Dodaj do ulubionych

spotkajmy się w Ankarze :)

26.07.11, 13:04
kto ma ochote spotkać się w
ankarze termin otwarty smile piszcie
Obserwuj wątek
    • migda33 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 26.07.11, 18:05
      ja mogę się spotkać ale najwcześniej dopiero pod koniec września smile
      • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 26.07.11, 21:06
        1 paździenika wylatuje na tydzien do pl więc chętnie albo przed albo posmile
        • urszullaa Re: spotkajmy się w Ankarze :) 27.07.11, 18:33
          A ja bardzo chętnie smile już jestem w Ankarze smile i też myślałam o wrzuceniu takiej propozycji na forum Basiu smile odezwij się na facebooku smile
    • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 02.08.11, 10:50
      widze że polonia w ankarze prawie nie istnieje sad
      więc muszę dołączyć do istanbulu chyba big_grin
      • tisz Re: spotkajmy się w Ankarze :) 08.08.11, 17:52
        hej,
        Bardzo chcetnie spotkam sie w Ankarze, ale we wrzesniu. 10-tego sierpnia lece do PL na miesiac.
    • basiaiwanik Re: spotkajmy się w Ankarze :) 04.07.12, 20:48
      Hej! Czy dalej przebwasz w Ankarze? Jestesmy tu z kolezanka na praktykach z Erasmusa i troche czujemy sie zagubione, chetnie spotkamy sie na kawe po turecku smile
      • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 06.07.12, 01:30
        a gdzie jesteście na tym erasmusie? w jakiej uczelni? jestem jestem mieszkam tutaj smile
    • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 22.07.12, 10:45
      No dziewczyny gdzie się ukrywacie wink spotkanie bo ja niedługo do polski lece ?
    • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 25.07.12, 13:31
      czesc dziewczyny smile niedawno dołączyłam do grona polek w ankarze
      • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 25.07.12, 16:07
        w przyszłym tyg planujemy spotkanie w aquaparku wink daj znać na priv
    • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 01.08.12, 21:00
      renataek a gdzie mieszkasz w jakiej dzielnicy?
      • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 10.08.12, 18:34
        sorx ale mialam mala awarię komputera. mieszkam w dikmen. cos mi sie nie udalo wyslac wiadomosci na priv
        • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 11.08.12, 01:02
          nie będzie mnie przez 2 tyg w ankarze ale jak wróce to się odezwe Moze inne dziewczyny się odezwą wink w międzyczasie
          • magdao157 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 31.08.12, 13:02
            Witam, mieszkam w ankarze na stale wiec moglybysmy sie spotkac, bardzo brakuje mi tu znajomych bo turecki jeszcze kuleje wink
            • tisz Re: spotkajmy się w Ankarze :) 07.09.12, 21:50
              Witam "renataek" i "magdao157"
              Bedzie mi milo was poznac osobiscie. Mieszkam w GOP.
              pozdrawiam smile
              • magdao157 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 08.09.12, 15:03
                mozemy sie wiec wszystkie trzy razem spotkac moze w kızılay? napisz do mnie prywatnie, mail taki sam jak nick. @gazeta.pl
                • mikail_87 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 21.08.13, 01:02
                  Witam Drogie Panie,
                  Ja też mieszkam na stałe w Ankarze od ponad roku, ale oprócz pracowników ambasady nie udało mi się spotkać żadnych Polaków...
                  Można zapytać w jakim wieku jesteście?
                  Ja mam 26 lat, moja żona 24. Mieszkamy w Etimesgut.
                  Jeśli macie czas i ochotę w tym roku też można by się gdzieś spotkać.
                  Pozdrawiam
                  Michał
                  kisiel1mk [at] gmail.com
                  • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 16.09.13, 13:03
                    hej ja mieszkam w ankarze smile jestem 4 lata starsza polonia którą znam jest raczej mała w ankarze Wydaje mi się że sporo jest erazmusów spotkałam takowych w zeszłym roku przypadkiem w CH Cepa podczas wystawy Body World Wiem że również pracują na uniwersytecie Bilkent ale chyba tworzą dosyć zamkniętą grupę wink mieszkam blisko ODTU pozdrawiam
                    • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 21.11.13, 09:22
                      Witam, tak czytam i chyba jesteśmy w tym samym wieku smile jestem tu od paru miesięcy i jakoś nie wpadłam na to żeby tu wcześniej zajrzeć. Moja strata, mam nadzieję że tu jeszcze ktoś zagląda bo widzę że posty z tego roku są tongue_out
                  • kilgoree Re: spotkajmy się w Ankarze :) 20.09.13, 09:32
                    Hej
                    Ja od października na stałe już będę mieszkać w Ankarze. Mam 24 lata i bardzo chętnie poznałabym kogoś z Polski, więc jak najbardziej jestem za jakimś spotkaniem Polonii z Ankary smile
                    • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 20.09.13, 17:15
                      a gdzie będziesz mieszkała? w której dzielnicy/ przy jakiej ulicy?

kilgoree napisała:

> Hej
                      > Ja od października na stałe już będę mieszkać w Ankarze. Mam 24 lata i bardzo c
                      > hętnie poznałabym kogoś z Polski, więc jak najbardziej jestem za jakimś spotkan
                      > iem Polonii z Ankary smile
                      • kilgoree Re: spotkajmy się w Ankarze :) 23.09.13, 17:11
                        Najprawdopodobniej będzie to Çankaya Aşağı Öveçler Mh. ale wciąż jeszcze się wachamy bo jesteśmy na etapie podpisania umowy.
                        • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 23.09.13, 17:44
                          to blisko mnie smile tak mi sie wydaje czy to Balgat?
                          kilgoree napisała:

> Najprawdopodobniej będzie to Çankaya Aşağı Öveçler Mh. ale wciąż jes
                          > zcze się wachamy bo jesteśmy na etapie podpisania umowy.
                          • kilgoree Re: spotkajmy się w Ankarze :) 26.09.13, 09:08
                            Oj nie wiem, powiem Ci szczerze, że w Ankarze będę pierwszy raz więc jej topografię znam póki co jedynie z google maps smile
                        • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 21.11.13, 09:24
                          Hej, jak jesteś gdzie napisałaś to się odezwij, mieszkam w tej samej dzielnicy smile
            • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 16.11.15, 21:53
              ooo widzę że dawno nikt się tutaj nie odzywał smile
              dalej mieszkacie w Ankarze?
              • nadjeczka Re: spotkajmy się w Ankarze :) 17.02.17, 23:11
                hej, ja się wybieram na stałe do Ankary ok. września. Widzę, że konwersacja miała miejsce 3 lata temu, ale może ktoś będzie miał ochotę na nową znajomość smile jestem 26 letnią kobietą i już intensywnie przygotowuję się do przeprowadzki, a że pewnie nie będę miała pracy od razu po przyjeździe, to chciałabym chociaż znajomych mieć, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda
                • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 02.03.17, 21:16
                  cześć, ja póki co mieszkam na stałe w ankarze smile
                  polonia w ankarze coś słabo się udziela jak widać po forum
                  • nadjeczka Re: spotkajmy się w Ankarze :) 29.03.17, 18:16
                    No właśnie zauważyłam, podobnie na grupach na facebooku... Niedobrze, trzeba to zmienić wink
                    • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 31.03.17, 19:42
                      miejmy nadzieję smile
                      • renataek Re: spotkajmy się w Ankarze :) 31.03.17, 19:43
                        ale jak widać nikt więcej się nie odezwał sad
    • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 21.11.13, 09:38
      Witam, od paru miesięcy jestem w Ankarze, i nie ukrywam że brakuje mi towarzystwa, jeśli organizujecie jakieś weekendowe wypady to chętnie się spotkam smile przez najbliższe lata raczej nigdzie się nie wybieram więc piszcie smile
      • lilo83 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 21.11.13, 14:50
        Czesc dziewczyny! Ja takze jestem w Ankarze dopiero od lipca i z desperacja szukam nowych znajomych. Mam kontakt z przyjacilmi i kolegami z pracy mojego narzeczonego, ale polskie kolezanki to zupelnie inna historia smile Z checia umowie sie na kawe lub dolacze do wiekszego spotkania.
        • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 22.11.13, 13:43
          Napisz do mnie na maila jak chcesz smile zresztą każdy kto ma ochotę niech da znać
          • kilgoree Re: spotkajmy się w Ankarze :) 22.11.13, 16:58
            Hej dziewczyny smile
            Też mieszkam w Ankarze na stałe od ok 2 miesięcy i bardzo chętnie się spotkam bo naprawdę brakuje mi tu znajomych z Polski smile
            • grzegorz_0077 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 22.02.14, 16:18
              wraz z dwoma kolegami wynajmujemy mieszkanie w Ankarze, bardzo dobrze usytułowane. Jesteśmy tu na wymianie studenckiej, mamy 3 wolne miejsca w mieszkaniu.. jeśli ktoś szuka mieszkania, lub chciał by się spotkać aby pogadać to kontakt : nightraider14@gmail.com
              • nephte Re: spotkajmy się w Ankarze :) 25.02.14, 20:50
                a gdzie dokładnie wynajmujecie ?

grzegorz_0077 napisał(a):

> wraz z dwoma kolegami wynajmujemy mieszkanie w Ankarze, bardzo dobrze usytułowa
                > ne. Jesteśmy tu na wymianie studenckiej, mamy 3 wolne miejsca w mieszkaniu.. je
                > śli ktoś szuka mieszkania, lub chciał by się spotkać aby pogadać to kontakt : n
                > ightraider14@gmail.com
                • grzegorz_0077 Re: spotkajmy się w Ankarze :) 26.02.14, 20:07
                  Kavaklıdere Mahallesi , Buklüm sokak. 12/9 Cankaya/Ankara . taka dziwna nazwa, z tąd jest wszędzie blisko smile
                  • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 02.04.14, 11:39
                    No to niedaleko mnie smile a co to za studia?

> Kavaklıdere Mahallesi , Buklüm sokak. 12/9 Cankaya/Ankara . taka dziwna na
                    > zwa, z tąd jest wszędzie blisko smile
                • niki_ana Re: spotkajmy się w Ankarze :) 02.04.14, 11:49
                  Hej, chciałam do ciebie napisać ale nie masz aktywnego konta a tu zaglądasz raczej rzadko, napisz do mnie jak się pojawisz. Pozdrawiam
                  • el-ushi Re: spotkajmy się w Ankarze :) 30.06.14, 17:54
                    Witam,
                    czy są chętni na spotkanie w Ankarze? jestem tu od niedawna, chętnie się przyłączę smile
                    • nadjeczka Re: spotkajmy się w Ankarze :) 17.02.17, 23:10
                      hej, ja się wybieram na stałe do Ankary ok. września. Widzę, że konwersacja miała miejsce 3 lata temu, ale może ktoś będzie miał ochotę na nową znajomość smile jestem 26 letnią kobietą i już intensywnie przygotowuję się do przeprowadzki, a że pewnie nie będę miała pracy od razu po przyjeździe, to chciałabym chociaż znajomych mieć, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka