Dodaj do ulubionych

jesli nie rozumie to pytam

22.11.13, 10:56
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym różnią się wczorajsze wpisy Kol. Tabularasa od wpisów Blasznego Benbenka które tak ostro potraktowali Admini?
Obserwuj wątek
   • benbenek-cd Re: jesli nie rozumie to pytam 23.11.13, 20:11
    skuter44 napisał:

    > Nie podejmuję się odpowiadać na pytanie do adminów.
    > Swój pogląd na Twoje liczne wpisy - ich treści - już wyrażałem.

    To bądź tak miły i odpowiedz jako zwykły skuter. Co jest innego we wpisach Kol. Tabulli czego nie było w moich?
    • skuter44 Re: jesli nie rozumie to pytam 24.11.13, 06:02
     Pytaniem , z sugestią odpowiedzi, wywołałeś moją "podpadkę" u Adminów.
     Wpis ten prawdopodobnie naruszać może zasadę forumową - nie dyskutujemy o adminach.

     Nie kopiowałem Twoich wpisów i nie pamiętam ich treści. Chyba były w dużej ilości wątków, dotyczyły tylko wątków merytorycznych o nazwach hołdujących bank i były tak słodkie ,że nierzeczywiste (może satyryczne), a do tego o podobnej treści w każdym wątku. Tak, że mogło to być uznane przez adminów jako niedozwolone podnoszenie wątków. Taka mogła być interpretacja adminów.

     A może był tam poruszany , zabroniony przecież Założyciela, temat moderowania ?

     W każdym razie musiały być ważne powody i podstawy do zbanowania.
     Sam wiesz lepiej a pytasz, próbowałeś jak zachowają się admini..
    • ukryty_wafel Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają :) 24.11.13, 09:04
     benbenek-cd napisał:

     > Co jest innego we wpisach Kol. Tabulli czego nie było w moich?

     Od razu zaznaczam, ze nie jestem skuterem ani Adminem, oraz nie chciałbym by wybuchła kolejna dyskusja o pracy Adninow, wiec wypowiem sie tylko raz. Otoz ja rozumiem Adminow, ze Twoje wpisy tną.
     Po pierwsze, dzialasz świadomie lub nie swoimi wpisami robiac kaszane z watkow.
     Ja rzadko tu wchodzę o bywa tak, ze musze przebrnąć przez gąszcz twoich wpisow by zrozumiec, co tu sie działo.

     Po drugie - jestes sztuczny i nieprawdziwy w swoich wpisach. Tabulla autentycznie pisze i dyskutuje o sprawach banku dzieląc sie z dumą osiągnięciami naszej firmy i naszych pracownikow! ty zas uprawiasz prymitywna, odrzucający propagandę, a bardziej satyrę, ktra wnerwia a nie bawi i niestety w swoich wpisach nie jestes autentyczny.
     Tabulla jaki jest, kazdy widzi - jest merytoryczny, Ty zaś niestety w swoich pisach piszesz tak jakbys był najgorszym i najglupszym PR-owcem na ziemi obrazajac naszych prawdziwych pracownikow PR oraz tutejszych użytkownikow i Adninow bo ci sie wydaje, ze sa tym zachwyceni, jakby byli grupa baranów. A drugi wniosek, moim zdaniem słuszny, ze Twoje wpisy maja utrzymac na pierwszym miejscu watki zdaniem wielu osob "najwazniejsze dla tego forum" czyli "zachwalajace" nasza firme, zas spychasz te watki, ktore nie sa tu miłe widziane, np. Krytyczne opinie pracownikow, teza jest nieprawdziwa, ale sztucznie podtrzymywana przez tych, ktorym sie nasza Adninistrtacja i zasady tu panujące nie podoba.
     Dlatego i twoje pytania, czemu Twoie watki sa kasowane, i twoje niektore wpisy a na koncu i ty sam - były wycinane. Ja wiem, ze nie jestes osoba, ktora sie tutaj prezentuje jako blaszany Benbenek. W rzeczywistosci masz gdzies nasze zdanie opinie, Adninow i te forum. Ale starasz sie jako klon robic tu ciagle zamieszanie. Wiec cieszy mnie reakcja Adminow. Jest usprawiedliwiona twoim działaniem.

     Bo chca dac dyskutowac ludziom autentycznym, z autentycznymi problemami, nawet z autentycznym, wynikającym z prawdziwego zawodowego czasami bolu niezrozumieniem rzeczy.
     A ty nie mozesz zyc bez mieszania! aby udowodnic swoje fałszywe tezy!? Nie, musisz postawic na swoim. :)

     Nie jestes sobą i robisz tu celowy bałagan niczego nie wnosząc po to by potem chwalić sie, swoja przebiegloscia gdzies indziej i tworząc argumenty, ktore maja pokazac gdzie indziej, piszac juz pod swoim nickiem, z to Ty masz racje. Dlatego znajac juz Twoj styl. Nawet nie porównuj sie do Tabulli. A jesli bedziesz sie dalej dopytywał czemu twoje wypowiedzi kasuja a Ty jestes banowany, to odpowiedzi ci tu nie udziela, bo wszystko jest jasne dla wszystkich, poza Toba i bedziesz banowany na wejściu. I wcale sie nie dziwie, ze ciagke tym samym osobom, rozwój normalności i dyskusji na tym forum stałe przeszkadza.

     Dlatego wróć do swojego starego, znanego nam nicka i zacznij normalnie dyskutowac, a wtedy nikt Cie nie wywali, za pisanie autentyczne tutaj. No chyba, ze znowu zabierzesz sie za robienie bałaganu na forum. Wtedy Admini beda ciąć :)
     Miłej niedzieli Ci zycze :)

      • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 17:00
       Przeczytałem dokładnie wpis ukrytego wafla i nie znalazłem ani jednego słowa, które można uznać za obraźliwe. Przekazanie konkretnej opinii - o którą sam prosiłeś - uznajesz teraz za obrazę ? To jest insynuacja, ale z Twojej strony. Każdy to może sprawdzić.

       Takie Twoje chimeryczne zachowanie zniechęciło mnie do dyskusji z Tobą.
      • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 17:36
       benbenek-cd napisał:

       > A cha.
       > A kto ci dał prawo by mnie obrażać insynując coś co nie było i nie jest moim za
       > miarem ?

       Nie obrazilem Cie, pytałeś to ja ci przedstawiłem moj punkt widzenia. Jesli moja opinia Cie obraża to nastepnym razem nie zadawaj pytań. Tym bardziej, ze z odpowiedziami sobie nie radzisz.
       • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 19:17
        Obrażasz mnie w następujących miejscach swojej wypowiedzi
        "jestes sztuczny i nieprawdziwy w swoich wpisach" - piszę to co myślę.
        "ty zas uprawiasz prymitywna, odrzucający propagandę" - nie jestem propagandzistą tylko pracownikiem tego banku, nic nie uprawiam, piszę co myślę, słowo "prymitywną" jest obraźliwe,
        "Ty zaś niestety w swoich pisach piszesz tak jakbys był najgorszym i najglupszym PR-owcem" - nie jestem prowcem, pracuję w oddziale Pko i słowo " najgłupszym" jest obraźliwe,
        "Twoje wpisy maja utrzymac na pierwszym miejscu watki zdaniem wielu osob "najwazniejsze dla tego forum" czyli "zachwalajace" nasza firme" - moje wpisy wyrażają to co myślę, jeśli ci się nie podobają albo ich nie rozumiesz to nie powód żeby mnie obrażać, po prostu mnie nie czytaj,
        "W rzeczywistosci masz gdzies nasze zdanie opinie, Adninow i te forum" - obrażasz mnie tu insynując coć czego ja nie myślę,
        "Ale starasz sie jako klon robic tu ciagle zamieszanie" - obrażasz mnie tu bo nie jestem żadnym klonem tylko pracownikiem oddziału Pko i insynując że mieszam,
        "A ty nie mozesz zyc bez mieszania! aby udowodnic swoje fałszywe tezy!?" - obrażasz mnie bo insynujesz coś czego nie robiłem i nie robię,
        "Nie jestes sobą i robisz tu celowy bałagan niczego nie wnosząc po to by potem chwalić sie, swoja przebiegloscia gdzies indziej" - obrażasz mnie bo insynujesz że jestem kimś kim nie jestem,
        "Dlatego wróć do swojego starego, znanego nam nicka" - obrażasz mnie bo insynujesz że jestem kimś innym, a ja nie mogę wrócić do swojego jedynego nika blaszany- benbenek bo jest zablokowany.

        Kto dał ci prawo by mnie obrażać. Czy to prawo wynika tylko z tego że jestem młodym, nowym pracownikiem i lubię swoje miejsce pracy?

        @ skuter44
        To też odpowiedź na twój wpis.
        • q.p.r Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 20:10
         qrede benben nie pekaj; mnie tez za glupka maja; w palach im sie nie chce zmiescic ze jak robisz w oddziale to mozesz byc happi; olej tych ktorzy wala w ciebie jak w benben; twoje teksty byly zajebiste; wreszcie mozna bylo poczytac cos pozytywnego zamiast tej qrede codziennej siermiengi jak to qrede wszyscy pod gore maja; wiecej tu trza takich jak ty i ja; trza sie qrede zyciem cieszyc
        • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 21:08
         Benbenku, daj spokoj - chyba tylko ty wierzysz w to, ze udało ci sie ukryc, ze jestes stałym użytkownikiem tego forum. Jesli czujesz sie obrażony, nic na to nieporadze. Nie obrazalem Cie, pytałeś, wiec otrzymałeś swoja odpowiedz. Nikt nie wierzy w twoja bajkę :)
         A ja na pewno nie. :)
        • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 21:48
         Wysoko tu ustawiasz [b]benbenku cd[/b] poprzeczkę dla lubiących konkretne i ostre sformułowania.
         Będę uważał by Cię nie urazić. Tylko dlatego, że sygnalizujesz swoje uczulenie na ostre oceny; dlatego też, że jesteś młodym pracownikiem.
         • exwoker Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 22:06
          skuter44 napisał:

          > Wysoko tu ustawiasz [b]benbenku cd[/b] poprzeczkę dla lubiących konkretne i ost
          > re sformułowania.
          > Będę uważał by Cię nie urazić. Tylko dlatego, że sygnalizujesz swoje uczulenie
          > na ostre oceny; dlatego też, że jesteś młodym pracownikiem.

          Jeden standard dla wszystkich. Takie same zasady dla każdego. Równe traktowanie. Czy to tak wiele, by nie dało się tego tu zagwarantować?
          • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 25.11.13, 06:03
           exwokerze. To Ty jesteś benbenkiem ?
           [b]
           **** Jeden standard dla wszystkich. [/b]
           Pełne niezrozumienie tego o czym piszę, a pisze do kolejnego czyjegoś wcielenia - cd benbenka. Uznawałem i uznaję,że (wg mnie) obrażania tu nie było ; tylko konkretne, ostre sformułowania. Jaki standard dla wszystkich chcesz (za cd benbenka) ustawiać ?
           Standardem jest by na forum nie używać słów uznanych za obelżywe. Wykaz ich można znaleźć w sieci. Cd benbenek tego standardu nie uznaje. Ustanawia swoje wymagania,
           dla niektórych nie do zaakceptowania bo z jakiej racji/ jakim prawem ?
           Ja rozumiem, że zdania na temat obelg, obelżywych wyrazów mogą być zależne od domowych zwyczajów, wychowania, kultury osobistej ludzi. Oceniłem więc, że te
           wyrazy które cd benbenek uznał za obrażające są swego rodzaju jego bezpodstawną wysoką poprzeczką. Nie mniej zadeklarowałem, że (wyjątkowo i na próbę) będę starał się tej poprzeczki wymagań cd benbenka nie przekraczać.
           A standardem dla wszystkich są obelgi i obelżywe wyrazy uznane w Polsce , których wykaz jest dostępny w sieci. Jasne ?

           [b]****Takie same zasady dla każdego. Równe traktowanie.[/b]
           Zgoda. Ale to znowu nie do mnie ani do wafla, to przypomnienie. Rozumiem, że zwracasz uwagę cd benbenkowi na to, że te same zasady i równe traktowanie dla wszystkich wynikają z standardów zawartych w wykazów/słowników wyrazów obelżywych, że nie może on ustalać swoich standardów. To jest Twoje zdanie. Cd benbenek może sobie ustalać/wymagać co chce ale standardów nie zmieni.

           **** Czy to tak wiele, by nie dało się tego tu zagwarantować?
           Dalej błądzisz jak w jesiennej mgle? Do kogo ta mowa exwokerze ? Standard wymagań dla każdego jest znany i stosowany. Tu chcesz wprowadzać swoje "standardy" , na zasadzie - forum to jest państwo w państwie i Ty nakazujesz by tak było jak Ty chcesz czy jak chce
           Twój cd benbenek. Tego typu opinie i wymagania stawiasz nie po raz pierwszy.

           • exwoker Re: dlaczego obrażasz,waflu 25.11.13, 06:24
            skuter44 napisał:


            > Dalej błądzisz jak w jesiennej mgle? Do kogo ta mowa exwokerze ? Standard wy
            > magań dla każdego jest znany i stosowany. Tu chcesz wprowadzać swoje "standardy
            > " , na zasadzie - forum to jest państwo w państwie i Ty nakazujesz by tak było
            > jak Ty chcesz czy jak chce

            Ta mowa jest i dla Ciebie i dla Wafla i dla Myszy i dla Mobbing. Ze wszystkich wypowiadających się na forum Wasza Czwórka ma największe problemy by tak samo traktować wypowiedzi swoje i wypowiedzi forumowiczów spoza Czwórki. Nie raz i nie dwa za wypowiedzi takie jak Wafla, na którą zwrócił uwagę Benbenek, forumowicze byli kasowani.
            • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 25.11.13, 08:03
             Co mnie obchodzą jakieś Twoje nieustanne frustracje ? Jak kasują to źle , jak nie kasują to źle. Jak ja piszę jak człowiek,o konkretach i swoim językiem (polskim) to odpowiadasz nie na temat. W rodzaju - a wy to jesteście ekipa, co tam wiecie, nie ma zgody na wasze opinie, ... A argumentów w tematach poruszanych nie ma. Nie ma też tolerancji dla innych niż Twoje poglądów. Nie dziwię się już reakcjom ludzi rozsądnych na taki poziom dyskusji i zachowania.
             Ja też często zastanawiam się co ja robię w tym gronie, nihilistów i frustratów.

             Tu piszemy przecież o konkretach. Tu wymieniamy poglądy nt. obrażania a Ty mi piszesz jakieś farmazony. Co to mnie obchodzi, że masz inne poglądy. Masz do tego prawo ale nie ładuj mnie do Twojej szuflady i nie narzucaj mi Twoich standardów. Nie jestem w żadnej trójce, dwójce czy czwórce. Co uważam za słuszne i prawdziwe to tu głoszę. Nie widzisz tego ?
             • exwoker Re: dlaczego obrażasz,waflu 25.11.13, 08:19
              skuter44 napisał:

              > Tu piszemy przecież o konkretach. Tu wymieniamy poglądy nt. obrażania a Ty mi p
              > iszesz jakieś farmazony. Co to mnie obchodzi, że masz inne poglądy. Masz do teg
              > o prawo ale nie ładuj mnie do Twojej szuflady i nie narzucaj mi Twoich standard
              > ów. Nie jestem w żadnej trójce, dwójce czy czwórce. Co uważam za słuszne i praw
              > dziwe to tu głoszę. Nie widzisz tego ?

              Nie, nie widzę tego. Widzę to co napisałem. Inne traktowanie wpisów Wafla, Myszy, Skutera i Mobbinga, a inne pozostałych. Widzę, że tym czterem pierwszym nickom wolno więcej (przykład to odpowiedź Wafla do Benbenka). Pozostałym wolno mniej (przykład to skasowanie wypowiedzi Benbenka nie różniących się wiele od wypowiedzi Tabullarasa).
              • skuter44 dziecinna zabawa 25.11.13, 12:57
               Znowu nie kończycie tematu (patrz - 2 ostatnie wpisy). Od tematu - "obrażanie".
               Piszesz [b]exwokerze[/b], że t tego tematu nie widzisz a sam przecież jesteś głównym w polemistą w tym temacie. Temat leży.
               Znowu zaś wraca temat benbenka i moderowania. Chodzi o jakoby bezprawne i stronnicze wycinanie wpisów i banowanie, na przykładzie benbenka . A na takie tematy ,zgodnie z wymaganiem i ostrzeżeniem Założyciela, mieliśmy nie nie pisać. My jednak nadal bawimy się z Założycielem w kota i myszkę. Nadal prowadzimy walkę z adminami. Kiedy nam wytną takie wpisy a może i cały wątek będziemy mieli temat do ataku adminów. I tak w kółko Macieju ..... nie kończąca się zabawa.

               A temat uboczny ( dyskusja o sylwetce benbenka i obrażaniu między użytkownikami forum) wynikły z dyskusji cd benbenka z waflem i skuterem ..... natychmiast zostaje przerwany i korzystając z okazji podejmuje się temat moderowania (prowokuje) , by wkroczyli admini i wykarczowali cały wątek (z niewygodnymi wpisami o obrażaniu). I by grzmieć .... " na starym forum cenzura działa".... by napiętnować adminów "za samowolę." A faktycznie to jest tylko wyraz
               To jest (grubtmi nićmi) szyty scenariusz kontynuacji rokosza na forum, nie podporządkowania się ustaleniom
           • polonista1313 Re: dlaczego obrażasz,waflu 27.11.13, 08:40
            skuter44 napisał:            > A standardem dla wszystkich są obelgi i obelżywe wyrazy uznane w Polsce , który
            > ch wykaz jest dostępny w sieci. Jasne ?

            Drogi Skuterze !

            Niezmiernie ucieszył mnie fakt, że jako jeden z nielicznych wystąpiłeś w obronie poprawności języka, którym się posługujemy. Ja też zgadzam się ze stwierdzeniem, że standardem dla wszystkich powinno być nie używanie obelg i wyrazów obelżywych. Mieści się w tym także [b]nie używanie wulgaryzmów[/b]. Mając na uwadze Twoją troskę o "czystość" używanego języka, bardzo zasmucił mnie Twój wpis, w którym błędnie interpretujesz słowo "za...isty". Słowo to bez wątpienia jest wulgaryzmem i jeśli nawet weszło do języka potocznego, to tylko na takiej samej zasadzie, jak słowo "ch...", czy "k...". Zachęcam by w ferworze niepotrzebnych emocji i nieustającego wzajemnego zwalczania się, przestrzegać jednak przynajmniej minimalnego poziomu kultury dyskusji.
            Miłych Administratorów Forum proszę zaś bardzo o wywiązywanie się ze swoich obowiązków i usuwanie z Forum słów, których używania zakazuje obowiązujący tutaj Regulamin.

            Pozdrawiam serdecznie
            Buźka :)

            [i]za...sty (język polski)
            przymiotnik
            (1.1) [b]pot. wulg[/b]. fajny, wspaniały
            (1.2) [b]pot. wulg[/b]. duży, ogromny[/i]
            • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 27.11.13, 08:55
             Dziękuję Polonistko i pozdrawiam. Brakuje Pani obecności na tym forum dla łagodzenia
             obyczajów i zwracania nam/mnie na błędy gramatyczne i logiczne.
             Piszesz Miła Pani m.in., że " bardzo zasmucił mnie Twój wpis, w którym błędnie interpretujesz słowo "za...isty". Słowo to bez wątpienia jest wulgaryzmem".
             Chyba, jak często bywa , nie dokładnie wyraziłem się ?
             [u]Pozwolę sobie przypomnieć treść mojego spornego wpisu [/u]ale w osobnym poście.
             Ja też smucę się i zwalczam takie właśnie słowa, które bez zaglądania do słownika są
             niewątpliwie wyrazami obelżywymi. Dlatego ten wpis , na początek, wykrzyczałem
             dużymi literami.

             Korzystając z okazji zapytam - czy ukryty_wafel w tym wątku , zdaniem Pani,
             użył wulgaryzmów i obraził swojego adwersarza ? Oceniłem, że nie obraził
             ale nie przekonało to kilku jego przyjaciół .
            • szar_amysz Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 01:36
             Witaj Polonisto1313

             polonista1313 napisała:

             > Miłych Administratorów Forum proszę zaś bardzo o wywiązywanie się ze swoich obo
             > wiązków i usuwanie z Forum słów, których używania zakazuje obowiązujący tutaj R
             > egulamin.

             Jeśli chodzi o słowo "zajebisty" - rzecz jest kontrowersyjna. Owszem - w słowniku widnieje on jako wulgaryzm. W wielu miejscach w necie jednak trwa gorąca dyskusja na ten temat. Ja nie znam się - tak jak Ty lub prof. Miodek (który faktycznie nienawidzi tego słowa) na naszej pięknej polskiej mowie - ale wg mnie nasz język jest "żywy"i ciągle ewoluuje.
             Kiedyś wulgaryzmem było słowo "kobieta" - na naszą płeć piękną mówiono "białogłowa". To taki jeden z przykładów.
             Tu na naszym Forum już od lat było to słówko używane w różnych sytuacjach, zazwyczaj zastępowało słowo "fajny, "superowy", ale też i dezaprobatę.
             Dlatego nie uważam - bym nie wywiązywała się ze swoich obowiązków nie kasując postów z użytym tym właśnie słowem.

             A co powiesz Polonisto na słówko "zajefajny?" ;)

             Pozdrawiam
             szar_amysz

             Ps.Ja również (jak i Skuter) wyrażam swoje zadowolenie, że wciąż jesteś z nami i czuwasz nad poprawnością naszego tu pisania :)
             • dziura_zabita_dechami Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 06:21
              > Pozdrawiam
              > szar_amysz
              >
              > Ps.Ja również (jak i Skuter) wyrażam swoje zadowolenie, że wciąż jesteś z nami
              > i czuwasz nad poprawnością naszego tu pisania :)

              Jeśli można przyłączę się do prośby Polonisty i zwrócę uwagę administratorów na użytkownika ukryty_wafel, który nie tylko nie pisze merytorycznie zgodnie z tematami wątków ale dodatkowo obraża innych.
              • szar_amysz Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 10:51
               dziura_zabita_dechami napisał:

               > > Pozdrawiam
               > > szar_amysz
               > >
               > > Ps.Ja również (jak i Skuter) wyrażam swoje zadowolenie, że wciąż jesteś z
               > nami
               > > i czuwasz

               nad poprawnością naszego tu pisania :)
               >
               > Jeśli można przyłączę się do prośby Polonisty i zwrócę uwagę administratorów na
               > użytkownika ukryty_wafel, który nie tylko nie pisze merytorycznie zgodnie z te
               > matami wątków ale dodatkowo obraża innych.

               Dziuro! Toż przecież polonista mnie zwróciła uwagę nie Ukrytemu Waflowi! Czemu ciągle mieszasz??
                • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 14:32
                 dziura_zabita_dechami napisał:

                 > Nie mieszam, tylko dbam o poziom kultury i merytoryczności forum. Raczej powinn
                 > aś mi za to podziekowac a nie ganic.

                 O tu, w tym miejscu na forum dobrze napisałaś. Niektórzy to zamiast uczestniczyć w naszych tu, forumowych dyskusjach mieszają i złośliwie odnoszą się do innych. Najpierw to tu, na forum przysięgali że jak będą ciekawe tematy to oni od razu skończą ze swoim wywracaniem forum do góry nogami. Teraz tu, na forum ciekawych tematów jest coniemiara, a ich w dyskusji nie widać
                • szar_amysz Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 16:02
                 dziura_zabita_dechami napisał:

                 > Nie mieszam, tylko dbam o poziom kultury i merytoryczności forum. Raczej powinn
                 > aś mi za to podziekowac a nie ganic.

                 Dziuro, tam gdzie piszesz merytorycznie oczywiście chwała Ci za to :) Natomiast zauważalne są Twoje liczne wpisy w których mieszasz i podburzasz ludzi przeciwko Ukrytemu Waflowi (pisząc np. o chamstwie i obrażaniu przez tegoż adwersarza), a za to chwalić Cię nie będę ;) a ganić. Już nawet miałam napisać, że nawet Skuter od kilku dni nie pisze tu na naszym Forum :(, ale On odezwał się :)
                 • dziura_zabita_dechami Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 16:17
                  szar_amysz napisała:

                  > dziura_zabita_dechami napisał:
                  >
                  > > Nie mieszam, tylko dbam o poziom kultury i merytoryczności forum. Raczej
                  > powinn
                  > > aś mi za to podziekowac a nie ganic.
                  >
                  > Dziuro, tam gdzie piszesz merytorycznie oczywiście chwała Ci za to :) Natomiast
                  > zauważalne są Twoje liczne wpisy w których mieszasz i podburzasz ludzi przeciw
                  > ko Ukrytemu Waflowi (pisząc np. o chamstwie i obrażaniu przez tegoż adwersarza)
                  > , a za to chwalić Cię nie będę ;) a ganić. Już nawet miałam napisać, że nawet S
                  > kuter od kilku dni nie pisze tu na naszym Forum :(, ale On odezwał się :)

                  Ja tylko zwracam uwagę na zachowania, które są sprzeczne z netykietą a pozostają bezkarne. Nikogo do niczego nie podburzam i nie mieszam. Zdaję sobie sprawę, że jako moderator nie możesz tu być cały czas i analizować wszystkich wpisów, więc pozwolę sobie - w obronie mojego jak i innych imienia a także w obronie merytoryczności i kultury forum - zgłaszać takie przypadki.
                  • szar_amysz Re: dlaczego obrażasz,waflu 30.11.13, 05:19
                   dziura_zabita_dechami napisał:

                   > Ja tylko zwracam uwagę na zachowania, które są sprzeczne z netykietą a pozostaj
                   > ą bezkarne

                   Przypominam Ci raz jeszcze Dziuro (już raz prosiłam) , że sytuacje takie - jesli będą miały miejsce - zgłaszaj nam adminom na priva.

                   >Nikogo do niczego nie podburzam i nie mieszam

                   Pozwolę sobie mieć inne zdanie na ten temat. Jeśli natomiast Ty uważasz, że nie mieszasz i nie podburzasz - to znaczy że tego rozumiesz, bo nadajesz zupełnie inne znaczenie słowom i sytuacjom niż stan faktyczny ( jak i nasz Kolega Benbenek).

                   Zdaję sobie sprawę,
                   > że jako moderator nie możesz tu być cały czas i analizować wszystkich wpisów

                   ;) Znam swoje obowiązki Dziuro ;)

                   w
                   > ięc pozwolę sobie - w obronie mojego jak i innych imienia a także w obronie mer
                   > ytoryczności i kultury forum - zgłaszać takie przypadki.

                   Patrz - mój wpis wyżej.
                   Pozdrawiam
                 • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 17:52
                  Oooo... Dobrze że się tu, na tym forum pojawiłaś. Jak już jesteś to przeczytaj wpis Kol. wafla w którym on mnie obraża, bo tu na tym forum porównywuje do idioty i nakaż mu żeby tak więcej nie robił, bo psuje atmosferę i czyni przykrość
                  • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 29.11.13, 22:28
                   benbenek-cd napisał:

                   > Oooo... Dobrze że się tu, na tym forum pojawiłaś. Jak już jesteś to przeczytaj
                   > wpis Kol. wafla w którym on mnie obraża

                   Ja Cie nie obrazalem. Ty sie obraziles.

                   >, bo tu na tym forum porównywuje do idioty

                   Jak czytam co piszesz, zastanawiam sie nad inną rzeczą.... Po co porównywać?


                   > i nakaż mu żeby tak więcej nie robił, bo psuje atmosferę i czyni przykrość

                   Sam sobie mozesz nakazać. :-) Nie rob z siebie błazna.
                  • szar_amysz Re: dlaczego obrażasz,waflu 30.11.13, 05:03
                   benbenek-cd napisał:

                   > Oooo... Dobrze że się tu, na tym forum pojawiłaś. Jak już jesteś to przeczytaj
                   > wpis Kol. wafla w którym on mnie obraża, bo tu na tym forum porównywuje do idio
                   > ty i nakaż mu żeby tak więcej nie robił, bo psuje atmosferę i czyni przykrość.

                   Benbenku, powtarzasz się, ale niewiele to zmienia, bo ja nadal nie wiem w którym to wpisie Wafel Ciebie porównuje do "idioty" ;)Przeczytałam wszystkie wpisy na tym wątku i widzę tylko, że w kółko powtarzacie (Ty i Dziura) - że Wafel obraża ale ja obrażania nie widzę ;) a tym bardziej wpisu, wskazującego, żeś idiota. Benbenku - może jesteś po prostu przewrażliwiony?
                   Na tym chciałabym zakończyc Wasz spór.
                  • dziura_zabita_dechami Re: dlaczego obrażasz,waflu 30.11.13, 05:20
                   benbenek-cd napisał:

                   > Oooo... Dobrze że się tu, na tym forum pojawiłaś. Jak już jesteś to przeczytaj
                   > wpis Kol. wafla w którym on mnie obraża, bo tu na tym forum porównywuje do idio
                   > ty i nakaż mu żeby tak więcej nie robił, bo psuje atmosferę i czyni przykrość

                   Ty mnie benbenku nie napuszczaj. Ja już swoje powiedziałem.
                   • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 30.11.13, 23:52
                    No co ty. Ja miałbm tu, na tym forum ciebie napuszczać. Ja lubię jak się rozmawia, dyskutuje o tematach ciekawych dla mnie i dla moich kolegów z oddziału. Tu na tym forum jest już dużo takich tematów. Wystarczy że Kol. wafel ich nie zagaduje przydługimi wypowiedziami nie na temat i już można wrócić do ciekawych dyskusji. Zachęcam cię nie daj się wciągnąć w rozgrywki, dyskutuj ze mną i papą. To jest, tu na forum dobre. A jak jeszcze pojawią się specjaliści z różnych dziedzin to te nasze tu, forumowe niefachowe wypowiedzi nabiorą głębszego sensu
                    • dziura_zabita_dechami Re: dlaczego obrażasz,waflu 02.12.13, 07:44
                     benbenek-cd napisał:

                     > No co ty. Ja miałbm tu, na tym forum ciebie napuszczać. Ja lubię jak się rozmaw
                     > ia, dyskutuje o tematach ciekawych dla mnie i dla moich kolegów z oddziału. Tu
                     > na tym forum jest już dużo takich tematów. Wystarczy że Kol. wafel ich nie zaga
                     > duje przydługimi wypowiedziami nie na temat i już można wrócić do ciekawych dys
                     > kusji. Zachęcam cię nie daj się wciągnąć w rozgrywki, dyskutuj ze mną i papą. T
                     > o jest, tu na forum dobre. A jak jeszcze pojawią się specjaliści z różnych dzie
                     > dzin to te nasze tu, forumowe niefachowe wypowiedzi nabiorą głębszego sensu

                     Skoro tak to dlaczego nie dyskutujesz tylko wszędzie wzywasz specjalistów ? Coś benbenku nie trzyma się kupy Twoje pisanie.
                     • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 02.12.13, 16:14
                      dziura_zabita_dechami napisał:

                      > Skoro tak to dlaczego nie dyskutujesz tylko wszędzie wzywasz specjalistów ? Coś
                      > benbenku nie trzyma się kupy Twoje pisanie.

                      No to mi tu już teraz wszystko opadło. To ja tu, na forum dyskutuję, głos zabieram w ciekawych tematach, wypowiadam się tu merytorycznie i zawsze na ten tu temat, o którym tu w tym momencie się rozmawia. A ty mi tu piszesz że ja nie dyskutuję i ciągle tych fachowców wypominasz. To jak ty tu widzisz dyskusje ostrą, merytoryczną, na argumenty, jak fachowych głosów tu brak. Każdy tu, ty, ja, inni ma swoje zdanie ale fachowcami jesteśmy tylko w swoich dziedzinach. Albo i nie. A wypowiadamy się, ty, ja, inni na różne tematy. To tu przecież najoczywistsze jest że nasze głosy nie muszą być trafione. Co ci tak tu ci fachowcy przeszkadzają
                       • benbenek-cd Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 02.12.13, 19:03
                        szar_amysz napisała:

                        > @ benbenek-cd
                        >
                        > Dość tego. Wykasowałam Twój wpis. Powtarzasz się Benbenku już po raz kolejny. U
                        > kryty Wafel wyjaśniił Ci, że nie obrażał Cię a odpowiedział na zadane pytanie.
                        > I to wszystko.
                        > I ja też kończę na tym spór.
                        > Pozdrawiam
                        > szar_amysz

                        A ha... Dla mnie tu na tym forum, o tym czy ktoś się poczuł obrażony to tu może powiedzieć tylko ten obrażany. Kol. wafel to tu co najwyżej nie miał intencji mnie obrazić. Ale jak o mnie tu, na tym forum napisał że jestem jak najgłupszy pr-owiec to ja tu poczułem, że mnie to obraża. I jak on tu nawet nie miał intencji, a ja tu się poczułem to on tu powinien grzecznie przeprosić i więcej tu tak mi nie robić. Ale co tam. Mnie tu na forum zależy by tu o ciekawych dla nas wszystkich tematach rozmawiać. Kończę tu teraz ten spór. Jak tu, na tym forum chcecie tolerować takie ostre, agresywne, niemiłe wypowiedzi to już na z tym nic nie mogę tu zrobić. To nie ja decyduję
                        • ukryty_wafel Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 02.12.13, 23:52
                         benbenek-cd napisał:

                         >
                         > A ha... Dla mnie tu na tym forum, o tym czy ktoś się poczuł obrażony to tu może
                         > powiedzieć tylko ten obrażany.

                         To pozorna logika. Ktos zakompleksiony z niskim poczuciem wartosci, moze całkowicie obojętne słowa odebrac personalnie jako obrazę. I sie myli, bo ni był obrazamy, ale jego percepcją moze byc rozchwiana, bo sam jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Dlatego napisałem Ci, ze zadał ktos pytania i dostał odpowiedz. A to. Ze odebrał to jako obrazę, to jest to jego problem.
                         Wafel muz zamilkl. A jednak w co drugim wpisie skarżysz sie, ze zostales obrażony.

                         >Kol. wafel to tu co najwyżej nie miał intencji
                         > mnie obrazić.

                         I nawet nie miał takiej ochoty. A jednak jego słowa zostały odebrane jako obraza majestatu a nawet sponiewieranie, dzieki temu osobnik sponiewierany w kilku watkach skarży sie, jak został obrażony. Wiesz wstyd by mi było tak sie uzalac. Jak mawiał moj kolega: Marudzisz jak stara Kwapiszewska :)

                         > Ale jak o mnie tu, na tym forum napisał że jestem jak najgłupszy
                         > pr-owiec to ja tu poczułem, że mnie to obraża.

                         A to był moj odbiór, do ktorego mam prawo. Kam prawo miec własne zdanie i trzeba było to przyjac jako feedback :)

                         > I jak on tu nawet nie miał inten
                         > cji, a ja tu się poczułem to on tu powinien grzecznie przeprosić i więcej tu ta
                         > k mi nie robić.

                         Niestety nie przeproszę, bo Cie nie obrazilem, ale ty sie obraziles, bo jestes obrażalski.
                         A ja odpowiedziałem ma pytania, na ktore nikt inny nie chciał ci odpowiedziec.
                         Odpisalem szczerze, to jak ja i co mysle, ale sie obraziles. Teraz tez sie obrazował bo to taka Twoja gra.

                         > Ale co tam. Mnie tu na forum zależy by tu o ciekawych dla nas w
                         > szystkich tematach rozmawiać.

                         Widze jak rozmawiasz na tematy dla wszystkich ciekawe :)
                         Zapewniam Cie, ze tematy ciekawe dla wszystkich nie istnieją,
                         Moga byc dla niektorych ciekawe a dla innych nudne.

                         >Kończę tu teraz ten spór. Jak tu, na tym forum ch
                         > cecie tolerować takie ostre, agresywne, niemiłe wypowiedzi to już na z tym nic
                         > nie mogę tu zrobić.

                         I słusznie. Długo to trwało i nawet odnosze wrazenie, ze dziwnie długo. Ale na takie sztuczne i nienaturalne wypowiedzi, musisz przywyknąć takze na takie szczere do bolu i od serca. Bo ja lubie pisac to co mysle, nawet jak ktos sie tego nie spodziewa. Bo ja nie lubie pisac tak sztucznie i nieautentycznie :) Wiec podobno jako nowy, mozesz mnie wpisać na listę "wrogów" i wtedy nie bedziesz moich wpisow widzal. Mozesz tez unikać moich wpisow, co bedzie trudne, ale da sie :) Jak znam życie jeszcze nie raz poczytasz mnie, jesli jak piszesz "ciekawe dla wszystkich tematy" :)
                         Jak wszystkich, to wszystkich :)
                         • exwoker Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 06.12.13, 10:36
                          ukryty_wafel napisał:

                          > > Ale jak o mnie tu, na tym forum napisał że jestem jak [b]najgłupszy
                          > > pr-owiec[/b] to ja tu poczułem, że mnie to obraża.
                          >
                          > A to był moj odbiór, do ktorego mam prawo. Kam prawo miec własne zdanie i trzeb
                          > a było to przyjac jako feedback :)

                          Twój odbiór - Twoja sprawa. Zgadzam się że masz prawo mieć własne zdanie. Każdy ma.
                          Wyrażenie Twojego zdania w obraźliwy sposób - to nie jest tylko Twoja sprawa. Miej swoje zdanie, ale wyrażaj je nie obrażając przy tym innych. Fora internetowe mają swoje reguły i należy ich przestrzegać.
       • exwoker Re: dlaczego obrażasz,waflu 24.11.13, 22:03
        Akurat Ty Waflu masz najmniej moralnego prawa by czynić takie uwagi jakie poczyniłeś we wpisie do młodszego kolegi. Twoje prawo jest tu mniejsze bo to Ty podszywałeś się pierwotnie pod kobietę bo tak łatwiej było dla Ciebie prowadzić dyskusje, wykorzystywałeś w swoich wpisach teksty przygotowywane przez inne osoby by móc wypowiadać się na tematy, o których nie miałeś pojęcia, wreszcie pożegnałeś się z forum, gdy Trouble zacieśniał wokół Ciebie krąg podejrzeń, obiecując że już nigdy więcej. [i]Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień[/i] - Ty nie rzucaj bo Twoje winy są tu bezsporne. Reszta uczyła się od Ciebie.
        • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 25.11.13, 15:05
         exwoker napisał:

         > Akurat Ty Waflu masz najmniej moralnego prawa by czynić takie uwagi jakie poczy
         > niłeś we wpisie do młodszego kolegi.

         Zabawne to jest jak ktos Ci mowi, czy masz moralne prawo miec swoja opinie czy nie masz.
         Niezaleznie jakie Ty sobie przypisujesz prerogatywy, mam takie same prąwa jak Ty i nie tobie to oceniac, czy mam miec i z jakiego powodu jakichś praw mniej.

         > Twoje prawo jest tu mniejsze bo to Ty pods
         > zywałeś się pierwotnie pod kobietę bo tak łatwiej było dla Ciebie prowadzić dys
         > kusje,

         Ale tego nie ukrywam i nie udaje, ze nigdy tego nie zrobiłem. Niezaleznie jakie były moje motywy (ktore wyjasnilem) mam prawo swoja opinie wyrazić, co uczyniłem :)

         >wykorzystywałeś w swoich wpisach teksty przygotowywane przez inne osoby
         > by móc wypowiadać się na tematy, o których nie miałeś pojęcia,

         Tak jest. W odroznieniu od innych, jak sie czegos nie umie lub na czyms sie nie zna, pyta sie mądrzejszych od siebie a nie kopiuje ze stron jeszcze wsakazujac, ze sie kopiowane teksty wkleja ze zrozumieniem. Tak, przyznałem sie, ze poprosiłem pare osob i te osoby takze czasami poprosiła mnie, bym ich teksty tu umieścił. A wolno mi było? Było mi wolno, wiec to zrobiłem.
         I jeszcze sie do tego przyznałem.

         >wreszcie pożegna
         > łeś się z forum, gdy Trouble zacieśniał wokół Ciebie krąg podejrzeń,

         To ty tak twierdzisz. Ja juz wyjasnilem, czemu pożegnałem sie z tym Forum i czemu nań wróciłem. I to nie umniejsza moich praw do wypowiadania sie a nawet dzielenia sie opiniami, chociazbyś pękł ze złości :)

         > obiecując
         > że już nigdy więcej.

         Nie obiecywałem, ze nigdy wiecej. A nawet gdybym obiecywał, to nikt mi nie zabrania wracac :)

         > [i]Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień[/i] - T
         > y nie rzucaj bo Twoje winy są tu bezsporne. Reszta uczyła się od Ciebie.

         Nie mam zadnych win - ale i kamieniem rzucać nie zamierzam. Natomiast mam prawo do swoich pogladow czy one sie tobie podobaja czy nie :)
          • skuter44 Re: dlaczego obrażasz,waflu 26.11.13, 10:22
           Jak można !!!!!!!!!! DZIURO.
           Wafel właśnie pisze o tym , że każdy ma równe prawo do oceny.
           A ty chyba nie czytasz i piszesz ..." odbierasz to prawo innym".
           Jak szanować takie wpisy ?
           Nie dziw się, kiedy ktoś zrobi ci przyganę.
           Moje zdanie , nie jest na forum ważne.
           • dziura_zabita_dechami Re: dlaczego obrażasz,waflu 26.11.13, 10:26
            ukryty_wafel napisał :
            Zabawne to jest jak ktos Ci mowi, czy masz moralne prawo miec swoja opinie czy nie masz.
            Niezaleznie jakie Ty sobie przypisujesz prerogatywy, mam takie same prąwa jak Ty i nie tobie to oceniac, czy mam miec i z jakiego powodu jakichś praw mniej.

            Skomentowałem ten wpis. W powyższym wpisie odbierane jest prawo do krytyki. Nie rozumiem o czym piszesz skuterze.
              • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 26.11.13, 21:48
               dziura_zabita_dechami napisał:

               > ukryty_wafel napisał:
               >
               > > Skuter, dyskusja z dziura wyprowadzi Cie na manowce :)
               > > Probujesz mu cos wytlumaczyc, a on tego nie zrozumie.
               > >
               >
               > Ale czego konkretnie nie rozumiem ? Jakiś przykład zamiast tak mnie obrzucić od
               > razu błotem.

               O prosze. Ani jednym zdaniem nie obrzuciłem Cie błotem. Ani jednym słowem. Ale ty twierdzisz ze Cie obrzuciłem.
               W poprzedniej wypowiedzi zasygnalizowalem, cos innego a Ty stwierdzasz cos przeciwnego.
               Baw sie dobrze :) beze mnie.
               • benbenek-cd Re: dlaczego obrażasz,waflu 27.11.13, 06:51
                ukryty_wafel napisał:


                > O prosze. Ani jednym zdaniem nie obrzuciłem Cie błotem. Ani jednym słowem. Ale
                > ty twierdzisz ze Cie obrzuciłem.
                > W poprzedniej wypowiedzi zasygnalizowalem, cos innego a Ty stwierdzasz cos prze
                > ciwnego.
                > Baw sie dobrze :) beze mnie.

                Mnie za to obrzuciłeś.
                Dokładnie pokazałem w których miejscach. O dziwo nie przeprosiłeś ty. Nie zeragował też żaden admin. To nie w porządku.
          • ukryty_wafel Re: dlaczego obrażasz,waflu 26.11.13, 20:12
           dziura_zabita_dechami napisał:

           > Myślę ukryty_waflu, że każdy na tym forum ma prawo oceniac postępowanie innych.

           Ok - swietnie.

           > Nie wiem dlaczego, odbierasz to prawo innym. Nie na tym polega rozmowa.

           Wiec przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i moze zrozumiesz, ze ja nikomu nie odbieram jego praw, tylko prosze, by by praw mi przysługujących nikt nie próbował mi odbierać, bo ja sobie odebrać nie dam :) Ja nikomu jego praw nie odbieram :) Czytaj wiec dalej i kompilnuj ;-)
     • dziura_zabita_dechami Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 11:55
      Cały tekst ukrytego_wafla jest obraźliwy i napastliwy bez sięgania do słowników ( pojawiają się wyzwiska od najgłupszych itp. ).

      Zaskakuje też atak z powodu udowadnia rzekomo fałszywych tez - przecież dyskusja polega na stawianiu tez.

      Jak na to patrzę, to wydaje mi się, że ukryty_wafel wprowadza tu najwięcej powodów do "zadym".
      • exwoker Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 12:03
       dziura_zabita_dechami napisał:

       > Cały tekst ukrytego_wafla jest obraźliwy i napastliwy bez sięgania do słowników
       > ( pojawiają się wyzwiska od najgłupszych itp. ).
       >
       > Zaskakuje też atak z powodu udowadnia rzekomo fałszywych tez - przecież dyskusj
       > a polega na stawianiu tez.
       >
       > Jak na to patrzę, to wydaje mi się, że ukryty_wafel wprowadza tu najwięcej powo
       > dów do "zadym".

       To są te podwójne standardy, które od dłuższego czasu są stosowane na forum, a czemu z niewiadomych przyczyn zaprzecza skuter, bo każdy może to zobaczyć gołym okiem. Wystarczy wrócić do opisów banowania osób i usuwania ich wpisów i porównać je z tekstami wafla. Wg obrońców wafla, czyli myszy i skutera, jego wypowiedzi nie są obraźliwe, chociaż są ostre i dosadne. Gdy w taki sam sposób piszą inni to już jest obrażanie rozmówcy.
       • skuter44 Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 12:21
        Ex (były pracownik - tak domyślam się) piszesz,m.in: "Gdy w taki sam sposób piszą inni to już jest obrażanie rozmówcy".

        Daj przykłady wpisów (Twoich i kogo innego) które zostały przeze mnie usunięte bo uznałem je jako obraźliwe bądź niezgodne z regulaminem, choć faktycznie nie były obraźliwe bądź były zgodne z regulaminem forum.
      • skuter44 Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 12:31
       Ponieważ nadal twierdzisz, że "Cały tekst ukrytego_wafla jest obraźliwy i napastliwy bez sięgania do słowników ( pojawiają się wyzwiska od najgłupszych itp. )" to zajrzyj do poprzednich wpisów i przeczytaj na opinię wiarygodnego i niestronniczego polonisty (nick - Polonista 1313).

       Słowo "najgłupszy" nie figuruje w wykazie/ słownika obelg i wyrazów obelżywych.
       Nie szukaj "dziury w całym".

       A może wolisz by ci co z tobą polemizują przestali to robić..... to zostaniesz w ciszy i zapomnieniu. Nie będzie z tobą dyskutował - exworker, kotwica, benbenek , cd benbenek czy
       balcerek bądź tabulla rasa.
       • dziura_zabita_dechami Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 15:02
        skuter44 napisał:

        > Ponieważ nadal twierdzisz, że "Cały tekst ukrytego_wafla jest obraźliwy i napas
        > tliwy bez sięgania do słowników ( pojawiają się wyzwiska od najgłupszych itp. )
        > " to zajrzyj do poprzednich wpisów i przeczytaj na opinię wiarygodnego i niest
        > ronniczego polonisty (nick - Polonista 1313).
        >
        > Słowo "najgłupszy" nie figuruje w wykazie/ słownika obelg i wyrazów obelżywych.
        > Nie szukaj "dziury w całym".
        >
        > A może wolisz by ci co z tobą polemizują przestali to robić..... to zostaniesz
        > w ciszy i zapomnieniu. Nie będzie z tobą dyskutował - exworker, kotwica, benben
        > ek , cd benbenek czy
        > balcerek bądź tabulla rasa.

        To najgłupszy wpis, jaki dziś czytałem.
          • benbenek-cd Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 17:00
           dziura_zabita_dechami napisał:

           > benbenek-cd napisał:
           >
           > > dziura_zabita_dechami napisał:
           > >
           > > > To najgłupszy wpis, jaki dziś czytałem.
           > >
           > > No tu, w tym wpisie to trochę przesadziłeś. Miało być sympatycznie a ty t
           > u wyje
           > > żdżasz z takimi ocenami. Nie bądź za agresywny bo to psuje dyskusję.
           >
           > Aluzji nie widzisz ?

           To ja idę sobie kawę zaparzyć, a ty tu na forum dalej sobie aluzjuj.
            • benbenek-cd Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 19:20
             dziura_zabita_dechami napisał:

             >
             > > > Aluzji nie widzisz ?
             > >
             > > To ja idę sobie kawę zaparzyć, a ty tu na forum dalej sobie aluzjuj.
             >
             > Zaczynają Cię ponosić emocje. Musisz na to uważac, to bardzo widać.

             Eeee...myślałem że tu, na forum poważnie chcesz dyskutować, dać dobry przykład jak można to robić bez agresji, złośliwości, pouczania.
             • dziura_zabita_dechami Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 20:12
              benbenek-cd napisał:

              > dziura_zabita_dechami napisał:
              >
              > >
              > > > > Aluzji nie widzisz ?
              > > >
              > > > To ja idę sobie kawę zaparzyć, a ty tu na forum dalej sobie aluzjuj
              > .
              > >
              > > Zaczynają Cię ponosić emocje. Musisz na to uważac, to bardzo widać.
              >
              > Eeee...myślałem że tu, na forum poważnie chcesz dyskutować, dać dobry przykład
              > jak można to robić bez agresji, złośliwości, pouczania.

              Oczywiście. Ale nie będę jak Jezus przyjmował uderzenia w drugi policzek. Nie schodź z tematu wątku bym prosił.
              • benbenek-cd Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 28.11.13, 08:45
               dziura_zabita_dechami napisał:

               > Oczywiście. Ale nie będę jak Jezus przyjmował uderzenia w drugi policzek. Nie s
               > chodź z tematu wątku bym prosił.

               No proszę cię Kolego, daj spokuj. Ja tu na forum, na tym tu wątku cały czas w temacie jestem. Na religijne dyskusje mnie nie namówisz. To za śliski temat może być. Poproszę cię jeszcze, byś tu na forum nie wrzucał takich oftopikowych tematów
               • agrafek10 Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 28.11.13, 20:43
                benbenek-cd napisał:

                > dziura_zabita_dechami napisał:
                >
                > > Oczywiście. Ale nie będę jak Jezus przyjmował uderzenia w drugi policzek.
                > Nie s
                > > chodź z tematu wątku bym prosił.
                >
                > No proszę cię Kolego, daj spokuj. Ja tu na forum, na tym tu wątku cały czas w t
                > emacie jestem. Na religijne dyskusje mnie nie namówisz. To za śliski temat może
                > być. Poproszę cię jeszcze, byś tu na forum nie wrzucał takich oftopikowych tem
                > atów

                Perkusjo ;) Jak chcesz możesz nadstawić pośladek;)

                W końcu jaka to różnica-policzek czy pośladek ;)))))))))))))))))
      • ukryty_wafel Re: Jesli nie chce zrozumiec, to nie odpowiadają 27.11.13, 19:41
       Exiu, ty widzisz tylko jedno. Ja nie moge znalezc ani jednego twojego słowa, kiedy inni wyżywali mnie od skurw....nów. Wiec prosze mozesz sobie pisac co chcesz. Ja nikogo nie obrazalem, ktos zadał pytanie, ja odpowiedziałem a jak sie komus to niepodoba, to niech sobie rozrywa szaty, oskarza mnie o bzdury i robi co chce.

       Ja nie mam zamiaru wskazywać kto jest winny zadym. Bo ty sam tu robiłeś zadymy a teraz udajesz Greka :)
       Nie przeproszę tez nikogo. Jesli sam nie uznam, ze kogos mam przeprosić. Jak ktos uznaje, ze to co napisałem było obraźliwe, niech to usuwa. To, do kogo to co napisałem i zaadresowalem przeczytał, wiec mozna to skasowac. I tak niewiele z tego co napisałem zrozumiał, bo sie obraził.
       :)
  • agrafek10 Re: jesli nie rozumie to pytam 22.11.13, 22:44
   benbenek-cd napisał:

   > Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym różnią się wczorajsze wpisy Kol. Tabularasa o
   > d wpisów Blasznego Benbenka które tak ostro potraktowali Admini?


   Ja Ci to, synku, wytłumaczę ;))))))))))))

   Koleś Tabullarasik to gość jest a Ty nie wiadomo co ;) I po kiego się tu plączesz i w.......wiasz decydentów ?
  • zocha37 Re: jesli nie rozumie to pytam 25.11.13, 10:01
   benbenek-cd napisał:

   > Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym różnią się wczorajsze wpisy Kol. Tabularasa o
   > d wpisów Blasznego Benbenka które tak ostro potraktowali Admini?

   To ja Ci odpowiem to co już pisałam na forum Kotwicy, [b]że niczym poza autorstwem[/b] ;)
   Oceniałam i oceniam zarówno Twój styl jak i wartość merytoryczną dokładnie tak samo jak Tabulli <i wielu innych >dlatego uważałam usuwanie Twoich postów i zbanowanie Ciebie za nieprawne, skoro nie czyni się tego w stosunku do Tabulli i nie tylko niego.A dlaczego moim zdaniem zostałeś tak potraktowany? tu zacytuję moją wypowiedź z forum Kotwicy:

   "... [i][b]aktualnie preferowane (premiowane ) są wpisy o tematyce pracowniczej ... trzeba pokazać, że to forum pracownicze [/b]winkKażdy taki głos jest na wagę "złotego jaja" znoszonego przez pospolite ptactwo bankowe i takie głosy trzeba wykreować, pobudzić, aby uwiarygodnić owo forum i zdobyć zaufanie pracownikówsmile[b]A tu wpada Benbenek i robi im krecią robotę.[/b]
   [b]A od czasu do czasu pojawią się stali już i wypróbowani, wierni i równie merytoryczni jak Benbenek <za to swoi> dyskutanci[/b][/i] big_grin

   Widocznie Ci [b]swoi są fachowcami w PR[/b], a Ty im psujesz zadanie jakie mają do wykonania na tym forum :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka