Dodaj do ulubionych

Góra nie umie wypełnić podstawowych formularzy....

20.04.06, 10:24
Od nas wymaga się żebyśmy umieli wszystko,a taki doradca dyrektora nie umie
wypełnić poprawnie dowodu wpłaty hahahaha.
To dopiero jest żenujące...
I jeszcze dumnie stwierdza,że "On jest pracownikiem banku,doradcą dyrektora!"
a kwotę słownie wpisuje w miejsce na nr konta odbiorcy.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • czlowiek_z_gory Re: Góra nie umie wypełnić podstawowych formularz 20.04.06, 22:35
      Ojej ojej. Na pewno sprawdzał twoje przygotowanie do niesienia pomocy klientowi w sprawach, w których jak wydawało by się takiej pomocy nikt nie potrzebuje. Jak widzisz taki doradca dyrektora troszczy się o klienta sprawdzając jakość jego obsługi na własnym organiźmie, co jest przecież nielada pocwięceniem.
      Wszelkie błędy i pomyłki ze strony "góry" mają na celu sprawdzenie czujności pracowników.
      • mea.1963 do człowieka z góry 21.04.06, 08:24
        tak sobie czytam Twoje słowa i widzę tylko dwie możliwości- albo masz doskonale
        absurdalne poczucie humoru albo jesteś idiotą :).Wierzę że to pierwsze bo jesli
        nie to biada nam ... .
      • geronimo_apache Re: Góra nie umie wypełnić podstawowych formularz 22.04.06, 21:02
        czlowiek_z_gory napisał:

> Ojej ojej. Na pewno sprawdzał twoje przygotowanie do niesienia pomocy
        klientowi
        > w sprawach, w których jak wydawało by się takiej pomocy nikt nie potrzebuje.
        J
        > ak widzisz taki doradca dyrektora troszczy się o klienta sprawdzając jakość
        jeg
        > o obsługi na własnym organiźmie, co jest przecież nielada pocwięceniem.
        > Wszelkie błędy i pomyłki ze strony "góry" mają na celu sprawdzenie czujności
        pr
        > acowników.

Jak dla mnie to na górze są byli tzw."aparatczycy" dawnego porządku
        politycznego. Jak komuna pękła w 89' to zasili szeregi tzw. "góry" w firmach
        państwowych jak PKN Orlen, PKO BP, i wielu innych. Mają wielkie aspiracje ale
        na razie tylko tyle. Tak jak jechali na karkach obywateli PRL-u tak teraz jadą
        na naszych. I tak już zostanie do końca. Naszego albo ich. Nie zdiwiłbym się
        gdyby wśród elit kierowniczych znaleźli się kolesie z byłego SB. Gdzieś te
        kilka tysięcy agentów musieli upchać.
      • toja2006 Re: Góra nie umie wypełnić podstawowych formularz 21.04.06, 22:47
        bardzo smieszna odpowiedź z góry.I niech mi nikt nie tłumaczy że "Góra" w ten
        sposób sprawdza gotowość niesienia pomocy.Sam sie przekonałem jak pracownicy
        ROD są gotowi zwykłym pracownikom sprzedażowym słuzyc pomocą.Wystarczy
        zadzwonić po wprowadzeniu w życie nowych procedur z pomocą że ma się
        wątpliwości a pracownicy ROD sie zapowietrzają, nie mają pojęcia co tam pisze i
        co może byc niejasne.Utwierdzają pracownika w przekonaniu że jak wyjaśnią to
        oddzwonią.I co i nic?Już nie wspomnę o wątpliwościach przy kredytach
        studenckich z dopłatami.Osobiście wysłałem kiedyś emaila, żeby mieć tzw
        dupokrytkę a Pani z ROD mi odpisała "proszę o telefon".I to ma być pomoc?I mówi
        co ona myśli, ale przekonana nie jest.Tak naprawdę takie tel sprawdzanie
        (jakimi nas gnębią)powinno iść od Centrali do RODÓW i sprawdzenie jacy GENIUSZE
        tam pracują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka