisko. redku, Exworkerze was i inne wasze wcielenia zegnam. wasze próby polemiki, prowokowania mnie po prostu beda bezskuteczne, bo mja już na Wasze imbecylizmy nie będę odpowiadam. Widzę ze inne osoby tez to robią, więc prowadzisz polemikimi rozmowy sam z sobą.
         No to pa
         • redek9 Re: Czyim reprezentantem jest Exworker vel zgreed 28.07.12, 16:18
          mylą ci się osoby tak jak mylą ci się kredyty, nie roźróżniasz kredytów hipotecznych od kredytów dla firm budowlanych, żenada, że tacy ludzie za ciężką kasę pracują w Centrali naszego Banku i stanowią istotne bezproduktywne obciążenie wyniku finansowego Banki, wylecz się ze swojej obsesji - niedługo wszędzie i w każdym będziesz widział Exworkera, i dokształć się w dziedzinie bankowości bo pijar i propaganda nie zastąpi nigdy wiedzy i kompetencji, aha i nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia czyli o honorze
          • d.p.r Re: Czyim reprezentantem jest Exworker vel zgreed 29.07.12, 11:30
           redek9 napisał:

           > mylą ci się osoby tak jak mylą ci się kredyty, nie roźróżniasz kredytów hipotec
           > znych od kredytów dla firm budowlanych, żenada, że tacy ludzie za ciężką kasę p
           > racują w Centrali naszego Banku i stanowią istotne bezproduktywne obciążenie wy
           > niku finansowego Banki, wylecz się ze swojej obsesji - niedługo wszędzie i w k
           > ażdym będziesz widział Exworkera, i dokształć się w dziedzinie bankowości bo pi
           > jar i propaganda nie zastąpi nigdy wiedzy i kompetencji, aha i nie pisz o rzecz
           > ach, o których nie masz pojęcia czyli o honorze

           exworkerze odsłoń przyłbicę i wyjdź z ukrycia. Ponawiam swoje pytania - dlaczego tak nienawidzisz banku? dlaczego atakujesz wszystkich jego pracowników? dlaczego nie piszesz na tematy związane z forum? dlaczego obrażasz i wyganiasz stąd innych forumowuczów? dlaczego używasz kilkunastu nicków i prowadzisz dyskusje sam ze sobą? dlaczego atakujesz wszysto to co bank zrobi dobrze?
        • q.p.r Re: Społeczna odpowiedzialność biznesu w PKO BP 29.07.12, 06:30
         redek9 napisał:

         > definicja jak ulał pasuje do postów: eksperta-pko, dresika kupera, wredenego pi
         > eroga, almy i i innych propagandystów-pijarowców, ich propagandowe kłamliwe pos
         > ty nie są tu chciane przez większość użytkowników tego forum, nie są też zgodne
         > z charakterem forum i i celami autora forum, który je zakładał, dziękuje, że t
         > o udowodniłeś

         ej zgredex a o sobie to dlaczego zapomniales; toz to wypisz wymaluj twoje wpisy tak wygladaja, ze piszesz od czapy, a to jako exworker a to jako zgredek, i ni jak to sie ma do tego po co jest to forum; my tu o banku piszemy i jego problemach, a nie jakies polityczno historyczne glodne kawalki wstawiamy
         • redek9 kim naprawdę jest niejaki kuper kaczora dresik 29.07.12, 07:04
          pociągający pifko z kumplami? to pijarowiec zatrudniony w centrali mający na celu atakowanie i niszczenie ludzi, którzy mówią prawdę o nim i innych układziarzach, jednocześnie jest to jednostka pozbawiona całkowicie wyższych wartości, pochodząca z rodziny bez żadnej historii
          • q.p.r redek9 = exworker !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.07.12, 08:36
           redek9 napisał:

           > pociągający pifko z kumplami? to pijarowiec zatrudniony w centrali mający na ce
           > lu atakowanie i niszczenie ludzi, którzy mówią prawdę o nim i innych układziarz
           > ach, jednocześnie jest to jednostka pozbawiona całkowicie wyższych wartości, po
           > chodząca z rodziny bez żadnej historii

           no kumple sie usmieja jak im powiem ze do centrali awansowalem; a te twoje ubeckie wartosci to sobie sam pielegnuj; ja tam wole z kumplami na piwo chodzic i cieszyc sie kazdym dniem, tez jak w robocie jestem niz jak kaczor i ty wszedzie spiskow szukac i ludziom zycie zatruwac; ale to wolny kraj nawet ktos taki jak zgredex ma prawo tu sie produkowac; nara kolo milego zgrzytania zembami
           • exworker Re: redek9 = exworker !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29.07.12, 09:50
            Oświadczam, iż nie jestem redkiem po raz kolejny. Szaunję jego wpisy, jego poglądy są zbieżne z moimi. Jak macie problem z głosami niezadowolenia to proszę przyjąc raz na zawsze do wiadmości :
            - w Polsce komuna się skończyła w 1999 roku ( generalnie, w niektórych instytuacjach mechanizmy te działają do dziś )
            - mamy wolność słowa - możecie mnie obrażać, dyskredytować ale to nic nie da, nie zamkniecie mu ust
            - ludzie pozbawienia honoru tacy jak Wy, którzy zaśmiecają to forum pogardzając opinią większości zawsze przegrywają
            • tor-r-es Re: redek9 = exworker !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 02.08.12, 16:21
             exworker napisał:

             > Oświadczam, iż nie jestem redkiem po raz kolejny. Szaunję jego wpisy, jego pogl
             > ądy są zbieżne z moimi. Jak macie problem z głosami niezadowolenia to proszę pr
             > zyjąc raz na zawsze do wiadmości :
             > - w Polsce komuna się skończyła w 1999 roku ( generalnie, w niektórych instytua
             > cjach mechanizmy te działają do dziś )
             > - mamy wolność słowa - możecie mnie obrażać, dyskredytować ale to nic nie da, n
             > ie zamkniecie mu ust
             > - ludzie pozbawienia honoru tacy jak Wy, którzy zaśmiecają to forum pogardzając
             > opinią większości zawsze przegrywają

             ok skoro oświadczasz to nie jesteś. ale ani złotówki bym na to nie postawił, że nie jesteś 4kana albo exfreud. a wolnośc słowa to nie znaczy, że wolno kogoś obrażać. ja ciebie nie obrażam, a mnie też się parę razy po chamsku odwinąłeś. ciekawe za co i dlaczego?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka