Dodaj do ulubionych

My benefit czy punkty przepadają z końcem roku?

14.12.14, 10:46
Mam 2 pytania:

1.Czy punkty My Benefit przepadają z końcem 2014r czy przechodzą na nowy? Zgodnie z FAQ powinny przejść na nowy rok
2.Kiedy zostaną dopisane nowe bo już pojawiło się oświadczenie o dochodach.

Dziękuję za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • pracownik_young Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 14.12.14, 23:42
      1 - nie przepadaja! mozna dokladac kolejne punkty z kolejnych lat i jechac na Malediwy za 10 lat :)
      2- dopisane zostana w styczniu ;)
    • lonstarka Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 27.06.16, 10:14
      mam pytanie, czy dostaliście już punkty na mybenefit? jestem pracownikiem na urlopie wychowawczym (od dłuższego czasu), więc nie mam dostępu do najświeższych informacji, wiem, że są przelewane 2 razy w roku, więc jakoś teraz niebawem powinny byc? czy może coś się zmieniło? pytam bo niestety o takich pracownikach jak ja często się zapomina...
      • kochamswojafirme Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 03.07.16, 11:50
        1 lipca powinno tobie zasilić konto
      • terazjajee Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 10.07.16, 16:39
        lonstarka - Bank powinien wystosować specjalnie do Ciebie pismo informujące ile i w jakim terminie zostaną Tobie przypisane pkt w beneficie albo wysłać do Ciebie gołębia pocztowego z tą informacją abyś nie czuła się zapomniana...
    • galante2 Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 10.10.18, 14:11
      Odkupię dowolną ilość punktów Mybenefit. Ogłoszenie zawsze aktualne zbigaw@op.pl lub 602 755 817. Zbyszek
    • krkdrk Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 07.07.20, 17:03
      mybenefit przywłaszcza sobie wszelkie środki ze zwrotów a że dotyczy to sprzedaży internetowej, ewidentnie łamie prawo.
      Nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z sytuacją gdy ktoś mi zabierze portfel z pieniędzmi w biały dzień!!!
      Kto się tym w końcu zajmie???????????????????????????????????
    • krkdrk Re: My benefit czy punkty przepadają z końcem rok 07.07.20, 17:10
      mybenefit przywłaszcza sobie wszelkie środki ze zwrotów a że dotyczy to sprzedaży internetowej, ewidentnie łamie prawo.
      Zakup nie pasuje do roweru? Sukienka po przymierzeniu okazała się za mała?
      Sprzedawca zwróci pieniądze ale benefit je przejmie, ze zwrotu dostaniesz np. złotówkę
      Nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z sytuacją gdy ktoś mi zabierze portfel z pieniędzmi w biały dzień!!!
      Kto się tym w końcu zajmie???????????????????????????????????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka