Dodaj do ulubionych

Walczyć o doradcę czy o kasjera-dysponenta?

06.04.08, 20:22
Jestem w trakcie etapu rekrutacji do banku PKO i mam pytanie czy walczyć o
stanowisko doradcy czy o kasjera dysponenta? Jakie sa róznice w praktyce? W
moim przypadku jeszcze raczej nie jestr nic przesądzone więc wolałabym
wiedzieć o co się starać walczyć? Czy ktoś może doradzić?
Obserwuj wątek
      • nova2008 Po co? 06.04.08, 22:13
        Po to żeby dowiedziec sie jakie sa róznice finansowe bo z tego co czytam to
        róznie bywa z tym. I o praktycznych róznicach żeby miec kompedium takiej wiedzy
        bo między wierszami mozna żle odczytać. Ale zadałam bym raczej pytanie po co
        pisać taka odpowiedź?
      • nova2008 A co ja chce robic? 06.04.08, 22:14
        Hm... Jakbym wiedzial praktycznie na czym polegają roznice oprocz tego ze jeden
        ma kase i robi wpłaty wypłatry itd a drugi wciska produkty to było by mi łatwiej
        podjąć decyzję o co walczyc.
        • zwariowana_3 Re: A co ja chce robic? 06.04.08, 22:29
          Kasjer też ma wciskać produkty i jest traktowany jak gorsza kategoria.
          Jeżeli masz możliwośc idź na doradcę, z kasy jest się trudniej wyrwać, bo
          niektórzy szefowie uważają ,że ich praca jest ogłupiająca i Ci ludzie są gorsi ,
          choć nie jest to zgodne z prawdą.
    • kriszna555 Re: Walczyć o doradcę czy o kasjera-dysponenta? 07.04.08, 19:39
      Myślę że zwariowana3 ma dużo racji.Najgorsze jest to, że niektórzy koledzy i koleżanki też tak myślą, że kasjer to gorszy gatunek. Co prawda nigdy nie byłam kasjerem ani kasjero-dysponentem. Pracuję już 22 lata i trochę stanowisk przeszłam, dużo zmian przeżyłam itd. itp. Mam koleżankę która jest kasjerką i jest z tego bardzo zadowolona, po prostu bardzo to lubi. W tej chwili jestem doradcą i chyba nie chciałabym być kasjerem. Jak wtopisz w kasę to raczej ciężko się potem wyrwać. Jeśli masz możliwość od razu na doradcę to chyba od razu to bierz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka