Dodaj do ulubionych

Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie?

02.05.06, 07:52
Czytam Was uważnie.
Tematy wszystkie są ważne. Czy jednak jest tu miejsce
na niektóre tematy, takie jak krytyczna ocena ZSI,ocena produktów,
cen usług, przykłady błęnych decyzji startegicznych władz banku,itd.
Tematy bankowe (bank-pracownik i jego warsztat pracy)
tu nie rozwiną sie, bo - moim zdaniem - nie powinny.
Miejscem odpowiednim dla nich jest (wg mnie)intranet.
Szkoda,że został on zamknięty. Jest to (wg mnie)
bardzo potrzebne,dla wszysrkich - od Prezesa
po szeregowego pracownika Banku -miejsce wymiany pogladów,
wnioskowania zmian i usprawnień, kanał informacyjny,.....
Z pisaniem na forum GW na te ściśle bankowe tematy
("pozamobbingowymi" - ogólnopolskimi
przecież i potrzebnymi aby je poruszać)
jest bowiem duża "cienkość" sprawy.
Nie można kalać własnego gniazda na szerokim światowym
forum, konkurencja i media mogą te "dyskusje"
wykorzystać przeciw Bankowi, może ktoś nieopatrznie
zdradzić tajemnicę bankową. I co wtedy ?
Wracam do sprawy intranetu i forumowych tam różnych dyskusji.
Były. Komu przeszkadzały? Czy nie właśnie z
nich (a nie światowego internetu) zarządzajacy powinni
korzystać jak ze skarbnicy wiedzy o tym co mozna zmienić,
co jest żle przez pracowników odbierane, jakie ogniawa banku
szwankują?????
Zastanawiam się? Czy siłom społecznym w Banku nie zależy obecnie
na staraniach o reaktywowanie forum na intranecie?
Może takie starania są prowadzone? Nie wiem.

m

Obserwuj wątek
        • diabel3 Re: Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie? 07.05.06, 01:13
          Z tego co pamiętam to pisałeś ,że nie pracujesz w banku tylko masz tu kuzynkę?
          A jestes bardzo zaniepokojony,że strona w intranecie została zlikwidowana,
          dlaczego? Naprawdę tak martwisz się o bezpieczeństwo i ujawnienie tajemnicy
          bankwej?
          Pisząc w intranecie jesteś namierzony przez pracodawcę, a moze o to Ci chodzi?
          • czuk1 Re: Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie? 07.05.06, 07:26
            Jak plotka chodzi. Forumowiczka pomyliła mnie ze - "skuterem44" który ma kuzynke
            i o nią sie martwi. Inna forumowiczka znana mi to sprostowała, że jestem
            emerytem PKO BP. Teraz Ty martwisz się, że ja się martwię o bank i ew.
            pracownika banku który zdradzajac tajemnicę bankową MOŻE BYĆ NAMIERZONY W
            INRERNECIE (bo to prawda).
            Jeszcze jeden forumowicz - "InfOrmatyk" z PKO BP zrugany przezemnie za to , że w
            przypadkowym wątku (tu na tym forum)o kredycie mieszkaniowym intensywnie
            odradzał brać kredyt w swoim banku wogóle nie zrozumiał co ja do niego piszę, ba
            został poparty przez kogoś innego.
            Uważam, że nie jest ważne kto jest kim (na tym forum) ważne co pisze.
            Pracowałem, pisałem na forum w intranecie. Pisałem oględnie ale to co chciałem
            poruszałem. A, że ktoś wprowadzający forum odbierał, że nie powinno ono
            funkcjonować bo ludzie od pracy odrywają się? To był błąd. Zlikwidowano forum
            Trudno. To, że nie ma forum w intranecie nie oznacza, że przechodzimy ze swoimi
            bankowymi bólami ( podkreślam wszystkimi... i tymi których poruszanie tu stanowi
            naruszenie prawa) na to forum. I tylko tyle.
            m
          • czuk1 Re: Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie? 07.05.06, 08:23
            Diable . Mam poprostu swoje zasady w intranecie i w internecie.
            Tajemnica bankowa, lojalność do firmy, kultura wypowiedzi obowiązuje wszędzie.
            Co ja na to prowadzę, że z uporem maniaka podkreślam - internet nie jest
            odpowiednim miejscem do opisywania spraw zawodowych pracowników banku , spraw
            nadających się doskonale i wyłacznie do (zamkniętego) INTRANETU bankowego.
            Co innego mobbing = to jest zjawisko patologiczne w Polsce i bank nie jest w tym
            odosobniony.
            m
            • diabel3 Re: Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie? 08.05.06, 23:30
              O jkim bezpieczeństwie mówimy? Moze za twoich czasów to funkcjonowało.
              Teraz obcy ludzie kręcą sie po firmie. Ludzie wożacy gotówkę zmieniaja się jak
              rękawiczki, firmy zewnetrzne świadczące usługi od sprzątajacych (byle jak), po
              wszystkich naprawiających, serwisujących.Miejmy tylko nadzieje ,że nie sa na
              tyle inteligentni aby to wykorzystać.
            • taki_sobie_agent Re: Czy miejsce tu na dyskusję o warsztacie? 08.05.06, 23:48
              a dokładnie tak !!!
              Pokażcie mi oddział gdzie pracownicy nie słyszą "jak nie będzie planu to się
              pożegnamy " - a wyślę dyrektorowi kwiaty

czuk1 napisał:

> Diable . Mam poprostu swoje zasady w intranecie i w internecie.
              > Tajemnica bankowa, lojalność do firmy, kultura wypowiedzi obowiązuje wszędzie.
              > Co ja na to prowadzę, że z uporem maniaka podkreślam - internet nie jest
              > odpowiednim miejscem do opisywania spraw zawodowych pracowników banku , spraw
              > nadających się doskonale i wyłacznie do (zamkniętego) INTRANETU bankowego.
              > Co innego mobbing = to jest zjawisko patologiczne w Polsce i bank nie jest w
              ty
              > m
              > odosobniony.
              > m

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka