Dodaj do ulubionych

16.11. spotkanie w Warszawie

06.11.06, 13:04
Kiranna, na 1sze urodzinki forum tak jak pisalysmy w watku "1szy tysiac"
spotykamy sie, mam nadzieje? Chociazby we dwie plus dzieciaki, chyba ze ktos
jeszcze by dolaczylsmile Ja na pewno jestem zainteresowana, chyba ze cos
nieprzewidzianego by wyskoczylo, mam nadzieje, ze nie. Jak to wyglada z
Twojej strony, aktualne? Swoja droga, pogoda pod psem, mam nadzieje, ze
trzymacie sie zdrowo. Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • kiranna Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 06.11.06, 13:49
      Aktualne, jasne!!! Na razie trzymamy sie zdrowo, choc Bartek zaczal mi
      pokaslywac w nocy, ale miejmy nadzieje, ze na tym sie skonczy.
      Gdzie tym razem i o ktorej? Nam najbardziej pasuje ok. g.14 i najchetniej
      gdzies w naszych okolicach. Galeria tez ma fajna zabawialnie, Lidii by sie tam
      podobalo. Ostatnio bylam w Blue City, maja swietny placyk z mala kawiarenka,
      ale raczej dla starszych dzieci. No i mala niespodzianka, w B.C. jest
      fastfoodowa filia Lokanty! Nie wiem czy rownie dobra jak ta na Nowogrodzkiej,
      nie jadlam, bo spragniona bylam polskich pierozkow, a nie kebabow wink ale
      polecam.
      • amicka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 07.11.06, 23:02
        Kiranna, ciesze sie. Jezeli chodzi o miejsce, pasuja nam wszystkie prozycje, w
        koncu w Warszawie nigdzie nie jest specjalnie daleko, co najwyzej korki moga
        byc problemem:=), ale zrobmy tak, zeby Wam bylo wygodniej. Godzina tez
        odpowiada, ciekawa tylko jestem, czy zasiedzimy sie tak jak poprzednim razem,
        mysle jednak, ze trudno bedzie pobic ten rekord (bite szesc godzin:=) Jasne, ze
        dziewczynom z innych miast Polski ciezko dojechac, to bylo niesamowite, ze
        Kochanionce i Ataner chcialo sie jechac przez pol kraju na nasze inauguracyjne
        spotkanie:=) Szkoda tylko, ze nie odzywaja sie osoby z Warszawy, ktorych chyba
        jest tu jeszcze pare (np. gdzie zniknal bkowalek i Annapo - jak nas czytacie -
        odezwijcie sie:=) Moze ktos jeszcze? Albo wyglada na to, ze wszyscy wyjechali
        na zime do Turcji, ale czy tam chociaz troche cieplej? Moze na poludniu, wciaz
        jeszcze piekna jesien???
        No dobrze, bedziemy poki co z Bojana we trojke, to i tak niezle. Chociaz jak
        czytam, jak udaje sie organizowac ludziom w Stambule, to nie moge wyjsc z
        podziwu. Z pewnoscia niech zyje internet, za czasow kiedy ja tam mieszkalam,
        nikt jeszcze o takim wynalazku nie slyszal:=) No to milego wieczoru,
        pozdrowienia....
    • kochanionka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 07.11.06, 21:28
      Niestety,nie bedzie nas z wami na urodzinowym spotkaniu.Przykro.Obowiazki nie
      pozwalaja.
      Ale obiecuje na te okolicznosc wzniesc toast lampka szampana.
      Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie w secu pozostawiajac wspomnienie naszego
      spotkania smile
        • kochanionka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 08.11.06, 19:19
          O rety,nie dostalas zdjec?
          Przepraszam,wyslalysmy,bojana dostala.chyba cos musialysmy poknocic.
          Kochana,wysle Ci napewno,ale poczekaj cierpliwie.musi to zrobic moja corcia bo
          ja znowu cos pokrece.
          a swoja droga ciekawe gdzie one poszly?
          Teraz to juz nie wiem czy kirznna je dostala.
          Juz wiem jak sie zrehabilitowac,rzuce je na papier i dam kirannie,ok?
          Przepraszam smile)
          • kiranna Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 08.11.06, 22:40
            KOchanionka, ja dostalam juz dawno, dzieki smile Nie wiedzialam, ze Amicka nie
            dostala, inaczej przeslalabym dalej.

Jolu, po weekendzie przesle zdjecie ktore zrobil Ci Bartek, gdy bawil sie
            aparatem smile naprawde ladne! zdolny ten moj synek, nie ma co wink
            • amicka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 08.11.06, 23:00
              dzieki dziewczyny...ciekawe, ze nie doszly, jeszcze przed chwila sprawdzalam,
              nic nie dotarlo. ale nie szkodzi, poczekam na po weekendzie:=) moze dostane
              jakies ekstra z krakowa:=) fajnie ze sie spotkacie w duzym gronie, widac ze
              krakow tez potrafi sie szybko zorganizowac:=) oby pogoda Wam dopisala, bo
              humory na pewno:=) pozdrawiam
      • kiranna Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 16.11.06, 20:38
        Dziekuje w imieniu wszystkich, ktorzy nasze forum aktywnie tworza. Wlasnie
        wrocilam do domu smile Swietowalysmy w skladzie 3+2, z Bojana, Amicka i nasza
        latorosla polsko-turecka, Lidzia i Bartusiem. Jak zwykle bylo sympatycznie,
        smacznie, gwarnie i ... za krotko wink w ramach torciku spalaszowalysmy lody i
        ciacha czekoladowe, a ja dostalam nawet piekna roze smile dzieki, dziewczyny!
        • bojana2 Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 16.11.06, 23:26
          Oj świętowałyśmy,świętowałyśmy. Gdyby nie śpiące dzieciaczki,to pewnie zamiast
          ponad 5 godzin spotkanie trałoby 10 lub więcej. Tematów do rozmów nie brakowało
          i tylko żałowałyśmy,że skład nam się nie powtórzył.Marto i Renatko pozdrawiam
          Was. Byłyśmy w tych samych miejscach co poprzednio,siedziałyśmy przy tych
          samych stolikach i tylko menu było bardziej urozmaicone,bardziej uroczyste.W
          końcu to przecież rocznica.
          Pozdrawiam serdecznie z ciepłej i słonecznej Warszawy(no może teraz już nie,bo
          to w końcu noc).
    • kochanionka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 18.11.06, 21:32
      Milo slyszec,ze spotkanie sie odbylo i to w tych miejscach w ktorych bylysmy
      nie tak dawno wszystkie razem.Bez wiekszego wiec trudu moglysmy myslami byc z
      wami,przy tym samym stoliku,w tej samej atmosferze.
      Amicka i Kiranna,dobrze,ze wasze dzieci sa tak slodkie i wyrozumialesmile)
      Przyzwyczajone do tych maratonow towarzyskich zapewne i w Krakowie beda sie
      czuly wspaniale.Bo nie watpie,ze przyjedziecie,eszystkiesmile)
      Pozdrawiamy z poludnia .
      • amicka Re: 16.11. spotkanie w Warszawie 20.11.06, 13:32
        Dzisiaj odlatuje nam juz Kiranna do Stambulu, ale mam nadzieje, ze za niedlugi
        czas spotkamy sie znowu w Polsce, moze i w Krakowie:=) Z pewnoscia dzieciaczki
        bawily sie swietnie, a na pamiatke mamy w pokoju przeslodka zyrafe, za ktora
        jeszcze raz serdecznie dziekujemy! Tak jak poprzednim razem temat za tematem,
        moglysmy siedziec i do polnocy, ale dzieciaczki i tak nam na duzo pozwolily:=)
        Zdjec jeszcze nie przeslalam, ale pamietamsmile No coz, nastepne urodziny forum
        juz za rok, ale do tego czasu z pewnoscia odbedzie sie wiele roznych forumowych
        spotkan w roznych miejscach. Wszystkim zycze pogody ducha, wiary w drugiego
        czlowieka, jestem pewna, ze tu na forum nikt nikomu zle nie zyczy, a Kirannie
        szczesliwej podrozy do stambulskiego domku - iyi yolculuk! i odezwij sie po
        powrocie jak tylko dojdziecie po podrozy do siebie... Pozdrowienia...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka