Dodaj do ulubionych

książeczka mieszkaniowa-wysokosc premii

18.11.08, 23:15
Witam.

Doszły mnie słuchy, że oprócz standardowej premii, którą bank wylicza na podstawie książeczki można dostać znacznie większą (+- wartość m1), czyli oficjalna informacja o denominacji nie do końca jest prawdziwa. Proszę o odpowiedź.

Aktualnie planuję wziąć kredyt, przerażają mnie ceny mieszkań. :-(

Ania
Obserwuj wątek
      • tosska25 Re: książeczka mieszkaniowa-wysokosc premii 01.04.09, 19:23
        Powiem tylko tyle. PKO BP to oszusci i zlodzieje ! bylam sie dowiedziec o
        ksiazeczke, tajemnica jesli chodzi o premie gwarancyjna. Najpierw trzeba swoja
        gotowke wydac i kupic mieszkanie i przyjsc z aktem notarialnym... Tak zrobilam,
        wzielam wiekszy kredyt, liczac ze mi sie to zwroci, ze lepiej pozno niz wcale.
        Babeczka w okienku, totalna niekompetencja i sieroctwo, daje mi dokument do
        podpisania o dobrowolnym zrzeczeniiu sie premii gwarancyjnej, poniewaz...
        kupilam mieszkanie z mezem. I mamy rozdzielnosc majatkowa, wiec szlak trafil
        pieniadze. Zlodzieje!
        • tahiya Re: książeczka mieszkaniowa-wysokosc premii 01.04.09, 21:12
          do tosska25 JAK KROWIE NA ROWIE :Premia gwarancyjna jest PAŃSTWOWYM
          dodatkiem do oszczędności zbieranych od dawna na tzw. książeczce mieszkaniowej.
          Przysługuje do książeczek mieszkaniowych wydanych przed 24.10.1990 r. z wkładem
          utrzymywanym przez co najmniej 5 lat.". A zatem wszystkie przepisy , które jej
          dotyczą i które muszą być przez bank respektowane uchwalane są przez odpowiedni
          organ na szczeblu państwowym. Tak więc z pretensjami to TUSKA ...i rząd od
          złodziei wyzywać... A jak się ukrywa informację o rodzielności majątkowej to za
          głupotę się płaci (cytuję : sieroctwo)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka