Dodaj do ulubionych

Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce.

09.12.06, 21:44
Zmieniły się władze w gm. Topólka,które może wreszcie zwrócą uwagę na
żenujący poziom nauczania w tut. Gimnazjum. Panie nauczycielki zachowują się
jakby uczyły conajmniej w Liceum. Drogie Panie nauczycielki - nasze dzieci
już po 6 klasach szkoły podstawowej potrafią czytać z tych samych
podręczników,z których Wy korzystacie na lekcjach więc oczekują czegoś
więcej.Władze gimnazjum winny zachowywać się menager we własnej firmie i
zatrudniać najlepszych pracowników, czego niestety nie mogę stwierdzić.
Obserwuj wątek
    • lewatywa6 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 12.12.06, 18:31
      to co piszesz jest tak smutne że aż przykro, ale prwdziwe. Czyja to wina?
      Dlaczego w gimnazjum, ale nie tylko pracują tacy nauczyciele jacy są? To tzw
      Układ o którym wielokrotnie tu na forum czytaliśmy . To beznadziejnie
      zarządzający całym szkolnictwem naszej gminy zastępca wójta , kóry o zgrozo
      nadal będzie te funkcje pełnił. W naszych szkołach jest tak: Kiedy odchodzi
      nauczyciel na emeryturę nie zatrudnia sie nowego , młodego, tylko przenosi sie
      nauczyciela z innej szkoły z reguły z tej, która jest szykowana do likwidacji.
      W efekcie kadra jest taka jaka jest -taka zresztą jak jej zwierzchnik czyli
      wice wójt gminy Topólka
      • verbow Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 12.12.06, 21:19
        Droga Lewatywo6. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. W pełni się z Tobą zgadzam.
        Uważam, że szkoły zostały opanowane przez nauczycielskie rodziny. Nauczyciele
        myślą tylko o zrobieniu "nauczyciela dyplomowanego", a nauka dzieciaków jest
        na drugim planie. Organizuje się bezsensowne akademie, przedstawienia i apele,
        które pochłaniają dużo czasu dzieciakom i nauczycielom. Poźniej po łepkach
        nadrabia się zaległości. Ambitne dzieci biorące aktywny udział w powyższych
        uroczystościach szkolnych nie są doceniane przez nauczycieli, wręcz przeciwnie
        nauczyciele dla nich nie są wyrozumiali, nie pomagaja im w nadrobieniu
        straconego czasu.
        • szarotka72 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 12.12.06, 23:44
          W tej kwestii nie powinnam się wypowiadać, bo to mnie nie dotyczy. Ale
          zastanawiam się jaki fenomen kieruje tą gminą ,że jest tu jak jest.Zamiast
          naprzód, to czas się tu zatrzymał. Kto myśli logicznie to wie o czym mówię. A na
          układy nie ma rady. Trzeba czasu,aby coś się zmieniło.
          • lewatywa6 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 13.12.06, 20:58
            w tym temacie wolałbym abyście powiedzieli że jestem głupi i na dodatek
            debilowaty, ale niestety dostałem same pochwały To zmusza mnie do pociągnięcia
            tegpo tematu choć chce mi się żygać i to wcale nie po lewatywie ale dlatego że
            to mdły temat ale do roboty. W naszych szkołach a w gimnazjum w szczególności
            nie zmieni się tak długo dokąd nowy wójt nie rozgoni tej nazwijmy to rodzinki.
            Podstawa to zmiana zastępcy od oświaty. Jeśli popatrzycie na nazwiska, to nie
            ma tam jakiegokolwiek działu, aby nie pracował tam ktoś z jego rodziny. To
            koszmar Topólki, jak można wymagać rygorystycznie czegoś od żony, bratowej
            stryjenki itp. Wierzę jenak, że nowy wójt zrobi przemeblowanie. wiem, Ze trzeba
            odwdzięczyć się za wyborczą pomoc. ale nie można być całe życie czyimś
            zakładnikiem. Już jeden wójt był zakładnikiem i teraz siedzi jak myszka, jako
            szeregowy radny. Wójcie, jesteśmy z panem, ale proszę otworzyć szeroko okna i
            wpuścić do urzędu trochę świeżości. Na koniec odsyłam do nowego tematu
            Kto w gminie Topólka zostanie sekretarzem?
      • izabela9914 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 14.12.06, 21:35
        Ludzie wy naprawdę się chyba nudzicie i zajmujecie się kompletnie nie tym czym
        powinniście. Idą święta pan z pisu czy co lewatywo6 bo znowu widzisz układ.
        Przestań zaśmiecąć to forum głupotami przeniesionymi z telewizji, w której aż
        kipi od nienawiści do bliżnich z innych partii politycznych - bo są w
        układzie.Język jakim posługujecie się na tym forum świadczy tylko o was więc
        apeluję opamiętajcie się. A dla redzty forowiczów - rodziców to najpierw
        sprawdzcie czy wasze dzieci potrafią czytać i to co przeczytają rozumieją. Bo
        tak troch to przypomina powiedzenie, że "jaki rozum taka mowa"internauci.
        Dlatego nauczyciele spewnością uczą ich czytać ze zrozumieniem, a nie byle
        tylko przeczytać. Pozatym myślę, że ten kto pisze o układzie i rodzinie w
        szkołach to chyba chce zjąć miejsce pana Antczaka i powciskać swoką rodzinkę i
        znowu będzie układ - Prawda?
        • lewatywa6 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 14.12.06, 21:51
          Izabela się denerwuje, Izabela ma problem? To nie mój problem. Tak daleko
          izabelo mi do pisu jak z Raziejowa do Toplki. Mam w nosie Pis, PO czy inne
          partyjki.Jednocześnie cieszę sie że pomimo wielu moich opinii kolejna osoba
          próbuje mnie rozszyfrować i znów pudło Byćmoże swoim stylem udaje mi się kogoś
          nasladować , zatem od jutra zmienię styl . Pisze na tematy poruszane przez
          ludzi, którzy stykają się z tym problemem. Co kipi w telewizji, nie wiem, co
          kipi w Topólce to słychać i widać. Jest źle i tyle. Zwyczajnie źle. To tyle
          izabelo9914. Proponuje szeroko otworzyć oczy , a może uderzyć sie w piersi?
          • izabela9914 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 14.12.06, 23:06
            Ja się nie denerwuję ja tylko zwracam uwagę na poziom internautów w ty także
            twój lewatywo6. Nikogo nie próbuję rozszyfrowywać, tylko twój styl wypowiedzi
            przypomina bełgot pisowców, bo tylko podjódzasz i to wcale nie do mądrej
            dyskusji tylko do tego, żeby komuś dopiec do żywego.Ja w przeciwieństwie do
            ciebie lwatywo podpisałam się swoim imieniem dlaczego chowasz się za tak dlA
            MNIE GŁUPIM NIKIEM podpisz się swoim imieniem. Dlaczego tego nie zrobisz ano
            dlatego, że najłatwiej chować się za czyimiś plecami i obrażać lub poruszać
            niesprawdzone informacje. Żeby zabierać głos w dyskusji trzeba mieć coś do
            powiedzenia, a nie zasłyszane pod drzwiami plotki.
            • sauber1 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 14.12.06, 23:17
              izabela9914 napisała:

> Ja się nie denerwuję ja tylko zwracam uwagę na poziom internautów

Oj Izabelo nie denerwuj się, a co Tobie do mojego poziomu, ja do szkoły po
              ciemku chodziłem, takie czasy były, Tobie widzę coś trzeba? , może klapsa
              takiego pieszczotliwego, a może Ty nauczycielką tylko jesteś i stąd to nie
              dowartościowanie, czy Cie nikt nie kocha? napisz coś ładnego z uśmiechem na
              twarzy daj promyczków słoneczka od Siebie , miła tez być potrafisz tu już duże
              dzieci być, lewatywa może ma taki nie ciekawy płaszczyk ale pisze ładnie i wie
              co mówi, poczytaj Go kilka tygodni i zobaczysz nie taki diabeł ogoniasty jak
              chciały by niewiasty
              • sauber1 Re: Poziom internautów? 14.12.06, 23:29
                sauber1 napisał:

>
                > Oj Izabelo , bardzo przepraszam kierowałem słowa Do Ciebie, kichnąłem i przez
                roztargnienie nie te słowa napisałem co zamierzałem, a miały brzmieć tak ,
                "poczytaj Go kilka tygodni i zobaczysz nie taki diabeł straszny jak go malują"
                Wybacz moje faux pas
              • izabela9914 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 14.12.06, 23:53

Już pisałam, że się nie denerwuję, ale widzę że to wam forowicze przydałaby się
                lekcja czytania ze zrozumieniem bo jak widzę też nie potraficie zrozumieć tego
                co czytacie. A jeszcze jedno ja tu nikogo nie zamierzałam obrazić, ale widzę że
                jak zwróci się wam delikatnie uwagę na wasz temat to jest to temat zakazany i
                robi się głupie uwagi, szyderczym tonem, że piszący do was się denerwuje !!!Czy
                to tylko zarezerwowane jest dla saubera i lewatywy to docinanie innym?Jeśli tak
                to napiszcie.Pozdrawiam na dobtanoc.

• szarotka72 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 15.12.06, 18:08
                Pani Izabelo,wczoraj pani pytała czy się nudzimy ?Każdy na swój sposób pracuje,
                ale życie to nie tylko praca i papu, są też przyjemności.Dla niektórych jest to
                jedna z przyjemności. Idą święta, już się zbliżają. Przyjdą, pójdą a ludzie
                pozostaną tacy sami, może niektórzy za dużo zjedzą albo się napiją. Po pewnym
                czasie wszystko wróci do normy.A co do języka internautów, wie pani każdy ma
                taki w jaki go natura wyposażyła.Nauczyciele w tym mają też swój udział. Niech
                pani spojrzy na inne forum nie powiem gdzie,tam sobie 600 osób dyskutuje na dwa
                bardzo frywolne temaciki i nikomu to nie przeszkadza.Głowa do góry pani Izabelo
                nie będzie tak żle. Imię na pani naprawdę piękne, szkoda, że mi rodzice takiego
                nie dali.Szarotka 72.
                • lewatywa6 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 15.12.06, 18:43
                  -szarotka ty to masz serce . dostałas delikatnie mówiąc opieprz( nie mówie o
                  sobie) a jeszcze przepraszasz. Ja nie mam za co przepraszać bo ja pisałem o
                  konkretnych osobach a izabela próbowała adwokatury - chyba że broniła siebie
                  to co innego. Są rzeczy nie do obrony i tą właśnie jest Topólkowska oświatowa
                  kołtuneria.
                • sauber1 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 15.12.06, 18:47
                  szarotka72 napisała:

I żeby mi nie było że się nie orientuję w temacie!!!

Głowa do góry i pierś do przodu pani Izabelo.
                  Imię na pani naprawdę piękne - fakt.
                  Pozdrawiam wszystkich, uczniów też, myślę że czytają? co szkoła óczy, co ??? i
                  uczyć mi się przykładnie, żeby w przyszłości miał tu kto pisać ale ładniej niż
                  nam to wychodzi

• sauber1 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 15.12.06, 19:28
        To moja pokuta, niech sobie dzieci przeczytają łatwiej im będzie podyskutować o
        wartościach życia, myślę że nie jest to droga do łatwizny, niby ściąga ale.....
        www.sciaga.pl/tekst/48304-49-dom_jest_dla_czlowieka_czescia_jego_istoty_slowa_stefana_zeromskiego_uczyn
      • szarotka72 Re: Poziom nauczania w gimnazjum w Topólce. 15.12.06, 19:29
        Do lewatywy: Nigdzie tu nie użyłam słowa,,przepraszam,, ,pani Izabela
        przedstawiła to wszystko chaotycznie, tak na prawdę to nie wiem o co jej
        chodziło. Staram się to wszystko jakoś ułożyć. Nie chodzi o to,aby kogoś od razu
        zdołować, trzeba dać mu szanse i czas na przemyślenie. Hamberga za brak
        patriotyzmu i za inne głupoty mogłam załatwić jednym zdaniem, ale po co .Jeżeli
        da się szansę na poprawe 10 osobom a 1 się to uda to już jest sukces.Jestem jaka
        jestem, mam wielu przyjaciół w różnym wieku i różnej płci. ,, Człowiek jest tyle
        wart ile może dać z siebie innym.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka