Dodaj do ulubionych

Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej

22.11.06, 10:04
Czesc!
Nazywam sie Dominika i mam 25 lat. Jestem nowa na forum. W czerwcu b.r.
wyszlam za maz za Turka i mieszakm na stale w Cekmekoy (Çekmeköy / Ümraniye).
Moze mam jakichs polskich sasiadow?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • marcinmilew Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 13:17
      Cześć!
      A gdzie to jest wzgledem np Bostanci?

pozdr
      Marcin
      • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 14:38
        To jest przy trasie na Şile.
        5 min. od IKEI
        • marcinmilew Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 15:11
          No ja z żoną mieszkamy w Tuzli jakies 20 min samochodem w strone Gebze.

pozdr
          marcin
          • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 16:43
            A co robicie w Turcji? Czy moze malzonka Turczynka? Na stale tu mieszkacie?
    • aktasej Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 16:02
      czesc - mnie juz po czesci znasz z yahoo- Asia -Göztepe... jutro sie wybieram do
      carrefura w içerenköy to sie moze tam spotkamy.
      pozdrawiam
      • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 16:46
        Co do spotkan, to bardzo chetnie, ale w gre wchodza tylko weekendy, bo poniedz-
        piatek pracuje.
        • marcinmilew Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 22.11.06, 18:14
          Moja żona Paulina, Polka pracuje tu dla duńskiej firmy, buduje statki a ja
          rzuciłem wszystko w Polsce i przyjechałem z nią (najwazniejsze to byc razem!).
          Jesteśmy tu dopiero 3 m-ce. Nie wiem jak długo tu zostaniemy - napewno na rok a
          pozniej zobaczymy. Wiecej o nas jest w dziale witamy.
          A Wy?

marcin
          • sarlo51 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 23.11.06, 06:01
            Marcin Tuzla to jest bardzo ladne miasto,tam moja tesciowa ma letni dom.Nasz
            znajmy tez mieszka ma przepiekny dom letni nad sama woda.Gdzie twoja zona
            pracuje to tam robia najtansze statki,maja bardzo duze zamowienia.Na troche
            lepszy statek trzeba czekac pare ladnych latek.
            • angelikastanula Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 23.11.06, 20:30
              no i jeszcze my tutaj jestesmy smile to znaczy angelika i walid
              mieszkamy w goztepe ( ale teraz chwilowo przez 10 dni w jestesmy w Tunezji)
              my to chyba juz sie mialysmy okazje poznac na przyjeciu z konulatu...
              do zobaczenia niedlugo
              a na razie pozdrawiamy serdecznie z tunezji
              a&w
              • yoannay Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 25.11.06, 10:07
                no i jeszcze mysmile Asia, Olivier i Gokhan.
                mieszkamy w Atasehir obecnie jestesmy w Polsce(wracamy 30 grudniasmile)
                • karolina_mat Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.11.06, 09:58
                  Joanno,

A czy Wy wracacie do moze z Warszawy do Stambulu 30 grudnia LOT/THY? bo jesli
                  tak to bedziemy leciec tym samym samolotem smile
                  Pozdrawiam,
                  Karolina
                  • yoannay Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.11.06, 10:15
                    Karolina,
                    tak wracamy 30 grudnia LOT/THY(samolot jest chyba o 13:10 jesli dobrze pamietam).
                    moze uda nam sie jakos spotkac???(jesli chcesz pisz na gazetowego to sie umowimy)
                    do zobaczenia na lotniskusmile
                • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.11.06, 10:50
                  A co robicie w Stambule? Studiujecie moze?

Pozdrawiam
                  • karolina_mat Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.11.06, 10:58
                    Ja tak smile
                    Kliknij na ponizszy link:
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35082&w=32045442&a=50114761
                    Milego dnia,
                    Karolina
                    • yoannay Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.11.06, 12:15
                      skopiowalam moj post(link mi sie zle wklejalsmile

Witam wszystkich serdecznie,

mam na imie Joanna i mieszkam w Stambule (po stronie azajtyckiej) od prawie
                      czterech lat oczywiscie z mezem Turkiem i jeszcze nienarodzonym synkiem (jestem
                      17 tyg ciazy).
                      W tak krotkim czasie zdazylam przezyc te cudowne jak i najgorsze chwile w moim
                      zyciu.Zdazylam sie przetrzec przez nude w domu, kursy jezykowe jak i prace.
                      Mam nadzieje, ze poznam tu wiele ciekawych osob i bedzie czas mi szybciej i
                      milej plynal w oczekiwaniu na moja ``kuszynke``

a teraz ta moja kruszynka to kawal chlopa (ma juz 3 i pol miesiaca i wazy 7200gsmile)

pozdrawiam,
                      Joanna
                      src="<a
                      href="b1.lilypie.com/J7kIp3.png""
                      target="_blank">b1.lilypie.com/J7kIp3.png"</a> alt="Lilypie 1st Birthday Ticker"
                      border="0" width="400" height="80" /></a>
    • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 27.02.07, 17:08
      Czesc Dominika!

Od niedlugiego czasu jestem tu rowniez ja, Lukasz- tez mam 25 lat i tez
      lecialem z wawy do stambulu 30 grudnia..smile. Miejsce zamieszkania Kartal- 10min
      od Bostanci w strone Gebze. Ümraniye dosc czesto odwiedzamy, mieszka tam bliska
      nam rodzina. Moze sie kiedys spotkamy?

Pozdrawiam
      • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 08:57
        Czesc Lukasz! smile
        A co porabiasz w Stambule? Co do spotkania, to reflektuje smile
        Pozdrawiam.
        • agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 12:39
          Hej
          ja mieszkam od 2 miesiecy w Istanbule, w Kadikoy. Tez chetnie bym sie
          spotkala.pozdrawiam

Agnieszka
          • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 12:49
            No to super! Coraz wiecej nas tutaj. Co powiecie na ten weekend? Np. piatek
            wieczorem
            • agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 13:32
              Bardzo chetnie, co powiedzie wlasnie na kadikoy, to chyba najlepsze miejsce po
              tej stronie na weekendowe piwkowink
              • yoannay Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 14:49
                my tez bardzo chetnie bysmy sie z Wami spotkali ale niestety piatek wieczor jak
                kazdy inny odpada(nie mam z kim zostawic mojego urwisa-Oliviera)ale w weekend
                na popoludniowa kawke lub lunch jak najbadziejsmile
                • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 16:18
                  To moze zdecydujemy w piatek gdzie, kiedy i o ktorej mamy sie spotkac. Kazdy
                  bedzie mial juz bardziej skrystalizowane plany na weekend i latwiej bedzie nam
                  cos uzgodnic.
                  Pozdrawiam
              • angelikastanula Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 28.02.07, 20:59
                fajnie ze mieszkasz w Kadikoy smile
                a gdzie dokladniej ? w centrum Kadikoy ?
                bo my tez mieszkamy w Kadikoy a dokladniej w Goztepe smile
                a tak prawde mowiac to bardzo duzo nas tutaj mieszka - dzis akurat spotkalam
                sie z asia i justynka - ktora tez tutaj od niedawna mieszka smile

tak wiec mam nadzieje, ze i nam sie uda dotrzec na spotkanie w piatek
                czekamy na szczegoly co do miejsca

pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia
                a.
                • sarlo51 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 01.03.07, 03:01
                  Jak tam pojade to napewno bym bardzo chciala sie spotkac z wami.Moja tesciowa
                  tam mieszka w Goztepe nie daleko Bagdat Cad przy Istasyan Cadde.
                  • angelikastanula Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 01.03.07, 07:47
                    no to czekamy na Ciebie smile
        • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 01.03.07, 08:46
          Tak sobie mysle, ze moze spotkalibysmy sie w sobotni wieczor- niedziela jest
          wolna, moznaby dluzej posiedziec...Oczywiscie jesli wiekszosc za piatkiem to i
          my sie stawimy, tyle ze poznym wieczorem bo do 21 praca.. Kadiköy super.

Dominika w topiku witajcie (gdzies tam u samego dolusmile) krotko o sobie
          opowiedzialem, ale przeciez widzimy sie w weekend to bedzie okazja pogadac na
          bogatosmile

Pozdrawiam
          Lukasz
          • agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 01.03.07, 10:51
            Hej

Jezeli o mie chodzi to moze byc zarowno sobota jak i piatek. tak jka wiekszosci
            odpowiadawink A w Kadikoy mieszkam przy bahariye, w czesci K. caferiye. to jest
            centrum.

aga
            • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 01.03.07, 19:25
              Dominika chodzisz moze obecnie na kurs tureckiego Tömer na Taksimie???
              Pytam, bo ja tak (dzis prawdopodobnie bylem ostatni raz) i moj ulubiony
              öğretmen Bilal pytal czy znam Dominike z Polski, ktora jest w 'grupie
              porannej'.... i tak wlasnie pomyslalem o Tobiesmile

Pzdr
              Lukasz
              • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 12:05
                Nie, Lukaszsmile Ja nie chodze tam na turecki. Widocznie jest jeszcze jakas
                Dominika.
            • angelikastanula Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 07:05
              hejsmile
              agakon1 moze zaproponujesz tez jakies konkretne miejsce skoro Ty sama jestes z
              centrum Kadikoysmile
              poza tym prosze podaj mi swoj nr tel na gazetowego maila bo jedziemy dzis po
              poludniu do czesci europejskiej, nie wiem do konca o ktorej wrocimy, wiec
              chcialabym byc z toba w kontakcie

pozdr i mam nadzieje do zobaczenia
              a.
    • agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 10:39
      Hej

To moze sie spotkamy raczej jutro, proponuje wczesnym wieczorem ok 19. Znacie
      Bar street? popularna ulica z barami i pubami w Kadikoy. Moj ulubiony bar na tej
      ulicy to Dunia-klimatyczne i sympatyczne miejsce. Co myslicie?
      milego dnia

aga
      • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 12:03
        Moze byc ta Bar Street lub jakas kawiarenka przy Bağdat Caddesi lub nawet
        Starbuks przy Bahariye. Piszcie co kto woli i o ktorej Wam pasuje.
        • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 15:45
          Oddaje glos na Bar Streetsmile, Agakon1 baaardzo dobry wybor, tez lubimy to
          miejsce, 19 jak najbardziej ok- tyle ze w naszym przypadku w gre wchodzi
          sobota, dzis niestety nie damy rady. Jesli wiec ostatecznie padnie na jutro,
          stawimy sie na bank.
          Pzdr!!!!!
          • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 15:57
            No dobraaaaaa! Niech Wam bedziesmile Daleko troche, ale jakos moze dojade.
            Proponuje tylko nie 19-ta a 20-ta. Oczywiscie jak wolicie spotkac sie o 19-tej
            to ja do Was dolacze pozniej, bo moge sie nie wyrobic.
            • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 16:23
              Hehe nie trudno bylo Cie przekonacsmile, no to widzimy sie jutro- dunia- godz 20,
              tak???smile

• agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 02.03.07, 18:10
                ok dunia 20!!! ja bede na pewno
                • dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 03.03.07, 16:21
                  To do zobaczenia! Mam nadzieje, ze znajde ta Dunie.
                  • agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 03.03.07, 17:28
                    to jest przy ul Kadife sok.-rownolegla do bahariye. Jezeli bediesz miec problemy
                    to zapytaj o kino rexx

• dominika.cekmekoy Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 03.03.07, 20:22
                      Szkoda, ze nie przeczytalam tego przed wyjsciem sad Bylam na Bar Street, ale na
                      tej przy Bağdat Caddesi. Przeszukalam cala ulice i nie znalazlam ani Duni ani
                      nawet nic na litere D. Szkoda, ze nie wymienilismy numerow telefonowsad Wy
                      pewnie teraz popijacie piwko, a ja wlasnie wrocilam do domusad Nastalam sie
                      tylko w korkach i dlugo wyczekiwany, sobotni wieczor spedze sama w domu. Ale co
                      tam! Kupilam sobie Efes i pije za Wasze zdrowie wink
                      • cantinflass Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 04.03.07, 12:14
                        Aga/Levent dzieki serdeczne za mile spedzony wieczor w fajowym klimatycznym
                        miejscu...a potem za goscine...niezle sie zalatwilemsmile, ostatnio prowadzony
                        spokojny tryb zycia zrobil swoje, ale co tam mnie sie podobalo i oby do
                        nastepnego!

Szkoda tylko, ze Dominika nie dojechala, jesli dobrze mysle to Bağdat Caddesi
                        jest w Suadiye a my sie przeciez w Kadiköy umowilismysmile. Nie a tego
                        zlego...nastepnym razem sie uda!! Do rychlego! Pozdrawiamy

• agakon1 Re: Szukam sasiadow po stronie azjatyckiej 04.03.07, 18:50
                          Nam tez bylo milo, szkoda ze Dominice sie nie udalo sad ale na pewno bedzie
                          jeszcze okazja sie spotkac. Lukasz wysylam ci mail na poczte z kontaktem do
                          mojego znajomego moze bedzie mogl pomoc z praca z jez niem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka