Dodaj do ulubionych

kosmetyki na allegro?

21.01.07, 19:30
kupujecie?
ja sądziłam, że nigdynigdy się nie nabiorę, ale zaczyna mnie to kusić, bo
kończę szkołę wizażu, a nie mogę naciągać rodziców na tony kosmetyków...

wiadomo, zalew podróbek, ale... może...

pewnie muszę kupić i sparzyć się, żeby to sobie wybić z głowy...

ale może macie pozytywne doświadczenia??
Obserwuj wątek
      • kotka211 Re: kosmetyki na allegro? 22.01.07, 09:27
        Ja niestety sie sparzyłam! Kupiłam dwa podkłady True Match (30zł) u dwóch
        różnych osób. Pierwszy podkład był ok wiec zamówiłam drugi tyle że u innej
        osoby bo tamta juz nie miała! Po jego użyciu wyszły mi suche plamy które nie
        chcą zejsc od tygodnia (robie peling, maseczki, smaruje kremem tłustym, myje
        buzie w rumianku)! Nie moge sie na nim doszukać daty produkcji wiec pewnie
        została zmazana a podkład jest przeterminowany!
        Może ktoś mi doradzi jakiś produkt na te suchości?
        Nie polecam zakup kosmetyków, bo z reszty zakupów byłam zawsze zadowolona!
    • 4tuna Re: kosmetyki na allegro? 22.01.07, 10:33
      Kilka razy sie skusiłam . Nigdy nie zawiodłam sie na tuszu Max factor 2000 od
      sprzedawcy "boville" a kupowałam go kilkakrotnie. Nawet jeśli to podróba to
      doskonała. Natomiast kupiłam podkład Loreal ( ten co niby ma wytrzymać 16h)i
      porażka. Przed zakupem proponuję poczytać komentarze. Nidgy nie kupuję jeśli
      ktoś ma jakikolwiek negatyw. Często odpowiedzi sprzedającego na wystawiony
      negatyw są poniżej pewnego poziomu co daje duuuużo do mYślenia....
      • vilijonkka Re: kosmetyki na allegro? 22.01.07, 17:22
        ja zawsze czytam negatywy, bo czasami to bzdury i mściwość nieludzka, raz mi
        samej się zdarzyło, że klientka odwołała zakup i była tak grubiańska, że
        wystwiłam jej negatywa i oczywiście dostałam jednego w zamian... masz też
        rację, że często to odpowiedzi na negatywa dają więcej do myślenia, niż same
        komentarze. raz spotkałam się nawet z taką, w której wymoderowano z 15 słów! -
        >i tacy ludzie chcą wzbudzać zaufanie???
        • mroofka2 Re: kosmetyki na allegro? 22.01.07, 21:08
          właśnie! często zdarza się, że ludziska specjalnie
          wystawiają komus negatyw żeby mu zaszkodzić,
          dlatego warto nieraz bezpośrdnio zasięgnąć opinii
          o danym produkcie u osoby która juz taki zakupiła;)
    • joginka83 Re: kosmetyki na allegro? 23.01.07, 13:54
      u mnie wlasnie byl listonosz.. no coz. zamowilam dwie odzywki u dwoch roznych
      allegrowiczow. obie mialy byc oryginalnie zapakowane.. jedna owiniela byla
      folia i wlozona w kartoniki po jakis lekarstwach:/ a druga owszem zapakowana w
      pudelko, ale w srodku byly trzy przegrudki a ja dostalam tylko odzywke w dwoch.
      widac ze pudelko otwierane bylo. musze isc do sklepu zobaczyc czy tak ma byc.
      chyba nigdy wiecej kosmetykow na allegro
      • vilijonkka Re: kosmetyki na allegro? 23.01.07, 14:49
        myślałaś nad zwrotem? zastanawiam się, jak ja bym postąpiła w podobnej
        sytuacji... to oczywiste, że w allegro wszystko odbywa się na zasadzie dobrej
        woli, więc jeśli ktoś przyśle bubla, a ty go zwrócisz, to ryzykujesz utratę
        pieniędzy, przedmiotu i dodatkowych kosztów transportu :/
    • joginka83 Re: kosmetyki na allegro? 23.01.07, 15:24
      nie bede zwracac. zobacze jak beda dzialac-to "tylko" paznokcie, jak odzywki
      nie zadzialaja to juz trudno, mam jedynie nadzieje ze nie pogorsza ich stanu:)
      nie wystawiam jeszcze komentarza, poczekam na efekty. kiedys zwrocilam
      rekawiczki bo dostalam zly rozmiar i sama pokrywalam koszty transprotu wiec juz
      wole nie ryzykowac.
    • mroofka2 Re: kosmetyki na allegro? 23.01.07, 17:07
      -Gdy zamawiamy produkty przez internet, przysługują nam dodatkowe prawa. Przede wszystkim możemy odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyn. W tym celu składamy oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od otrzymania towaru. Sprzedawca ma obowiązek w ciągu 14 dni zwrócić nam pieniądze.

- Nie zapominajmy, że jeśli produkt jest wadliwy, zawsze przysługuje nam prawo do reklamacji. Składamy ją u sprzedawcy – najlepiej na piśmie. Gdy do produktu dołączona jest gwarancja, wtedy możemy zgłosić reklamację gwarantowi (najczęściej jest to producent lub dystrybutor towaru). Prawo wyboru między obiema możliwościami należy do nas.

- Jeśli produkt nie ma wad, a jedynie nam się nie podoba lub nie pasuje, to od dobrej woli sprzedawcy zależy, czy przyjmie go z powrotem i zwróci nam pieniądze. Pamiętajmy, aby sprzedawca deklarujący taką wolę zaznaczył na paragonie, w jakim terminie przysługuje nam zwrot.

www.egospodarka.pl/12420,Prawa-konsumenta-nie-daj-sie-oskubac,1,11,1.html
      • beatacc Re: kosmetyki na allegro? 23.01.07, 17:30
        "-Gdy zamawiamy produkty przez internet, przysługują nam dodatkowe prawa. Przede
        wszystkim możemy odstąpić od umowy zawartej na
        odległość bez podania przyczyn. W tym celu składamy oświadczenie na piśmie w
        terminie 10 dni od otrzymania towaru. Sprzedawca ma
        obowiązek w ciągu 14 dni zwrócić nam pieniądze."
        Zapis ten nie dotyczy zakupow na aukcjach internetowych tzn podczas licytacji.
        Jesli chodzi o zakup natychmiastowy czyli Kup Teraz to zgadza sie jak
        najbardziej tylko tez w przypadku gdy sprzedaje towar firma a nie osoba prywatna.

• n.nuta Re: kosmetyki na allegro? 14.02.07, 10:13
        kilkakrotnie kupowałam kosmetyki. Największe zaufanie mam do markowych kremów,
        które sa w szaszetkach. Jeszcze się nie naciełam. Natomiast tusz L'oreala...
        niestety, cena o wiele niższa, tylko sam tusz, to niestety niezbyt udolna
        podróba. Ale saszetkowe kremy i podkłady, jak najbardziej polecam.
        Zauważcie,że produkty w saszetkach, to musza być oryginały, gdyż takie same
        miewają w aptekach i drogeriach, tylko że niestety, nie daja.
        Dlaczego? odpowiedzcie sobie same. A co by sprzedawali???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka