Dodaj do ulubionych

Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta.

19.12.10, 20:14
W wyborach oddałem głos na pana Orłowskiego, ale po tym co zrobił z Panią Kasią, pracownicą GOK-u bardzo tego żałuję. Jego "ludzie" oskarżali Pana Dybowskiego o to, że jako nowy wójt będzie zwalniał ludzi, a tu okazało się, że obecny wójt dobrze się kamuflował i sam zaczyna czystki. Ciekawe, co zrobi, gdy on także straci pracę, bo w chwili obecnej nie widzę potrzeby istnienia "czegoś takiego", któremu on dyrektoruje. Przecież w tym grajdole nic się nie dzieje, więc po co dawać mu pensję z naszych podatków. Wydaje mu się, że jest panem i władcą. Tylko dzięki Paniom z biblioteki można powiedzieć, że ten obiekt ma coś z kulturą.
Obserwuj wątek
  • rodzic_21 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 19.12.10, 21:24
   Chciałem sprostować moją poprzednią wypowiedź. Pisząc: " Ciekawe, co zrobi, gdy on także straci pracę..." miałem na myśli pana Błaszczyka, totalnego nieroba i pozoranta, który uważa, że GOK jest jego własnością. Zniżył się do poziomu swojej żony, która straszy dzieci w szkole i swoje koleżanki (marzył się jej stołek dyrektorski, ale dobrze, że Bóg chciał inaczej). Przepraszam Pana Wójta, ale i tak mam do niego o tej chwili ograniczone zaufanie.
   • ericthered Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 20.12.10, 21:07


    Pan rodzic napisał
    > Chciałem sprostować moją poprzednią wypowiedź. Pisząc: " Ciekawe, co zrobi, gdy
    > on także straci pracę..." miałem na myśli pana Błaszczyka, totalnego nieroba i
    > pozoranta, który uważa, że GOK jest jego własnością. Zniżył się do poziomu swo
    > jej żony, która straszy dzieci w szkole i swoje koleżanki (marzył się jej stołe
    > k dyrektorski, ale dobrze, że Bóg chciał inaczej). Przepraszam Pana Wójta, ale
    > i tak mam do niego o tej chwili ograniczone zaufanie.

    Pan Błaszczyk formalnie zwolnił pracownika ale tak naprawdę rozkaz przyszedł z góry.
    Akcja była staranie zaplanowana z tygodniowym wyprzedzeniem. Pan Błaszczyk z jego przeszłością i bałaganem w dokumentach chodzi na krótkiej smyczy u włodarzy. I nie trzeba go straszyć zwolnieniem. Wystarczy szepnąć słówko o konkursie. Co do pani Grażyny Błaszczyk to proszę nie pisać głupot. Po prostu.

    A tak na marginesie ( znam sprawę z drugiej ręki) prawda to że pan sekretarz miłościwie nam panującego pana wójta przed drugą turą próbował układać się z panem Dybowskim.)
    • obserwator1-1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 10:42
     Pani Grażyna to chyba dobra kobieta jest sądząc po malowidłach prezentowanych na dożynkach ( anioły i kwiaty). Słyszałem ostatnio że ma malować też orliki. Powodzenia!
   • obserwator1-1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 11:12
    pan Błaszczyk nie jest zniżony on po prostu jest taki mały jak pionek na szachownicy i jest dyrektorem sprzątaczki i nowo zatrudnionej kucharki z pomocnicą. Dziś w GOK-u wyprawia wigilię dla pana wójta, który zaprosił za nasze pieniądze 140 gości. Niczym król Sas w baletach nie ustaje : w ubiegłym tygodniu gościł do póżna panią Smól z Paniewa, którą przywiózł proboszcz.
    • wyborca_1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 21:48
     Wigilia na 140 osób,ale rozmach szkoda,że w innych sprawach nie ma takiego rozmachu ,no i podobno mamy kryzys a gmina nie ma pieniędzy już coś przebąkują o jakimś kredycie.
  • wyborca_1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 19.12.10, 21:51
   Tak właśnie wygląda demokracja ,poziom ludzi sprawujących władzę oraz miłosierdzie.W obliczu zbliżających się świąt ma to jeszcze bardziej przerażający wymiar.
   • madzia-lajf Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 20.12.10, 18:49
    a zgadnijcie komu kazano się uczyć by zastąpił pana Jana:)
    • merctedees Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 09:11
     Nie masz chyba na myśli "przyszłego zięcia", który swoją "karierę" zaczynał w naszym GOK-u?
     Pamiętam jak przyjeżdżał rowerem z plecaczkiem do szumnie zwanego Ośrodka Kultury, a dzisiaj jakie panisko - nowe auto, stanowisko ...

     Szkoda gadać ...
     • obserwator1-1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 10:27
      niezalegalizowany zięć zajmuje się przecież w naszej gminie potrzebującymi dziećmi, wydał na nie w tym roku 250 000 zł to musi mieć samochód żeby dojechać do nich albo po kase dla nich
      • skubidu.0 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 12:28
       Stara zasada wojta w smierdzących sytuacjach to " prosze robic swoje, cicho siedziec,pogadają i przestaną" , w taki własnie sposob zamiatane są niewygodne sprawy pod wójtoski czerwony dywan. Tylko kiedys braknie pod nim miejsca a smród juz sie powoli spod niego wydobywa.
      • wyborcaaa Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 12:29
       wypisywanie tych bzdur i kłamst mam nadzieję że dość szybko zaprowadzi piszących do prokuratury i wyroku. a bedzie to szybciej niż myślą
       • skubidu.0 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 12:40
        mamy tylko wszyscy nadzieje ze ten prokurator dokopie sie do zródeł i wyda sprawiedliwy wyrok, a propo uderz w stół a nożyce sie odezwą.I jeszcze jedno w godzinach pracy sie pracuje a nie lata po internecie
       • ericthered Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 15:08
        Wyjątkowo się z panią(em) zgodzę w sprawie prokuratora.
        Rzeczywiście może się on pojawić szybciej niż się wszyscy spodziewają.
        • 4asdfgh Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 25.12.10, 11:59
         Naprawdę to potrzebny ten prokurator też się zgadzam.
       • student2011 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 22.12.10, 18:05
        Przykład idzie z góry. Wystarczy włączyć tvn24 czy tvp, itp. Jeden na drugiego „dziabie”. Ale ! na tym polega demokracja, nie ? Wolność słowa chyba jeszcze istnieje. Chyba, że starszym pokoleniom marzy się stara komuna :>. Jeszcze tego by brakowało aby Gmina cenzurę wprowadziła ;).
        Prokuratura,"forum", wyrok = zabawne :D. Co najwyżej Admin może zablokować określone IP i tyle. W wyjątkowych sytuacjach jest pewnie postępowanie, ale na Syberię nikogo nie wywożą ;).

        "wypisywanie tych bzdur i kłamst" - każdy dziecko w naszej gminie wie ile władzy we własnych rękach ma Pan Błaszczyk :P, a to że przyszły teściu obecnego wójta szykuje się na wójta to mało ogarnięty zauważy ;). Pani Błaszczyk - nie jest złą nauczycielką, to jest już puste "czepianie się" drugiej osoby( chyba ktoś ma mało inteligentne dzieci). Pani Kasia - to miła osoba, jednak kiedy GOK to już przeszłość ( jak dla mnie) i w ogóle świeci pustkami...

        Merry christmas everyone :)
        • wyborca_1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 22.12.10, 18:29
         Komuna nie musi wracać bo ona niestety nigdzie nie odeszła i ma się całkiem dobrze.Wystarczy przyjrzeć się dobrze osobom sprawującym władzę.Najsmutniejsze jest to ,że ludzie oddawali życie żeby ją zwalczyć,teraz pewnie biedacy przewracają się w grobach.Demokracja jest mitem,to co działo się w trakcie wyborów i zwolnienie p.Kasi to najlepszy dowód.Zarówno władza jak i niestety również społeczeństwo mentalnie pozostało w czasach komuny.
      • skubidu.0 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 22.12.10, 10:17
       sprostowanie.taka kwota to obserwatorze była wykorzystana w ciągu 4 lat, trzeba uważnie czytac prase gminną
       • litwos-0 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 22.12.10, 15:23
        skubidu faktem jest to, że nasza gmina jest absolutnym ewenementem w skali kraju w kwestji zasiłków dla "chorych dzieci". Nawet matki z dziećmi są meldowane w ewidencji u znajomych lub rodziny po to aby otrzymać zasiłek.
     • litwos-0 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 21.12.10, 21:22
      No cóż wiedział jak się ustawić. Myslę, ze nieopóści stołka w opiece bo by cały smród wyszedł i wszystkie przekręty.Ma tam jak u pana Boga za piecem. Poza tym spółka wodana i dorabianie tych paru groszy jako kurator.
      • konett Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 27.12.10, 23:25
       litwos- Twoja ortografia!!! szok!
       • wyborca_1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 28.12.10, 16:17
        Czy jesteś jakimś mistrzem ortografii?Liczy się treść,błędy w pisowni można wybaczyć,ludzie popełniają gorsze błędy.
  • niezlalipa Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 09.01.11, 18:55
   Pierdolicie Hipolicie! GOK działa dobzre i tylko zazdrosny przeciwnik wójta albo jakiś napalony na stanowisko kierownika GOKU zakompleksiony koleś może opisywać takie bzdury. Ludzie co kogoś interesuje czy zalegalizowany wójta zięć jest czy nie ,a co pracujący człowiek nie możę kupić sobie starego auta? Weżcie sie za robote smrody wypisujące takie bzdury!!!!! jako inspektor dochodzeniowy mam swoich ludzi którzy dobrze znaja sie na informatyce i obiecuje że dowiem sie kto to opisuje z nazwiska i obrażane osoby wniosą pozew do prokuratury i sie skończy zadowolenie wiec przepraszajce póki czas hi hihihi az nie moge doczekac sie min jak spotkamy sie na komisariacie hihihihi!!!!!!!!!
   • sobek2598 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 13:58
    ''niezlalipa'' to co napisałeś jest chore kogo chcesz sprawdzac i ciągac po komisariatach?! każdy ma prawo na forum się wypowiedzieć , a może jak masz takie znajomości to odrazu ogranicz dostęp do internetu gminie tak jak w Chinach czy na Białorusi bo według Twojego wpisu nikt niema prawa podwżać władzy nawet na FORUM!
    • niezlalipa Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 14:38
     Drogi Kolego forum jest dla ludzi mądrych a nie idiotów i chamstwa. Jakbyś nie wiedzial to pomówienia i jeszcze publiczne wymienianie nazwisk może szybko podlegać pod paragraf wiec radze sie zastanowić zani sie napisze. Pan B. wie już kto się kryje pod loginami które go oczerniają jak również pan sekretarz. Wiadomo podczas rejestracji dane mogą być fałszywe ale informatyk bardzo szybko namierzy połączenie wiec nikt nie jest anonimowy w sieci. Jesteśmy juz w 21 wieku ale niektórzy korzystają z forum ale są na poziomie 19 wieku i później ciężko się dogadać bo jest różnica 2 wieków hihihi.
     • sobek2598 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 14:48
      zawsze takie wypowiedzi mozna zgłosic i zostana usuniete z forum no jezeli łamia regulamin
      • sobek2598 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 14:53
       czy niełatwiej było by wyjasnić spory obalić fałszywe ?
       • sobek2598 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 14:54
        oczywiscie fałszywe zarzuty
     • wyborca_1 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 13.01.11, 17:03
      Jak się komuś zarzuca głupotę i brak kultury samemu trzeba coś więcej prezentować .
      • ericthered Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 14.01.11, 11:33

       Jak już się zorientujecie po adresach IP kto jest kto ( ACDC) to dajcie znać jak wam aresztowania idą.
       A tak na marginesie jeśli ktoś jest ciekawy ile zarabia wójt albo na co zostały wydane pieniądze z budżetu pomocy społecznej lub GOK , jakie w 2009 uzyskano pieniądze z UE i jak je wydano w naszej gminnie , jak wyglądają oświadczenia majątkowe radnych i pracowników lub chce wnioskować o uzupełnienie wiadomości na BIP Topólka lub spytać o wydatki spółki wodnej albo o pomoc dla powodzian( przypominam że byli tacy u nas w gminnie) to odsyłam do wniosku znajdującego się pod adresem
       www.biuletyn.net/nt-bin/_private/kowala/664.pdf

       Ja sam przygotowuję parę sztuk na tematy które mnie osobiście bardzo interesują. Z uzyskaną wiedzą podzielę się na forum.
       Ps. Wniosek taki należy składać u sekretarza w 2 kopiach za wpisem do dziennika wniosków i stemplem na kopi.
       • mieszkaniecgminy.4 Re: Pierwsze zwolnienia "nowego" pana wójta. 14.01.11, 23:46
        Na stronie biuletynu informacji publicznej można znaleźć niewiele. Oświadczenia majątkowe to i może są radnych ale wójta na pewno nie. Dziadunio nie chciał się podzielić wiedzą o swoim majątku z mieszkańcami. Dziwne bo tak skrupulatny człowiek wobec innych ludzi nie jest skrupulatny wobec siebie. Ale nie dziwota prawo zawsze umiał interpretowąć na swoją korzyść. To jak juz ten prokurator bedzie ścigał nas forowiczów to może zacznie od tej strony bip i sprawdzić czego tam brakuje, bo to zgodnie z prawem powinno być jawne. We wszystkch gminach Polski jest tylko nie w naszej gminie. No cóż ale tu takie cuda i dziwy się dzieją, ze to to pikuś.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka